King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τι να κανει ενα οδυσσευς μπροστα στην αιωνιοτητα?
Ερχομαι με το καμπριο και εχω μεσα την σασ μπαστα...
τρεχει πισω απ'τον κωλο της ολος ο στρατος και my hill!
 

DeletedUser

Guest
Θα μου πεις πως μου ηρθε αυτος αλλα καθως εψαχνα λιγο για την Interactive περιπετεια τον βρηκα διοτι το σπαθι ειναι δικο του!:))
http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CE%B4%CF%85%CF%83%CF%83%CE%B5%CF%8D%CF%82_%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B1%CE%BD%CF%84

το σπαθι λεγοντας το σπαθι του στρατηγου grant(ή τελοςπ αντων ετσι νομιζω)

αλλα για να παρω το λοφο μου,παιρνω ενα οπλο λειζερ και σας εξαφανιζω απο προσωπου γης My hill
 

DeletedUser

Guest
το βαρεθηκα.....................:sad

δεν μας νοιαζει..
εγω θελω το hill μου,

τα λειζερ δεν περνανε σε μενα,
ενα λιφτινγκ μου εκανε και τιποτα παραπανω..
φωναζω τον φιλο μου τον optimus prime μαζι με τα trasformers του και σε κανουν σκονη!

my hill...
 

DeletedUser

Guest
ομως τοτε καταλαβες οτι σκοτωσες τους κλωνους μας και σας σκοτωνουν πισωπλατα my hill again!:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Muhahahhahahha

Ειμαι αθανατος και επειδη γουσταρω ο λοφος μου ανηκει....!:p:p:p:gl
MY HILL!!!!!
 

DeletedUser

Guest
φέρνω τον χαϊλάντερ και πολεμάτε ως την αιωνιότητα...


My hill!!!
 

DeletedUser

Guest
και τοτε πεφτει ενας κεραυνος και σε ξυπνατε και καταλαβαινετε οτι μονο στο ονειρο σας μπορειτε να μου παρετε τον λοφο μου!:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
μουχαχα

Ειμαι μαγος και κανω ολο τον κοσμο σαν το ονειρο μου!:p:p:p:p

My hill
 

DeletedUser

Guest
εγω ομως δν κοιμαμαι ποτε!!! ερχομαι με τον πιο αιμοβορο σκυλο και σε κυνηγαει!!! τρεχεις να σωθεις!!!

my hill!!!
 

DeletedUser

Guest
βρισκω ο τζινι και με εκπληρωνει 3 ευχες
1)my hill
2)my hill
3)my hill
 

DeletedUser

Guest
αφου τελειωνουν η ευχες ερχομαι στο χιλλ Μ και σε παταω μμε το καμπριο μ!!! my hill!!
 

DeletedUser

Guest
Και εγω με ενα winchester σε

1}σκωτονω
2}σκωτονω
3}σκωτονω





:sh:!
 

DeletedUser

Guest
ο διαολος δν με συμπαθει!! με στελνει πισω με την προυποθεση να σκοτωσω καποιον!! παω στο χιλλ και σε βλεπω αραχτο!! ερχομαι κοντα σ και με το πιστολι μ σε σκοτωνω!!!

my hill!
 

DeletedUser

Guest
double post

εμενa με συμπαθει ομως και σε παιρνει παλι κατω... my hill
 

DeletedUser

Guest
ερχομαι με το ιδωτικο μ τζετ και σ ε βομβαρδιζω!!!

my hill!!
 

DeletedUser

Guest
Ρίχνω μια κατάρα αλα χάρυ πότερ σε όλους τους νουμπς που βάλανε τα δίωρα τους και περνάν την ώρα τους εδώ γράφοντας κακόγουστα σχόλια των δύο προτάσεων το πολύ,θέλοντας μόνο να ανεβάσουν το post count τους.Πέρνω τον λόφο από τον προηγούμενο φαν τις amstel και κάνω μια ευχή τα ποστ στο παιχνίδι αυτό να έχουν την πρωτοτυπία που είχαν στις 4 πρώτες σελίδες.


Εδώ δεν σπαμμάρουμε,παράγουμε τέχνη!!!(spam is art που λέει και ο oygk)
Όποιος θέλει ποστ να πάρει την παρέα του και να πάει στο bannare ton apo panw s,που έχει από καιρό καταστραφεί.
 

DeletedUser

Guest
πεταω ενα κερμα του ενος λεπτου κατω απο το λοφο και τρεχεις να το παρεις κι ετσι ο λοφος μου ανοικει!:p
 
Κορυφή