το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το west πιστευω εχει τρελες προοπτικες σαν παιχνιδι, απλα πρεπει να ανταπυχθει αμεσα
 

DeletedUser3409

Guest
το φόρουμ νέκρωσε γιατί δεν υπάρχει κάτι ουσιαστικό να γραφτεί (εκτός από καμιά αναβάθμιση... ή καμιά νέα αποστολή)... ότι είναι σχετικό με το παιχνίδι έχει απαντηθεί και αν κάποιος έχει όρεξη να ψάξει βρίσκει τα πάντα (αρκεί να κάνει αναζήτηση)... όσο για συζητησούλα φιλική στο φόρουμ απαγορεύεται δια ροπάλου από τους κανόνες...
οι περισσότεροι μεγάλου λέβελ δεν έχουν λόγο να ασχοληθούν ούτε με το παιχνίδι... μέχρι να ανοίξουν τα λέβελ... ούτε με το φόρουμ!!! (γι' αυτό συγχαρητήρια στον ανώδυνο και στον χαρλαν... που συνεχίζουν... να συμμετέχουν και δεν απαξιώνουν το παιχνίδι) ενώ αν κάποιος νέος μπει και ρωτήσει μια χαζομάρα... για κάποιους αλλά πολύ σοβαρό γι' αυτόν θα φάει το κράξιμο γιατί δεν έκανε αναζήτηση (αν και μερικοί το βγάζουν τα μάτια.. και οφείλω να το παραδεχτώ) με αποτέλεσμα να τον αποτρέπουμε να συνεχίσει... να συμμετέχει... ή αλλιώς θα του ρθει κανα μπαν από κει που δεν το περιμένει (οφείλω να παραδεχτώ πως η τζοάννα είναι πολύ ανεκτική τον τελευταίο καιρό... ενώ οι άλλοι μοντ αγνοούνται)... τεσπα εμένα μου αρέσει το γουέστ αλλά δεν έχω και την κάψα νά έχω χαρακτ'ηρες σε 5 κόσμους μπας και γίνω ο καλύτερος σε κάποιον από αυτούς... και συν τοις άλλοις το βλέπω σαν παιχνίδι που παίζει όλη η παρέα μου και στο οποίο γνώρισα πολλά αξιόλογα άτομα (...εσάς εννοώ βρε νουμπ)... αυτά από μένα ... πάτε για σπαμ τώρα στο προφίλ του νταρκ φοξ
 

DeletedUser3328

Guest
εχω 10 λογαριασμους σε καθε κοσμο προσπαθω οσο μπορω να βοηθησω:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Η innogames νομίζει ότι το west είναι σαν το tw και ανοίγει κάθε λίγο νέους κόσμους. Μόνο που το west είναι σαν τα άλλα mmo και δεν τελειώνει το game, όπως στο tw. Αυτό φταίει κυρίως και τπτ άλλο. Είμαστε λίγοι και ένας κόσμος μας είναι αρκετός.
 

DeletedUser3328

Guest
εγω λεω να καταστρεψουν τουσ κοσμουσ 3-4-5 και να αφησουν μονο 1-2 μια χαρα ειναι!!!!!!!
 

DeletedUser3436

Guest
τι λες ρε?και εγω που παιζω μονο κασμο 3 οπως και πολοι αλλοι φανταζομαι τι 8α κανουμε?
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη παιζεις εσυ εκει.εγω λεω να τους αφησουν οπως ειναι.
 

DeletedUser

Guest
ρωτησα με email την κατασκευαστρια εταιρια του παιχνιδιου και μου ειπαν οτι ανοιγουν νεους κοσμους με σκοπο να κλεισουν σιγα σιγα οι παλιοι...πχ οταν ανοιξει εκτος σερβερ θα κλεισει ο 1 κλπ.
πολυ καλο!

not
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
εγω για τον κοσμο 3 μιλαω.διλαδη αν ανοιξει ο 8ος κοσμος 9 κλεισει ο 3?δηλαδη εγω το καλοκαιρι θα πρεπει να αεχισω απο την αρχη?μετα αναροτιουνται γιατι φευγουν απο το παιχνιδι,δεν ειναι μπετα εδω να κλεινει ενας κοσμος οποτε νανε!!
 

DeletedUser735

Guest
κατα την αποψη μου το the west πεθαινει εξαιτιας των αργων και ουσιαστικα μικρων αναβαθμισεων του.

δειτε τις τελευταιες αναβαθμισεις!
το τσατ,οι αποστολες,οι φοροι και αλλα τετοια βοηθανε το παιχνιδι αλλα δεν δινουν κινητρο σε καποιους παικτες να συνεχισουν το παιχνιδι.

η τελευταια ουσιαστικη αναβαθμιση στο παιχνιδι ηταν τα οχυρα που μπηκαν περυσι τον ιουλιο.
περασε αρκετος καιρος απο τοτε.

το ανοιγμα των καινουριων κοσμων πιστευω πως απλως δεν αφηνει να γινει σοβαρη δουλεια στους προηγουμενους κοσμους.
και εξηγουμαι.
στον κ1 ο οποιος ηταν ο μοναδικος κοσμος για 6 περιπου μηνες ειδαμε οτι σχηματιστηκαν ισχυρες παραταξεις οι οποιες κρατανε ακομα και ουσιαστικα ειναι ο καλητερος κοσμος αυτην την στιγμη.
 

DeletedUser

Guest
κατα την αποψη μου το the west πεθαινει εξαιτιας των αργων και ουσιαστικα μικρων αναβαθμισεων του.

δειτε τις τελευταιες αναβαθμισεις!
το τσατ,οι αποστολες,οι φοροι και αλλα τετοια βοηθανε το παιχνιδι αλλα δεν δινουν κινητρο σε καποιους παικτες να συνεχισουν το παιχνιδι.

η τελευταια ουσιαστικη αναβαθμιση στο παιχνιδι ηταν τα οχυρα που μπηκαν περυσι τον ιουλιο.
περασε αρκετος καιρος απο τοτε.

το ανοιγμα των καινουριων κοσμων πιστευω πως απλως δεν αφηνει να γινει σοβαρη δουλεια στους προηγουμενους κοσμους.
και εξηγουμαι.
στον κ1 ο οποιος ηταν ο μοναδικος κοσμος για 6 περιπου μηνες ειδαμε οτι σχηματιστηκαν ισχυρες παραταξεις οι οποιες κρατανε ακομα και ουσιαστικα ειναι ο καλητερος κοσμος αυτην την στιγμη.



Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Κατά την γνώμη μου η ιννο μας έχει εντελώς γραμμένους.Εδώ άνοιξε και νέο παιχνίδι και έχουν πέσει με τα μούτρα να το τελειοποιήσουν ενώ αδιαφορούν στο να βελτιώσουν:mad::mad: τα είδη υπάρχοντα.
 

DeletedUser

Guest
για το ναργιλε ρε γαμωτο!

βασικα ουτε 30 λεπτα τη μερα δεν μου παιρνει εμενα συνολικα αρα δεν ξερω κατα ποσο μπορω να το θεωρησω παιχνιδι, πιο πολυ συνηθεια και για να γελαω με τον οτιναναι στον 3
 

DeletedUser315

Guest
απλά τα πράγματα
το παιχνίδι ειναι πολυ επιφανειακό
και οχι τοσο ψαγμενο

ετσι αν και σε ενθουσιάζει στην αρχη
μετα χανει την ουσία
και γίνεται μια ρουτίνα

βασικά αυτο π αξιζει πλέον ειναι ο χαβαλές με τα αλλα ατομα

οι αναβαθμίσεις πολυ δεν προσφέρουν κατι το ουσιώδες
δεν εχουν ενδιαφερθει ακομα για παικτες που τελειοσαν το λβλ τους
και γενικά υπαρχει η αίσθηση οτι λείπουν πολλα πράγματα
 

DeletedUser

Guest
πάντως αν και έχει ξαναειπωθεί θέλω να επισημάνω πως κατά την γνώμη μου το παιχνίδι έχασε την έγλη του από τότε που βγήκαν οι υπερσυμμαχίες πριν όταν παίζαμε η κάθε πόλη με τα μέλη της 1,2 αποικίες και λίγους συμμάχους ανεξάρτητους ο 1 απο τον άλλον το παιχνίδι ήταν πιο αληθινό και δεν ήταν κάτι φανατησμένοι να μας ξενερώνουν.πολλοί νόμισαν ότι παίζουν φυλετικές δικαίωμα και τακτική του καθενός να παίζει όπως θέλει αλλά ίσως αν ψάχνουμε έννοχους να πρέπει απλός να κοιτάξουμε γύρο μας.οι υπερσυμμαχείες προσφέρουν δράση αλλά βγάζουν εκτός συνναγωνισμού διάφορες μικρές πόλεις. :(:(:(
 

DeletedUser3328

Guest
πάντως αν και έχει ξαναειπωθεί θέλω να επισημάνω πως κατά την γνώμη μου το παιχνίδι έχασε την έγλη του από τότε που βγήκαν οι υπερσυμμαχίες πριν όταν παίζαμε η κάθε πόλη με τα μέλη της 1,2 αποικίες και λίγους συμμάχους ανεξάρτητους ο 1 απο τον άλλον το παιχνίδι ήταν πιο αληθινό και δεν ήταν κάτι φανατησμένοι να μας ξενερώνουν.πολλοί νόμισαν ότι παίζουν φυλετικές δικαίωμα και τακτική του καθενός να παίζει όπως θέλει αλλά ίσως αν ψάχνουμε έννοχους να πρέπει απλός να κοιτάξουμε γύρο μας.οι υπερσυμμαχείες προσφέρουν δράση αλλά βγάζουν εκτός συνναγωνισμού διάφορες μικρές πόλεις. :(:(:(

σωστοΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser2737

Guest
απλά τα πράγματα
το παιχνίδι ειναι πολυ επιφανειακό
και οχι τοσο ψαγμενο

ετσι αν και σε ενθουσιάζει στην αρχη
μετα χανει την ουσία
και γίνεται μια ρουτίνα

βασικά αυτο π αξιζει πλέον ειναι ο χαβαλές με τα αλλα ατομα

οι αναβαθμίσεις πολυ δεν προσφέρουν κατι το ουσιώδες
δεν εχουν ενδιαφερθει ακομα για παικτες που τελειοσαν το λβλ τους
και γενικά υπαρχει η αίσθηση οτι λείπουν πολλα πράγματα
πάντως αν και έχει ξαναειπωθεί θέλω να επισημάνω πως κατά την γνώμη μου το παιχνίδι έχασε την έγλη του από τότε που βγήκαν οι υπερσυμμαχίες πριν όταν παίζαμε η κάθε πόλη με τα μέλη της 1,2 αποικίες και λίγους συμμάχους ανεξάρτητους ο 1 απο τον άλλον το παιχνίδι ήταν πιο αληθινό και δεν ήταν κάτι φανατησμένοι να μας ξενερώνουν.πολλοί νόμισαν ότι παίζουν φυλετικές δικαίωμα και τακτική του καθενός να παίζει όπως θέλει αλλά ίσως αν ψάχνουμε έννοχους να πρέπει απλός να κοιτάξουμε γύρο μας.οι υπερσυμμαχείες προσφέρουν δράση αλλά βγάζουν εκτός συνναγωνισμού διάφορες μικρές πόλεις. :(:(:(

κατα την αποψη μου το the west πεθαινει εξαιτιας των αργων και ουσιαστικα μικρων αναβαθμισεων του.

δειτε τις τελευταιες αναβαθμισεις!
το τσατ,οι αποστολες,οι φοροι και αλλα τετοια βοηθανε το παιχνιδι αλλα δεν δινουν κινητρο σε καποιους παικτες να συνεχισουν το παιχνιδι.

η τελευταια ουσιαστικη αναβαθμιση στο παιχνιδι ηταν τα οχυρα που μπηκαν περυσι τον ιουλιο.
περασε αρκετος καιρος απο τοτε.

το ανοιγμα των καινουριων κοσμων πιστευω πως απλως δεν αφηνει να γινει σοβαρη δουλεια στους προηγουμενους κοσμους.
και εξηγουμαι.
στον κ1 ο οποιος ηταν ο μοναδικος κοσμος για 6 περιπου μηνες ειδαμε οτι σχηματιστηκαν ισχυρες παραταξεις οι οποιες κρατανε ακομα και ουσιαστικα ειναι ο καλητερος κοσμος αυτην την στιγμη.
οσο ημουν στα αγγλικα αυτα σκεφτομουνα και αυτα ηθελα να σας πω...
 

DeletedUser2737

Guest
τωρα δεν με νοιαζει που κανω διπλο ποστ γιατι για μενα ειναι σοβαρο το θεμα...θελω επισης να πω οτι ηταν εσφαλμενη η κινηση να ανοιξει 2ος κοσμος....ξερω οτι πολυ εχουν αντιρησεις αλλα καλυτερα θα ηταν να υπηρχε μονο 1 κοσμος βεβαια οι καινουργιοι παιχτες θα ηταν ενα τιποτα μπροστα στους 80αρηδες αλλα πιστυω πως το ανοιγμα του 2ου 3ου 4ου και 5ου εφεραν το τελος του παιχνιδιου και να το γιατι ....

με τους νεους κοσμους=>νεοι παιχτες(η ωρα αφοσοιωσης στο γκειμ ειναι ιδια περιπου με οπως 1κοσμο)=>λιγοτερη ωρα αφοσοιωσης σε καθε κοσμο ξχωριστα => με λιγη ωρα σε καθε κοσμο =>γρηγορες βιαστικες ,και επανηλημενεσ κινησεις (εδω εχω να πω οτι στον κοσμο 2 κανω τις ιδιες δουλειες (φαια αρκουδα αρχοντικου, λυκων,βουβαλοι καθε μερα))=>ρουτινα!!!=>αντε γεια
 

DeletedUser3328

Guest
τωρα δεν με νοιαζει που κανω διπλο ποστ γιατι για μενα ειναι σοβαρο το θεμα...θελω επισης να πω οτι ηταν εσφαλμενη η κινηση να ανοιξει 2ος κοσμος....ξερω οτι πολυ εχουν αντιρησεις αλλα καλυτερα θα ηταν να υπηρχε μονο 1 κοσμος βεβαια οι καινουργιοι παιχτες θα ηταν ενα τιποτα μπροστα στους 80αρηδες αλλα πιστυω πως το ανοιγμα του 2ου 3ου 4ου και 5ου εφεραν το τελος του παιχνιδιου και να το γιατι ....

με τους νεους κοσμους=>νεοι παιχτες(η ωρα αφοσοιωσης στο γκειμ ειναι ιδια περιπου με οπως 1κοσμο)=>λιγοτερη ωρα αφοσοιωσης σε καθε κοσμο ξχωριστα => με λιγη ωρα σε καθε κοσμο =>γρηγορες βιαστικες ,και επανηλημενεσ κινησεις (εδω εχω να πω οτι στον κοσμο 2 κανω τις ιδιες δουλειες (φαια αρκουδα αρχοντικου, λυκων,βουβαλοι καθε μερα))=>ρουτινα!!!=>αντε γεια

πολυ σωστος οτι επρεπε να μεινει μονο ο κοσμος 1,και στη περιπτωση που γεμιζε φουλ,τοτε να ανοιγανε αλλο,ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΑΝΟΙΞΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Η INNOGAMES ΑΠΟ ΤΑ PREMIUM,π.χ. εγω εχω σε 4 κοσμους τουλαχιστον 2 premium,αυτοματισμο και περισοτερη τυχη και λεφτα απο δουλειες
 
Κορυφή