Δημοσκοπηση Μετακινησης Χαρακτηρων

Επιθυμειτε την μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς τον κοσμο 8?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    116
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

DeletedUser6637

Guest
τεο μην μου κλεβεις τα παρατσουκλια σε παρακαλω πολυ
μαρθα βουρτση ελεγα κ λεω ακομα δηλαδη καποιον μονομαχο(ονοματα δε λεμε)
απο κ7 που παιζει κ κ8........για πολυ κλαμα λεμε......πολυ κλαμα ομως:lf


οσο για τον μπαφιαρη,δεν τον παρεξηγω γιατι αυτα που πινει του εχουν προξενισει μονιμα θεματακια κ μη αναστρεψιμα.......κ το μονο που σκεφτεται πλεον, ειναι ποιο περιπτερο εχει το ποιο φρεσκο κιντερ μπουενο!!!:D

μπαφιαρη ,εγινε ψηφοφορια πασακο μου,μονο 14 ψηφισαν οχι,εστω οτι κ οι 14 ηταν απο τον κ8.......οι αλλοι 90+ που ψηφισαν ναι,δεν ηταν κανενας απο κ8?

κ εστω οτι δεν ηταν κανενας απο κ8 απο τους 90+........σου εχει πει κανενας οτι ο κ8 ειναι το τσιφλικι σου?

κ λες επισης για τα σουπερ μυθικα που ηρθαν απο τους αλλους κοσμους.....οταν μερικοι τα σκαγανε κ βαραγανε με μπαζουκες κ ολοι οι υπολυποι βαραγανε με πιτσιλιστιρια ηταν καλα?


θα σου δοσω μια συμβουλη,αν θες την κρατας,αν θελεις την πετας.......οι μπαφοι χαζευουν κ τα κυταρα που σου καταστρεφουν δεν αναπληρωνονται ποτε!!!

αν εχεις νταλκαδες πινε ξυδια ......με καλη παρεα τα ξυδια ειναι το καλυτερο φαρμακο να ξεχνιεσαι !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kosrs

Νέο Μέλος
Καμμια ενημερωση για τον 6 που ακομα δεν εχει γινει κατι;;
 

DeletedUser3367

Guest
καλά 4 μέρες μετά το άνοιγμα των μετακινήσεων δεν μπορεί κάποιος υπεύθυνος (αν υπάρχει) να μας ενημερώσει περίπου πότε θα διορθωθεί το πρόβλημα με τον κόσμο 6?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6152

Guest
Συμμαχοι και αντιπαλοι του μπαφαλο ενωθηκαν σε 1 συμμαχια..Ελπιζω και ο αριζονα να τους ακολουθησει για να ειμαστε ισοδυναμοι.. :lf
Γελανε και οι πετρες... :lf
 

DeletedUser6759

Guest
Βαρβατε πως σου ξεφυγε εσενα και μπερδεψες την Μ.Β2 με την Ελενα? Ντροπη σου. Παρακαλω να μην ξαναγινει :gl
 

DeletedUser6637

Guest
Συμμαχοι και αντιπαλοι του μπαφαλο ενωθηκαν σε 1 συμμαχια..Ελπιζω και ο αριζονα να τους ακολουθησει για να ειμαστε ισοδυναμοι.. :lf
Γελανε και οι πετρες... :lf

παρτο πισω λες ανακριβειες........εγω ειμαι ανεξαρτητος!!!

:p
 

DeletedUser7249

Guest
Eχεις δικιο λουσιφερ,λαθος μου για την μ.β2 ,και σορρυ κιολας λαθη συμβενουνε,ευτηχος επεσε αυτοδιορθοση.....

:D :lf :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7249

Guest
Στελαραααααα ερχομαι,υπομονοι. εγω λογο οτι δεν ειμαι γνωστης μονομαχιον θα βαραω οχυρομαχους απο αποσταση.

:p :p :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3367

Guest
Είναι ντροπή αυτό το πράγμα...Ρωτάμε για νεότερα σχετικα με τον Κ6 απο την περασμένη Κυριακή και μας γράφετε όλοι...καμία απάντηση...τουλάχιστον πείτε αν θα είναι πριν το Πάσχα... :dr
 

DeletedUser6152

Guest
Χωρις να εχω ενημερωση ή να ειμαι διαχειριστης λογικα οι μεταφορες απο κ6 θα φτιαξουν με την επομενη αναβαθμιση του παιχνιδιου..Οπως γινετε συνηθως με τις διορθωσεις...
 

kosrs

Νέο Μέλος
K6 ξεκινησε σμρ!!:))
Mηπως ξερουμε ποσο διαρκει η μεταφορα;;,,,απο το μεσημερι που εκανα το αιτημα ,,δεν μου εχει εμφανισει ακομα τον κ8 σαν επιλογη ,,,βγαζει ακομα αριζονα,,,,βεβαια δεν μπαινω μην κανω καμμια πατατα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser5324

Guest
Ναι φίλε.Ο cord είχε πει σε ένα θέμα ότι οι μεταφορές θα γίνονται περίπου στις 3 το βράδυ.Από αύριο το πρωί δηλαδή θα μπορείς να μπεις κανονικά.
 

DeletedUser6632

Guest
Καλημέρα, οι μεταφορές απο Κ8 πότε θα ανοίξουν ξέρουμε?
 

DeletedUser7249

Guest
Για την ωρα μονο διαγραφη εχει ο κ8,μεταφορες γιοκ.

:w :w :w
 
Κορυφή