King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Στελνω κυκλικα σε ολη την CCP για μαχη στο hill.. κερδιζουμε τη μαχη στο θρυλικο hill και...

My Hill!
 

DeletedUser

Guest
H CCP έχει να τρέξει να υπερσπιστεί ένα οχυρό.Το εργοστάσιο του aizak χρεωκοπεί με όλα αυτά τα νέα μέτρα για το κάπνισμα και οι πιστωτές του είναι τόσο θυμωμένοι,που το γκρεμίζουν συθέμελα.

Περνάω τυχαία από εκεί και....δικός μου ο λόφος!
 

DeletedUser

Guest
το εργοστασιο το γκρεμισατε με βελη?

πως το καταλαβε΅?
εκει ησουν οταν επεσε?

Και καθως εισαι με τα φιλαρακια σου και αραζεις στο "hill" , περνω τηλ τους φιλους μου και σκανε μυτη με το gilerra .. σε τουλουμιαζουμε στο ξυλο και..

MY HILL
 

DeletedUser

Guest
ξανα ερχομαι να παρω αυτο π μου ανηκει!!! με 6 κινησεις εχουν πεσει ολοι κατω!!ακολουθεις εσυ!

My hill
 

DeletedUser

Guest
γυρναω και με ενα γουστερ φουστερ τρομοκρατησε και φευγεις!!!
δικος μ ο λοφος!!!
 

DeletedUser

Guest
Βαζω κατω απ'το λοφο μια γιγαντο οθονη .. και βαζω το STAR να παιζει το "One three Hill"
Σκαλωνετε ολοι στην TV ..
και το "hill" ειναι δικο μου και παλι!
 

DeletedUser

Guest
μολις καταλαβα οτι ειναι fake σπαω την οθονη και ερχομαι κατα πανω σ...πριν καλα καλα σε φτασω ενα πληθος εξοργισμενων διεκδηκητων του λοφου ερχονται κατα πανω σ τρεχοντας!!!! σε περνουν και εξαφανιζεστε!!! ο λοφος ειναι δικος μ
 

DeletedUser

Guest
με τόσες βίαιες καρατέκα κινήσεις που έχεις κάνει είσαι εξαντλημένος.σε νικάω εύκολα και πέρνω πίσω τον λόφο.
 

DeletedUser2677

Guest
χουτσααααα..

δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο..
got u all..:gl
 

DeletedUser

Guest
μολις ομως οι δυναμεις μ επιστρεφουν ερχομαι στον λοφο ντυμενος με την στολη τ scream και γεματος αιματα του αλαμεντα!!! και τρεχεις ουρλιαζοντας βγαζω την στολη και προπονουμε πανω στο λοφο

the hill is mine!!!
 

DeletedUser

Guest
Φερνω επιθεση ολους τους νουμπαδες(ειναι και πολλοι:wk) με γκεστ σταρ τον αγαπημενο νουμπα του αλαμεντα(πιστευω καταλαβατε) και τον βλεπετε και το βαζετε στα ποδια...

my hill!
 

DeletedUser

Guest
Χεχε..

Και επειδη εβαλες φουστα μπαλετου μαζι με ολους τους νουμπς και κανατε μπαλετο λεγοντας Alamenta is the 2nd of the bests and anodinos is the first... σε πεταξα εσενα και τους υπολοιπους noob κατω απο τον λοφο πανω στις ραγες τρενου (με την βοηθεια του υποτημημενου αλαμεντα) ,ερχεται το τρενο και σας παταει και ξοφλαμε με εσας:p:p:p μετα ξεφορτωθηκα και τον αλαμεντα καθως εκανε σαν τον τρελο που εχει στο Avatar του και.....................
MY HILL!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
βρισκω τηνκαταληλη στιγμη που εισουν απασχολημενος με ενα σπουργιτι....σε βαρα πισωπλατα και χανεις 2.000 ποντους ζωης!! λυποθιμας!!

ο λοφος δικος μ κουφαλες!!!!



φερνω επιθεση ολους τους νουμπαδες(ειναι και πολλοι:wk) με γκεστ σταρ τον αγαπημενο νουμπα του αλαμεντα(πιστευω καταλαβατε) και τον βλεπετε και το βαζετε στα ποδια...

αχαχαχαχαχαχαχ σε καταλαβενε ρεεεειιιι!!!! αλαμεντα για σενα μιλαω!!
 

DeletedUser

Guest
επειδή ο τούρκογλου έβαλε μόλις τρίποντο δικός μου ο λόφος
 

DeletedUser

Guest
Φωναζω τον Α.Κανακη ερχετε σου λεει γγιιοουυρριιαα και πεφτεις κατο






my hill:p:gl
 

DeletedUser

Guest
εγω ομως δν ξεγελιεμαι και ριχνω εγω εσενα κατω!!! δικος μ ο λοφος
 
Κορυφή