το τελος ειναι κοντα;

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2737

Guest
να προσθεσω και κατι που ξεχασα...

με τους νεους κοσμους=>νεοι παιχτες(η ωρα αφοσοιωσης στο γκειμ ειναι ιδια περιπου με οπως 1κοσμο)=>λιγοτερη ωρα αφοσοιωσης σε καθε κοσμο ξχωριστα => με λιγη ωρα σε καθε κοσμο =>γρηγορες βιαστικες ,και επανηλημενεσ κινησεις (εδω εχω να πω οτι στον κοσμο 2 κανω τις ιδιες δουλειες (φαια αρκουδα αρχοντικου, λυκων,βουβαλοι καθε μερα))=>ρουτινα!!!=>αντε γεια=>καθολου εσοδα για την ιννο => κλεισιμο wet.GR
__________________
 

DeletedUser

Guest
ελπίζω κάποιος να το μεταφέρει στο αγγλικό ως ένδυξη διαμαρτυρίας.πιθανόν να έχουν το ίδιο πρόβλημα πολλά ξένα γουεστ.
 

DeletedUser2737

Guest
σε ευχαριστω που το λες αυτο ...
αλλα στους αλλους κομους τους ξενους δεν ειναι ακριβως ετσι εμεις εχουμε λιγους μονουσ παιχτες ....
παραδειγμα εγω εχω παιχτες σε καθε κοσμο ανεξαρτητα το οτι ειναι 1επιπεδο
 

DeletedUser

Guest
στον net
181742 Players
12 Game worlds

στον γερμανικο
186855 Spieler
10 Spielwelten

ακομα και στον ιταλικο
46152 giocatori
4 mondi

η στον γαλλικο
73478 joueurs
5 Mondes

αλλα στον ελληνικο
23697 παίκτες
5 κόσμοι
 

DeletedUser2737

Guest
στον net
181742 players
12 game worlds

στον γερμανικο
186855 spieler
10 spielwelten

ακομα και στον ιταλικο
46152 giocatori
4 mondi

η στον γαλλικο
73478 joueurs
5 mondes

αλλα στον ελληνικο
23697 παίκτες
5 κόσμοι
που σημαινει οτι ...
αγγλικο.15450/ανα κοσμο

γερμανια 18000/ανα κοσμο

ιταλια 11500/ανα κοσμο
γαλλια 14600/ανα κοσμο

ελλαδα 4700/ανα κοσμο....
 

DeletedUser

Guest
- τους μισους που ειναι διπλοι και ενα 15% που το χει παρατησει...
 

DeletedUser3328

Guest
ναι μονο που οι χωρες που προειπες εχουν 10πλασιο πληθυσμο απο την ελλαδα,μη τα ισοπεδωνουμε ολα...
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα τοτε εμεις θα επρεπε να εχουμε λιγοτερουσ κοσμουσ απο οτι αυτοι!
σωστα?:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
η ιννογκειμς προσπαθει να παρει περισσοτερα λεφτα και καθε φορα που ανοιγει νεος κοσμος τρεχει αφθονο πριμιουμ για να προσπαθησουν καποιοι να παρουν την πρωτια που δεν καταφεραν σε αλλους κοσμους αρα βασικα τους συμφερει να ανοιξουν νεους κοσμους...αυτο που πρεπει εμεις να κανουμε ειναι να μπουμε στον κ5 και να προσπαθησουμε να αναδειχθουμε σε εναν ηδη νεκρο κοσμο η να προσπαθησουμε να συγκεντρωθουμε οσοι μειναμε στους ηδη 4 υπαρχοντες και να προσπαθησουμε να αφυπνησουμε οσους εχουν ορεξη να παιξουν ακομα εκει αντι να τους οδηγουμε λιγο λιγο στο να παρατησουν το γκειμ? αμφιβαλλω αν οσοι παιζουν γουεστ απο τοτε που ξεκινησε αφιερωνουν περισσοτερη ωρα απο οταν πρωτοξεκινησε η εχει αλλαξει τοσο πολυ το προγραμμα τους ωστε να μην μπορουν να παιξουν σε 2 εστω κοσμους....

συγγνωμη που ισως δεν κολλαει με τα απο πανω το ποστ μου αλλα διαβασα το αρχικο τωρα και απαντησα!!!
 

DeletedUser735

Guest
παιδια για μενα οι καινουριοι κοσμοι δεν διωχνουν κοσμο απο το παιχνιδι.
απλως κανουν νεκρους τους προηγουμενους κοσμους.

πριν απο περιπου εναν χρονο το ελληνικο the west με εναν κοσμο απαριθμουσε 30.000 παικτες περιπου.

αυτο γινοταν επειδη ακομα δεν γνωριζαμε καλα το παιχνιδι και προσπαθουσαμε να το μαθουμε.αλλα επειδη το παιχνιδι ειναι πολυ επιφανειακο, οπως ειπε και ο anodinos πιο πριν και επειδη δεν μπηκαν οι απαιτουμενες εκδοσεις,που θα το εκαναν πιο ψαγμενο, ο κοσμος αρχισε να το παραταει εφοσον δεν υπηρχε κατι που να τον κραταει στο παιχνιδι.

απλα τα πραγματα.
μικρες αναβαθμισεις?---->μικροτερο ενδιαφερον--->εγκαταλειψη του παιχνιδιου

περισσοτεροι κοσμοι?---->μικροτερο ενδιαφερον για τους προηγουμενους--->ξενερα για παικτες που παιζουν στους προηγουμενους κοσμους---->εγκαταλειψη του παιχνιδιου
 

DeletedUser3436

Guest
εγω στην αρχη το πολυ να εμπαινα 4 φορες την μερα.τωρα ομως ειμαι ολη την μρα μεσα.για αυτο αλλωστε εχω και τοσα ποστ στο φορουμ
 

DeletedUser

Guest
παιδια θα καταλαβετε το τελος των ελληνικων κοσμων μονο αν κοιταξετε τα ενεργα μελοι στην πολη σας θα δειτε οτι μπαινουν μονο οι πιο πολλοι για μην τους διαγραφει ο λογαριασμος ή εστω να παρουν κανα λεβελ εγω καταλαβα το τελος οταν μπηκα να οργανωσω μια πολη στον κοσμο 1 και με μεγαλη μου λυπη δεν τα καταφερα εκει ειδα οτι εστελνα προσκληση για την πολη σε 30 ατομα και κανενας δεν ανταποκρινοταν ανεξαρτητου λεβελ επισης ειδα παιχτες 30-40λεβελ να εχουν ποστ στο φορουμ της πολης απο περσι τετοιο καιρο....λυπαμε για την καταντια του the-west.gr
 

DeletedUser

Guest
αααααααααα και κατι αλλο που μολις τωρα παρατηρησα λεει στο φορουμ κατω κατω ρεκορ χρηστων 228 4/5/09 και αμα δειτε τωρα ειμαστε δυνδεδεμενοι γυρω στους 10 -15 παιχτες το τελος εχει αρχισει εδω και πολυ καιρο....
 

DeletedUser

Guest
αν εχουμε καμια φορα αρκετες μαχες οχυρων και μετα μπουν αρκετοι εδω για σχολια τοτε να δεις τι εχει να γινει....το ρεκορ ηταν για λιγη ωρα και αν δεν πεφτω πολυ εξω καποιος κοσμος πρεπει να ανοιγε τοτε...τον περισσοτερο κοσμο που θυμαμαι εγω ηταν οταν περιμεναμε την εφημερδα και την ιδια μερα να ξεκινησει και ο κ3...ισως να ειναι και τοτε...
 

DeletedUser3328

Guest
το λεει το ρεκορ κατω στο φορουμ
ρεκόρ : 228 χρήστες. στίς 04-05-09 ώρα: 21:36
 

DeletedUser

Guest
παιδια το θεμα ειναι οτι οι κοσμοι ανοιγουν πολυ γρηγορα ο κ1 ανοιξε και μετα απο 1 χρονο περιπου (λιγο λιγοτερο) ανοιξε ο κ2 και ειχαμε γυρω στα 30.000 ατομα στον κ1 και στα 15.000 ατομα κ2 μετα ομως ανοιξε ο κ3 και ο κ2 αρχισε να πεθαινει απλα το θεμα ειναι οτι πρεπει να μπουμε ολοι κ5 και να τον κανουμε εναν πολυ ενεργο κοσμο με υγειη ανταγωνισμο
 
Κορυφή