το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδια εγω δεν ξερω τι θα κανω κραταω τις ελπιδες μου στον 5 αν και εκει ειναι οι μισοι ανενεργοι νομιζω οτι τοτε θα πρεπει ολο να παρατισουμε ολοι το παιχνιδι για να παρει ενα μαθημα η ιννο
 

DeletedUser3409

Guest
κοίτα αυτό είναι επιλογή του καθενός... δεν μπορώ να αλλάξω τίποτα... αλλά εμένα μ' αρέσει σαν παιχνίδι γιατί όταν πάω στην δουλειά δεν έχω το άγχος τι να γίνει .. αν μένει πίσω... ο χαρακτήρας... και εφόσον παίζουν όλοι από την παρέα μου έχουμε και χαβαλέ στην πόλη και στις μάχες... αλλά εγώ το βλέπω σαν ένα παιχνίδι και όχι σαν το τέλος του κόσμου!!!;)
 

DeletedUser

Guest
όσο γι αυτά πιστεύω η ιννο έχει βάλει τα περισσότερα για να μην παρατήσουμε το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
δεν αντιλεγω παιδια απλως μεχρι να γινουν αυτα ο κοσμος θα εχει βαρεθει ακομη περισσοτερο ανεβαζουν καινουριο πατς καθε 1-2 μηνες....
 

DeletedUser

Guest
Στο παιχνίδι έχουν δίκιο τα παιδιά που λένε να μπούμε όλοι στον 5 και να προσπαθήσουμε να κάνουμε ότι κάναμε και στον 1 και εγώ αυτό πίστευα ότι θα γίνει και μπήκα άλλα δεν το βλέπω :(

Όσο για το foroum που λέτε ότι έχει ερημώσει πιστεύω ότι φταίει που δεν βρήκαμε ακόμα τον αντάξιο πρασινιάρη όταν ήταν αυτός είχαμε με κάτι να ασχοληθούμε βρε αδερφέ.τώρα κάτι πάει να κάνει η joahna άλλα δεν το βλέπω....:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3328

Guest
τεσπα,παντως υπαρχουν πολλα ανενεργα μελη στο παιχνιδι,γιατι αλλοι το εχουν βαρεθει,αλλοι δε βρισκουν πια ενδιαφερουν,σκεφτειτε οτι αυτο το παιχνιδι μου το συστησε ενας φιλος ο οποιος το εχει παρατησει καιρο τωρα και ηταν καμια 25αρα επιπεδα πανω απο μενα
 

DeletedUser1797

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΠΑΙΖΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ... ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 1 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 4.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΙΑ.. ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 1 ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΥΡΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΚΟΣΜΟ 5 ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΧΑΘΗΚΑΝ.. ΟΙ BLACK PIRATES, ΟΙ AMIGOS.. ΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟΝ overmind?? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΝΕΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ (ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ) Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΕΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ.. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΜΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ Η ΟΧΥΡΑ.. :confused:
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΠΑΙΖΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ... ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 1 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 4.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΙΑ.. ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 1 ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΥΡΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΚΟΣΜΟ 5 ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΧΑΘΗΚΑΝ.. ΟΙ BLACK PIRATES, ΟΙ AMIGOS.. ΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟΝ overmind?? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΝΕΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ (ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ) Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΕΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ.. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΜΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ Η ΟΧΥΡΑ.. :confused:

φιλε ευχαριστω εκμερους των πειρατων που δεν ξεχασες τον μεγαλο μας αρχηγο

δυστυχως κ1 μετα το max out σταματησαν οι μισοι μας παικτες
 

DeletedUser3436

Guest
εγω σιγουρα.παντα μου αρεσαν τα παιχνιδια με κρυφες αποστολες(ειδικα οι ευκολες να τις περασεις αλλα δυσκολο να τις καταλαβεις)και οπως καταλαβα θα μπουν και αλλες τετοιες οποτε.....
μενουμε!!
 

DeletedUser3436

Guest
οχι δυστηχος.ειμαι νεος 25/1/2010 ξεκινησα να παιζω επειδη μου ειχε πει ενας φιλος μου και επειδη επαιζε αυτος στον κοσμο 3 εφτιαξα και εγω εκει.
 

DeletedUser

Guest
μπες κ2 σε θελω στους πειρατες για οτι βοηθεια θες εδω ειμαι εγω
 

DeletedUser184

Guest
Ελπίζουμε τώρα με το που θα μπουν τα καινούργια όπλα να ξαναζωντανέψει το west...
 

DeletedUser3436

Guest
με τα καινουργια οπλα θα ζωντανεψει το west και θα ψοφησουν οι παιχτες :D:D

EDIT:Καλα τι συμβαινει με τις συγκεκριμενες φατσες?οποτε θυμουνται εμφανιζονται και οποτε οχι δεν εμφανιζονται?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα και απο εμενα. Η πρωτη μου επικοινωνια στο φορουμ απο τοτε που ξεκινησα το παιχνιδι. Οπως αρκετοι κυριοι και κυριες με ξερουν ειμαι ενας απο τα <<γεροντια>> του παιχνιδιου.... πραγματι καποτε οι μερες του west ηταν απο τις καλητερες που εχουν περασει απο παιχνιδι αυτου του ειδους. Εχθρες , φιλιες , διαμαχες και επικοινωνιες μεταξυ φιλων και παικτων. Καποιοι ειμασταν εντος παιχνιδιου ολη μερα για να προλαβουμε το <<λεπτο>> της επιθεσης, να κανουμε <<διπλωματια>> με αλλεσ πολεις και να μιλησουμε ωρες με τους συμπαικτες μας....
Τωρα ποια ολα αυτα εχουν αλλαξει. Η εισοδο για τους ποιο πολλους ειναι μονο λιγα λεπτα την μερα..... πολλοι καλοι φιλοι (συμμαχοι και αντιπαλοι) εχουν σταματησει ... το ενδιαφερον του κοσμου εχει χαθει....
Ποιος φταιει δεν μπορω να ξερω σιγουρα και πολλα μπορουν να ακουστουν για αυτο...
Το σιγουρο ειναι πως το παιχνιδι πρεπει να αλλαξει σε αρκετα πραγματα και να προκαλεσει ξανα το ενδιαφερον των παλιων παικτων αλλα και νεων ...
Αλλαγες οχι οπως σε πολλα αλλα παιχνιδια με μονο κριτηριο το κερδος αλλα τη διασκεδαση του κοσμου....
Αντε μακαρι να ξαναδω τη παλια δοξα του The West και τοτε να μπορω να σταματησω το παιχνιδι με ενα αισθημα χαρας για το οτι ειμουν μελος ολης αυτης της παρεας.....
Ευχαριστω ολα τα παιδια που διαβασαν την φλιαρεια μου . καλη συνεχεια ...
 

DeletedUser3436

Guest
μια απορεια για σπαμ....αφου εισαι απο τους παλιους γιατι εισαι "ανονυμος"?
 

DeletedUser

Guest
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ ....... :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή