Δημοσκοπηση Μετακινησης Χαρακτηρων

Επιθυμειτε την μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς τον κοσμο 8?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    116
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

cord

Ex-The West Team
Σε αυτη τη δημοσκοπηση θα θελαμε να δουμε ποσοι παιχτες επιθυμουν τη μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους Arizona (6) και Buffalo (7) προς τον κοσμο Colorado (8).
Παρακαλουμε σημειωστε πως η συμμετοχη σε αυτη τη δημοσκοπηση εχει μεγαλη σημασια γιατι το αποτελεσμα θα κατατεθει στην εταιρεια και ενα μεγαλο ναι ή αναλογα ενα μεγαλο οχι θα εχει ιδιαιτερο βαρος σε μελλοντικη αποφαση.
Αν καποιοι γνωστοι συμπαιχτες σας ή συμπολιτες σας δεν λαβουν γνωση αυτης της δημοσκοπησης καλο θα ειναι να τους ενημερωσετε οσοι το γνωριζετε ωστε να ψηφισουν και αυτοι και οσο περισσοτεροι παιχτες ακομη ειναι δυνατο. Παρα τη μειωση του αριθμου των παιχτων τον τελευταιο καιρο, ολοι γνωριζουμε πως ειμαστε ακομη πολλοι και αν το δειγμα φτασει σε ψηλα επιπεδα θα εχει ιδιαιτερο και σημαντικο βαρος μαζι βεβαια με τις γνωμες που εχουν καταγραφει εως τωρα απο ολους τους παιχτες.
Ψηφιζουμε λοιπον ολοι!
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω

πιστευω δεν θα ηταν καλο να συνδεθουν αυτοι οι κοσμοι.....προσωπικα εμενα δεν θα μου αρεσε.Αλλα αν οι περισοτεροι πουνε ναι......τοτε καντε το. :nw
 

DeletedUser6637

Guest
τρεις λαλουν κ δυο χωρευουν

φυσικα κ ναι

50 ενεργοι απο μπαφαλο κ 50 ενεργοι απο τον αριζονα αν μαζευτουμε στον κολοραντο μαζι με τους ενεργους εκει ....θα γινει χαμος......

ποσο θα διαρκεσει η ψηφοφορια?
 

dimitrisCh

Μέλος
Καταρχάς έτσι όπως γίνεται η δημοσκόπηση είναι προβληματική, λόγω των περιορισμένων επιλογών. Μερικά παραδείγματα:

- Μπορεί να ψηφίσει οποιοσδήποτε, είτε έχει παίκτη σε κάποιον από τους εν λόγω κόσμους, είτε δεν έχει και δεν τον αφορά άμεσα.
- Κάποιος που έχει κάποιον παίκτη στον Κ6 και θέλει μεταφορά, αλλά δεν θέλει μεταφορά από Κ7 στον οποίο έχει επίσης παίκτη, δεν έχει επιλογή, ή έχει παίκτες σε Κ6, Κ7 και επιθυμεί μόνο από έναν κόσμο μεταφορά, αλλά όχι από τον άλλο.
- Και οι παίκτες από Κ8 δεν έχουν επιλογή να επιλέξουν, αν επιθυμούν μόνο από κάποιον από τους 2 κόσμους μεταφορά.

Το σωστό να γίνουν ξεχωριστές ανεξάρτητες δημοσκοπήσεις για κάθε κόσμο και να ψηφίζουν μόνο οι άμεσα ενδιαφερόμενοι.


@ stelios 82
Σίγουρα θα χρειαστούν 2-3 Σαλούν στο τσατ για να χωρέσουν όλοι αυτοί, γιατί τελικά θα μαζευτούν στον Κ8, πολλοί περισσότεροι κι από τον Κ1.

Και τέλος τι θα γίνει με τον επίσης μάταιο κόσμο Κ9 (Dallas) που επίσης έχει τον ίδιο πληθυσμό με Κ6, Κ7, Κ8, αν και στην σελίδα σύνδεσης παραδόξως τον εμφανίζει Πυκνοκατοικημένος :blk
 

cord

Ex-The West Team
dimitrisCh > Και 2 διαφορετικες να γινουν παλι οποιος θελει μπορει να ψηφιζει.
Εδω ζηταμε τη γνωμη ολων των παιχτων, κυριως αυτων απο τους αναφερομενους κοσμους αλλα μπορει να ψηφισει οποιος αλλος θελει.
Μετραμε τη γνωμη ολων γιατι τεχνικα δεν εχουμε παραπανω δυνατοτητες.
Αλλωστε, ολων η γνωμη ειναι σεβαστη και πιστευουμε πως ολοι ψηφιζουν με γνωμονα το καλο του παιχνιδιου.

stelios 82 > Εως τις 12 του μηνος (αναγραφεται στην ψηφοφορια), 10 ημερες δηλαδη, πιστευουμε ειναι αρκετος χρονος ωστε να ψηφισουν ολοι.
 

DeletedUser3714

Guest
TANKERS GR7 (ΚΟΣΜΟΣ)

θΕΛΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
 

Deleted User - 294176

Guest
μεταφορες απο αλλους κοσμους

Καλησπερα μηπως πρεπει να δουμε και τον Dallas λιγο και αυτος εχει ερημωσει
 

DeletedUser4509

Guest
Καλο θα ηταν επισεις να σταματησουν και οι νεες εγγραγες στους κοσμους που θα υπαρχουν μετακινησεις.
 

cord

Ex-The West Team
Dionissis > Με την εναρξη της μετακινησης χαρακτηρων, οι κοσμοι οι οποιοι αποκτουν διαδρομες προς αλλον/ους κοσμους κλεινουν αυτοματα τις εγγραφες.
 

DeletedUser7103

Guest
πιστευω οτι και ο νταλας πρεπει να ανοιχτει
 

DeletedUser4530

Guest
αν και ψηφισα οχι κι ο λογος ειναι οτι εχω χαρακτηρα οποτε θα πρεπει να διαγραψω, θεωρω δικαιο το ναι διοτι υπαρχουν πολλοι που δεν παιζουν παντου. σιγουρα ενας νεκρος κοσμος ισον νεκρο παιχνιδι. τωρα που το σκεφτομαι ισως επελεξα λαθος το "οχι" για το γενικο συνολο.
 

DeletedUser6275

Guest
ακομα συζητατε; επρεπε να εχει γινει εδω και καιρο πριν ξεχασουμε τελειως οτι καποτε παιζαμε.... αντε διακοπες παλι. :w
 

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Ας πουμε εγω εχω χαρακτηρα στον αριζονα και στον μπαφαλο . Οποτε ο ενας μου χαρακτηρας θα αχρηστευθει ενω εχω ξοδεψει πολυ χρονο σε αμφοτερους . Θα ηθελα λοιπον να προτείνω να ανοιχτει άλλος ενας σερβερ για μεταφορα ετσι ωστε και αλλοι ετσι οπως και εγω να μεταφερουμε και τους δυο χαρακτηρες και να μην αναγκαστουμε να τους χασουμε .
 

DeletedUser4356

Guest
να μεταφερουμε και τους δυο χαρακτηρες και να μην αναγκαστουμε να τους χασουμε .



:lf :lf Sorry για τα γέλια....δεν είναι δυνατόν να μεταφερθούν 2 χαρακτήρες από 2 διαφορετικούς κόσμους σε κάποιον άλλον (αν αυτό εννοείς)...ουσιαστικά απαγορεύεται:p
 

DeletedUser6888

Guest
τι θα γινει με αυτους που εχουν παιχτες στους κοσμους αυτους αλλα και στον κοσμο προορισμου?
θα γινει συγχονευση? ή θα μας πουνε να κρατησουμε τον ενα μονο? (που ειναι αδικο για οσους εχουν ασχοληθει με περισσοτερους απο εναν κοσμους)

εγω πχ εχω χαρακτηρα και στους 3 αυτους κοσμους (εννοειτε με το ιδιο ονομα, email κλπ) θα γινει συγχονευση? ή θα πρεπει να ξαχασω τους χαρακτηρες στους κοσμους που θα αδιασουν επειδη εχω στον κοσμο προορισμου?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TaSunke Witko

Νέο Μέλος
Ρεβολβερ εννοω : εχω εναν χαρακτηρα με το ιδιο ονομα στον αριζονα και εναν στον μπαφαλο ( στον ιδιο λογαριασμο ) . Εαν αχρηστευτουν και οι δυο κοσμοι θα αναγκαστω να μεταφερω μονο τον εναν απο τον αριζονα ας πουμε στον κολοραντο και αυτος που εχω στον μπαφαλο θα αχρηστευθει πληρως (αν δεν μπορω να μεταφερω αυτον στον νταλας ας πουμε ) . Αυτο ειπα .Μπορει να μην το εγραψα σωστα .
 

DeletedUser7250

Guest
Προτείνω όποιος δεν έχει λίφε να μην μετακινείται μέχρι να βάλει. Ειδικά από κ6.
 

DeletedUser6637

Guest
τρεις λαλουν κ δυο χωρευουν

ολοι εσεις που εχετε κ στον αριζονα κ στον μπαφαλο κ στον κολοραντο παιχτη

ειστε ενεργοι κ στους τρεις κοσμους το ιδιο?

πνιγεστε σε μια κουταλια νερο,προτιμαται δηλαδη να εχετε 3 χαρακτηρες σε 2 παιθαμενους κοσμους κ εναν λογαριασμο σε εναν που αργοπεθαινει

διαλεχται τον εναν απο τους τρεις κ χαρειται το παιχνιδι σε εναν ζωντανο κοσμο

οσο για τα λεφτα (αν τυχον εχετε ριξει)
τι να τον κανετε τον λογαριασμο σε εναν παιθαμενο κοσμο?
μονο να τον κοιτατε κ να τον χερεσται

οσο για τα δολαρια κ τα ρουχα που εχετε κ στους τρεις σας λογαριασμους υπαρχουν λυσεις
μυαλο κ οργανωση θελει......
 

DeletedUser6290

Guest
Ναι στην μεταφορα!!!{μπας και ξαναγυρισουμε στο game ενεργα}:wk
 
Κορυφή