το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μα καλα μονο δηλωσεις για να ανεβασεισ τα ποστ?
πες κατι συμαντικο και οχι μονο εσυ αλλα ολοι σασ

καλά αν δεν το θεωρείς συμαντικό συκώνω τα χέρια ψηλά αλλά δεν πρέπει να έχεις δει τι θα γίνει.
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο θα γινει αλλα ετσι λεγετε και το θεμα...

και εξαλλου νικο εγω εχω περισσοτερα κιλα απο εσενα...;)

στο θεμα μασ τωρα:
εγω πηγα για λιγο σε μια πολη τησ deadman και δεν περνουσα ωραια ενιωθα μια απεχθεια...μετα ξαναγυρησα στην πολη μου και ενιωσα ενα πολυ ζεστο κλιμα... ετσι οταν παρατας κατι καταλαβαινεις την αξια του...
 

DeletedUser3409

Guest
χμμ!!! είναι κοντά το τέλος.... γιατί... To the west είναι ένα παιχνίδι για τους περισσότερους... στο οποίο επέλεξαν να περνάνε κάποια ώρα... με σκοπό να διασκεδάζουν... η αλήθεια είναι πώς κάποιοι... π.χ. Ανώδυνος έχουν τερματίσει το παιχνίδι... και ίσως βαριούνται... πως σε ένα παιχνίδι κρατάς το ενδιαφέρον... ζωντανό... ίσως με το φόρουμ.... δε ξέρω μπορεί... ίσως να απαντήσει η ομάδα διαχείρισης... Εγώ σαν νέος παίκτης οφείλω να ομολογήσω πώς τα περισσότερα πράγματα που χρειαζόμουν για το παιχνίδι... τα βρήκα από το φόρουμ... και δε νομίζω να υπάρχει θέμα που να αφορά το παιχνίδι... εκτός από αυτά που θα προκύψουν με τις νέες εκδόσεις... και που άμα ένας νέος παίκτης ή και παλιός έχει κάποια απορία σχετικά με το παιχνίδι, αν κάνει αναζήτηση δε θα το βρει... ίσως κουραστεί γιατί υπάρχει το ατελείωτα και αχαλίνωτο σπαμ... αλλά πείτε μου ειλικρινά... ποιος από εσάς δε χαμογέλασε... διαβάζοντας μια απάντηση του Ανώδυνου σε κάποιο θέμα (για τον οποίο... θέλω να πώ όπως και για τον Χάρλαν ... πως πρέπει να είναι αυτοί που βοηθάνε.. εμάς τους νουμπ περισσότερο από όλους τους παλιούς παίκτες)... ή διαβάζοντας την αστεία απάντηση του OUGK... ή την επιτηδευμένη νουμποσύνη του άνσερ... Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ένα παιχνίδι μένει ζωντανό... όταν παραμένουν ζωντανά και ενεργά τα μέλη του... και νεκρώνει όταν άνθρωποι που το αγαπούν και χαίρονται να συμμετέχουν... απομακρύνονται... ίσως κάποτε να γίνει μια library the west που όλοι αυτοί οι σοβαροί αγέλαστοι που αντιμετωπίζουν ένα παιχνίδι σαν το σημαντικότερο πράγμα στην ζωή τους... να διαβάζουν τις λύσεις στις αποστολές... τον τρόπο που μονομαχούν... χωρίς χαζά και διασκεδαστικά σχόλια... από τρίτους... Ναι μάλλον το τέλος είναι κοντά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το τελος ειναι κοντα ναι, το 2010 που θα ρθει το τελος του κοσμου μονο οι κατσαριδες και ο anodinos θα απομεινουν.

σοβαρα τωρα, αυτο που γινεται στο west γινεται στα περισσοτερα αν οχι ολα online games, αναποφευκτο ειναι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να δω πως θα ζεισει ο anodinos με τοσες κατσαριδες!:D
και οι φυλετικες πεφτουν σιγα σιγα
 

DeletedUser

Guest
δν ξερω πως το θυμηθηκα αυτο το θρεντ, αλλα ειπα να κανω μια ενημερωση
311syo6.jpg

αρα το συμπερασμα ειναι: ο 1 εχει ανεβει λιγο, ο 2 αδειαζει σιγα σιγα, ο 3 αργοπεθαινει, ο 4 εχασε παρα, παρα, παρα πολλους παικτες και εχει καταντησει βαρετος και ολων οι ελπιδες επομενουν στο τι θα κανει ο 5.
 

DeletedUser3436

Guest
ε οταν πατας και σου λεει προτεινομενος λογικο ειναι να πανε εκει
 

DeletedUser

Guest
και καποτε ο 1 ειχε 37000...(πανω κατω οι μισοι διπλοι αλλα δεν εχει σημασια :p )
 

DeletedUser

Guest
και καποτε ο 1 ειχε 37000...(πανω κατω οι μισοι διπλοι αλλα δεν εχει σημασια :p )

μην το ξευτιλιζουμε.30000 μεγιστο ειχε φτασει και σε μια εβδομαδα θυμαμαι ειχαν παει στους 25000 επειδη εποιασαν διπλους.παντως ειναι αληθεια πως το west πεθαινει και τωρα με την οικονομικη κριση θα του βαλουμε και ταφοπλακα!!!:)
 

DeletedUser

Guest
3 λεξεις μονο "jesus no jutsu" οποιος θελει να μαθει περισσοτερα σε πμ
 
Κορυφή