Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η εντιμότητα είναι πράγμα σπάνιο. Δυστυχώς το κυνήγι της "επιτυχίας" με κάθε τρόπο έχει κυριαρχήσει. Οι κάτοικοι της πόλης GUNS and SWORDS δεν πείθουν ότι έχουν σχέση με την τιμή. Αν ήταν μόνο η περίπτωσή μου τότε ίσως και να έπειθαν, όμως με τη ΔΙΠΛΗ περίπτωση της LADY πλέον καθίσταται ΦΑΝΕΡΟ ότι παίζουν ΑΝΕΝΤΙΜΑ. Γραφει ο GENERAL IKE οτι δεν μπορούν να ξέρουν για μονομαχίες κ.λ.π. μπλα μπλα . Το ποιό ΞΕΚΑΘΑΡΟ πράγμα είναι τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των μονομαχιών και αφού θέλουν να λέγονται πόλη μονομάχων είναι λόγικό να ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και να ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ στα τουρνουά μονομαχιών, άρα ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ γνωρίζουν το ποιός μονομαχεί και με ποιόν και αφούν αυτοί έχουν πολλούς μονομάχους άρα θα προσελκύσουν στην πόλη τους όλους τους αντιπάλους. ΤΙΠΟΤΕ δεν ήταν τυχαίο. Κατάλαβα ότι έτσι λειτουργούν. ΑΝΕΝΤΙΜΑ. Άλλωστε αν ήθελαν να είναι έντιμοι τι ποιό ΕΥΚΟΛΟ από το να είναι ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΟΙ στις μονομαχίες τους για έναι διήμερο????? (όσο διαρκεί το τουρνουά). Όσο για μένα GENERAL IKE ναι έχασα. Το ζητούμενο όμως δεν είναι το ότι έχασα, αλλά το ΠΩΣ. Ελπίζω να σας αντιμετωπίζουν και σας από εδώ και πέρα με τον ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ όλοι οι αντίπαλοί σας.


Λες για μια πολη μονομαχων με 30 κατοικους αυτη την στιγμη και μας λες και ανεντιμους,εγω δηλαδη που δεν εχω ιδεα για το ποιος και τι παιζει στο τουρνουα,ειμαι ανεντιμος για ποιο λογο??

Γιατι θα πρεπει να ξερω τα ζευγαρια ολα??
τι σημασια εχει αν ειμαστε μονομαχοι??

Και στο ξαναλεω,ο liakosr ειναι 37 ετων και πολυ νεος στο παιχνιδι,επισεις φιλος μου καλος,ουτε ανεντιμος ουτε τπτ απ αυτα που λες.

και μην το συνεχειζεις αλλο,ο αντιπαλος σου ειναι απ τους καλυτερους μονομαχους στο παιχνιδι,δεν θα ειχες ελπιδα ετσι κι αλλιως. ΕΧΑΣΕΣ ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ. NOOB.

lady,απλα να ξερεις οτι δεν συνενοηθηκε κανεις με κανεναν,τουλαχιστον απ οσο ξερω σαν ιδρυτης,αν πεσει κατι στην αντιληψει μου,τοτε ο παικτης θα φυγει απ την πολη.
 

DeletedUser

Guest
δυστυχώς αυτά συμβαίνουν όταν η ματαιοδοξία του καθενός υπερκεράζει το παιχνίδι για το χαβαλέ.

καλά βρε φαντασματάκι και εδώ πάλι μπάχαλο προκαλείς χαχαχαχαχα χαθήκαμε εεεεε
 

DeletedUser6424

Guest
Η εντιμότητα είναι πράγμα σπάνιο. Δυστυχώς το κυνήγι της "επιτυχίας" με κάθε τρόπο έχει κυριαρχήσει. Οι κάτοικοι της πόλης GUNS and SWORDS δεν πείθουν ότι έχουν σχέση με την τιμή. Αν ήταν μόνο η περίπτωσή μου τότε ίσως και να έπειθαν, όμως με τη ΔΙΠΛΗ περίπτωση της LADY πλέον καθίσταται ΦΑΝΕΡΟ ότι παίζουν ΑΝΕΝΤΙΜΑ. Γραφει ο GENERAL IKE οτι δεν μπορούν να ξέρουν για μονομαχίες κ.λ.π. μπλα μπλα . Το ποιό ΞΕΚΑΘΑΡΟ πράγμα είναι τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των μονομαχιών και αφού θέλουν να λέγονται πόλη μονομάχων είναι λόγικό να ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και να ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ στα τουρνουά μονομαχιών, άρα ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ γνωρίζουν το ποιός μονομαχεί και με ποιόν και αφούν αυτοί έχουν πολλούς μονομάχους άρα θα προσελκύσουν στην πόλη τους όλους τους αντιπάλους. ΤΙΠΟΤΕ δεν ήταν τυχαίο. Κατάλαβα ότι έτσι λειτουργούν. ΑΝΕΝΤΙΜΑ. Άλλωστε αν ήθελαν να είναι έντιμοι τι ποιό ΕΥΚΟΛΟ από το να είναι ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΟΙ στις μονομαχίες τους για έναι διήμερο????? (όσο διαρκεί το τουρνουά). Όσο για μένα GENERAL IKE ναι έχασα. Το ζητούμενο όμως δεν είναι το ότι έχασα, αλλά το ΠΩΣ. Ελπίζω να σας αντιμετωπίζουν και σας από εδώ και πέρα με τον ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ όλοι οι αντίπαλοί σας.


AΠΟ TΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ :
Όλες οι μονομαχίες θα πρέπει να ξεκινήσουν τη Παρασκευή 06/04/2012 και η πρώτη φάση θα διαρκέσει έως την Δευτέρα 09/04/2012 .

Τις ημέρες αυτές θα πρέπει να γίνουν 2 μονομαχίες ανάμεσα στα ζευγάρια μια επίθεση και μια άμυνα.
Το ποιος θα επιτεθεί πρώτος μπορείτε να το κανονίσετε μεταξύ σας αλλά δεν είναι υποχρεωμένος ο αντίπαλος σας να σας πει ώρα και μερα ούτε να περιμένει να φορέσετε τα ρούχα μονομαχίας σας.
Το αν σας λιποθυμήσει κάποιος εκτός τουρνουά δεν είναι λόγος για παράταση μιας και εφόσον συμμετέχετε στο τουρνουά θέτετε τον εαυτό σας διαθέσιμο προς μονομαχία.
Ακόμα και αν κάποιοι είναι στην ίδια πόλη υπάρχουν αρκετές μέρες διαθέσιμες για να βγει κάποιος από τους 2 αντιπάλους και να πάει σε άλλη πόλη.



TITANgr το να λες οτι οι κατοικοι της πολης Guns And Swords δεν εχουν σχεση με την τιμη επειδη δεχτηκες μια μονομαχια απο εναν αντιπαλο γνωριζοντας τους κανονες του παιχνιδιου ειναι κατι θλιβερο.Το να χρησιμοποιησεις τοσο ευκολα τετοιες εκφρασεις και χαρακτηρισμους προσβαλλοντας μια ολοκληρη πολη νομιζω σε κανει αξιο ποινης και παρακαλω τους υπευθυνους του φορουμ να λαβουν τα μετρα τους.

Δε μπορει ο καθε τυχαιος παιχτης επειδη εφαγε μια μονομαχια και μαλιστα χωρις δολο για το διαγωνισμο και μεσα στους κανονισμους να μιλαει ετσι για τοσα ατομα και να θιγει την τιμη τους.

Μονομαχοι παιξτε χαλαρα ενας διαγωνισμος ειναι τιποτα αλλο.Χαρειται το διαγωνισμο και καλες μονομαχιες :p

Δοξα στους νικητες σεβασμο στους ηττημενους!:sh
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6245

Guest
Αύριο είναι η τελευταία μέρα και απάντηση από τους διαχειριστές δεν θα πάρουμε ...
 

DeletedUser6339

Guest
Η πολη guns and swords ειναι πολη καθαρων μονομαχων,οποιος βλεπει παικτη σε αποσταση κατω των 30 λεπτων του κανει μονομαχια,ειναι πολυ απλα τα πραγματα και μην γκρινιαζετε.

Εαν θελετε να μην σας κανουν μονομαχια,να περιμενετε να ερθει ο αντιπαλος σε εσας,οταν πλησιαζετε την πολη,παικτες που δεν γνωριζουν ποιος ειναι αντιπαλος με ποιον για το τουρνουα,θα σας κανουν μονομαχια.

ειδικα ο liakosr φιλε τιταν,ειναι πολυ νεος παικτης και αρκετα μεγαλος σε ηλικια ωστε να κανει κατι ανεντιμο.

Απλα χασατε και τελος.


Θα παρακαλούσα ο κάθε μονομάχος να επικεντρωθει στον αντίπαλό του και μόνο για την διάρκεια του τουρνουά.

Αν και γω μονομαχούσα όποιον έβλεπα σε απόσταση 30 λεπτών δε θα παιχτεί κανενας γύρος στις 2 τελευταιες κατηγορίες.

Κρατηστε τον αχαλίνωτο ενθουσιασμό σας για μετα την διοργάνωση.
 

DeletedUser

Guest
ΧΟΛΕΡΑΣ.Αν και γω μονομαχούσα όποιον έβλεπα σε απόσταση 30 λεπτών δε θα παιχτεί κανενας γύρος στις 2 τελευταιες κατηγορίες.

Σιγα ρε φιλε δακρυσαμε
 

DeletedUser6339

Guest
Αν δε το πιστευεις και θες αποδειξεις απλα πες το
 

DeletedUser6290

Guest
τη σημενει αυτο χολερακο??μας απειλης??μηπως θελεις να κερδισεις εντιπωσεις μεσα απο το τσατ??(γιατι απο καπου αλλου δυσκολα)αντε χαλαρωσε λιγο......
 

DeletedUser6424

Guest
Αν δε το πιστευεις και θες αποδειξεις απλα πες το



θελω αποδειξεις και ονοματα και το κορμακι σου θα ψαξω ποντο ποντο...


παναθηναικαρα μου, πες οχι μη μπαινω σε πολη βραδιατικα...:sh:sh:sh
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6339

Guest
Γιαννάκη αν κάναμε βεντέτα η ιννο θα έβγαζε πολλά λεφτα δε νομίζεις?

Φιλικά,

Φώτης
 

DeletedUser6290

Guest
εχεις δικιο φωτακη αλλα για να ξεκινησει μια βεντετα ασχετα τη κοστος θα εχει πρεπει να την προκαλεσεις!!γιαυτο αλαργα....:nw:nw
 

DeletedUser6290

Guest
τρελε αστο ρε φιλε κανε τις δουλιτσες σου το τακτοποιησα....:wk
 

DeletedUser6339

Guest
εχεις δικιο φωτακη αλλα για να ξεκινησει μια βεντετα ασχετα τη κοστος θα εχει πρεπει να την προκαλεσεις!!γιαυτο αλαργα....:nw:nw

Γιάννη το να κάνεις 50-60 πόντους ρισκιλ κάθε φορα που κάνεις μονομαχία δεν το θεωρώ πρόκληση και δε σκοπεύω να ακολουθήσω.

Προσωπικά σε θεωρώ πολύ πιο απειλητικό στα οχυρά και ειληκρινά, αν είχα το τημ σου δεν θα ασχολιομουν καθόλου με τις μονομαχίες (που είναι ένα απλό +-=)


Φιλικά και με ιδιαίτερα καλή διάθεση,

Φώτης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλά βρε τι ανακοίνωση είναι αυτή η σημερινή??? εδώ έχουμε στείλει μήνυμα σε τζοανα και ακόμα δεν πήρα απάντηση πάμε ήδη στα επόμενα ζευγάρια???

στην περίπτωση μου ο αντίπαλος μου ήταν λιπόθυμος και μόλις ξύπνησε τον λιποθύμησαν ξανά οπότε τι γίνετε?? αν διαβάζει κάποιος από τους υπεύθυνους σας παρακαλώ να μου απαντήσει
 

DeletedUser5612

Guest
φλεγεθων και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω, στη πρωτη μονομαχια λυποθυμησε ο αντιπαλος μου και σημερα που ξυπνησε, εχω κατασκηνωσει στη πολη του να τον βαρεσω, αλλα κοιματε! εγω ποτε θα κανω την επιθεση μου δλδ?
ειπαν μεχρι δευτερα! αρα αν ειναι μεχρι αποψε το βραδυ στις 12 ισως?
 

DeletedUser

Guest
το κακό είναι οτί εμείς δεν προλάβαμε να κάνουμε καμία μονομαχία δηλαδή θα αποκλειστούμε και οι 2???
 

DeletedUser

Guest
αμα χασω στον πρωτο γυρο θα αποκλειστω???η παω με αλλους χαμενους???
 
Κορυφή