κ1 θερινα προγνωστικα

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλα τα λες ικαρε. εδω διπλα τους γινεται μαχη οχυρου και δεν πανε. μια πολη της hd κατηγορουσε τους νεκρους οτι εστηλαν κατασκοπο στην πολη τους. υποτηθεται οτι ειναι και συμμαχοι. μια λεξη βγαινει απο το στομα μου:

ΑΙΣΧΟΣ
 

DeletedUser735

Guest
εβγαλε ο r660 την νεα εικονα,δεν εχω να πω κατι αλλο.
 

DeletedUser

Guest
τα λογια ειναι περριτα
αποψε που τελειωνουμε
με τα οχυρα

απο αυριο σας επιτρεπουμε να εισαστε και παλι πρωτοι εμεις σταματαμε εδω βαρεθηκαμε , θα αλλαξουμε τροπο παιχνιδιου , αποδειξαμε οτι αμα η ομαδα αποτελειτε απο μαγκες παικτες μπορει να κανει τα παντα


viva vigilantes
αυτογραφα απο αυριο σημερα βαριομαστε

υγ 38 οχυρα χτυπησαμε χτες , νομιζω οτι δεν υπαρχει αυτο που καναμε
 

DeletedUser

Guest
α και ξεχασα εγω το σημερινο το αφιερωνω στην dolores koynamoyta να μας ζησεις να σε χαιρομαστε ... εισαι μεγαλο τσουτσουρι και το ξερεις
 

DeletedUser

Guest
τώρα προσωπικά τι θα ήθελα να γίνει από εδώ και πέρα?
να ερθουν σε συμφωνία dead man,ccp,gu,hd και να προσπαθήσουν να μοιράσουν και καταλάβουν όλα τα οχυρά του χάρτη με αντιπάλλους όλες τις "αναρχοαυτόνομες" πόλεις και χωριά.θα είχε ενδιαφέρον να δούμε τις 4 δυνατότερες συμμαχίες να προσπαθούν να συνεργαστούν για να υποταξουν όλο τον κόσμο και απο την άλλη το κάθε αυτόνομο χωριο με τους 4-5 κατοικους του να μην παρακαλει να μπει σε μια συμμαχία όπως γίνεται ως τώρα αλλά να πέρνει την δύναμη στα χέρια του.αριθμητικά οι μοναχικές πόλεις υπερτερούν κατά πολύ.

η ιδέα σου είναι πολύ προτοποριακή πιστεύω και ίσως να έχεις δίκιο αλλά σκέψου το παιχνίδι έχει παρακμάσει πιοι θα αγωνιστουν και πες πως ναι 4-5 άτομα σε άσχετες πόλεις το ακολουθήσουν αυτό που λες και αντισταθουν.σε μια μέρα θα έχουν ισοπεδωθεί και τότε τι θα γίνει χωρίς ανταγωνισμό;;; θα μείνουμε 500
 

DeletedUser2737

Guest
ΟΣΟ κι αν καποιοι(ελαχιστοι) νεκροι ειναι σ******ηδες (ριξτε βαν εχω δικιο ομως)
πηγν 140κ ποντους περνωντας τα οχυρα των (πρωην)καλυτερων
εσεις περνετε τα οχυρα που η αμυνα ειναι 2 ατομα.....το bαlck rose fort δεν πηγε κανεις για αμυνα !!! και το πηρτε τσι για την πλακα ..τι πλακα ηλαδη και η γιαγια μου το περνε .......
δεν φτανετε ομω τσι στην κορυφηηηη
1ια δεν ειναι αυτο που λεει η καταταξη...
 

DeletedUser

Guest
φιλε mortial ξερεις τη σημαινει η εκφραση το αυγο του κολομβου ?
Οταν την ειπανε στον κολομβο οτι σιγα το κατορθωμα και εμεις το ξεραμε οτι παιζει ξηρα εκει περα αυτος τους εδειξε ενα αυγο και τους ειπε καντε το να σταθει ορθιο ... δε μπορεσανε , αυτος το εσπασε στη μια μερια και το εκανε να σταθει . Τοτε ολοι ειπανε ελα ρε κολομβε αυτο το ξεραμε , και αυτος απαντησε ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ

Κατι αλλο ?
 

DeletedUser2737

Guest
οκ καταλαβα τι ειπατε αλλα η πρωτια δεν ειναι να νικας τους αχετους αλλα τους καλυτερους
 

DeletedUser

Guest
φιλε mortial ξερεις τη σημαινει η εκφραση το αυγο του κολομβου ?
οταν την ειπανε στον κολομβο οτι σιγα το κατορθωμα και εμεις το ξεραμε οτι παιζει ξηρα εκει περα αυτος τους εδειξε ενα αυγο και τους ειπε καντε το να σταθει ορθιο ... δε μπορεσανε , αυτος το εσπασε στη μια μερια και το εκανε να σταθει . τοτε ολοι ειπανε ελα ρε κολομβε αυτο το ξεραμε , και αυτος απαντησε ναι αλλα δε το κανατε

κατι αλλο ?

βασικα και εσεις με τον τροπο που προσεγγισατε το ολο θεμα δειξατε πως ειστε μια μικρη ομαδα γιατι συμπεριφερθηκατε σαν μικρη ομαδα!
 

DeletedUser735

Guest
φιλε mortial ξερεις τη σημαινει η εκφραση το αυγο του κολομβου ?
Οταν την ειπανε στον κολομβο οτι σιγα το κατορθωμα και εμεις το ξεραμε οτι παιζει ξηρα εκει περα αυτος τους εδειξε ενα αυγο και τους ειπε καντε το να σταθει ορθιο ... δε μπορεσανε , αυτος το εσπασε στη μια μερια και το εκανε να σταθει . Τοτε ολοι ειπανε ελα ρε κολομβε αυτο το ξεραμε , και αυτος απαντησε ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ

Κατι αλλο ?

Μεγιστε στρατηγε,εφαμιλλε του Ναπολεων και του Καισαρα ειναι πολυ δυσκολο να φτιαξεις μια πολη εκει που φυτρωνουν οι μαργαριτες και να παρεις ολα τα οχυρα τριγυρω?

Μαλλον σε προλαβαν οι ccp αφου τους πηρες αρκετα οχυρα...
Τωρα αν επιδιωκεις και τον χαρακτηρισμο σου ως 'κολομβο του the west' ή ως 'πρωτοστατη της ευκολης πρωτιας' το εκανες σε λαθος θεμα.
Εδω οι ccp σε προλαβανε
 

DeletedUser

Guest
η ιντερ ηταν καλυτερη απο τη μπαρτσελονα ? δε νομιζω , κι ομως το πηρε . πολλες φορες η πρωτια ανηκει στην πρωτοτυπια η στη πονηρια η και στη κουτοπονηρια , και το επαναλαμβανω απλα το καναμε ετσι για να το κανουμε , σαφως και ειστε καλυτεροι , αλλα αποδειξαμε οτι δε κερδιζει παντα ο καλυτερος ακομα και εδω
 

DeletedUser

Guest
εκπληρωσαμε τους στοχους μας αρα ναι εχουμε κερδισει γι αυτο μαζευτηκαμε στα κοαλα αλλωστε για να παμε πρωτοι , το καναμε δυο φορες και τερμα γιατι πραγματικα σιχαθηκαμε τα οχυρα , εγω θα κανω καιρο να ξαναπαω σε μαχη οχυρου στανταρ
 

DeletedUser

Guest
εκπληρωσαμε τους στοχους μας αρα ναι εχουμε κερδισει γι αυτο μαζευτηκαμε στα κοαλα αλλωστε για να παμε πρωτοι , το καναμε δυο φορες και τερμα γιατι πραγματικα σιχαθηκαμε τα οχυρα , εγω θα κανω καιρο να ξαναπαω σε μαχη οχυρου στανταρ

Απο όσο λίγο σε ξέρω,2-3 φορές είχαμε πάρει μέρος σε μάχες ως σύμμαχοι τον παλιό καιρό αν θυμάσαι,αποκλείεται εσύ να σταματήσεις τις μάχες οχυρών.Είναι σαν να μου λες ότι η ντολόρες θα ξετσουτσουριάσει...:p

(χμμ τι με επιασε και ασχολούμε με το φορουμ?)
 

DeletedUser

Guest
δε νομιζω να με θελει πια κανεις σε καποιο οχυρο , οπου πηγαινω θα τρωω χ κατευθειαν , εκτος κι αν με βαζει κρυφα η ντολορες , στα μπικινια αμυνα ισως μονο τα καταφερω
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα γιατι η ντολορες σε λεει τσουτσουρολαγνο ρε ικαρε ?
 

DeletedUser

Guest
δε νομιζω να με θελει πια κανεις σε καποιο οχυρο , οπου πηγαινω θα τρωω χ κατευθειαν , εκτος κι αν με βαζει κρυφα η ντολορες , στα μπικινια αμυνα ισως μονο τα καταφερω

Kαι εγώ σε βάζω άμυνα αν θες :p
Ετσι και αλλιώς θα ξέρεις πως ως Los Santos μάλλον είμαστε οι κακοι του παιχνιδιου και δεν έχουμε πολλους φιλους... :D
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα γιατι η ντολορες σε λεει τσουτσουρολαγνο ρε ικαρε ?

χαχα ακόμα υπάρχει αυτό?είναι αυτό που λέμε αν σου βγει το κακό το όνομα...χαχα
και για να σου λύσω την απορία..με λέει έτσι επειδή εγώ το είχα δηλώσει σε μια απο τις ωραίες συζητήσεις στο φορουμ των μπικινιωτών ;)
 
Κορυφή