Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4678

Guest
Καλησπερα εχω κληρωθει με τον φεγελθων.Με περναει 17 επιπεδα δηλαδη: 17 επιπεδο=51 ικανοτητες 17 ιδιοτηες.Χωρις τις παραπανω αποστολες που εχει κανει που δεν μου εχουν ανοιξει εμενα.Πως θα τον νικησω αυτον;Αντε να ειναι 10 επιπεδα παραπανω οχι κι 17.

Φλεγεθων λεγεται
 

DeletedUser

Guest
Τουρνούα Μονομαχίας Γυρος 2ος

Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...Στον δευτερο γύρο του τουρνουά έχω κληρωθεί να αντιμετωπίσω τον ΑΝΙΚΙΤΟΣ999 και ο νικητής από αυτή την μονομαχία θα αντιμετωπίσει τον thundernick...Πώς θα γνωρίζω ποιος είναι ο νικητής από το ζευγάρι???Επιπλέον δεν είναι λίγο δύσκολο να αντιμετωπίσω δυο παίχτες στο ίδιο χρονικό διάστημα-αν πέρασω βέβαια-...?!?!?!

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας:

:wk
 

DeletedUser

Guest
τι γινετε στην περιπτωση αυτη?

Ο παικτης που εχω κληρωθει ειναι αποκλησμενος και ειναι και εκτος πολης! ο παικτης λεγετε jimmis151! σε αυτη την περιπτωση τι γινεται?
 

DeletedUser6273

Guest
Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...Στον δευτερο γύρο του τουρνουά έχω κληρωθεί να αντιμετωπίσω τον ΑΝΙΚΙΤΟΣ999 και ο νικητής από αυτή την μονομαχία θα αντιμετωπίσει τον thundernick...Πώς θα γνωρίζω ποιος είναι ο νικητής από το ζευγάρι???Επιπλέον δεν είναι λίγο δύσκολο να αντιμετωπίσω δυο παίχτες στο ίδιο χρονικό διάστημα-αν πέρασω βέβαια-...?!?!?!

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας:

:wk

Νικήτης είναι αυτός που έχει 2 νίκες.Τώρα σε περίπτωση ισοπαλίας (1 νίκη 1 ήττα) νομίζω μετράει η συνολική ζημιά που προκλήθηκε.Όσο για το χρονικό διάστημα που παραπονιέσαι γι'αυτό σου δίνει τόσες μέρες!!
 

DeletedUser

Guest
Ναι σαφως και το χρονικο περιθώριο ειναι αρκετο ομως ο πρωτος μου αντιπαλος εχει λυποθιμησει αρα για 48 ωρες η μονομαχια ειναι αδυνατη...και μετα πρεπει να ταξιδεψω αλλες 11 ωρες για τον δευτερο αντιπαλο μου αρα μηπως θα πρεπει να ξενυκτησω για να τον κτυπησω

ευχαριστω
:cns
 

DeletedUser

Guest
Ναι σαφως και το χρονικο περιθώριο ειναι αρκετο ομως ο πρωτος μου αντιπαλος εχει λυποθιμησει αρα για 48 ωρες η μονομαχια ειναι αδυνατη...και μετα πρεπει να ταξιδεψω αλλες 11 ωρες για τον δευτερο αντιπαλο μου αρα μηπως θα πρεπει να ξενυκτησω για να τον κτυπησω

ευχαριστω
:cns

Cruela δεν θα βαρεσεις και τους 2! Για αυτο λεει "και ο νικητης με τον/τη", δηλαδη θα μαθεις τον νικητη του ζευγαριου και θα μονομαχησεις μονο με αυτον που προκρηθικε! :)) :w
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα εχω κληρωθει με τον φεγελθων.Με περναει 17 επιπεδα δηλαδη: 17 επιπεδο=51 ικανοτητες 17 ιδιοτηες.Χωρις τις παραπανω αποστολες που εχει κανει που δεν μου εχουν ανοιξει εμενα.Πως θα τον νικησω αυτον;Αντε να ειναι 10 επιπεδα παραπανω οχι κι 17.

εχουμε πει πως αυτο που παίζει ρολο στο τουρνουα μονομαχιας ειναι το επίπεδο μονομαχίας και όχι το επίπεδο του παίχτη

Καλημέρα και από εμένα.Χρόνια πολλά πρώτα απ'όλα με υγεία και χαρά.Εγώ κληρώθηκα με τον astegos265 έκανα κανονικά την επίθεση μου σήμερα Παρασκευή αλλά ο αντίπαλος είναι αποκλεισμένος και για να περάσουμε στην επόμενη φάση υπάρχει ακόμα ένας παίχτης,ο οποίος περιμένει τον νικητή του ζευγαριού μου.Τι να κάνω?

Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...Στον δευτερο γύρο του τουρνουά έχω κληρωθεί να αντιμετωπίσω τον ΑΝΙΚΙΤΟΣ999 και ο νικητής από αυτή την μονομαχία θα αντιμετωπίσει τον thundernick...Πώς θα γνωρίζω ποιος είναι ο νικητής από το ζευγάρι???Επιπλέον δεν είναι λίγο δύσκολο να αντιμετωπίσω δυο παίχτες στο ίδιο χρονικό διάστημα-αν πέρασω βέβαια-...?!?!?!

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας:

:wk
εσυ θα κανεις αρχικα 2 μονομαχίες με τον ΑΝΙΚΙΤΟΣ999. εαν εχεις 2 νικες ή 1 νικη και 1 ήττα αλλα τη μεγαλύτερη στο σύνολο ζημιά προκρίνεσαι εσυ. Μου στέλνεις τις αναφορές και ενημερώνεις τον thundernick πως εσύ πέρασες απο το ζευγάρι αυτό και κάνετε τις μονομαχίες σας κανονικά. Εννοείται πως τα ζευγάρια αυτά έχουν περισσότερες ημέρες διορία.
Ο παικτης που εχω κληρωθει ειναι αποκλησμενος και ειναι και εκτος πολης! ο παικτης λεγετε jimmis151! σε αυτη την περιπτωση τι γινεται?

Μου στέλνεις μήνυμα στο παιχνίδι και προκρίνεσαι εσύ στον επόμενο γύρο.
 

DeletedUser

Guest
Τι γίνεται στην περίπτωση που...

Καλησπέρα,
Εγώ έχω το ίδιο σχεδόν πρόβλημα με τον Paratheristis.
Πρέπει να κάνω μονομαχία με τον grimreaper99 αλλά αυτός είναι αποκλεισμένος δηλαδή ήταν μέχρι σήμερα... Είχαμε συμφωνήσει να έβγαινε απο την πόλη γιατί ήμασταν στην ίδια και να πήγαινε σε μία άλλη αλλά μετά αφού βγήκε απο την πόλη και πρίν μπει στην καινούρια αποκλείστηκε.Μπαίνω σήμερα και τον βρίσκω ενεργό παρόλα αυτά δεν είναι σε κάποια πόλη ώστε να μπορώ να του κάνω μονομαχία...Μου απαντήσατε μέσα στο the west οτι θα περάσω εγώ (αλλά τότε δεν ήξερα οτι ήταν ενεργός) αλλά στέλνω αυτό το μήνυμα γιατί δεν θα μπορώ να συνδεθώ απο την Κυριακή μέχρι και την Τρίτη και φοβάμαι μήπως μου κάνει αυτός μονομαχία.
(Ίσως το παρατράβηξα λίγο αλλά το κάνω απλά για να σας ενημερώσω)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6354

Guest
Αποκλεισμός

Βγάλτε μου τον αποκλεισμό να συνεχίσω το τουρνουά! και όταν τελιώσει ξανακάντε με!
 

DeletedUser6396

Guest
Αποκλεισμος

Σημερα πηρα εναν αδικο αποκλεισμο 7 ημερων
θα παρακαλουσα να μου δοθει παραταση για το τουρνουα των μονομαχιων
ετσι ωστε να κανω τις μονομαχιες με τον αντιπαλο μου μετα τη ληξη του αποκλεισμου μου
ευχαριστω
 

DeletedUser6354

Guest
Αποκλεισμός

Μπορούμε επιτέλους να μάθουμε τι θα γίνει με εμάς που έχουμε αποκλειστεί θα συνεχίσουμε το τουρνουά ή αποκλειστήκαμε?
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα

Όσοι έχουν αποκλεισμό απο το παιχνίδι για οποιοδήποτε λόγω και δεν προλάβουν να κάνουν τις μονομαχίες τους ΔΕΝ θα λάβουν καμία παράταση.
 

DeletedUser6354

Guest
Γιατί

Γιατί να μην λάβουν παράταση 2 ημερών?
 

DeletedUser

Guest
Το θεμα έχει λήξει. Δεν θα δοθεί παράταση σε αυτούς που καταπατούν τους κανονισμούς με οποιοδήποτε τρόπο.

 

DeletedUser

Guest
Εγώ έφαγα ban και μου ήρθε μήνυμα να λέει οτι μέτα απο πολλές προειδοποιήσεις συνέχισα να προσβάλω συμπαίχτες, ένω ποτέ δεν έλαβα προειδοποίηση ή προσέβαλα κανέναν!Τι να πω ρε παιδία...

Επιπλεόν αρχίζω να πιστεύω οτι η εταιρία και τα μέλη διαχείρισης δεν νοιάζονται για μας τους παίχτες/πελάτες της...έχει παρατήσει το παιχνίδι και νομίζει οτι με 1 τουρνουα τα σώζει όλα!
 

DeletedUser

Guest
Μια διόρθωση εδώ παρακαλώ:

Μονομαχία 1η: Paratheristis εναντίον ΑΤΛΑΝΤΑΣ
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 552 υγεία

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 370 υγεία

Ο Paratheristis κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 153 πόντους εμπειρίας. Ο/Η ΑΤΛΑΝΤΑΣ δεν είχε χρήματα και ο Paratheristis φεύγει με άδεια χέρια.


Μονομαχία 2η: ΑΤΛΑΝΤΑΣ εναντίον Paratheristis
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 308 υγεία

Συνολικοί πόντοι υγείας
- 772 υγεία

Ο Paratheristis λιποθύμησε. Ο ΑΤΛΑΝΤΑΣ κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 177 πόντους εμπειρίας και $1 από τον/την Paratheristis.


και να κάνουμε και τις πράξεις με τις ζημιές:
ΑΤΛΑΝΤΑΣ: 370+772= 1142
Paratheristis: 552+308= 860

...και στο ποστ της joahna:
3 ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS Paratheristis περνάει στην επόμενη φάση με δυο νικες ο Paratheristis

μπορείτε να ξαναδείτε τις μονομαχίες αν θέλετε να σιγουρευτείτε...
 

DeletedUser

Guest
Θα το κοιτάξω και αν είναι έτσι θα διορθωθεί!

Μην σε ανησυχεί.
 

DeletedUser6396

Guest
γιατι εμενα?

ακομη αναμενουμε τα αποτελεσματα:
trampoukas7 VS TOMAHOKodv ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
εμενα με βγαλατε απο το τουρνουα γιατι ημουν αποκλεισμενη,οριστε ειμαι εδω χωρις αποκλεισμο,γιατι να μην κανω και γω τη μονομαχια μου με τον αντιπαλο μου?
δηλαδη αυτοι οι παικτες τυγχανουνν ειδικης μεταχειρησης και τους περιμενουμε?
δεν εχω προβλημα με τους συγκεκριμενους παικτες,απλα σχολιαζω την αντιμετωπιση μου, με δυο μετρα και δυο σταθμα απο τους διαχειριστες
 

DeletedUser5080

Guest
αδικια

joahna του εκανα μονομαχια του αντιπαλου μου σου εστειλα τηλεγραφημα
 
Κορυφή