το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
νικο,το μεγαλυτερο προτερημα ενος παικτη ειναι να το παρατησει λιγο πριν καταντησει αηδια ;)
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι αρκετα δυσκολο να το μαθεις και δεν εχει πολλους που θα κατσουν να μαθουν εν παιχνιδι στο ιντερνετ ( αλλο αν παρεις μαι κασετα για το play stasion και να κατσεις να διαβαζεις τις οδηγιες για να μαθεις ) π.χ. στις φιλετικες εμπενες και αμεσω καταλαβενες τι επρεπε να κανει. εςτισ δεν τραωαει τους παιχτεσ για να παιξουν. εγω επεζα φυλετικες μαζι με 10 φιλους μου.και αποφασισαμε να παιξουμε the west. κανενας μας δεν συνεχισε. εγω ξεκινισα 2 μήνες οταν ενας αλλος φιλος μου μου ειπε οτι ειναι ωραιο. ακομα οι οι φιλοι μου νομιζουν οτι ειναι βλακια.ετσι δεν ερχοντε νεοι παιχτες. νομιζω πρεπει εμεις να αναλαβουμε δραση.παντε διαφιμιση στους φιλουςε σας ;)
εγω στο κοσμο 2 ειχα μια πολυ καλη πολη και ειμουν καλος στις μονομαχιες.ειχαμε μαι πολη εχθρο και τους διαλιαμε συνεχια και μας εκαναν και αυτοι ντου καποες φορες. εγω τοτε περνουσα φανταστικα. μιλουσαμε στο skype ,καταστρωναμε σχεδια κ.τ.λ.
που καταλιξαμε ;;;
μπηκαμε σε μια μεγαλη υπερσιμαχια "για το καλο της πολης"
και στο τελος μας εκανα και συμμαχουν με το ζορι με αυτους που ειμασταν σε πολεμο. αν αποφασιζα εγω δεν 8α εμπαινα στη συμμαχια. και καλητερα τελεφτεος και να περνας καλα παρα πρωτος και να εισαι συμμαχος με αυτους που δεν χωνεύεις. ασε που εγω περιμενα να παρω καλο σπαθι και αργοτερα του hernanto για να τους εκδικιθω και μολις πηρα γιναμε συμμαχεοι. ΕΛΕΟΣ.
 

DeletedUser

Guest
θυμηθητε μερικες στιγμες(για παλιους....σχεδον)
1)οταν οι πειρατες τελειωσαν πρωτη την πολη
2)otan o leader htan o καλυτερος
3)οταν φτιαχτηκαν νεκροι κ' τρελοι (dmu+ccp)
4)οταν σκιζομασταν καθε βραδυ στα οχυρα...
τι απο αυτα ισχυει πια? γιαΤΙ αυτα δεν "ξαναγινονται "???ολοι εχουν ψοφισει
παλια ημασταν παρα πολυ καμενοι...τωρα....

Υ.Γ.
ποιοι 400 στο φορουμ ειμαστε ΠΕΝΗΝΤΑ και μονο ενεργοι για ψαξε τοπικς και δες τα ενεργα ατομα.....

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :p :eek: Μου έχουν λείψει αυτά...
 

DeletedUser

Guest
... -.- δεν εχω να πω κατι ουσιαστικο...και δεν εχω λεξεις να σχολιασω το πιο πανω...
 

DeletedUser

Guest
χμ περισσοτερο απο αυτο?

14tpnr6.jpg


(rs=runescape)
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα καλό :) :) βλέπω να πλουτίζει το φαρμακείο της γειτονιάς.
 

DeletedUser

Guest
το τελοσ εχει αρχισει να γινετε πραγματικοτιτα με τησ αλαγεσ που πανε να κανουν
 

DeletedUser315

Guest
ναι ρε σεις
γιατι δεν βάζουμε μια πέτρα στο λαιμό μας να παμε να πηδηχτούμε απ το παράθυρο
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι αρκετα δυσκολο να το μαθεις και δεν εχει πολλους που θα κατσουν να μαθουν εν παιχνιδι στο ιντερνετ ( αλλο αν παρεις μαι κασετα για το play stasion και να κατσεις να διαβαζεις τις οδηγιες για να μαθεις ) π.χ. στις φιλετικες εμπενες και αμεσω καταλαβενες τι επρεπε να κανει. εςτισ δεν τραωαει τους παιχτεσ για να παιξουν. εγω επεζα φυλετικες μαζι με 10 φιλους μου.και αποφασισαμε να παιξουμε the west. κανενας μας δεν συνεχισε. εγω ξεκινισα 2 μήνες οταν ενας αλλος φιλος μου μου ειπε οτι ειναι ωραιο. ακομα οι οι φιλοι μου νομιζουν οτι ειναι βλακια.ετσι δεν ερχοντε νεοι παιχτες. νομιζω πρεπει εμεις να αναλαβουμε δραση.παντε διαφιμιση στους φιλουςε σας ;)
εγω στο κοσμο 2 ειχα μια πολυ καλη πολη και ειμουν καλος στις μονομαχιες.ειχαμε μαι πολη εχθρο και τους διαλιαμε συνεχια και μας εκαναν και αυτοι ντου καποες φορες. εγω τοτε περνουσα φανταστικα. μιλουσαμε στο skype ,καταστρωναμε σχεδια κ.τ.λ.
που καταλιξαμε ;;;
μπηκαμε σε μια μεγαλη υπερσιμαχια "για το καλο της πολης"
και στο τελος μας εκανα και συμμαχουν με το ζορι με αυτους που ειμασταν σε πολεμο. αν αποφασιζα εγω δεν 8α εμπαινα στη συμμαχια. και καλητερα τελεφτεος και να περνας καλα παρα πρωτος και να εισαι συμμαχος με αυτους που δεν χωνεύεις. ασε που εγω περιμενα να παρω καλο σπαθι και αργοτερα του hernanto για να τους εκδικιθω και μολις πηρα γιναμε συμμαχεοι. ΕΛΕΟΣ.

δεν εχω τιποτα να πω... οι υπεσυμμαχιεσ τις εφτιαξαν οι παικτεσ δεν υπαρχουν στο παιχνιδι...μετα γινεται ikariam


πλέον το τέλος έφτασε.

μα καλα μονο δηλωσεις για να ανεβασεισ τα ποστ?
πες κατι συμαντικο και οχι μονο εσυ αλλα ολοι σασ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή