King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
επιστρεφω δρυμιτερος με 30.000 παοκτσιδες,σαν μαχη οχυρου ενα πραγμα

η μαχη ειναι αμμιροπη αλλα περνουμε τη σημαια,τη καιμε και βαζουμε την υποφενομενη δικια μας
 

DeletedUser

Guest
περιφραζουμε το βουνο εγω μαζι με τον ραμπο και ριχνουμε μια πυρινικη βομβα.ψοφατε ολλοι δεν υπαρχει βουνο.ετσι διαλεγς ενα αλλα βουνο που ειναι δικο μου απο πριν
 

DeletedUser

Guest
ριχνω μια epic nuke και καταστρεφω τον λοφο σου.μετα παω και χτιζω φρουριο στον ολυμπο.


MY HILL.
 

DeletedUser3920

Guest
τωρα θα χρησιμοποιησω τα μεγαλα μεσα...στελνω ολοκληρο το πεζικο,ολοκληρο το ιππικο και τα βομβαρδιστικα απο αερος....εχεις εγκλωβιστει και αναγκαζεσαι να πεσεις απο τον ολυμπο......το φρουριο και ο λοφος μενει σε εμενα......
 

DeletedUser

Guest
επιστρεφω δρυμιτερος με 30.000 παοκτσιδες,σαν μαχη οχυρου ενα πραγμα

η μαχη ειναι αμμιροπη αλλα περνουμε τη σημαια,τη καιμε και βαζουμε την υποφενομενη δικια μας

την ελληνική σημαία καίτε??? μήπως το παράκανες??
 

DeletedUser

Guest
μπαρουτ και εννοειται οτι στον πηρα...

ποιον?τον λοφο παντα?
φωναζω τον λεωνιδα,φωναζει ενα this is spartaaaaa,σου πεταει το ακοντιο/καμακι και σε πετυχαινει στην φτερνα...
μετα παιρνω τον λοφο με το πασο μου...
 

DeletedUser

Guest
φτιαχνω ενα διαστιμοπλοιο και πεταω για τον Αρη και μολις φευγω απο την Γη πεταω 100 πυρινικες και την καταστρεφο και παω στον αρη με την πιο κουκλα γκομενα που εσοσα και ενα τονο fredo.Φτανο στον αρη φτιαχνω διαστιμικη βαση πανω στο μεγαλητερο βουνο του.

ΧΑ!
 

DeletedUser2677

Guest
εχω φιλους τον σερρα,την τζοαννα κ τελευταια τον εξτριμ.
τα κονε μου ανεβαινουν γιατι εχω φιλους κ τον κορντ κ τον τσοκρι.
(θα ειχα κ τον ανοδινο αλλα αυτος μονο εχθρους εχει)
σας μπαναρουν ολους κ μου μενει ο λοφος!
 

melenmaria

Μέλος
εγω εχω μπαρμπα στην κορωνη και βγαζει πολυ καλο λαδι. χυνεται, το πατας και εσυ και τα κονε σου, γλιστρατε, τρωτε τα μουτρα σας και παιρνω το λοφισκο και τον επιστρεφω στον ανωδυνο...
 

DeletedUser

Guest
επειδη μενω στους γαργαλιανους σας γαργαλαω,και εκει που γελατε σας κλοτσαω και πεφτεται.



My hill!!!!
 

DeletedUser

Guest
σου λεω ενα κρυο ανεκδοτο παθενεις υποθερμια και πεθενεις

my hill
 

DeletedUser3920

Guest
Αυτο που μου λες ,δεν μου αρεσει σε χτυπαω με ενα critical hit,χανεις 2500 ποντους ζωης,λιποθυμας ,και ο λοφος μενει σε εμενα...
Αρα,












MY HILL!
 

DeletedUser

Guest
επιστραφο δρημιτερος αμολαω μια τουρμποκαλνια λιποθιμας αρα....

my hill
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι για μαχη μαζευομαστε καμια 50αρια,σου ριχνς μια πετρα,αστοχω,γινετε κατολησθηση και ψοφατε ολοι...

my hill
 

DeletedUser

Guest
φτανω ξανα στον λοφο και αρχιζω να τραγουδαω.Αυτοκτονιτε απο αηδια αρα

my hill
 

DeletedUser

Guest
εγω σου φερνω τον ρουβα.εσυ τρεχεις για ενα αυτογραφο αλλα σε παρασερνει πιο εκει(σαν να εχω ενα κοκκαλο πανω απο το κεφαλι ενος σκυλου)
ετσι εκμεταλευομαι την κατασταση και ο λοφος δικος μου
 

DeletedUser3920

Guest
Κανω κινηση ληστων ,κ ολοι οι ληστες ερχονται κατα πανω σου..Οποτε εσυ δεν μπορεις παρα να εγκαταλειψεις τον λοφο...Οποτε,






Vaggos----------------------->>>>>>>>>>>>KING OF THE HILL
 

DeletedUser

Guest
ο PALIAKOUDARAS τρωει μπαν λογο μεγαλης υπογραφης. (ασχετο)
εγω σου στελνω μια τουρτα-πολυκατοικια που ενω περιμενες να βγει μια μπαλαρινα απο μεσα βγαινει ενα ντοπερμαν κομαντο :eek::p
μετα περασα να σε ρωτησω αν σου αρεσε το δωρο αλλα επειδη δεν ησουν εκει (ησουν στο νοσοκομειο), εστησα τη σκηνη μου εκει και εκανα μπαντζι τζαμπινγκ εεε τζαμπα καμπινγκ :D
 
Κορυφή