Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αδικια

εχω κανει την μονομαχια...πρωτη πρωτη σου την εστειλα!!!Παρακαλω διορθωστε το..:grr:grr
 

DeletedUser5927

Guest
ακομη αναμενουμε τα αποτελεσματα:
trampoukas7 VS TOMAHOKodv ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
εμενα με βγαλατε απο το τουρνουα γιατι ημουν αποκλεισμενη,οριστε ειμαι εδω χωρις αποκλεισμο,γιατι να μην κανω και γω τη μονομαχια μου με τον αντιπαλο μου?
δηλαδη αυτοι οι παικτες τυγχανουνν ειδικης μεταχειρησης και τους περιμενουμε?
δεν εχω προβλημα με τους συγκεκριμενους παικτες,απλα σχολιαζω την αντιμετωπιση μου, με δυο μετρα και δυο σταθμα απο τους διαχειριστες


ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΑΠΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ
 

DeletedUser

Guest
oκ..την ξαναστειλα..ελπιζω να την δει η joahna γιατι ειναι κριμα να εχω τηρησει τους κανονες να εχω νικησει και να εχω αποκλειστει...ευχαριστω για την αμεση απαντηση...:))
 

DeletedUser

Guest
Ελεος

Λοιπον αυτο το πράγμα είναι απαραδεκτο...έχω εκτελέσει και τις δύο μονομαχίες μου και περνάω στον επόμενο γύρο για συνολική μεγαλύτερη ζημιά...Έχω ξαναστείλει στην Τζοάννα τις μονομαχίες και τις δύο στον λογαριασμό της στον Buffalo εδώ και 3 μέρες και δεν έχει μπεί ούτε καν να τα διαβάσει!!!Σήμερα ξεκινάν οι μονομαχίες και είμαι εκτός εξαιτίας ενός λάθους σας...Παρακαλώ να διορθώσει αμέσως γιατί η κατάσταση ειναί ανεπιεικώς απαράδεκτη....:grr:grr:grr:grr


ευχαριστω πολυ για την διορθωση!Ζητω συγγνωμη για την πιεση...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
βραβειο

ποτε θα παρουμε τους σβολους απο το τουρνουα?
 

DeletedUser

Guest
μήπως όταν ανοίξει η τζοάννα και το δικό μου μήνυμα? :p
 

DeletedUser

Guest
Τέλος ένα κουτί με γλυκά δόθηκε σε όλους τους φιναλίστ!!!
================================================== =

Συγχαρητήρια σε όλους!!! Τα έπαθλα θα δοθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.
__________________


Εγώ γιατί δεν πήρα γλυκάαα????

και γιατί μας ήρθε αναφορά οτι αγοράσαμε χ σβόλους και όχι οτι τους κερδίσαμε σε τουρνουά μονομαχιών? τι θα βάλω εγώ στο προφίλ μου τώρα? την αναφορά "Έχεις αγοράσει 300 σβόλους χρυσού"??
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα....

Τέλος ένα κουτί με γλυκά δόθηκε σε όλους τους φιναλίστ!!!
================================================== =

Συγχαρητήρια σε όλους!!! Τα έπαθλα θα δοθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.
__________________


Εγώ γιατί δεν πήρα γλυκάαα????

και γιατί μας ήρθε αναφορά οτι αγοράσαμε χ σβόλους και όχι οτι τους κερδίσαμε σε τουρνουά μονομαχιών? τι θα βάλω εγώ στο προφίλ μου τώρα? την αναφορά "Έχεις αγοράσει 300 σβόλους χρυσού"??


Eσυ φιλε δεν πηρες γλυκα, γιατι εσυ πηρες σβολους! Τα γλυκα τα περνουν ατομα που δεν θα ανταμοιφτουν με σβολους! Εσυ τι εισαι να παρεις και απο τα 2 ? :p


Ακομη ρε φιλε, δεν καταλαβα κατι! Δηλαδη εσενα ο σκοπος ηταν να κανεις "φιγουρα" οτι βγηκες πρωτος και οτι εισαι και καλα παιχταρας? Αν εισαι τοσο ανταγωνιστικος, βαλε το λινκ να βλεπουν την ανακοινωση της Joahna και να σε καμαρωνουν... :p :p :p
 

DeletedUser

Guest
Τα κουτιά με τα γλυκά δόθηκαν σε αυτούς που έφτασαν κοντά στην νίκη αλλά δεν κέρδισαν!

Εννοείται λοιπόν πως όσοι κέρδισαν σβόλους δεν πήραν γλυκά!!!
 

DeletedUser

Guest
Ακομη ρε φιλε, δεν καταλαβα κατι! Δηλαδη εσενα ο σκοπος ηταν να κανεις "φιγουρα" οτι βγηκες πρωτος και οτι εισαι και καλα παιχταρας? Αν εισαι τοσο ανταγωνιστικος, βαλε το λινκ να βλεπουν την ανακοινωση της Joahna και να σε καμαρωνουν...

χαχαχαχα για πλάκα το έγραψα ωρέ αμέσως να με κράξεις! :p αν και τώρα που τα λέμε δεν θα με χάλαγε να έκανα και φιγούρα! :D :lf
 
Κορυφή