King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3473

Guest
περναω κατω απ τον λοφο σας και σας βλεπω να πλακωνεστε...
βρισκω ενα δεντρο με παχια σκια περνω σπορια και καθομαι και σας βλεπω :cool:

next...
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι και σου παιρνω τα σπορια και τα πεταω με τακτικη νιντζα στα ματια αυτου που καθεται στον λοφο και με κινησεις γρηγορες σαν του σαλιγκαριου παω και παιρνω το λοφακι!
 

DeletedUser3884

Guest
εγώ καταράσσομαι τον λόφο και παω και βρίσκω άλλον.. king of the 2nd hill!!!
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αφήνω τον fire να χέρεται τον δεύτερο το λόφο του κι κάνω στον ανσερ αυτό που πάντα ήθελα να του κάνω από τότε που άρχισε να με πρήζει... να τον ******* από το στόμα:p

******* = ταΐσω :p
 

DeletedUser3920

Guest
Σε απειλω με το precise winchester μου, σε πιανει ριγος και τρεχεις μακρια

I am the KING OF THE HILL ,AND THE SWORD MASTER!:lf:lf
 

DeletedUser

Guest
ριχνω μια ατομικη βομβα και ψοφαμε ολοι.ερχετε μετα η ψυχη μου και ο λογος ειναι δικος μου
 

DeletedUser

Guest
φερνω εναν εξορκιστη και εσυ εξαφανιζεσε!!! the hill is mine
 

DeletedUser

Guest
καταρχάς κάνω ενέργειες για να υπογραφεί μια συνθήκη με παγκόσμια ισχύ, η οποία προβλέπει την απαγόρευση της χρήσης πυρηνικών όπλων, την καταστροφή των ήδη υπάρχοντων καθώς και την καταστροφή της τεχνογνωσίας για να φτιαχτούν.έτσι δεν μπορεί ο κάθε τυχόντας να βρίσκει και να πετάει ατομικές βόμβες σαν πασατέμπο.

έπειτα χρησιμοποιώ τα λύματα και τα απόβλητα από την καταστροφή των πυρηνικών για να δημιουργήσω ένα πλάσμα τόσο αποτρόπαιο, που μόλις το φέρω στο λόφο ο εξορκιστής σου το βάζει στα πόδια σαν φοβισμένο παιδάκι.ακολουθείς εσύ.

δικός μου ο λόφος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ναι αλλα επιστρεφω δριμυτερος μαζι με τον ραμπο π αφοπλιζει το μυστιικο σ οπλο και τωτε εισαι στο ελεος μ!! οπου σ δινω μια κλωτσια και πας αεροπορικος στο σπιτι σ!!!
δικος μ ο λοφος!!
 

DeletedUser

Guest
περναω κατω απ'το λοφο και αυτος απο σεβασμο περναει αυτοματα στην κατοχη μου!
 

DeletedUser

Guest
μετα απο 2 χρονια ολοκληρωσα τ μαθηματα tae kwo dwo! dν πιανεις μια...φτανεις σπιτι σ μεσα σε τηλεγραφημα!!!

ο λοφος δικος μ!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Σου φέρνω ένα καλάμι αρκετά μεγάλο ώστε να αφήσεις τον λόφο σύξυλο και να τρέξεις να το καβαλήσεις στα λιβάδια...:))

edit:

MY HILL!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μωλις γυρισα με αγριες διαθεσεις!!! μολις με βλεπεις φευγεις τρεχοντας !

my hill!!!
 

DeletedUser

Guest
σκαβω λιγο τον "hill" βαζω μια nuclear bomb και δν υπαρχει "hill"
 

DeletedUser

Guest
περνω τηλεφωνο στο "αλλαξε το"..
ερχονται και ξαναχτιζουν το λοφο για μενα..!

my hill
 

DeletedUser

Guest
Εχω πιει 2-3 ποτιρακια παραπανο,παραπαταω πεφτω πανο σου και εσυ πεφτεις κατο.


my hill:p:p:D
 

DeletedUser

Guest
Δικος μου!

και μετα δινεις μια κλανια και πας αεροπωρικως στο σπιτι σου και ετσι ζαλισμενος που εισαι σε πυροβολω και you died!


my hill!:p
 

DeletedUser

Guest
και οπως χαιρεσαι πολυ που ειναι δικος σου ο "hill" κουνας τα αυτακια τοσο πολυ που πετας για το σπιτακι σου!
MY HILL SUCKER!
 

DeletedUser

Guest
σας αγοραζω ολους με τα λευτα μου και σας κανω σκλαβους, αγοραζω και τον λοφο τον ισοπεδωνω και χτιζω ενα εργοστασιο ταμπακο...
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι με μια ορδη ινδιανους που τους εφερα απο το εμποριο με ινδιανους σε κατατροπωνουμε,τους δινω για ανταμοιβη οτι χρηματα ειχα και...

My hill!
 
Κορυφή