το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχετε απολυτο δικιο και συμφονω μαζι σασ.. εγω πιστευω πωσ το ελληνικο west εχει αρχισει να μετραει αντιστροφα.εγω λεω ποσ δεν ειναι θεμα παιχνιδιου αλα θεμα mods δεν κανουν τπτ για να σου κινισουν το ενδιαφερον δεν ασχολουντε καν. μονο με τησ φιλετικεσ ξερουν να ασχολουντε.

απο τοτε που αρχισα το παιχνιδι πριν ενα χρονο περιπου λεμε να γινει ενα τουρνουα. κατα την γνομη και του χρονου τα ιδια θα λεμε.πολεσ δικεολογιεσ ακουγονται του τιπου δεν εχουμε ωρα και διαφορα αλλα..
εγω το μονο που ξερω ειναι οτι αμα θελεισ κατι το κανησ..
προσοπικα δουλευω σε δυο δουλιεσ για να ζισω αλα βρισκω χρονο και για το παιχνιδι και για την γυναικα και για ολα.. αρα "δεν υπαρχει το δεν μπορω υπαρχει το δεν θελω"

εχω σκευτη πολεσ φορεσ να το στματισω. αλα λυπαμε τα λευτα που εχω δοσει για πρεμιουμ και συνεχιζω να δινω και για αυτο δεν το σταματαω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια το πραγμα εχει παρει την κατω βολτα...
χθες ειμασταν 27000
και τωρα...
23000 περιπου!

δεν μπορουμε να λεμε πως το τελος δεν πλησιαζει αλλα αν συνεχιστει με αυτον το ρυθμο θα ειμαστε μονο καμια 50αρια!!!!
σαν να αρχιζαμε απο την αρχη...

και επειδη εγω δεν ειμαι ενας απο τους παλιους αλλα εχω καταλαβει πως το west ειχε καλυτερες ημερες ετσι και εγω συνεχιζω μεχρι να βγει απο αυτην την τρελα και εξαλλου εαν ακουστουμε και αρχισουμε να βγανουμε απο τον 5

και μετα στον 6 να μειωθουμε ακομη περισσοτερο θα το σκεφτουν να φτιαξουν και αλλο κοσμο

εγω π.χ εμεινα πια μονο στον 1 και στον 4 και ετσι μπορω να παρακουλουθω παραπανω αυτους τους κοσμουσ και να τους απολαμβανω περισσοτερο

γιατι μεχρι πριν ειχε καταντησει μια ρουτινα που την εκανα καθε μερα και αρχισα να την βαριεμαι

με αυτον τον τροπο μου αυξηθηκε το ενδιαφερον για το west!

παντως πραγματικα το west εχει παρει την κατω βολτα...:cool:
και αν συνεχισει με αυτον τον τροπο δηλαδη μικροτερες αναβαθμισεις και περισσοτεροι κοσμοι θα γινει αυτο που ειπε ο ανοδινος πολυ πιο πανω...

και για ολα αυτα φταιει η innogames που θα φυγει τοσος κοσμος ασε που θα χασει τα λεφτα που παιρνει απο το premium της ελλαδας...η innogames θα χασει περισσοτερα απο οτι εμεις που θα χασουμε καποιες ωρες ψυχαγωγιας:mad:

εξαλου αυτο λετε ολοι σας απλα εγω το εγραψα συνοπτικα.:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εμεις δεν χανουμε τιποτα φιλε μου,20000 broswer υπαρχουν,και η innogames δεν χανει και τοσα,οι φυλετικες ειναι δυναμη ακομη πιστευω :D
Στο κατω κατω,με τα ιδια λεφτα για το πρεμιουμ,μπορεις να πληρωσεις την συνδρομη του wow η του runescape(που δεν συμπαθω ιδιαιτερα) :p :p
 

DeletedUser

Guest
καλά σοβαρά πιστεύετε ότι η ιννο βγάζει πιο πολλά λεφτά από τα πρεμιουμ παρά οπό τις διαφημίσεις;;;κάντε ένα λογκ αουτ στο παιχνίδι και δείτε τι θα εμφανιστεί.παλιά είχε κάτι με αεροπορικές εταιρίες νομίζω.είναι λογικό να έχει τεράστια κέρδη από τις διαφημίσεις.
 

DeletedUser

Guest
ναι τωρα δεν εχει τιποτα η μηπως ειμαι τυφλος?
 

DeletedUser

Guest
Πάντος ούτε εγώ είμαι ο μόνος που χτες έβλεπα το 4story.
 

DeletedUser

Guest
το ελληνικό west δεν έχει διαφημίσεις
τουλάχιστον εγώ δεν είδα καμία εδώ και 1 και κάτι χρόνο που παίζω
στο αγγλικό όμως γίνεται χαμός
 

DeletedUser

Guest
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!
ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, (ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ON-LINE GAME) ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ (forum, παιχνιδι κλπ) ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ GAMES ΕΧΩ.....
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ:
1. ΜΟΝΟ ΤΑ ΟΧΥΡΑ ΖΩΝΤΑΝΕΨΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΕΣ ΛΟΓΟΥ.
2. ΤΟ PREMIUM ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ..........
3. ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΕΧΡΙ 99? ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ 199....
4. ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΚΟΠΩΝ
5. ΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ (ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΔΕΣ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ.........)
6. ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΗΣΤΕΙΕΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ?
http://www.youtube.com/watch?v=7iMnzmye0go
7. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ FORUM ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3-4 ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ - ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.....
8. ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
9. ΝΑ ΔΟΘΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ - ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ (ΔΕΚΤΑ ΜΟΝΟ ΚΟΜΙΝΤΟΡΑ!!!!!!!!!!)
 

DeletedUser

Guest
το ελληνικό west δεν έχει διαφημίσεις
τουλάχιστον εγώ δεν είδα καμία εδώ και 1 και κάτι χρόνο που παίζω
στο αγγλικό όμως γίνεται χαμός

εχει ρε αμα κανησ log out σου πεταει ηδικα με το κολο 4 story κολαει το pc για λιγο
 

DeletedUser

Guest
ναι τώρα που το είδα έχεις δίκιο
δεν το είδα γιατί το κλείνω το tab κατευθείαν δεν κάνω log out..:D
 

DeletedUser

Guest
adblock plus ειναι προσθετο του firefox και σου κοβει ολες τις διαφημισεις μαχαιρι.
 

DeletedUser3328

Guest
ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

DeletedUser3436

Guest
παιδια πριν λιγη ωρα τα παρατησε και ο πρωτος στις μονομαχιες στον κοσμο 3.ειπε πως βαρεθηκε.απο εκει και μονο βλεπουμε πως το παιχνιδι θελει ριζικη ανανεωση.

οχι δεν ενοω να πατησουμε πολλες φορες το f5!!
 

DeletedUser3328

Guest
παιδια πριν λιγη ωρα τα παρατησε και ο πρωτος στις μονομαχιες στον κοσμο 3.ειπε πως βαρεθηκε.απο εκει και μονο βλεπουμε πως το παιχνιδι θελει ριζικη ανανεωση.

οχι δεν ενοω να πατησουμε πολλες φορες το f5!!

αυτος βρηκε το νοημα,οπως λεει και η υπογραφη μου αγαπητε
 

DeletedUser3504

Guest
γνωμη μου ειναι να φτιαξουν κι αλλες αποστολες,να ανοιξουν το lvl 99 οπως επισης στις μαχες των οχυρων να δινονται πολλα περισσοτερα drops οπως και χρηματα μπας και αναζωπηρωθει το ενδοιαφερον για καποιους!

εγω παντως απο τη μερια μου προσπαθω να ειμαι οσο το δυνατο πιο ενεργος γινεται!

πολλες ωρες τρωω παιδες πανω απο το game :mad:
 
Κορυφή