κ1 θερινα προγνωστικα

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αληθεια αυτους τους αγραφους κανονες και τις ορθες πραξεις ποιος τους εβγαλε και με τι κριτιρια ? και γιατι δε με ρωτησε ? υπαρχει κι αλλος θεος στο west εκτος απο μενα ? Νομιζω οτι σαν δημαρχος της νο1 πολης του κ1 θα επρεπε να ξερω τα παντα σαν τον ομπαμα ενα πραγμα
( ναι το παιζω ψωνιο και γουσταρω )
 

DeletedUser

Guest
παρε και μια λαδομπογια μαυρη βαψου και εισαι κομπλε:d
 

DeletedUser735

Guest
lakora μην παριστανεις τον ανιδεο.
εισαι πολυ πιο εξυπνος απο αυτο που προσπαθεις να μας δειξεις.

Απο την αλλη να κανω μια ερωτηση...θεωρειτε οτι αυτο που κατεκτησαν οι vigilantes,koala κλπ ειναι πρωτια?
πρωτια σε τι?
σε μαχες 40vs20 τις ιδιες μερες που εμεις βαζουμε μαχες εναντιων των ccp.
πανω στις πλατες μας και τις κινησεις μας προσπαθειτε να βγειτε πρωτοι.

Τι θα κανατε σε μαχη οπου θα μαζευοντουσαν ολα τα μεγαλα επιπεδα των ccp,gu και 300 απεναντι σας?

@aric πολυ διαφωτιστικη η απαντηση σου και φυσικα τεκμηριωμενη...συνεχισε ετσι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
αν γινοταν αυτο σε ολες τις μαχες η πολυποθητη πρωτια σας θα χανοταν.
ξερω οτι κανετε πλακα και δεν σας νοιαζει το παιχνιδι.σεβαστειτε τοτε αυτους που τους νοιαζει
 

DeletedUser2752

Guest
''
Απο την αλλη να κανω μια ερωτηση...θεωρειτε οτι αυτο που κατεκτησαν οι vigilantes,koala κλπ ειναι πρωτια?
πρωτια σε τι?
σε μαχες 40vs20 τις ιδιες μερες που εμεις βαζουμε μαχες εναντιων των ccp.
πανω στις πλατες μας και τις κινησεις μας προσπαθειτε να βγειτε πρωτοι
.''

''Τι θα κανατε σε μαχη οπου θα μαζευοντουσαν ολα τα μεγαλα επιπεδα των ccp,gu και 300 απεναντι σας?''

Ειλικρινα ρε psamdio, πες μου αγορι μου, ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ για να σκέφτεσαι με τέτοιο τρόπο???????
Πιστευεις οτι ο σκοπος μας ειναι να κερδίσουμε ολους τους 99δες?
ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ


Υ.Γ. Η είσαι πολύ μικρός σε ηλικία και δεν έχεις πάρει χαμπάρι τίποτα...ή εισαι βλαμμένος. Δεν εξηγητε αλλιώς!!!
 

DeletedUser735

Guest
Φιλε ειμαι 16 χρονων...τωρα για το πως σκεφτομαι και αν ειμαι αρκετα ωριμος δεν θα το ξερεις εσυ που ειδες τρεια ποστ μου στο φορουμ.

Η λογικη μου ειναι χαζη για σενα και λογικα για την πλειοψηφεια των vigilantes.
Ομως η λογικη αυτη οδηγησε τον κ1 στο σημειο να γινονται οι καλητερες μαχες παγκοσμιως και επι καιρου που ημουν υπευθυνος στρατιωτικων στην DMU.

Οχι οτι οφειλονται σε εμενα αυτες οι μαχες.Απλως ειχα την ελαχιστη λογικη να σκεφτω πως αν βαζω 5 μαχες την μερα ο μισος κ1 θα το παρατησει.

ανφερω και αυτο παραπανω
Ο/Η psamdio έγραψε:
ξερω οτι κανετε πλακα και δεν σας νοιαζει το παιχνιδι.σεβαστειτε τοτε αυτους που τους νοιαζει
 

DeletedUser

Guest
''
απο την αλλη να κανω μια ερωτηση...θεωρειτε οτι αυτο που κατεκτησαν οι vigilantes,koala κλπ ειναι πρωτια?
πρωτια σε τι?
σε μαχες 40vs20 τις ιδιες μερες που εμεις βαζουμε μαχες εναντιων των ccp.
πανω στις πλατες μας και τις κινησεις μας προσπαθειτε να βγειτε πρωτοι
.''

''τι θα κανατε σε μαχη οπου θα μαζευοντουσαν ολα τα μεγαλα επιπεδα των ccp,gu και 300 απεναντι σας?''

ειλικρινα ρε psamdio, πες μου αγορι μου, ποσο χρονων εισαι για να σκέφτεσαι με τέτοιο τρόπο???????
πιστευεις οτι ο σκοπος μας ειναι να κερδίσουμε ολους τους 99δες?
σκοποσ μασ ειναι να κανουμε πλακα και να περναμε καλα


υ.γ. η είσαι πολύ μικρός σε ηλικία και δεν έχεις πάρει χαμπάρι τίποτα...ή εισαι βλαμμένος. δεν εξηγητε αλλιώς!!!

ειλικρινα δεν ξερω με ποια λογικη εδωσες την απαντηση σου.
σας διαβαζει ολο το φορουμ.ναι πηγατε πρωτοι μπραβο σας τι αλλο θελετε?
η μαγκια ειναι να κυριαρχησεις εκει που εχεις αξιους αντιπαλους,το οτι αποκρουσατε 2 φορεσ τους σσπ ειναι επειδη απεχουν 10 ωρες.
επισης γιατι δεν βλεπω να χετε καλο νεκροθαφτη??ασχοληστε μονο με οχυρα οπου δεν υπαρχει ψυχη?


ξερεις ποσο ευκολα μια συμμαχια μπορει να μαζεψει 50 μελη σε μια πολη και να δωσει ολα τα οχυρα της σε αυτην την πολη?σαν πρωτοι θα πρεπει να εχετε κατι το ξεχωριστο,κατι που δεν μπορουν να χουν οι αλλες που ειναι κατω απο σας.
χαβαλε κανουμε ολοι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε συ psamdio για ποιες πλατες μιλας ? εμεις φταιμε που χτυπατε οχυρα τις ιδιες μερες με εμας ?

και φυσικα θεωρειτε πρωτια αυτο που καταφεραμε , τουλαχιστον αυτο βλεπουν τα μιατια μου στη καταταξη αυτη τη στιγμη , και ,μαλιστα ειμαστε πρωτοι χωρις να μας βοηθαει σχεδον κανεις .

Οσο για τους αγραφους κανονες σας , εμεις τους εχουμε γραμμενους μιας και ποτε κανεις δε μας ενημερωσε ποιοι ειναι αυτοι , κρατηστε τους για τις συμμαχιες σας και τους υποτακτικους σας , εμεις ειμαστε υπερηφανες μοναδες χωρις αρχηγους να μας μαλωνουν και να μας κανουν ντα αμα δε κανουμε αυτα που μας λενε .
Ρε παρτε το χαμπαρι ρεεεε εσεις οι δυο μεγαλες συμμαχιες χαλατε το παιχνιδι οχι εμεις , εμεις το φτιαχνουμε του δινουμε δραση και αγωνια για το αυριο .... και σεξ καμια φορα ... πετυχημενη συνταγη εδω και χρονια
 

DeletedUser735

Guest
Μου αρεσεις λακορα!Δινεις ποιοτητα στην συζητηση...
Δηλαδη εσυ οταν εβλεπες επι 4 μηνες να κανουμε μονο μια επιθεση σε ccp και εκεινοι να μην μας απαντανε,και το αντιστροφο, δεν το ψιλιαστηκες οτι κατι τρεχει?

Και κυριως μην με κανεις να βγαλω στην φορα προσωπικες μας συζητησεις που σου εξηγω τι τρεχει.

Και τοτε μου εκανες τον εκπληκτο αλλα ειπαμε...σε 16χρονο μιλας οχι σε ηληθιο ;)
 

DeletedUser

Guest
ccp, dmu, gu χάνετε το δίκιο σας γράφοντας για συγκρίσεις και κανόνες. Είναι φανερό τι ήθελαν να κάνουν και πως το έκαναν. Θα πέρασαν καλά σίγουρα και αυτό μετράει για αυτούς. Κατά τα άλλα είναι 50 άτομα ναι, μηδαμινή ποσότητα για τον κ1. Όλοι οι άλλοι δεν ενδιαφέρθηκαν καθόλου για αυτούς, ούτε πέρασαν καλύτερα, ούτε χειρότερα, ούτε δόθηκε άλλο ενδιαφέρον στο παιχνίδι. Δε θα έλεγα ο Ομπάμα. Μάλλον ο Παπανδρέου, αφού είναι και πρόεδρος(πρώτος) κάτι στα σοσιαλιστικά κόμματα και χαίρεται, αλλά άλλοι διατάζουν. (είδατε πως έμπλεξα rl με game και το ξέσκισα το τόπικ ακόμα πιο πολύ και αν ψάξει ο καθένας μπορεί να βρει κανά ηθικό δίδαγμα σε αυτά που είπα χωρίς να το έχω βάλει εγώ-,-)
 

DeletedUser1797

Guest
παιδια αν θεωρειτε οτι δεν τους αξιζει η πρωτια κανετε μεγαλο λαθος.. ναι υπηρχαν μερικα οχυρα που ηταν εκτος κοσμου (φορτεζες και ρουπελ) αλλα αν ηθελαν οι μεγαλες δυναμεις να τα παρουν γιατι δεν το εκαναν?? γιατι ασχολουνται μονο με την ανατολη?? ενταξει ειναι λογικο λογω αποστασης αλλα ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα.. μπορουμε να πουμε οτι τα κοαλα κυριαρχουν στον δυτικο κοσμο και στον ανατολικο η du..
 

DeletedUser735

Guest
magos69 δεν μας επιασε κριση κατωτεροτητας.
το θεμα ειναι αν το νομιμο ειναι και ηθικο(για να δανειστω μια εκφραση της προηγουμενης κυβερνησης μας και να συνεχισω στο κλιμα του eksatmisis) :cool:
 

DeletedUser

Guest
τιποτα δεν ειναι ηθικο σε αυτον τον αδικο κοσμο , γιατι να αλλαζει κατι εδω

και πονηρε κυριε εξατμα ναι παιρνω διαταγες απο τη ντολορες , νομιζω και εσυ το ιδιο κανεις , οχι αμα θες τολμησε να της πας κοντρα , ποσο μαλλον εγω που θα χω και κρεβατομουρμουρα

μην ακουτε τον magos69 ειναι αλλος ενας που γλειφαμε για να τα καταφερουμε , του χω ταξει το υπουργειο οικονομικων γι αυτο τα λεει αυτα χαχαχα
 

DeletedUser2752

Guest
ευχαριστω για την απαντηση psamdio......για εμενα δεν χρειαζεται να πεις τιποτα αλλο........
και για εσενα ισχυει αυτο που ελεγαν και σε εμενα και δεν τουσ πιστευα

"εχεισ να μαθεισ πολλα ακομη......''
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πιστεύω λαδώσατε τον Gerorg και σταμάτησε να ανανεώνει τους χάρτες, ώστε να μη μάθει κανείς τι πάτε να κάνετε. Προτείνω να δοθούν στοιχεία για τις μεταφορές μερέντ...ε χρυσών σβόλων μεταξύ του Gerorg και αγνώστων στοιχείων παιχτών στη δημοσιότητα.
 

DeletedUser735

Guest
ευχαριστω για την απαντηση psamdio......για εμενα δεν χρειαζεται να πεις τιποτα αλλο........
και για εσενα ισχυει αυτο που ελεγαν και σε εμενα και δεν τουσ πιστευα

"εχεισ να μαθεισ πολλα ακομη......''


φιλε δεν με ξερεις ουτε στο ελαχιστο οποτε δεν μπορεις να μιλησεις για την ωριμοτητα μου.
δες τα δικα μου ποστ και δες και τα δικα σας.θα καταλαβεις σιγουρα ποιος ειναι πιο ωριμος(δεν περιαυτολογω).

επισης δεν θα πεσω στο επιπεδο σου να κρινω καποιον απο την ηληκια του.εχω γνωρισει απειρους ανωριμους σαρανταρηδες εδω μεσα και πολλα παιδια που μπορει να μην ειναι καν ενηλικα αλλα σε θεματα ωριμοτητας ειναι πολυ μπροστα.

δεν υπαρχει λογος να ποσταρω ξανα εδω μεσα.

υπαρχει η αποψη σας που δεν ειναι και τεκμηριωμενη και οσο και να ζηταω μια αλφα τεκμηριωση εσεις θα μου απαντατε με τετοια συμπαθητικα μηνυματακια.

αντε λοιπον να δωσω χαρα στο σαββατο σας.
ειστε οι σουπερ ουαου!οι παιχταραδες!οι πιο μαματοι χαβαλετζηδες!

φτανουν ή να πω και αλλα?
 

DeletedUser

Guest
λοιπον εγω τελειωνω εδω απο αυτη τη συζητηση , ηταν η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ και ηδη εκανα τη παρεμβαση , δε νομιζω και να ξαναγραψω αλλα πραγματικα σημερα ηθελα να απαντησω και επειδη δεν ειχα δουλεια λογω τριημερου αλλα και επειδη θεωρησα οτι επρεπε να απαντησω στα κουτσομπολια. Φιλε psamdio λογικο αυτο που λες για τους ανωριμους 40αρηδες , ειμαι ενας απο αυτους και αυτο το παιχνιδι ναι μου βγαζει λιγο το 16χρονο που ακομα εχω μεσα μου ισως γιατι αυτο μου λειπει και αυτο βγαινει , οπως και στα 16χρονα που βιαζονται να γινουν μεγαλοι και να φανε στα μουτρα αυτο που υπαρχει εκει εξω , τους βγαινει εδω μεσα το ωριμο και σοβαρο τους , δεν ειναι κακο ισως ανακαλυψουν κατι στον εαυτο τους ακομα και σε ενα παιχνιδι . Εμεις οι μεγαλοι παντως ξεσκαμε λιγο εδω μεσα , ειναι σαν το διαλλειμα στο σχολειο , και στο κατω κατω περιμενεις σοβαρη απαντηση απο εναν 40αρη που παιζει west και μολις ανακαλυψε οτι ο 16αρης υπαρχει ακομα μεσα του ? για ποιο λογο ? τι πιστευεις οτι θα τον κανει να σου μιλησει σοβαρα ? δε παιζει ρολο ουτε το οτι σε βλεπει υποθετικα παντα ηλιθιο μικρο ανωριμο βλαμμενο που εσυ σιγουρα δεν εισαι , απλα παιζει για να ξεσκασει και να χαβαλεδιασει , κατι που δε μπορει να κανει στη δουλεια του για 10 ωρες ,το κανει εδω , ισως να βγαζει το αχτι του ... ισως ξεχναει τη μοναξια του .... ισως το μονο που ζηταει ειναι να γινει παλι 16 . Το τελευταιο παντως πραγμα που θα θελει μετα τη δουλεια δεν ειναι σιγουρα να λυσει το κυπριακο
Ο καθενας εχει το τροπο του και το παιχνιδι του εσεις το δικοσας εμεις το δικο μας , δε χρειαζετε να βαλουμε με το ζορι τον εναν στο τριπακι του αλλου , οπως μαθαμε εμεις να παιζουμε west με εσας μεσα και τις συμμαχιες σας ετσι θα μαθετε και εσεις να παιζετε με εμας μεσα και τον περιεργο ακαταλαβιστικο για εσας τροπο μας . Καλο τριημερο να χετε ολοι σας
 

jimperix7

Νέο Μέλος
Η ηλιθιότητα είναι ανίκητη

Αν κανεις εχει αποφασίσει να μπλέξει σε κουβέντα με ηλίθιο μπας και του αλλάξει κάτι, θα εχει διαπιστώσει τα ίδια πράγματα με μένα.
Τωρα, θα μου πεις, τι στο καλό να αλλάξεις σε εναν ηλίθιο ; Τι ελπίζεις φίλε μου ;
Σε τσαντίζει που ειναι ηλίθιος φυσικά, αλλα εχει και αυτός μία ψήφο, ολόκληρη όπως η δική σου, εχει ολόκληρα δικαιώματα όπως εσύ, και δουλεύει στο Δημόσιο επειδή ειχε εναν μπάρμπα κάποτε.
Απο την άλλη εσυ που τα ξέρεις όλα εχεις πρόβλημα με αυτούς που τα ξέρουν όλα.
Εν πάσει περιπτώσει ας παραβλέψω αυτούς που τα ξέρουν όλα και δεν αφήνουν εμένα να τα πώ που τα ξέρω καλύτερα και ας πάω στον ηλίθιο.
Με τους ηλίθιους, ενα πράγμα μου τη σπάει.
Ειναι οι απαντήσεις τους με ερώτηση και μάλιστα ερώτηση που σε αναγκάζει να απαντήσεις αρνητικά. Ειναι η πονηριά του ηλίθιου για να αποφύγει την συζήτηση με επιχειρήματα και ταυτόχρονα να σε βγάλει εσένα ηλίθιο καταστρέφοντας όποια συζήτηση θες να ανοίξεις φέρνοντάς σε στο επίπεδό του, δηλώνοντας φωναχτά οτι ειναι ηλίθιος κι ετσι πρέπει άνθρωπέ μου να κατέβεις στο επίπεδό του για να συνεννοηθείτε.
Αρα να γίνεις ηλίθιος για να μην το παίζεις έξυπνος ! Χα !


http://grbase.blogspot.com/2009/02/blog-post_16.html

Αυτα!!!!!!
 
Κορυφή