King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Αρχιζω να κλαιγομαι υπερβολικα για το οτι θελω ενα PS3 και το Red Dead Redemption ή το Red Dead Redemption δώρο για αυριο που δε γιορταζει κανεις τιποτα. Περιμενω.... Περιμενω.... (υστερα απο 5 ωρες) Περιμενω.... Παω για υπνο (οχι στον λοφο) ελπιζοντας οτι θα το εχω αυριο :u
 

DeletedUser

Guest
εισαι φουλ ακυρος ομως!!! :p :p

εξακολουθει να ειναι δικος μ ο λοφος
 

DeletedUser

Guest
φερνω ολοι την S.A. και σε κανουμε σουροτιρι απο τις σφερες



my hill:sh:sh:sh :bn
 

DeletedUser

Guest
ειπειδη ολοι τους ειναι ΝΟΥΜΠΑΔΕS τους ριχνω ολους μαζι κατω και φευγουν κλεγοντας!!!

my hill!!!
 

DeletedUser

Guest
και πανω στην χαρα σου τρως μια γλιστρα και πας σπιτι σου



my hill:p:D:w
 

DeletedUser

Guest
ξαναερχομαι και πας εσυ σπιτι σ..........αεροπορικος
 

DeletedUser

Guest
επειδη ερχεσε καθε 3 και λιγο κουραζεσε πολυ...σου λεω οτι εχει πιο κατω εναν θησαυρο κανεις κυνηγι θησαυρου και μεχρι να καταλαβεις οτι σε κοροιδεψα και με την κουραση σου δεν αποφευγεις τη σφαιρα με το θρυλικο κολντ μπουντλινε του το πηρα απο τον μοναδικο που το εχει στον ελληνικο σερβερ...Headshot!!!

My hill!!!
 

DeletedUser

Guest
αφου εχω ξεκουραστει γυρναω στον λοφο οπου αντικριζω εσενα!!! διαδιδω την φημη οτι εισαι emo και ενα τσουρμο καγκουρες ερχονται και σε σπανε στο ξυλο ενω εγω βλεπω τις βιαιες σκηνες καθησμενος πανω στον λοφο!!!!!


my hill!!!
 

DeletedUser3788

Guest
ο ΑΛΑΜΕΝΤΑ αναστήθηκε με τις υπεδρδυνάμεις τους καταστρέφει τον περέτο και την πόλη του για πάντα(σιγουρέται κιόλας πως ο περέτος τα κακάρωσαι αφού δνε είχε πλέον σφυγμό)

My hill!!!
 

DeletedUser

Guest
νοου φαιρ που λενε και στο χωριο μ! μολις πεθανα και πηγα στον διαολο (κυριολεκτικα) τον τρελανα στο σπαμ τοσο πλ π δν με αντεχε και με εδιωξε!!!

ετσι γυρισα στην γη και πηγα στο αγαπημενο μ λοφακι και αντικριζω τον αλαμεντα σλιμ να εχει κανει το λοφακι μερος συγκεντρωσης νουμπαδων!!!εξοργισμενος τους σκοτωνω ολους με το πολυβολο μ!!! και ξανακανω τον λοφο ετσι οπως ηταν

the hill is mine
 

DeletedUser102

Guest
επ.... ο προηγουμενος δν ειπε My Hill αλλα the hill is mine....
οποτε εγω δν κανω τπτ απλα λεω My hill!!!

Όπως θα έλεγε και ένας φίλος, unlucky
 

DeletedUser3788

Guest
όμως ο αλαμεντα αποφεύγη τις βολές σου και το παίζει δήθεν ψόφιος και την ώρα που ανεβαίνεις να βγάλεις λόγο στην νουμποσυμμαχία σου έρχεται από πίσω σου και σε καρφώνει με ένα μικρό αφρικάνικο μαχαίρι.Και ύστερα τα αλάνια της αριζόνα σας καθαρίζουν όλους και λοφός επανέρχεται στα κανονικά του...:p:p:blk
hill is mine
 

DeletedUser

Guest
αλλαμεντα......γουστερ φουστερ λουχτεν μουχτεν ρε!!!! συνεχεια(ναι αλλα ο σταυρος που φορουσε με εσωσε με αποτελεσμα να παω στο μερος που συχναζεται και σαν νουμπαδες που εισαστε με παρακαλεσατε να μν σας κανω κακο απο μενα ομως δν περνανε τετοια!!! με το σπαθι του χερναντο μ σας καθαριζω ολους και μετα σας θαω στο εδαφος!!!!!ειστε νεκροι!!!! μετα επιστρεφω στον λοφο)


ναι αλλα μολις ηρθα και τον πηρα εγω

my hill
 

DeletedUser

Guest
μετα απο 15 Amstel στο πανυγηρι του χωριου μου επιστρεφω στο hill και βλεπω τον pereto να κοιμαται στο κρεβατι μου..!
Ειμαι αλφαδιασμενος και περναω απο πανω σου με το audi..!
γινεσαι αλλοιφη και ...
my hill
 

DeletedUser

Guest
Muhahahhahahha

Παιρνω το σπαθι One thousand truths και σε βλεπω μεσα στο Audi ,σπαω το σακαρακακι,κοβω κι εσενα στα 2 και u're dead!
MY HILL!:p:p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
έρχομαι κι σε σπρώχνω απ'τον γκρεμό απ'τον οποίο κατά τύχη στεκώσουν από πάνω.

mah hill
 

DeletedUser

Guest
μετα απο 15 Amstel στο πανυγηρι του χωριου μου επιστρεφω στο hill και βλεπω τον pereto να κοιμαται στο κρεβατι μου..!
Ειμαι αλφαδιασμενος και περναω απο πανω σου με το audi..!
γινεσαι αλλοιφη και ...
my hill

ναι ομως επειδη τα κοκκαλα του περετο δν σπανε μετα απο 3 ωρες ειμουν περδικι!!!παω στο λοφο οπου βλεπω τον Crazy Shooter να γλενταει ακουγοντας γυφτοτραγουδα!!! εκει καταλαβα πως επρεπε να δρασω! παω πανω στον λοφο και μιλαω φιλικα στον Crazy Shooter μεχρι να κερδισω την εμπιστοσυνη τ!! σε μια στιγμη που δεν κοιτουσε του ριχνω μια mentos στην coca cola που επινε εκεινη την στιγμη και μετα τον προκαλω να την πιει μονορουφι!ο Crazy Shooter δεχεται την προκληση και........ΚΑΜΠΟΥΜ!!!!!!!!

my hill
 

DeletedUser

Guest
και οπως αραζει ο περετο στο "hill" τρωγοντας σπορια , σκανε μυτι "ΟΙ ΑΝΑΛΩΣΥΜΟΙ"!!!
Σε κανουν τοπι στο ξυλο και μου προσφερουν το "hill"..
 
Κορυφή