Halloween bug

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ελα τωρα μεταξυ μας ειμαστε μη το παιζετε χαζοι , μετα τις 10-20 φορες που το εκανα αμεσως καταλαβα οτι κατι παει λαθος , η εταιρια φανηκε αρκετα ανεκτικη με το να αφησει ατιμωρητους οσους πηραν κατω απο 1000χπ μας εδωσε περιθωριο να το κανουμε 100 φορες για να καταλαβουμε οτι ειναι λαθος ,σταματηστε να δικαιολογειτε τον εαυτο σας συνεχεια , γιαυτο παμε εκει που παμε σαν χωρα , γιατι εχουμε κατι τετοιοες περιεργες νοοτροπιες , και να φωναζαν οι πιτσιρικαδες να το δεχτω , εδω γκρινιαζουν οι μαντραχαλοι ημαρτον κατι καλυτερο δεν εχετε να κανετε ?

ρε ενταξει, πες οτι μπαινει ενα bug που ειναι ενα κουμπι.το πατας και δεν χανεις ζωη σε μονομαχια.ποσοι πιστευεις θα το κανουν?εγω σου λεω ολοι.αν ηταν κατι "ψαγμενο" δεν θα ειχαμε 200 παικτες με ban αυτη την στιγμη.υπηρχε παλιοτερα ενα αλλο bug με την υγεια.δεν το θυμαμαι καλα, αλλα θυμαμαι οτι η υγεια σου γεμιζε αυτοματα αν εκανες κατι συγκεκριμενο με το ξενοδοχειο.αυτο το ειχαν εκμεταλευτει ενα σωρο παικτες και ηταν ψαγμενο bug.ποινες ομως δεν δοθηκαν.εδω τα πραγματα ειναι πιο απλα.λενε θα τρεξουμε ενα σκριπτ και παρτε μπαν με το τσουβαλι, δεν μπορειτε να κρυφτειτε.εγω εχω δει απειρες στημενες μονομαχιες σε παικτες που ειχαν επικυριξεις.μπορεις να το αποδειξεις ομως?δεν μπορεις.και αν το σκεφτεις καλα με τον νεο κανονα της αγορας δεν ειναι παρανομο να σου πουλησω εσενα πχ ρεβολβερ του αλλεν στην τιμη αγορας.δηλαδη αν εχω καποιον γνωστο μου και ξεκινησει τωρα μπορω να τον βοηθησω στα 30 lvl του να ειναι εξοπλισμενος σαν αστακος.και αυτο γινετε και στους ξενους σερβερ.εγω στο ξενο αριζονα δεν εχω αγορασει τιποτα απο τον εξοπλισμο μονομαχιας μου.αυτο ειναι ωραιο και νομιμο?απλα ειπαμε,λειτουργουμε βασει κανονων που πολλες φορες ειναι λαθος, ομως απο την στιγμη που παιζεις τους δεχεσαι.εγω τονησα ενα "ατυπο" συγγνωμη εστω να πουν και την λεξη φιλοτιμο δεν την ειπα για πλακα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΛΑΚΟΡΑ

Λοιπον το bug ειναι bug τι το πατας μια τι το πατας 10.000 φορες. Και απο την αλλη που θες να ξερω εγω οτι οτι εσυ το πατησεις 10-20 φορες...μπαρμπα διχειστη εχεις, οποτε δεν παιζει να παθεις και τπτ. Οι φυλακες για σενα ειναι σαν τον Ψωμιαδη...

Απο τι μου ειπαν κανενας διχειριστης δεν ειναι αποκλεισμενος και ολα τα φιλαρακια τους μαι χαρα ειναι και δεν εχει τιμωρηθει κανενας.


Με την απορια θα μεινεις φιλε μου για το ποσες φορες το πατησα , που περιμενεις ποτε θα μιλησω για να μου τη πεις . δες τη ποσταρε ο black.thunder , αυτο δε το ξερατε ε ? οταν γραφτηκατε στο παιχνιδι ομως ηταν στους ορους ,δεν επικοινωνουμε με τους admin μονο για να τους κραξουμε , τους βοηθαμε κιολας αν χρειαστει , και στο φιναλε δε στροφαρουμε ολοι το ιδιο αλλοι το καταλαβαν αμεσως αλλοι αργησαν , δε ρωταω τι εκανες εσυ , το βλεπω χεχεχε


baltierακο παιζεις χρονια απορω πως τη πατησες και εσυ και αρκετα μεγαλα κεφαλια στον κ1 , πραγματικα μου κανει εντυπωση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2962

Guest
απλα πατησα διαγραφη κ2 και κ3 που εχω ακομα ανοιχτους..μπαν και κατω!!:blk
 

DeletedUser66

Guest
παιδια δεν πιστευω να μπαναρουν και οσους κανουν τις Επαναλήψιμες αποστολές απο Το Ινδιάνικο χωριό του Waupee!!!!!!!
 

DeletedUser4995

Guest
απλα πατησα διαγραφη κ2 και κ3 που εχω ακομα ανοιχτους..μπαν και κατω!!:blk

To σκέφτηκα και εγώ αυτό! Αλλά προτείνω αρχικά 1 μηνά να μην βάλει κανείς premium σαν μποικοτάζ! Πάω για ένα ακόμα διαγραμμένο ποστ!! χιχιχιχι
 

DeletedUser3473

Guest
Ελα τωρα μεταξυ μας ειμαστε μη το παιζετε χαζοι , μετα τις 10-20 φορες που το εκανα αμεσως καταλαβα οτι κατι παει λαθος , η εταιρια φανηκε αρκετα ανεκτικη με το να αφησει ατιμωρητους οσους πηραν κατω απο 1000χπ μας εδωσε περιθωριο να το κανουμε 100 φορες για να καταλαβουμε οτι ειναι λαθος ,σταματηστε να δικαιολογειτε τον εαυτο σας συνεχεια , γιαυτο παμε εκει που παμε σαν χωρα , γιατι εχουμε κατι τετοιοες περιεργες νοοτροπιες , και να φωναζαν οι πιτσιρικαδες να το δεχτω , εδω γκρινιαζουν οι μαντραχαλοι ημαρτον κατι καλυτερο δεν εχετε να κανετε ?

πεστα ρε λακορα.... επιτελους μιλησε η φωνη τις λογικης
και γω πατησα 5...10...15...20...25.... φορες το κουμπι και καταλαβα οτι ειναι bug...
και καλα που με πηρε ο μπαρμπας σου ο διαχειριστης τηλεφωνο στο κινητο και μου ειπε να σταματισω...
αλλιως ακομα θα πατουσα... :w

χμμμμ... ψιτ παλικαρια... δεν ξερω αν σας το ειπαν αλλα ο ελεφαντας δεν μπορει να κρυφτει πισω απο παπαρουνες... ακομα και αν βαψει κοκκινα τα νυχια του...
 

dimitrisCh

Μέλος
Απο τι μου ειπαν κανενας διχειριστης δεν ειναι αποκλεισμενος και ολα τα φιλαρακια τους μαι χαρα ειναι και δεν εχει τιμωρηθει κανενας.
Τις ποινές δεν τις επιβάλουν οι διαχειριστές, αλλά ένα script που τρέχει από την Innogames.
Απλώς οι διαχειριστές γνώριζαν και φυσικά δεν πάτησαν πολλές φορές.

Εγώ τιμωρήθηκα στον Κ6, γιατί πατούσα περισσότερο από περιέργεια να δω αν θα σταματήσει, κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά, αλλά εξακολουθούσα να πατάω.

Εντάξει δεν χάλασε κι ο κόσμος με μια 24ωρη, (αυτό θα γίνει 21/12/2012) :p

Είναι πολύ φυσικό μια εταιρία σαν την Ιnnogames να μην θέλει να παραδεχθεί ότι αυτό ήταν αποτέλεσμα από δικής της υπαιτιότητας. Θα ήταν πολύ άσχημο για το προφίλ της εταιρίας να παραδεχθεί απανωτά λάθη των προγραμματιστών της. Προσπαθούν να προστατέψουν τα συμφέροντα των μετόχων κι επέλεξαν αυτήν την στάση.

Αλλά και οι παίκτες, απ' όσα διάβασα από τους γερμανικούς κόσμους, (εκεί πολλοί θύμωσαν πραγματικά, αρκετοί διέγραψαν λογαριασμούς) σκέφτονται να τιμωρήσουν την Innogames του χρόνου όταν θα μπορούν να ψηφίσουν για το καλύτερο Browsegame.
 

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα

Λακορα

Δεν θα σου κανω την χαρη να σου απαντησω γιατι με εχουν στην μπουκα για μονιμο μπαν, οποτε λεγε οτι γουσταρεις.

Για να ξερεις οταν γραφτηκα στο παιχνιδι δεν λεει καποιος κανονας οτι με το να βοηθαω πληρωνομαι κιολας, δεν ειναι δουλεια μου να ενοιμερωνω κανενα δεν εχω τελειωσει προγραμματιστης, αλλα και να ειχα τελειωσει οπως λειτουργω τωρα θα εκανα.

Για να σε ενοιμερωσω και εσενα ΠΑΙΖΩ στο παιχνιδι....ΔΕΝ ειναι η δουλεια μου....ΔΕΝ πληρωνομαι για κατι...


Αυτα καλη συνεχεια
 

DeletedUser4399

Guest
ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΥΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ LOG IN ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝ!!!
ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΗΛΑΔΗ????
ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΒΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΠΝΙΣΕΙ..
ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΒΑΛΤΕ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ..ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ.
ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΛΕΦΤΑ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΔΩ..ΑΝΤΕ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ ADMINS..
ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ,ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΛΟΙΠΟΝ ΒΓΑΛΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΒΟΛΟ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!!!
( ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΠΑΝ)
 

DeletedUser4995

Guest
..............

Κόσμος 7 ένας καινούργιος κόσμος ανοίγει σε λίγο καιρό με full premium! Ας δω να κάνει κανείς λογαριασμό μετά το σημερινό! Όπως είπατε εμείς είμαστε οι πελάτες, έμπρακτη διαμαρτυρία θέλει όχι μόνο λόγια!! Ξεσηκωθείτε!
:blk
 

DeletedUser

Guest
το καταλαβαν δεν το καταλαβαν το προβλημα ειναι της εταιριας ,εχει προγραματιστες που πληρωνονται για να λειτουργουν ολα οπως πρεπει ,ουτε διακοπες με τους διακομιστες στις μαχες (τα ξεχασατε) ουτε με τις γραμματοσειρες αν ειναι στα ελληνικα ουτε τιποτα.
εγω και οσοι το εκαναν καλα εκαναν και χτυπησαν 100 φορες δεν ηταν μονο η αποστολη αλλα και τα επιτευγματα που ανεβαιναν κανονικα,σαν να ηταν κανονικη αποστολη
και στο κατω κατω εγω μπορει και να θεωρησα οτι ειναι ενα δωρο σε οσους την εκανα περυσι ,δεν μπορει κανεις να αποδειξει το αντιθετο.
οπως κανεις δεν μπορει να αποδειξει τις στημενες μεταφορες χρηματων μεσω του σεριφη
Αν λοιπον η εταιρια εχει προβλημα ας απολυσει τους υπαλληλους της ,οχι τους πελατες της.
το προβλημα με την αγορα γιατι το εκαναν γαργαρα και δεν τιμωρησαν κανεναν ενω ολοι εκανα χρηση ????
Λοιπον οι γερμανοι να καταλαβουν οτι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο .
εγω πλεον εκανα διαγραφη στους ανοιχτους λογαριασμους και θα διαγραψω και τους υπολοιπους αυριο .......................................... ακου εκει οι μαγκες βαζουν ενα σκριπτακι και δινουν ban ξερουμε κι εμεις να δινουμε μονιμα .:p:p:p:p:
και μην ξεχναμε 200 σβολοι για 14 μερες ποσοι για 1 μερα ???κυριοι τα δικα σας τα λαθη δεν θα τα πληρωνουμε εμεις,τα λεφτα δεν τα βρισκουμε στο δρομο .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ναι εδω που τα λεμε το μπαν ηταν αρκετα προκλητικο , μπορουσαν απλα να αφαιρεσουν οτι κερδισαν οι παιχτες
 

DeletedUser4995

Guest
Λόγω της εκμετάλλευσης του προβλήματος που παρουσιάστηκε με μια αποστολή που επαναλαμβανόταν δόθηκαν ανάλογες ποινές με τη χρήση script απο την εταιρεία απευθείας.
H διαδικασία είναι αυτόματη και δεν επεμβαίνουμε σε ποινές που έχουν δωθεί απευθείας απο την εταιρεία.

Ευχαριστούμε.


---
Παρακαλούμε να ΜΗΝ απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα αν το αίτημα σας έχει απαντηθεί!
Αυτή την απάντηση πήραμε όλοι όσοι κάναμε αίτηση υποστήριξης?? Και αυτή με script δόθηκε για να μην κουράζονται να κάνουν copy-paste???

Είμαι σε καλό δρόμο για μπαν κ από εδώ!! :w
 

DeletedUser4097

Guest
:lf:lf:lf

Είχα καιρό να ρίξω τόσο πολύ γέλιο!!! Ο μισός κ1 με ban.χαχαχαχαχα

Παίδες πείτε του Γιώργου να κάνει δημοψήφισμα να λυθεί το ζήτημα :w
 

DeletedUser4399

Guest
Αλεξία εγω απάντησα αυτό για μας δουλεύουν εδω πέρα..
Γεια σου ...........,
Συγνώμη που δεν μύρισα τα νύχια μου στις 12 ωρα,στην αλλαγή της μέρας που δεν ήξερα για ποιο λόγο συνέβει αυτό,ούτε που δεν ήξερα αν όντως ήταν bug ή κάποια επαναλαμβόμενη αποστολή.Δυστυχώς δεν είδα τις χιλιάδες επίσημες ανακοινώσεις σας παντού για να τπο καταλάβω.Και έχετε δικιο την ευθύνη για τα λάθη την πέρνουν οι πελάτες και όχι οι αρμόδιοι admins,moderator.

Παρακαλούμε να ΜΗΝ απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα αν δεν πάρω μια σωστή απάντηση.

il brutto
Αγανακτισμένος,The West

( για το προηγούμενο ποστ)
 

DeletedUser4995

Guest
Παντελή εγώ έστειλα αυτό




Καλησπέρα! Καταρχάς μόνο και μόνο του ονόματος της παίκτριας θα έπρεπε να ληφθεί ως αλήθεια το γεγονός ότι δεν κατάλαβα ότι πρόκειται για μπαγκ! Άλλα είναι η πρώτη φορά που δεν θα γκρινιάξω! Ευχαριστώ για το πρώτο μου μπαν! (αν και άδικο, εφόσον το μέτρο εφαρμόστηκε γι όλους τους παίκτες το δέχομαι) Καλή συνέχεια!


Περίμενε την ίδια απάντηση, είναι τυποποιημένη!!
 

DeletedUser4399

Guest
αχαχαχαχαχαχα ...τεσπα εγω σταματαω εδω.στην τελικη αυτοι δεν καταλαβαινουν οτι εχουν χασει και έχουν ξενερώσει κόσμο!
 

DeletedUser4995

Guest
Kαι εγώ σταματάω εδώ και η γκρίνια και το σπαμ έχουν τα όριά τους! Και φαντάσου πως πήρα μόνο μια μέρα! Άλλα η αδικία είναι αδικία! Καλό βράδυ σε όλους!!
 

DeletedUser

Guest
αχαχαχαχαχαχα ...τεσπα εγω σταματαω εδω.στην τελικη αυτοι δεν καταλαβαινουν οτι εχουν χασει και έχουν ξενερώσει κόσμο!

εστειλα κι εγω και εκει που λεει :
δωστε μας ενα καλο λογο για να σας αφειρεθει ο αποκλεισμος εγραψα
Δωστε μου ενα καλο λογο για να συνεχισω να σας πληρωνω :D:D:D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή