King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Τωρα που επεστρεψα, φερνω κι ενα παιχνιδακι γνωστο σε πολλους το οποιο βρηκα στον αγγλικο σερβερ.
ο καθε ενας πρεπει να βρισκει εναν τροπο για να παρει το "hill" απο τον προηγουμενο του.

εφοσον δεν υπαρχει ανταγωνισμος, βαζω την σημαιουλα με το τελειο πορτραιτο μου:)cool:) και ανακυρρησω τον λοφο δικο μου!

My Hill!
 

DeletedUser3436

Guest
οχι απλα οταν καποιος ξεκινα ενα παιχνιδι λεει τους κανονες και τι ακριβως κανουμε :cool:
 

DeletedUser

Guest
το έχουμε και οι appaloosιότες αυτό.
σου ρίχνω σκόνη στα μάτια και πέφτεις αφού παραπάτησες. δικός μου ο λόφος
 

DeletedUser3436

Guest
σου πεταξα ενα τουβλο αλλα αστοχησα.το τουβλο σε συμπαθει και εσυ το ερωτευεσαι.φευγεις μακρια ταξιδι του μελιτος.δικος μου ο λοφος
 

DeletedUser

Guest
Στον δρόμο βρίσκω τον Nathan Bd. Forrest και επειδή είναι κολλιτάρι μου και ο λόφος με χαρτιά είναι δικός μου και δηλωμένος στην εφορία από το χώμα έως την πισίνα και θέλει να κάνει ONS αλλά στο σπίτι του είναι η μάνα του έρχεται στον λόφο ΜΟΥ. Σε βρίσκει και σε πυροβολάει δικός μου/μας ο λόφος :p
 

DeletedUser3436

Guest
δεν καταλαβα τι θεωρης αστειο απο αυτα?:p

γελοιε...εχω αλεξισφαιρο και οταν ερχεσε να δεις αν ειμαι ζωντανος σου δινω μια κλοτσια αλλα τσακ νορις και σε λιποθυμαω για τις επομενες 100 χιλιετιες..ξανα περνω τον λοφο
 

DeletedUser

Guest
θεωρώ το ότι εσύ είσαι νουμπ και μεγάλος. παίξεεε
 

DeletedUser

Guest
Σας πετάω τον μαστουρωμένο σκύλο μου και σας φοβίζει μέχι θανάτου.

Πεθαίνετε, είστε εκτός παιχνιδιού μονίμως όσοι ποστάρατε ως τώρα:p

MAH HILL
 

DeletedUser

Guest
Αφού είστε εκτός παιχνιδιού όσοι ποστάρατε ως τώρα,τότε it's mine,γιατί δεν έχω ποστάρει ως τώρα.
 

DeletedUser

Guest
Πάω στην Spirit Healer και με Healάρει αν και επειδή είμαι κάτω τον 60 lvl χάνω όλα τα αποθέματά μου... Τέσπα, γυρίζω, σας κάνω Φίαρ και φεύγετε τρέχοντας... Guess what? Δικός μου ο λόφος.
 

DeletedUser

Guest
αμολαω το ασβοκουναβο,σας δαγκωνει και πεθαινετε απο λυσσα...μετα παιρνω τηλεφωνο ενα συνεργειο και ερχεται και μου φτιαχνει κυλιωμενες σκαλες για να ανεβω τον λοφο με ανεση...
 

DeletedUser

Guest
κάνω κάτι τυχαίο και τυχαία πέφτεις, έτσι εγώ τυχαία πήρα τον λόφο και τυχαία ακυρώνω τα λόγια όλων των προηγούμενων.
 

DeletedUser

Guest
και τοτε τυχαια σε χτυπαει ενας μετεωριτης διαμετρου 2 χιλιομετρων στο κεφαλι και ο λοφος ισωπεδωνεται...και παω και αραζω στην μεση του κρατηρα...
 

DeletedUser

Guest
τυχαία ο Spirit Healer μου ξαναψαχουλεύει τα αποθέματα και τυχαία με ανασταίνει. τότε καλώ κάτι ελφάδες που τυχαίνει να είναι mage και τυχαία έκαναν τον λόφο όπως πριν. εσύ? εσύ τυχαία βαρέθηκες και έφυγες.
ΔΙΚΌΣ ΜΟΥ Ο ΛΌΦΟΣ
 

DeletedUser

Guest
και τοτε ξαναπεφτει ενας μετεωριτης ολοϊδιος με τον προηγουμενο και ψαφανε ολα τα ξωτικα...εσυ το βαζεις στα ποδια και εγω χαλαρααααα ξανακατακτω τον κρατηρα του νεου μετεωριτη...
 

DeletedUser

Guest
έρχονται οι φίλοι μου οι Druids και σε pwnάρουν με ένα Fireball που δεν μπορούν να μάθουν.
τότε βρίσκω την ευκαιρία και χουτσάρω τον λόφο. ο λόφος δικός μου.
 
Κορυφή