κ1 θερινα προγνωστικα

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2752

Guest
Μεγιστε στρατηγε,εφαμιλλε του Ναπολεων και του Καισαρα ειναι πολυ δυσκολο να φτιαξεις μια πολη εκει που φυτρωνουν οι μαργαριτες και να παρεις ολα τα οχυρα τριγυρω?

Μαλλον σε προλαβαν οι ccp αφου τους πηρες αρκετα οχυρα...
Τωρα αν επιδιωκεις και τον χαρακτηρισμο σου ως 'κολομβο του the west' ή ως 'πρωτοστατη της ευκολης πρωτιας' το εκανες σε λαθος θεμα.
Εδω οι ccp σε προλαβανε

εσυ τελικα παλικαρι μου δεν εχεις παρει μυρωδια τιποτα ετσι, να στα πω αλλη μια φορα μηπως και.......

ΝΑΙ ειστε πολυ δυνατη συμμαχια(CCP)
ΝΑΙ οι DEAD ισως ειναι η δυνατοτερη συμμαχια εδω μεσα
ΝΑΙ πηγαμε εκει που φυτρωνουν οι μαργαριτες και καναμε πολη
ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!
ΑΜΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΒΡΕΙΣ 1 ΜΟΝΟ ΠΟΛΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ....


Υ.Γ. και οταν λεμε 1 ενοουμε 1. χωρις την βοηθεια κανενος
μονοι τους οι ccp desperados, ή κerkis, ή dead man gulchη οποια αλλη.....αλλα μονοι τους, με 30,40 οσα ατομα εχει 1 πολη να τα κανει αυτα που καναμε εμεις, τοτε ελα εδω μεσα και ξαναγραψε απαντηση, αλλιως κατσε και ρουφα το δαχτυλο.:p
 

DeletedUser

Guest
Respect στον Βοναπαρτη που ποσταρε απο πανω μου
απο οτι εχω δει στο φορουμ,ειστε μια epic...συμμαχια
Μην πω οτι συναγωνιζεστε με τον neoromeo για τη θεση του ποιο epic...κατι τελος παντων παικτη του κοσμου ενα
Μηπως κανετε και μαχες σαν αυτη?

http://i48.tinypic.com/33c91sh.jpg
(παλιο screenshot ειναι,μου θυμιζει καποιες μαχες οχυρων οταν επαιζα)

GU pwns your butt.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
medieval total war

μονο που εδω δεν προκαλουν οι τρεις και παραπανω τον εναν με 85 παιχτες αλλα το αναποδο:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
rome total war.
και ειναι 2768vs85
:D

ωραια παιδια,ειστε 1οι στην καταταξη
who gives a crap?
ολοι ξερουν οτι αν ξαναμπω στο παιχνιδι θα παω κατευθειαν lv99 :D
περα της πλακας,η καταταξη δεν τα λεει ολα.
Και θυμαμαι καποτε που λεγαμε οτι θα κανουμε πολη στου ****** τη μανα και θα πηγαιναμε πρωτοι στην καταταξη :p
αλλα δεν περιμενα καποιος να το κανει :O
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το ιδιο ειναι,δες ιου τουμπ

3+ στρατηγους εννοω,1 με 85 στρατιωτακια


παντως το καλοκαιρι πιστευω θα δουμε κι αλλες εκπληξεις,μακαρι κι ολας.
ολα ειναι μες το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
εσυ τελικα παλικαρι μου δεν εχεις παρει μυρωδια τιποτα ετσι, να στα πω αλλη μια φορα μηπως και.......

ΝΑΙ ειστε πολυ δυνατη συμμαχια(CCP)
ΝΑΙ οι DEAD ισως ειναι η δυνατοτερη συμμαχια εδω μεσα
ΝΑΙ πηγαμε εκει που φυτρωνουν οι μαργαριτες και καναμε πολη
ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!
ΑΜΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΒΡΕΙΣ 1 ΜΟΝΟ ΠΟΛΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ....


Υ.Γ. και οταν λεμε 1 ενοουμε 1. χωρις την βοηθεια κανενος
μονοι τους οι ccp desperados, ή κerkis, ή dead man gulchη οποια αλλη.....αλλα μονοι τους, με 30,40 οσα ατομα εχει 1 πολη να τα κανει αυτα που καναμε εμεις, τοτε ελα εδω μεσα και ξαναγραψε απαντηση, αλλιως κατσε και ρουφα το δαχτυλο.:p

6 14 Μαϊ 2010 11:05 μ.μ. VIGILANTES RULEZ ΝΟ1 92 77 CCP-Chania City

:confused::confused:

πως απο 30-40 γινατε 92??
 

DeletedUser

Guest
με τη γνωστη μεθοδο αναπαραγωγης,παραγγειλαν νουμπαδες απο τον πελαργο,πως αλλιως?
 

DeletedUser

Guest
ρε εξυπνακηδες , ρε πολαρετι , ρε , ρε τι λες ρε , ειναι και αλλες τρεις πολεις στο οχυρο που λες δεν ειμαστε μονοι , και μη ριχνεις μονο στο τρομπα θελω και εγω χπ , τι ειμαι εγω δηλαδη ? δε με γεννησε μανα εμενα ?
 

DeletedUser735

Guest
εσυ τελικα παλικαρι μου δεν εχεις παρει μυρωδια τιποτα ετσι, να στα πω αλλη μια φορα μηπως και.......

ΝΑΙ ειστε πολυ δυνατη συμμαχια(CCP)
ΝΑΙ οι DEAD ισως ειναι η δυνατοτερη συμμαχια εδω μεσα
ΝΑΙ πηγαμε εκει που φυτρωνουν οι μαργαριτες και καναμε πολη
ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!
ΑΜΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΒΡΕΙΣ 1 ΜΟΝΟ ΠΟΛΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΙΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ....


Υ.Γ. και οταν λεμε 1 ενοουμε 1. χωρις την βοηθεια κανενος
μονοι τους οι ccp desperados, ή κerkis, ή dead man gulchη οποια αλλη.....αλλα μονοι τους, με 30,40 οσα ατομα εχει 1 πολη να τα κανει αυτα που καναμε εμεις, τοτε ελα εδω μεσα και ξαναγραψε απαντηση, αλλιως κατσε και ρουφα το δαχτυλο.:p

εδω μαλλον υπαρχει διχογνωμια μεταξυ σας.
ο lakoras υποστηριζει πως εχετε παρα πολλους φιλους που σας βοηθανε εξω απο την πολη.
και οφειλω να πω πως εχει δικαιο,οχι στο οτι ειναι παρα πολλοι,αλλα στο οτι εχετε φιλους.
χθες ενα οχυρο για εσας το κατεκτησε η πολη AA-toxicity.

με λιγα λογια βρες κατι καλητερο να πεις...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
2)Ο κόσμος ο οποίος συμμετέχει στις μάχες οχυρών είναι καμιά 500αρια(και πολλά λέω) άτομα που πηγαίνουν σχεδόν σε όλες τις μάχες.Μεγάλο τμήμα των ατόμων που συμμετείχαν σε μάχες οχυρών έχει βαρεθεί το όλο σκηνικό

Γενικά στο παιχνίδι έχουν παραμείνει άτομα που έχουν βρει κάτι συγκεκριμένο που να τους ενδιαφέρει..
πχ chat πχ μάχες οχυρών πχ μονομαχίες(εγώ είμαι αυτός).Οι υπόλλοιποι το παρατάνε σιγά σιγά

Όντως σωστά τα λες, εγώ βέβαια απορώ πως μπορούν ακόμα και τρέχουν από δω και από κει ,άμα δεν είχα σταματήσει να πηγαίνω σε οχυρά θα το είχα παρατήσει το παιχνίδι χαλαρά.

Εγώ ανήκω τώρα στην ομάδα ατόμων που θέλει να φτάσει τα 99lvl και να κάνει όσες αποστολές έχουν μείνει οπότε χαλαρά.

Από κει και πέρα που δεν θα έχω ανάγκη τα 2ωρα ίσως ξαναρχίσω να πηγαίνω σε μάχες οχυρού, αλλά πείτε την αλήθεια ώρες ώρες κάτι κινήσεις που κάνουν μερικοί στις μάχες οχυρών δεν σας την σπάνε;Ειδικά αυτές που κάνουν για να πάρουν exp με αποτέλεσμα σε άμυνες να πηγαίνουν χαμένοι οι κόποι αυτών που έχτισαν το οχυρό ή σε επιθέσεις να πηγαίνουν χαμένες οι ώρες που χρησιμοποιήθηκαν οργάνωση σχέδια κτλπ...

Είναι όντως ένα παιχνίδι αλλά μερικές αλήθειες πρέπει να λέγονται μπας και γίνει το παιχνίδι καλύτερο για όλους καθώς τέτοια άτομα χαλάνε το παιχνίδι των άλλων.

δε νομιζω να με θελει πια κανεις σε καποιο οχυρο , οπου πηγαινω θα τρωω χ κατευθειαν , εκτος κι αν με βαζει κρυφα η ντολορες , στα μπικινια αμυνα ισως μονο τα καταφερω

Άσχετα που δεν συμφωνώ με τις τακτικές σας στις μάχες κτλπ μην ανησυχείς δεν θα φας χ άμα έρθεις άμυνα σε εμάς(Δεν χρειάζεσαι την ντολόρες έχεις εμένα θα είσαι vip).Βέβαια άμα είσαι επίθεση εναντίων φίλων μας και "τύχει" να είμαι εκεί θα σε λιώσω χωρίς έλεος :p


Και τέλος κλείνοντας θα ήθελα να ρωτήσω :είναι αλήθεια ότι έφαγε μπαν ο anodinos;Για να δουλεύει και μια χαρά ο σέρβερ σίγουρα θα έβαλαν το anti-anodinos 24/7 hours protection δεν εξηγείτε αλλιώς
 

DeletedUser

Guest
ναι παυλο το κερδισε η toxicity για εμας μη ξεχνας οτι ο αρχηγος της ειναι στην vigilantes οπως επισης ειναι η χαβαλενθια ,η μανη ,το βελο, οι σερρες05, τα παντα ολα, τα τρελοχωρια,οι μυρμιδονες , τα κογιοτ η celtik και αλλες απο τις οποιες προερχονται οι vigilantes ( μαζευτηκαμε δηλαδη ολοι οι ενεργοι παιχτες απο αυτες τις πολεις και καναμε τους vitgilantes εκει που λες πηγαν 5 επιθεση και βρηκαν 4 αμυνα
 

DeletedUser

Guest
εσυ κοιμοσουν δεν μπορουσα να σε βαρεσω.
και η δικια μου απαντηση και του παυλου ηταν προς τον μυτα που σπαμμαρει το φορουμ υποστηριζοντας πως 30-40 ατομα κανετε οτι γουσταρετε στα οχυρα.

υγ.μυτα,αντε ρουφα καμια γρανιτα να παρω και εγω κανα λεφτο απ'τα ποσοστα μου και ασε τα δαχτυλα στην ησυχια τους :)
 
Κορυφή