Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6245

Guest
φίλε μάλλον δεν κατάλαβες την απάντηση !

Ο παίχτης δήλωση το επίπεδο μονομαχίας που ήταν άσχετα με τις 2 μονομαχίες που έκανα να ανέβηκε επίπεδο .
 

DeletedUser

Guest
Εσυ ανεβηκες τωρα αυτος δεν γινετε να ανεβει ρε 1 μερα μετα 3 επιπεδα μπορει και περισσοτερα!!
 

DeletedUser

Guest
Κοιτα λιγο δηλωσε ο Νοname στις 28-03-12, 13:45

NoName

- Όνομα παίχτη: NoName
- Χαρακτήρας:Μονομαχος
- Επίπεδο:61
- Επίπεδο Μονομαχίας:80


Οι συμμετοχες εκλειναν στις 2/4/2012
και ανεβηκε 3 επιπεδα γιατι δεν αλλαξε την εγγραφη του στο τουρνουα???

Εχω αδικο??:w
 

DeletedUser6245

Guest
αν είναι έτσι έχεις απόλυτο δίκαιο και εφόσον παραβίασε τους κανόνες του διαγωνισμού ή καλύτερη τιμωρία είναι να τον "πετάξουν" από τον διαγωνισμό !!!
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα,

Συγγνωμη αλλα ειδα τωρα τι μου απαντησατε στο ερωτημα που σας εκανα που ηταν οτι υπαρχει ενας παιχτης που ειναι 83 lvl και τωρα ειναι 84 αλλα μολις βγηκαν οι κληρωσεις ηταν 83 και η κατηγορια ειναι 66-80.Τι μου απαντατε?

Για αυτό το λόγο βγάλαμε πρώτα τις κατηγορίες και έπειτα απο μια ημέρα τα ζευγάρια. Για να σημειωθούν οι οποιεσδήποτε αλλαγές. Την στιγμή που δεν δηλώθηκε η αλλαγή ούτε επισημάνθηκε απο άλλον παίχτη δεν άλλαξε κατηγορία. Τώρα θα πρέπει να περιμένετε τον επόμενο γύρο διότι τα ζευγάρια έχουν ήδη κληρωθεί και δεν γίνετε αυτό να αλλάξει.


Τι εννοειται οτι ΔΕΝ μπορει να αλλαξει τοτε και εγω στο επομενο τουρνουα θα δηλωθω οτι ειμαι λιγοτερο επιπεδο ωστε να τους φαω ολους.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ απο το τουρνουα ή να αλλαξει κατηγορια και να πεξει με τον νικητη απο την επομενη κατηγορια!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΣΒΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ,αν μπορω αλλα να παιζουμε δικαια!:hh

Καταρχήν χαμηλώστε τον τόνο της φωνής σας. Δεν χρειάζετε να φωνάζετε.

Κατα δεύτερον, θα πρέπει να καταλάβετε πως δεν είναι δυνατόν να ελέγξουμε όλους τους παίχτες κάθε μέρα σε πιο επίπεδο είναι. Κάτι τέτοιο θα είχε ως αποτέλεσμα ο διαγωνισμός να διαρκούσε πάρα πολύ.

Ο κάθε παίχτης οφείλει να διορθώνει τις αλλαγές του και ο καθένας μπορεί να επισημάνει τις αλλαγές άλλων.

Αυτο που σας απάντησα είναι πως όταν εσείς το προσέξατε είχαν ήδη βγει τα ζευγάρια και δεν μπορούσε να γίνει αλλαγή. Στην επόμενη φάση, δεδομένου πως θα έχουν περάσει αρκετές ημέρες λόγω των διακοπών του Πασχα θα ελεγχθούν οι παίχτες και θα όποιος πρέπει θα αλλάξει κατηγορία.

Πριν αρχίσετε λοιπόν να αγορεύεται περι σβόλων, κλπ κλπ καλό θα ήταν να διαβάζατε πιο προσεχτικά και να κάνατε και μια αναζήτηση στο φόρουμ σε παλαιότερα τουρνουά για το πως αντιμετωπίστηκαν τέτοια ζητήματα.


 

DeletedUser6422

Guest
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ, ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ, ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΕΓΩ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;
 

DeletedUser5080

Guest
ερωτηση

να κανω μια ερωτηση???
ειχε πει ενας διαχειρηστης οτι την τεταρτη θα βγεναν οι κληρωσεις του 2ου γυρου,σημερα ειναι Πεμτη βραδυ και δεν εχουν βγει ακομα
γιατι υπαρχει τετοια καθηστερηση?
 

DeletedUser4678

Guest
να κανω μια ερωτηση???
ειχε πει ενας διαχειρηστης οτι την τεταρτη θα βγεναν οι κληρωσεις του 2ου γυρου,σημερα ειναι Πεμτη βραδυ και δεν εχουν βγει ακομα
γιατι υπαρχει τετοια καθηστερηση?

Φιλε πριν ποσταρεις δες τα μηνυματα της joahna
 

DeletedUser4678

Guest
Καλησπερα η κατηγορια μου (5η) ελεγα το εππεδο να ειναι μεχρι το 100 αλλα εγω νικησα στον πρωτο γυρο.Τωρα που ανεβηκα λεβελ μονομαχιας θα αλλαξω κατηγορια ή θα μεινω στην ιδια;
 

DeletedUser4678

Guest
Καλησπερα η κατηγορια μου (5η) ελεγα το εππεδο να ειναι μεχρι το 100 αλλα εγω νικησα στον πρωτο γυρο.Τωρα που ανεβηκα λεβελ μονομαχιας θα αλλαξω κατηγορια ή θα μεινω στην ιδια;

Δηλοδη μετα που νικησα στον πρωτο γυρο ανεβηκα λεβελ μονομαχιας
 

DeletedUser6273

Guest
Ανεβαίνεις στην επόμενη κατηγορία.Το είπε η κα Τζοάννα σε προηγούμενο πόστ της
 

DeletedUser6346

Guest
Νομίζω οτι αυτό το κομμάτι ήθελε λίγο καλύτερο σχεδιασμό...

Πχ εγώ είμαι επίπεδο 129, και θα παραμείνω εκεί, ή με τρόπους που σηκώνουν τιμωρία (στημένες μονομαχίες), είτε με παραμονή εκτός πόλης ή με μείωση του κινήτρου μου σε μηδενικό επίπεδο...

Παρατηρώντας το παραπάνω επίπεδο και βλέποντας πως έχουν μείνει μόνο 2 μονομάχοι μετά από ακόμη έναν γύρο,μου δίνετε την επιλογή να διαλέξω κατηγορία??? Αυτό είναι άδικο για τους παίκτες της κατηγορίας >130.


EDIT:Sorry, μάλλον ήμουν μεθυσμένος από το πάσχα και έγραφα ασυναρτησίες... Νόμιζα η κατηγορία μας ήταν μέχρι 130 :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6346

Guest
O Lamprius γτ κατέβηκε κατηγορία????

Είναι μάγκας?

Βρήκε το φίλτρο της νεότητας????

Γτ τον υπολογίζετε ως λεβελ 119 με επίπεδο μονομαχίας 89???

Ε?Ε?Ε?:w

ΥΓ: οι φίλοι με φωνάζουν χλαπάτσα!
 

DeletedUser

Guest
O Lamprius γτ κατέβηκε κατηγορία????

Είναι μάγκας?

Βρήκε το φίλτρο της νεότητας????

Γτ τον υπολογίζετε ως λεβελ 119 με επίπεδο μονομαχίας 89???

Ε?Ε?Ε?:w

ΥΓ: οι φίλοι με φωνάζουν χλαπάτσα!


Που ακριβως κολλαει αυτο ρε φιλε ? :p

Η κατηγορια ειναι η εξης:
5Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 101-120
1 trampoukas7 101 61
2 Kokkini Alepou 102 63
3 kogi. 104 60
4 Trelorockas 105 67
5 selakano 106 89
6 Moysis 110 75
7 φλεγεθων 112 77
8 TOMAHOKodv 115 72
9 Immortal Player 117 81
10 Lamprius 119 83
11 Mr Junky 120 84


Ο Lamprius σε σωστη κατηγορια ειναι! Ειναι πανω 101+ το λεβελ μονομαχιας του και 120-! Και φιλε, δεν λεει 119 επιπεδο με 89 λεβελ μονομαχιας! ΛΕΕΙ 119 λεβελ μονομαχιας, με 83 κανονικο λεβελ!

Και επειδη στην αρχη, μολις διαβασα τι εγραψες, νομιζα οτι ειχε γινει καποιο λαθος στις κατηγοριες το κοιταξα!

Εδω και οι αποδειξεις ---> http://oi39.tinypic.com/2qxx1zt.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6346

Guest
http://prntscr.com/87xv1

H ονομασία της κατηγορίας είναι λάθος...Σας εχει ακόμα 81-100...
Και δεν είχα παρατηρήσει οτι έσπασε η κατηγορία μας...

Ρημαξέ τους ΛΑΜΠΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα

το λαθος ειναι στην ονομασία της κατηγορίας.

Η 1η κατηγορία είναι 20-40
Η 2η κατηγορία είναι 41-60
Η 3η κατηγορία είναι 61-80
Η 4η κατηγορία είναι 81-100
Η 5η κατηγορία είναι 101-120
Η 6η κατηγορία είναι 121-150
Η 7η κατηγορία είναι 151-

Διορθώθηκε και στο αντίστοιχο θέμα.
 

DeletedUser6346

Guest
17 nafsman VS tantantame ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΟΤΙ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ

Πως να λάβεις αναφορά αφού ο tantantame ήταν εκτός πόλης???

Ο ναφς σου έστειλε και μηνύματα σχετικά με το θέμα αυτό...

Διαθέσιμος ήταν για 4-5 μέρες και ο άλλος ήταν εκτός πόλης.

Δλδ ας πούμε οτι εγώ κληρωνόμουν με τον Χ, ο οποιος με είχε 100%, εφόσον έχω μηδενική πιθανότητα να περάσω μπορώ να κάνω λαδιά και να τον αποκλείσω και αυτόν μένοντας εκτός πόλης???

ΦΑΟΥΛ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
17 nafsman VS tantantame ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΟΤΙ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ

Πως να λάβεις αναφορά αφού ο tantantame ήταν εκτός πόλης???

Ο ναφς σου έστειλε και μηνύματα σχετικά με το θέμα αυτό...

Διαθέσιμος ήταν για 4-5 μέρες και ο άλλος ήταν εκτός πόλης.

Δλδ ας πούμε οτι εγώ κληρωνόμουν με τον Χ, ο οποιος με είχε 100%, εφόσον έχω μηδενική πιθανότητα να περάσω μπορώ να κάνω λαδιά και να τον αποκλείσω και αυτόν μένοντας εκτός πόλης???

ΦΑΟΥΛ

καλημερα

Να επικοινωνήσει ο nafsman μαζί μου στο παιχνίδι. εαν όντως είναι έτσι υπάρχει χρόνος να το διορθώσουμε. Αλλά ο ίδιος ο παίχτης πρεπει να επικοινωνήσει και όχι κάποιος αντιπρόσωπος.
 

DeletedUser4678

Guest
Καλησπερα εχω κληρωθει με τον φεγελθων.Με περναει 17 επιπεδα δηλαδη: 17 επιπεδο=51 ικανοτητες 17 ιδιοτηες.Χωρις τις παραπανω αποστολες που εχει κανει που δεν μου εχουν ανοιξει εμενα.Πως θα τον νικησω αυτον;Αντε να ειναι 10 επιπεδα παραπανω οχι κι 17.
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα και από εμένα.Χρόνια πολλά πρώτα απ'όλα με υγεία και χαρά.Εγώ κληρώθηκα με τον astegos265 έκανα κανονικά την επίθεση μου σήμερα Παρασκευή αλλά ο αντίπαλος είναι αποκλεισμένος και για να περάσουμε στην επόμενη φάση υπάρχει ακόμα ένας παίχτης,ο οποίος περιμένει τον νικητή του ζευγαριού μου.Τι να κάνω?
 
Κορυφή