Δημοσκοπηση Μετακινησης Χαρακτηρων

Επιθυμειτε την μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς τον κοσμο 8?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    116
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

cord

Ex-The West Team
Ενα πραγμα που δεν μου αρεσει καθολου ειναι η γκρινια μονο και μονο για τη γκρινια χωρις καποιο σκοπο, ουσια ή νοημα.
Ειπαμε ηδη οτι θα υπαρξει ανακοινωση εδω, το μονο που εχουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμε και stelios 82, ειτε φωναξεις, ειτε κανεις το γυρο του γηπεδου 30 φορες, ειτε ανεβεις ακομη και στον Ολυμπο, το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο, οποτε καλο ειναι να ηρεμησεις.
Προσεξε τι θα απαντησεις, αν απαντησεις, γιατι εχεις ηδη βεβαρημενο παρελθον οσο αφορα ποινες!
 

DeletedUser6637

Guest
διακρινω καποιον εκνευρισμο προς του λογου μου,καποια αγανακτιση-νευρικοτητα κ τελος αμηχανια,ολα αυτα σε ενα ,απεναντι σε αυτα που γραφω κ διαμαρτυρομαι.........δεν θεωρω περιεργο που ροταω συχνα πυκνα,ουτε ανουσιο.......κ ο λογος ειναι οτι εχει περασει πολυς καιρος κ ειμαστε στο περιμενε!!!
 

cord

Ex-The West Team
Ειναι αλλο να διαμαρτυρηθεις μια φορα, να παρεις απαντηση και αλλο να διαμαρτυρεσαι για το ιδιο πραγμα συνεχεια ενω ξερεις την απαντηση.
Η συζητηση αυτη τελειωνει εδω, εχω εξηγηθει νομιζω.
 

DeletedUser7159

Guest
Καλημέρα,

Έχω δει 1-2 άτομα στον Κολοράντο τα οποία ήρθαν με μεταφορά.

Έχουν ανοίξει οι μεταφορές ή είναι κάποια εξαίρεση;
 

johnfage

Μέλος
αυτοί θα έχουν έρθει από τους κόσμους 2-3-4-5 που μπορούσαν από πριν να μεταφερθούν colorado
 

cord

Ex-The West Team
Καλως εχοντων των πραγματων, απο την αλλη εβδομαδα εχει προγραμματιστει η ενεργοποιηση των νεων διαδρομων για τις μετακινησεις χαρακτηρων.

Οι διαδρομες θα ειναι:

- Απο κ2-κ5 προς κ1, κ8 (οπως ειναι ηδη δηλαδη) και στον κ9
- Απο κ6 και κ7 προς κ8 και κ9


Αυτη ειναι η τελευταια και σημερινη ενημερωση που εχουμε, αν αλλαξει κατι θα ενημερωσουμε εδω.
 

DeletedUser735

Guest
Χαιρομαι ιδιαιτερα που εγκριθηκαν οι μετακινησεις και προς τον κ1.
Δεν ξερω αν θα προτιμηθει απο τους παιχτες εναντι των υπολοιπων αλλα αξιζει την προσπαθεια.

Ναι, εχω κολλημα με τον κ1, το δηλωνω :D
 

dimitrisCh

Μέλος
Χαιρομαι ιδιαιτερα που εγκριθηκαν οι μετακινησεις και προς τον κ1.
Δεν ξερω αν θα προτιμηθει απο τους παιχτες εναντι των υπολοιπων αλλα αξιζει την προσπαθεια.
- Απο κ2-κ5 προς κ1, κ8 (οπως ειναι ηδη δηλαδη) και στον κ9
Μα δεν εγκρίθηκαν τώρα, ήταν ανοικτές αυτές οι διαδρομές ήδη εδώ και 2-3 χρόνια :p
Δεν άλλαξε κάτι προς Κ1, κι ούτε πρόκειται ν' αλλάξει, ένεκα ο Κ1 = μη full premium κόσμος. Δεν υπάρχουν άλλες διαδρομές προς Κ1.
Μόνο από Κ1 προς full premium κόσμους μπορεί να υπάρξουν στο μέλλον μετακινήσεις. :wk
 

DeletedUser6978

Guest
Περιμένοντας τους Βαρβάρους... (Κ.Π. Καβάφης)
 

DeletedUser6637

Guest
καλησπερα

εχουμε καποιο νεο για τις μεταφορες?
 

DeletedUser6275

Guest
Καλως εχοντων των πραγματων, απο την αλλη εβδομαδα εχει προγραμματιστει η ενεργοποιηση των νεων διαδρομων για τις μετακινησεις χαρακτηρων.

ευχαρισουμε πολυ για την επιμονή σου ολο αυτο το διαστημα μεταφεροντας το αιτημα μας προς την εταιρια το οποιο τελικα ειχε αισιο αποτελεσμα καθως και για την υπομονή και ανοχή σου (για την γκρινια μας). Αναμενουμε λεπτομερειες πως θα διεξαχθει η μεταφορα.
 

DeletedUser6637

Guest
το ζητουμενο πλεον ειναι κολοραντο η νταλας???

απο οτι εχω πληροφορηθει ο πλυθισμος ειναι ο ιδιος σε αριθμο παιχτων

αν μπορει καποιο παιδι να βοηθισει με την γνωμη του θα το εκτιμουσα.....
 

DeletedUser6152

Guest
Αν θες μονομαχιες ο νταλας..
Αν θες οχυρα κολοραντο
 

DeletedUser6637

Guest
αρε χοστ ........χε χε χε χε χε
νταλας αν ερθω δεν θα βλεπω κανεναν για μονομαχιες...........

κολοραντο θα ερθω,ετοιμασου για πολυ κλαμα απο τους μονομαχους της συμμαχιας σου.......


 

dimitrisCh

Μέλος
Καλά μην φαντάζεσαι ότι στον Κ8 θα βλέπεις πολλούς. :p
Στον Κ7 περισσότερους βλέπεις. :lf
 

DeletedUser7103

Guest
αρε χοστ ........χε χε χε χε χε
νταλας αν ερθω δεν θα βλεπω κανεναν για μονομαχιες...........

κολοραντο θα ερθω,ετοιμασου για πολυ κλαμα απο τους μονομαχους της συμμαχιας σου.......


ελα κ9 στελιο..εδω δεν κλαιμε..
 
Κορυφή