κ1 θερινα προγνωστικα

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν ειναι γιαννης ειναι γιαννακης
τι κανεις γιαννη κουκια σπερνω
δηλαδη εσεις παιζετε δηλωτο με τα οχυρα , αν το παρουμε θα το κρατησει αυτη η πολη , αν δε το παρουμε παιζει ο επομενος ... πωπω δραση και σασπενς ανατριχιασα απο την αγωνια , ετσι παιζουμε κανα μπιλιαρδο με τα φιλαρακια που και που , καλη φαση
επισης αν καποια πολη θελει να παει στη πρωτη θεση ας μας το πει να της δωσουμε τα οχυρα μας , ουτε η πρωτη φορα θα ναι ουτε η τελευταια
 

DeletedUser735

Guest
φιλε lakora δεν μπορεις να καταλαβεις πως αν θελαμε να βγει με το ζορι μια πολη μας πρωτη απλως θα διναμε ολα τα οχυρα μας σε αυτην?
 

DeletedUser

Guest
παιδια οτι κανανε καλα το κανανε δεν εχει σιμασια το ποσ και το γιατι σιμασια εχει ποσ πρεπει να ανασιγκροτιοθμε σαν συμαχια ccp και να παρουμε πισο οτι μασ ανικη αυτο πιστευω
 

DeletedUser

Guest
το καταλαβαινω , οπως κανατε σημερα δηλαδη , ειναι πολυ απλο , δεν ηθελε κανεις σας να βλεπει οτι ειναι πρωτη μια πολη που δεν ανηκει σε συμμαχια , δεν ταιριαζει ρε παιδι μου πως το λενε να ειναι πρωτοι αυτοι οι ασχετοι και εμεις κοτζαμ συμμαχιες να ειμαστε απο κατω , εχουμε και αγραφους κανονες ειπαμε στον κ1 ειμαστε τζεντλεμαν εμεις οχι αστεια
 

DeletedUser1512

Guest
αγαπητοι μου πελατεσ.
και μονο οτι ασχοληθηκατε μαζι μασ τοσο πολυ το τελευταιο διαστηνα λεει πολλα.
οταν αρχισαμε αυτη την προσπαθεια εναντιον των υπερσιμαχιων καιρο πριν κανεισ δεν μασ εδινε σημασια.
να που τωρα τα πραγματα αλαξαν.
και θα παραμεινουν ετσι για μεγαλο διαστημα θελω να πιστευω.
εμεισ ηρθαμε και θα μεινουμε για να μπορεσουμε να κανουμε ενα ευχαριστο για εμασ, για καποιουσ αλλουσ ισωσ οχι, παιχνιδι.
πηγαμε πρωτοι. γεγονοσ αναμφισβητητο.
 

DeletedUser735

Guest
δεν εχεις καταλαβει τιποτα φιλε ή απλως εισαι εφετζης(εγω πιστευω το δευτερο)

για να τελειωσω απο την πλευρα μου αυτην την κοντρα θα χρησιμοποιησω μια εκφραση που διαβασα εδω μεσα.

ποτε μην προσπαθησεις να μαθεις σε ενα γουρουνι να τραγουδαει.
δεν θα καταφερεις τιποτα,ενοχλεις και το γουρουνι.
 

DeletedUser

Guest
το οτι 80 ατομα καταφεραν αυτο που προσπαθητε εσεις απο το καλοκαιρι και το υλοποιησανε σε 3 βδομαδες ειναι απλα ενα απιαστο ονειρο.και φυσικα τωρα θα πεσουν τα ποστ ειστε στην ακρη του χαρτη και τετια,αφου το βλεπετε τοσο απλο αντε καντε το
 

DeletedUser735

Guest
Οταν βλέπεις πως κάποιος δεν διαθέτει τις στοιχειώδεις γνώσεις για να συζητήσει και να αποδεχτεί κάποιες
καταστάσεις, απλά χαμογελάς! Όταν όμως υπερασπίζεται μέχρι αηδίας την βλακεία του, τότε πεθαίνεις στο γέλιο...!

μπορει να ειναι μπαναρισμενος αλλα ζει αναμεσα μας...

by anodinos
 

DeletedUser

Guest
ρε συσ κοφτετο τωρα απλα ελεοσ... μην γραφετε 10 σελιδεσ με την κοντρα σασ.. ασε που θα φατε και κανενα ban... και τι θα κανουμε μετα...

οτι εγινε εγινε με τα οχυρα.. οποσ ξαναιπα πρεπει η συμαχια ccp να ανασκουμποθει και να παρει τα οχυρα πισο με οπιονδιποτε τροπο..
 

DeletedUser

Guest
το αν αποφευγεις να απαντησεις ειναι κατι που διχνει ακομα παραπανω οτι εχουμε δικιο και απλα επειδη δν εχεις τι αν πεις γραφεις γριφους κτλ.καλη σας νυχτα
 

DeletedUser735

Guest
το αν αποφευγεις να απαντησεις ειναι κατι που διχνει ακομα παραπανω οτι εχουμε δικιο και απλα επειδη δν εχεις τι αν πεις γραφεις γριφους κτλ.καλη σας νυχτα

φιλε απαντησα.
απλως δεν το καταλαβες.
 

DeletedUser

Guest
απαντησες αλλα οχι ευθεος μαλλον δν εισαι ικανος
 

DeletedUser1512

Guest
δεν εχεις καταλαβει τιποτα φιλε ή απλως εισαι εφετζης(εγω πιστευω το δευτερο)

για να τελειωσω απο την πλευρα μου αυτην την κοντρα θα χρησιμοποιησω μια εκφραση που διαβασα εδω μεσα.

ποτε μην προσπαθησεις να μαθεις σε ενα γουρουνι να τραγουδαει.
δεν θα καταφερεις τιποτα,ενοχλεις και το γουρουνι.

εγω παλι θα χρησιμοποιησω κατι που ελεγε οι γιαγια μου
"οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια"
 

DeletedUser

Guest
και γουρουνια και εφετζηδες και βλακες , ευχαριστουμε αξιοτιμε κυριε psamdio την αλλη φορα που θα θελησουμε να παμε πρωτοι θα ζητησουμε την αδεια σας γιατι φυσικα δε πρεπει να παρακουμε τους αξιοτιμους επισης κανονες σας μιας και εσεις ειστε πιο εξυπνος καθοτι τα γουρουνια και οι βλακες δεν εχουν τις πνευματικες ικανοτητες να πανε μια πολη στη πρωτη θεση και εφοσον τα καταφεραν μειωνουν τους υπολοιπους παιχτες των επισης αξιοτιμων συμμαχιων , μονο που εμεις τα καημενα τα γουρουνακια δεν ακουμε κανεναν ρε γαμωτο τι κακο ειναι αυτο και τολμησαμε , ναι τολμησαμε να παμε πρωτη θεση οι μπαγασηδες και τωρα κοκορευομαστε και εχουμε φορεσει και τα καλα μας και κανουμε και παρτυ , μα τι πραγματα ειναι αυτα που ακουστηκε να βαζουνε μαζι τα σκατα με τα μπιφτεκια .... μελιγη ζαχαρη αχνη ομως ολα μεταμορφωνονται σε κουραμπιεδες μεχρι να τα δοκιμασεις
Καταλαβες?
 

DeletedUser

Guest
Πολύ ωραία η χθεσινή μάχη. Αν δεν είχαμε και μερικά νουμπιά να κάθονται στα μεσαία τείχη δίχως λόγο θα ήταν ακόμα καλύτερα. Που θα πάει θα μάθουν...ελπίζω δλδ. Επειδή δε με πιάνει ύπνος θα απαντήσω σε μερικά ποστ για λίγο flame της συζήτησης. Απαντήστε κι εσείς μετά, δε κοιτάω καν ποιος τα έγραψε(μερικές φορές) dont take it very personal...ή πάρτε το...χαβαλέ.

το οτι 80 ατομα καταφεραν αυτο που προσπαθητε εσεις απο το καλοκαιρι και το υλοποιησανε σε 3 βδομαδες ειναι απλα ενα απιαστο ονειρο.και φυσικα τωρα θα πεσουν τα ποστ ειστε στην ακρη του χαρτη και τετια,αφου το βλεπετε τοσο απλο αντε καντε το
Δε προσπαθούσαν να πάνε πρώτοι, προσπαθούσαν να πάρει η μια συμμαχία τα οχυρά της άλλης. Αυτό φαίνεται και στην αδιαφορία που δείχνουν και δε σας βαράνε τώρα.

ποτε μην προσπαθησεις να μαθεις σε ενα γουρουνι να τραγουδαει.
δεν θα καταφερεις τιποτα,ενοχλεις και το γουρουνι.
άσχετο αλλά θυμήθηκα τον polaretti να τραγουδάει το spiderpig. Δε το συνιστώ.

θα ζητησουμε την αδεια σας γιατι φυσικα δε πρεπει να παρακουμε τους αξιοτιμους επισης κανονες σας
Έλεος δεν υπάρχουν κανόνες, ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει. Όποιος το είπε ήταν fail. Όχι ότι δε διασκεδάζω φυσικά με τη μία μεγάλη μάχη οχυρού που γίνεται κάθε μέρα. Βασικά μόνο γι'αυτό μπαίνω, ούτε δίωρα βάζω. keep doin that.

τα σκατα με τα μπιφτεκια .... μελιγη ζαχαρη αχνη ομως ολα μεταμορφωνονται σε κουραμπιεδες μεχρι να τα δοκιμασεις
πάλι μου ήρθε ο πολαρέτι, τι αηδιαστικά πράγματα που τρώει ο sob.

απαντησες αλλα οχι ευθεος μαλλον δν εισαι ικανος
sorry no children for you...

ρε συσ κοφτετο τωρα απλα ελεοσ... μην γραφετε 10 σελιδεσ με την κοντρα σασ.. ασε που θα φατε και κανενα ban... και τι θα κανουμε μετα...
δε βλέπεις το χαβαλέ.

Οταν βλέπεις πως κάποιος δεν διαθέτει τις στοιχειώδεις γνώσεις για να συζητήσει και να αποδεχτεί κάποιες
καταστάσεις, απλά χαμογελάς! Όταν όμως υπερασπίζεται μέχρι αηδίας την βλακεία του, τότε πεθαίνεις στο γέλιο...!

μπορει να ειναι μπαναρισμενος αλλα ζει αναμεσα μας...

by anodinos
Η επίκληση στην αυθεντία είναι το χειρότερο είδος επιχειρήματος

by Νεοελληνική γλώσσα Γ Λυκείου(ουπς κι εγώ το ίδιο έκανα)

Τι στοίχημα ότι δε κατάλαβε.

για να τελειωσω απο την πλευρα μου αυτην την κοντρα
όταν γράφετε κάτι τέτοια απλώς ζωγραφίζετε.

οταν αρχισαμε αυτη την προσπαθεια εναντιον των υπερσιμαχιων καιρο πριν κανεισ δεν μασ εδινε σημασια.
να που τωρα τα πραγματα αλαξαν.
so true. εξάλλου τα γεγονότα μιλάνε από μόνα τους.

Απλα το εθεσα ετσι ως εναν ασημαντο λογο,με λιγο στοιχιο υπερβολης για να το τονισω(λολ σαν καθηγητης ακουστηκα)
και το έγραψες

ακριβως αυτο φιλε!
μακαρι αυτη η ηττα σας να σας δυναμωσει περισσοτερο!
μετά από κάτι μπινελίκια...μπορεί και μερικοί να αήδιασαν...

η πρωτιά είναι πρωτιά άσχετα με το πως εχει κατακτηθεί.


αν και ειμαστε αντίπαλοι...αυτό που μένει είναι η πρωτιά(ροζ....)
you think so...

[QUOTE="darkfox to giftaki]ελα τωρα, θελουμε, δεν θελουμε να το παραδεχτουμε, με τον εναν ή με τον αλλον τροπο, τα ζομπι εδωσαν στο παιχνιδι αυτο που του ελειπε, σε καιρο που το χρειαζοταν πιο πολυ.[/QUOTE]
post count is post count δλδ

αλεπου συμφων αλλα οταν προσπαθουν να παρουν ολα τα οσυρα της δυτικης πλευρας και να κοκορευονται για την πρωτια 1ια αυτο δεν ειναι μαγκια ειναι ***....(αμα θελετε μπαν ριξτε ..θα χω παρεα)
χαχα aramb κι άλλος που θα πάρει ban πριν από σένα...(απάντησε μου αν μπορείς χαχα)

Ισα ισα, το οτι πιασανε την αριστερη μερια, ηταν κατι καθαρα στρατηγικο, απο την στιγμη που μετακομισαν ολοι εκει και δεν πηραν απλα καποιο ακυρο οχυρο.
ή ότι είναι όλοι φανατικά κομμούνια. Καρατζαφίρερ ολέ ρε.
 

DeletedUser

Guest
Καλώς ήρθατε, Silenzio.
Τελευταία επίσκεψή σας: 27-01-10 στις 21:41

Από τον Ιανουάριο και ξαναμπαίνω τώρα...
Δύο πράγματα σημαίνει αυτό: ή οτι το φόρουμ ζωντάνεψε και πάλι ή οτι εγώ απέκτησα ξανά ενδιαφέρον και έχω κάτι να πω.
Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει, πάμε δίπλα - να μην καταχραστούμε και την φιλοξενία όποιου άνοιξε το post αυτό.

Όσο για εδώ, να πω απλά:

Dead Men 'n' Women χαλαρώστε. Και χαρείτε και διασκεδάστε.
Σήμερα ολοκληρώσαμε μια σημαντική σελίδα στον Κ1.
Δεν χρειάζεται να γκρινιάζουμε και να αντιδικούμε. Ειρήνη ημίν και υμίν.

Λοιποί φίλοι μου σας χαιρετώ.
Μην αγχώνεστε, υπάρχει χώρος για όλους:
- Τίμιους και ηθικούς (κάτι σε Ιησουίτες μοναχούς έχω υπόψιν μου)
- Πλάσματα της νύχτας, Εφιάλτες και θιασώτες του διαίρει και βασίλευε, του κλεφτοπόλεμου, του blitz grieg και όποιου άλλου πολέμου επιθυμείτε.
- Συμμάχους χειρότερους από αντιπάλους και αντιπάλους καλύτερους από φίλους.
- 16άρηδες με μυαλό 40άρη και vice versa, μπαχαλάκηδες, κυρίες επί των τιμών και κυρίες με το σύνδρομο Ιωάννας της Λορραίνης.
Όλοι χωράμε! Και όλοι μπορούμε να περάσουμε καλά.
Δεν διώχνει κανείς κανέναν και δεν είναι κανείς καλύτερος από κανέναν.
(Άντε, να δεχτώ οτι είναι η DMU λίγο καλύτερη από τους υπόλοιπους - μετά από απαίτηση του κοινού)

Καλά! μην αρχίσετε την γκρίνια - φεύγω.
Είπαμε: διαβάστε το δικό μας post - είναι αυθεντικό και με πλήρη δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας.
 

DeletedUser735

Guest
και γουρουνια και εφετζηδες και βλακες , ευχαριστουμε αξιοτιμε κυριε psamdio την αλλη φορα που θα θελησουμε να παμε πρωτοι θα ζητησουμε την αδεια σας γιατι φυσικα δε πρεπει να παρακουμε τους αξιοτιμους επισης κανονες σας μιας και εσεις ειστε πιο εξυπνος καθοτι τα γουρουνια και οι βλακες δεν εχουν τις πνευματικες ικανοτητες να πανε μια πολη στη πρωτη θεση και εφοσον τα καταφεραν μειωνουν τους υπολοιπους παιχτες των επισης αξιοτιμων συμμαχιων , μονο που εμεις τα καημενα τα γουρουνακια δεν ακουμε κανεναν ρε γαμωτο τι κακο ειναι αυτο και τολμησαμε , ναι τολμησαμε να παμε πρωτη θεση οι μπαγασηδες και τωρα κοκορευομαστε και εχουμε φορεσει και τα καλα μας και κανουμε και παρτυ , μα τι πραγματα ειναι αυτα που ακουστηκε να βαζουνε μαζι τα σκατα με τα μπιφτεκια .... μελιγη ζαχαρη αχνη ομως ολα μεταμορφωνονται σε κουραμπιεδες μεχρι να τα δοκιμασεις
καταλαβες?

παροιμια χρησιμοποιησα.
οποιως εχει την μυγα...

για αλλη μια φορα προσδιδεις τρομερο κυρος στην συζητηση μας!
αξιος!


Ο/Η NTILIGER έγραψε:
εγω παλι θα χρησιμοποιησω κατι που ελεγε οι γιαγια μου
"οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια"

τι δεν εχω φτασει?την πρωτια στην παρεα ας πουμε?το να ειμαι αυτεξουσιος?(αυτο το παιρνω απο αλλο σχετικο thread)
και το ξαναλεω ntiliger.δεν εχετε την παραμικρη ιδεα για το πως δουλευει η DMU.
αυτην την στιγμη μπορω να κοκορευτω πως ειμαι μελος σε μια απο τις μεγαλητερες οικογενειες σε παγκοσμιο επιπεδο,και αν δεν μπορεις να το παραδεχτεις πανε σε εναν καθρεφτη και φωναξε δυνατα την παροιμια που προοριζοταν για μενα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω παιδια πηγα στους vigilantes μεχρι να αλλαξω τα skills μου και εχω πει οτι μετα θα παω στην DMU αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν υπαρχει λογος να τροχομαστε για το τιποτα κυριως το παιχνιδι παιζεται στα ανατολικα και το ξερουμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να παρουμε τα οχυρα στη δυση
 

DeletedUser

Guest
Μετά από μισή ώρα βαριεστημένου διαβάσματος αυτού του θέματος..

1)O κόσμος 1 και γενικότερα το west ερημώνει απο παίχτες.Πηγαίντε και πατηστε στον κοσμο 1 στην καταταξη εμπειρίας τον 7000ο παίχτη και θα δείτε πως είναι lvl 1.Πράγμα το οποίο σημαίνει ότι ούτε 5000 δεν είναι πλεον οι ενεργοί παίχτες σε εναν κόσμο που πριν ενα χρόνο αριθμούσε μέχρι και 30000 κόσμο,προκειται για μείωση 80%+.Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται στους υπόλλοιπους κόσμους.ίσως εκεί τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα όπως λέτε

2)Ο κόσμος ο οποίος συμμετέχει στις μάχες οχυρών είναι καμιά 500αρια(και πολλά λέω) άτομα που πηγαίνουν σχεδόν σε όλες τις μάχες.Μεγάλο τμήμα των ατόμων που συμμετείχαν σε μάχες οχυρών έχει βαρεθεί το όλο σκηνικό μιας και όπως και να το κανουμε αυτό επαναλαμβάνεται και δεν διαφοροποιείται.Ισως μερικές συμμαχίες όπως οι hd να αυξάνουν την δυναμικότητα τους προσωρινά φέρνοντας περισσότερα άτομα στις μάχες αλλά συνολικά η συμμετοχή έχει πέσει

Και επειδή ο τίτλος είναι θερινά προγνωστικά προβλέπω τον σεπτεμβρη να είμαστε 3 και ο κούκος.
Darkfox αν αντιτηθεσαι σε αυτό αρκεί να δεις την κατασταση στον Βυθό.Κάποτε υπήρχαν 40 μπικινιώτες ..τώρα ειναι δεν είναι 20.
Γενικά στο παιχνίδι έχουν παραμείνει άτομα που έχουν βρει κάτι συγκεκριμένο που να τους ενδιαφέρει..
πχ chat πχ μάχες οχυρών πχ μονομαχίες(εγώ είμαι αυτός).Οι υπόλλοιποι το παρατάνε σιγά σιγά


Τώρα προσωπικά τι θα ήθελα να γίνει από εδώ και πέρα?
Να ερθουν σε συμφωνία dead man,ccp,gu,hd και να προσπαθήσουν να μοιράσουν και καταλάβουν όλα τα οχυρά του χάρτη με αντιπάλλους όλες τις "αναρχοαυτόνομες" πόλεις και χωριά.Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε τις 4 δυνατότερες συμμαχίες να προσπαθούν να συνεργαστούν για να υποταξουν όλο τον κόσμο και απο την άλλη το κάθε αυτόνομο χωριο με τους 4-5 κατοικους του να μην παρακαλει να μπει σε μια συμμαχία όπως γίνεται ως τώρα αλλά να πέρνει την δύναμη στα χέρια του.Αριθμητικά οι μοναχικές πόλεις υπερτερούν κατά πολύ.
 
Κορυφή