King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
και μπαινει μεσα ο master chief και με το rocket launcher τους στελνει ολους απο εκει που ηρθαν....εννοειτε πως ξαναπηγαινω στον κρατηρα του πρωην λοφου οπως πριν...
 

DeletedUser

Guest
και ερχομαι εγω με το spartan απο το ενα μετρο και σου πεταω το κεφαλι απο το λοφο κατω!κατακταω τον λοφο και βαζω και ενα bubble shield!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
παιδιά μπορείτε να μη παίζετε στο βουναλάκι απο άμμο που το εχω κάνει αφοδευτήριο για την γάτα μου
 

DeletedUser

Guest
χρησιμοποιω τα προϊοντα της διεργασιας της γατας του ανοδινου στο βουναλακι απο αμμο ως οπλο μαζικης καταστροφης και κυριαρχω στον λοφο...
 

DeletedUser

Guest
με την βοηθεια ενος τεραστιου ανεμιστηρα διαλυω τον αμμολοφο και πεφτεις και εσυ μαζι με την γατα και τα προϊοντα διεργασιας της

εγω παω ησυχος στον λοφο:d
 

DeletedUser

Guest
με την βοηθεια ενος τεραστιου ανεμιστηρα διαλυω τον αμμολοφο και πεφτεις και εσυ μαζι με την γατα και τα προϊοντα διεργασιας της

εγω παω ησυχος στον λοφο:d

Η γάτα του Ανώδυνου ΔΕΝ πέφτει. Θα έπρεπε να είχες μάθει ως τώρα.


Τυχαία, ο Chuck Norris κι ο Frank Zappa (a.k.a. avatar του Elmyr) είναι φιλαράκια μου. Τυχαία, ο Frank κάνει την τρομακτική φάτσα που κάνει κάθε φορά πριν φάει ένα ΧαμΤσιζΜπέικονΤσίκενΜαγιονέζοΠικλόΜπέργκερ. Ο KillerMixas τρομάζει (θα έλεγα την κακιά λέξη για το "τρόμαζει" αλλά δεν θέλω ινφράκσον) κι τρέχει στην άλλη μεριά του λόφου. Τυχαία, εκεί τον βρίσκει ο Chuck και του κάνει κάτι τόσο βίαιο που δεν μπορεί να αποκαλυφθεί στο κοινό (τυχαία όμως αρχίζει από "Τριπλοστριφογυριστή" και τελειώνει σε "Κλωτσιά"). Ο KillerMixas είναι πλέον KillerPoures.

MAHok and Frank's and Chuk'sFREEKIN' HILL!!!

Τυχαίο; Δεν νομίζω! :eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ερχεται ο προπονητης υπο την φύλαξή μου και σου σφυριζει στο αυτι.πεφτεις κατω.ερχεται ο ινδιανος με τον οποιο εμπορευομαι και εκει που εισαι ξαπλωμενος κατω σου δινει να καπνισεις την πιπα του.πρασινιζεις σαν πατατα απο φαστ φουντ και ζαλιζεσαι.τελος,αφου κανω μια γρηγορη κατασκευη αρδευτικου συστηματος ερχομαι με το ποταμοπλοιο και σε κανω πιτα.

my hill!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
λοιπον εχουμε και λεμε...φερνω το γατο μου ερχεται και σου δαγνωνει τα ματια(ειναι μικρος και παιχνιδιαρης!ολο με δαγκωνει για παιχνιδι!)εσυ τυφλονεσαι και ριχνεις μπουνιες στον αερα ..ο αερας νευριαζει και μπαινει στο μυαλο σου τοτε παιρνουν αερα τα μυαλα σου και σου ερχεται μια φαεινη ιδεα!!!να καλεις το <<γορολα>> σου να σε προστατεψει...ο <<γοριλας>> που εχει μπει στο ρολο φοραει στολη γοριλα αλλα επειδη σκαει επειδη ειναι και κλοκαιρι 40 βαθμοι παει για ενα μπανακι τοτε μενουμε οι δυο μας σε σπροχνω και πεφτεις στον γκρεμο που ηταν πισω απο τον δρονο σου!τοτε περιβραζω το λοφο με τριπλο τοιχος και βαζω και πυργους (με +1.000 στοχευση και +1.000 αποφυγη)εκει πανω βαζω στρατιωτες !!!!ακομα φτιαχνω 2 ποταμακια αναμεσα στα τοιχοι και φυσικα ποταμοπλοια για τις βολτες μου!!!ακομα εχω παντου φρουρους!και σκαφοι καθε τυπου.....

μαλον το παρακανα ομως δεν πειραζει!!!

the hill is mine!!


α ναι ξεχασα το βουναλακι απο αμμο για το γατο μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
διαλυω το τριπλο τειχος και τους πυργους.υστερα σφαζω τους στρατιωτες σου, εχεις τρομοκρατηθει απο την φοβερη μου δυναμη και το βαζεις στα ποδια.ο λοφος ειναι δικος μου.
 

DeletedUser

Guest
καθως τρεχω να φυγω ομως πεφτω πανω σου και πεταγεσαι κατω απο το λοφο!
παλι δικος μου!:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
ξαναερχομαι παλι τρομαζεις και φευγεις. ο λοφος ειναι δικος μου
 

DeletedUser

Guest
ελα ρε πως το λες έτσι!πες τίποτα καλο...

έρχομαι φεύγεις και ο λόφος δικός μου...
δεν έχει πλάκα έτσι...

απο κάρολο:

carolos:ηρθε το μπναρισμενο πτωμα μου και σε φοβιζει..εσυ αφηνεις το λοφο και ειναι παλι δικος μου!

ο λόφος είναι του κάρολου :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
απειλω τον λοφο με χουτσαρισμα κ μετα την εκπαιδευση για αυτοβουλες ενεργειες κανει απελαση απ ευθειας σε οποιον ερχεται για διεκδικηση!
ο λοφος ειναι δικος μου κ δυσκολα θα τον παρετε!
 

DeletedUser

Guest
για εμενα δεν ειναι τιποτα δυσκολο σε πληρωνω με σβολους χρυσου και εσυ εξαγοραζεσαι ευκολα και φευγεις.ο λοφος ειναι παλι δικος μου
 

melenmaria

Μέλος
που ποτε δεν ηταν...
τρομαζω τη γατα του ανωδυνου η οποια τα κανει πανω της. ο ανωδυνος τρεχει να την πιασει και βρισκω ευκαρια παιρνω το λοφο και τον δινω στη βαγια γιατι ειναι φιλη μου...
 

DeletedUser

Guest
λοφος δικος μου γιατι ειμαι ο χαμενος αδερφος του ανοδινου.


My hill
 

DeletedUser3920

Guest
Σου στελνω μια ορδη ινδιανων να σε κυνηγησει....Μια λεπτομερεια ομως ....ο στρατηγος τους ειμαι εγω με τον πολεμικο μου πελεκυ του Taschunca που απο σεβασμο και μονο μετονομαστηκε σε πελεκυς του Vagg(ou)...Τωρα εγω με το πεινασμενο, για εκδικηση ,πληθος μου σε κυνηγαμε.....Εχεις ηδη τρομαξει μεχρι εσχατων και μου αφηνεις τον λοφο....Ο λοφος τωρα(και για παντα )ειναι δικος μου....
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι και εγω με το Ρεβολβερ Ν.1 του Younger σας λυποθιμαω ολους,πατε να κοιμηθητε στο ξενοδοχειο 8 ωρες.μεχρι τοτε εγω βαλει τη σημαια του παοκ στο λοφο και ειναι δικος μου!:D
 

DeletedUser

Guest
βαφω την σημεα κιτρινη σαν της αεκ εσει πεθενεις απο ανακοπη μολις την βλεπεις και μετα βαφω την σημαια πρασινη.the hill is mine
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι με οπαδους του ολυμπιακου.εχεις τρομοκρατηθει τρεχεις για την ζωη σου καθως σε εχουν παρει στο κυνηγι βγαζω την σημαια του παναθηναικου και βαζω την ελληνικη.για 4η φορα ο λοφος ειναι δικος μου
 
Κορυφή