King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ερχομαι στο χιλλ με τα τουμπανα (αεκοχωριτες) και οι αναλωσυμοι ερχονται κατα πανω τους!! βγαζουν τα οπλα τους οι αεκοχωριτες και πεφτουν ολοι κατω!!!ο λοφος γινεται κοκκινος!! εσυ φοβισμενος φευγεις απο την πισω πλευρα του λοφου! μολις το καταλαβενω καβαλαω το κουαρτερ μ και σε κυνηγαω!!! μολις σε φτανω η μασετα μ με το κεφαλι σ εγινε 1α!!! αυτο πονεσε!!
επειτα περνω το κομμενο σ κεφαλι και το κανω μπαλα ποδοσφαιρου και συμβολο της δυναμης μ!!! my hill!!!
 

DeletedUser

Guest
αφου ειμαι και εγω αεκοχωριτης αναγκαζομαι να παω με τον περετο.....στη διαρκεια απομακρυνης των αντιπαλων φτιαχνουμε οχυρο πριν τον λοφο και εκπαιδευουμε τους καλυτερους commando της αμερικης.οιν στρατιωτες μου δειχνουν μεγαλυτερη εμπειστοσυνη my hill:))
 

DeletedUser

Guest
τασο η το χιλλ στο φορουμ του παιχνιδιου η αυτον εδω!! και αυτον εδω δν εχω προθεση να τν χασω!!!

σε ριχνω απο την εξουσια και περνω εγω τους κομαντο!!!

my hill!!
 

DeletedUser3788

Guest
καταφτάνω ντυμένος ραμπο σας κάνω τόπι στο ξύλο.Τα υπόλοιπα τα αφήνω στην φαντασία σας...my hill
 

DeletedUser

Guest
επναλαμβανω το κολπο με τους κομμαντο και τους οπλιζω με τα καλυτερα οπλα colt buntline wyats earp σπαθι χερναντο scofield jesse james σπαθι ιππικου στρατηγου grant και το πολυβολο του τασου μαχη ανισσοροπη και my hill
 

DeletedUser

Guest
Αγοραζω NX και κανω purchase το Super Elite Moderator. Σας κικαρω ολους απο τον λοφο μου μεχρι να φτασετε τα 2LT! :p
 

DeletedUser

Guest
έρχομαι κι σε σπρώχνω απ'τον γκρεμό απ'τον οποίο κατά τύχη στεκώσουν από πάνω.

mah hill

μονο που ειχα αλεξιπτωτο και παρεμεινα ζωντανοςκαι μετα βαζω φωτια στα παππουτσια σου,δεν μπορεσες να την σβησεις και πεθανες!


my hill:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
εγω ομως επειδη ειμαι ημι-θεος δν παθενω τπτ φτανω τρεχοντας στον λοφο και με μια κινηση σας εχω κοψει στην μεση!!
 

DeletedUser

Guest
οι στρατιωτες μου κανουν τουτς πεθαμενους και σε χτυπανε πισοπλατα ενω εκπαιδευονται κι αλλοι κομαντο my hill
 

DeletedUser

Guest
Σεβασμος

Ομως εφερα στον λοφο μια γκομενα με πολυβολο και οι στρατιωτες σου πεθαινουν απο σεβασμο και στο τελος σκοτωνω την κοπελα επειδη δεν εχω ελεος και

my hill
 

DeletedUser3788

Guest
τοποθετώ εκρικτικά σε όλα το λόφο.
ανάβω την φωτιά γίνεται η έκρηξη.
πλέον λόφος δεν υπάρχει
να κλειδώσει!!!:blk:blk
 

DeletedUser

Guest
επειδη ομως ειμαι νιτζα γλυτωνω τα χτυπηματα!!! περνω ενα σπαθι και τους σκοτωνω ολους!!!

παω μετα και στην βαση των κομαντο σ και την ανατιναζω!!!!

επειτα βαζω στην σειρα τους αλαμεντα και εβεντερ και τους αποκεφαλιζω!!! μετα απο αυτο το φρικτο θεαμα αηδιασες και εφυγες!!!
my hill
 

DeletedUser

Guest
tasosaek21ftw rulezzzzzzzzz

αυτη τη φορα οι κομμαντος μου δεν εχουν ουτε συναισθηματα ουτε τιποτα ειναι καταιγιστικοι στη μαχη και my hill
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι πισω σ και σε καρφονω!!!!

σιγουρευομαι οτι πεθανες!!!

my hill!!
 

DeletedUser

Guest
and...

Λεω να κανω μια βολτα κατα εκει,και παιρνω τον λοφο μαζι με τον αnοδινο και μιας και ο ανοδινος εκε πολλους λοφους μου τον δινει και my hill...:p:p:gl:gl
 

DeletedUser

Guest
κανω για αλλη μια φορα τον πεθαμενο και διαταζω τους στρατιωτες μου να σε εκετελεσουν................................................το κανουν.......................my hill.......................
 

DeletedUser

Guest
Λεω να κανω μια βολτα κατα εκει,και παιρνω τον λοφο μαζι με τον αnοδινο και μιας και ο ανοδινος εκε πολλους λοφους μου τον δινει και my hill...:p:p:gl:gl




The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
Λεω να κανω μια βολτα κατα εκει,και παιρνω τον λοφο μαζι με τον αnοδινο και μιας και ο ανοδινος εκε πολλους λοφους μου τον δινει και my hill...:p:p:gl:gl

δινω διαταγη στους στρατιωτες μου να σας εκτελεσουν και το κανουν........my hill
 

DeletedUser

Guest
ο διαολος δν με συμπαθει με στελνει πισω! ερχομαι στο χιλλ και σας σκοτωνω ολους!!! (αλαμεντα εισαι νουμπ)

my hill!
 

DeletedUser

Guest
δεν ηξερες οτι ημουν χριαστιανος και τη πατησες my hill
 
Κορυφή