Θα τους αφησετε να καταστρεψουν τον αριζονα?

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
merci ασε τα διναμικα και δες πος πιρατε το οχιρο ελατε πελατες!!! και μετα πιτε!!!ακιροσατε μια μαχι και ιρ8ανε!!ολι δυο αντιπαλες πολις που κανετε μαχι σε οχιρο και ερχεστε σε εμας αντι να πατε αμινα!!!!!!! φενετε πος ειστε σιμαχια κριφι!! αλιος τι ειστε αντιπαλιι!!! και μην μιλατε πολι γιατι μονι σας τα διαβαζετε μονι σας τα λετε!!!! ελεοςςς μιλατε κια δεν τα τιριτε ολιιι!! περιμενο απαντισι καλιι σε αφτο καιι λακονικι!!!!

και ομγ φοναζε οταν ιρ8ατε σε ενα οχιρο και το πιραμεε αμα 8ιμαμε καλα οτι μασ ιρ8ατε και το πιραμεε!!! ελεοςςς και μιν κουραζετε αν8ροπους που πεζουν WEST για το κεφι τους !!!για να πανε μερικι προτιι κανουννν τα παντα!! και ξερουμε πος εχουμε πολλλουυυυςςςς!!! και φενοντε πιοι ειναι!!!
 

DeletedUser4456

Guest
αχαχ επειδη ισως δεν γνωριζεις αρκετα πραγματα και εχεις μια προκαταληψη, ειχες ξανακανει ποστ εδω για παραπονα, ταχαμ οτι μας πειραξε που χασαμε τον ΙΝΔΟ σε πρωινη μαχη κλπ, ενω εμεις δωσαμε την ελαχιστη σημασια στο γεγονος και αντιθετως εγω προσωπικα συνεχαρη αρχηγο σας που καταφερε και μαζεψε τοσο καλους οχυρομαχους τετοια ωρα, παρολο που θα μπορουσαμε να βγουμε και να γκρινιαζουμε δημοσια οτι ειμασταν ολοι με μικρη ζωη απο την επιθεση μας προηγουμενως στους OMG (δες ημερομηνιες κ αναφορες γτ εχω μαθει να μιλαω με τεκμηρια).

Επισης τωρα παλι, αντι με προκαταληψη να λες οσα λες, θα μπορουσες να σκεφτεις οτι ενω ανοιξατε το ποστ να μην κανετε διπλες μαχες, Η ΕΝΩΣΗ δεν εδωσε ΠΟΤΕ αφορμη και ουτε απαντησε σε πολλαπλες μαχες με πολλαπλες και παρολαυτα δεχεται συνεχως πολλαπλες. Επισης μου λες για μια μαχη που εκανε η ΕΝΩΣΗ και λες και φταιει η ΕΝΩΣΗ που οι OMG ηρθανε να βοηθησουνε επειδη εχουν αγακακτησει/εχουν εχθρα με τους ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ και εχετε γενικα μεγαλη αντιπαλοτητα απο παλια, χωρις να εξετασουμε ποιος εφταιγε. Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι σαν ΕΝΩΣΗ δεν καλεσαμε κανενα στο πλευρο μας γτ δεν ειμαστε ηττοπαθεις, αλλα δεν θα αρνηθουμε και βοηθεια απο δυνατα ατομα που ερχονται στο πλευρο μας, οπως κι εσεις θα κανατε (ή εχετε κανει οταν κι εγω παρευρεθη μαζι σας σε μια μαχη). Οποτε ολα αυτα που μου απευθυνεις, απευθυνε τα σε αλλους και οχι στην ΕΝΩΣΗ γιατι νομιζω οτι εισαι τουλαχιστον αδικος. Και ερχεται η ωρα που θα αλλαξουμε ολοι μας τακτικες και οχι μονο εσεις και τοτε κ εγω προσωπικα κ πραγματικα θα αγνοω καθε επαφη και διαπραγματευση, εφοσον δικαια εχω δωσει την προειδοποιηση μου εδω, ντομπρα και σταρατα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
Αν και απεχω απο τις μαχες και τις εξελιξεις του κ6 θα ηθελα να διατυπωσω την ταπεινη μου αποψη.

Ο κ6 ειναι ο μονος κοσμος που μετα απο τοσο καιρο ειναι ακομα χωρισμενος σε παραπανω απο δυο στρατοπεδα.
Αυτο του προσδιδει κατι το ξεχωριστο αφου δεν ειναι ενας μονοτονος κοσμος.

Για να επιτευχθει ομως αυτη η μοναδικοτητα επιβαλονται οι πολλαπλες μαχες.

Εδω ερχεται η ωρα που πρεπει να παρουμε την ''ζυγαρια'' και να ''ζυγισουμε'' τα αρνητικα και τα θετικα των πολλαπλων μαχων.

Ως κυριο αρνητικο των πολλαπλων μαχων προβαλεται η κουραση που επιφερει στους παικτες και κυριως στις ηγεσιες το συνεχομενο τρεξιμο απο το ενα οχυρο στο αλλο.
Βλεπουμε ομως οτι κατι τετοιο δεν γινεται στον αριζονα.
Το ενδιαφερον για τις μαχες δεν εχει χαθει απο καμια πλευρα.

Και αφου βλεπουμε οτι οι ηγεσιες και τα μελη των συμμαχιων δεν μπορουν να συννενοηθουν ακομα ας αφησουμε τον χρονο να δειξει για το πως θα συνεχισει ο κ6.
 

DeletedUser

Guest
merci ακοθ πεζο μονο αριζονα !!δες δικινι τιν μερα δυο μαχες εγιναν στιν μια βαρεσε βατοπαιδι δεν γεμισατε μαχι κενες 8εσις 8 μετα ειχατε αμινα σε ταφο καιι δεν το γεμισατε εμεισ το γεμισαμε!!δεν ιρ8αν δικι σου και μαχεςςς που εγιναν με διαφορα 1.30 ορας!!!μην βρισκεις δικαιλογιεσ δεν ιρ8ε κοσμος σου και πιγανε επι8εσι σε βατοπαιδι!! και καμια μαχιιιιιιι δεννν πουλαει πολιιι για να παει σε αλλι επι8εσι!1 αφτο το κανανε απο ομγγ και ιρ8ατε σε εμασ και δυο σιμαχιες αφροκρεμα και εγινε αφτοοοο ολοοο !!πιτε τι ειστεεεε και μιννν κριβεστεε!!! τορα δεν γεμιζει καμια πλευρα δεσ οσο παει και χαλαειι με δολοπλοκιες καπιονν να βγουν με ονοματα καιι αφιστε **** λεο εγοο!!!

Coyote Spring 31 Μάρ, 11 10:51 μμ Wolf Hole Arizona 42 42 EL VATOPEDI

EAST SIDE 1 Απρ, 11 12:41 πμ ARIZONA TERRITORY 42 50 BLACKWATER δεσ επι8εσι δικι σας και πες κατιι διαφορα και ασε διναμιιι δεν ισχι αμα δεν μαζευουν ατομα!! δεν ιρ8αν δικι σου και δεν γεμισε επι8εσιι αμα κανο λα8ος πες!!!
 

DeletedUser

Guest
Αν και απεχω απο τις μαχες και τις εξελιξεις του κ6 θα ηθελα να διατυπωσω την ταπεινη μου αποψη.

Ο κ6 ειναι ο μονος κοσμος που μετα απο τοσο καιρο ειναι ακομα χωρισμενος σε παραπανω απο δυο στρατοπεδα.
Αυτο του προσδιδει κατι το ξεχωριστο αφου δεν ειναι ενας μονοτονος κοσμος.

Για να επιτευχθει ομως αυτη η μοναδικοτητα επιβαλονται οι πολλαπλες μαχες.

Εδω ερχεται η ωρα που πρεπει να παρουμε την ''ζυγαρια'' και να ''ζυγισουμε'' τα αρνητικα και τα θετικα των πολλαπλων μαχων.

Ως κυριο αρνητικο των πολλαπλων μαχων προβαλεται η κουραση που επιφερει στους παικτες και κυριως στις ηγεσιες το συνεχομενο τρεξιμο απο το ενα οχυρο στο αλλο.
Βλεπουμε ομως οτι κατι τετοιο δεν γινεται στον αριζονα.
Το ενδιαφερον για τις μαχες δεν εχει χαθει απο καμια πλευρα.

Και αφου βλεπουμε οτι οι ηγεσιες και τα μελη των συμμαχιων δεν μπορουν να συννενοηθουν ακομα ας αφησουμε τον χρονο να δειξει για το πως θα συνεχισει ο κ6.
δικιο εχεις αλαλ μεταξι τον ιγετον ιπαρχι εκ8ρα και δεν κανει κανις πισο!!! μιλαμε ασκοπα εδοοο πιστευοοο!!
 

DeletedUser4456

Guest
Αν και απεχω απο τις μαχες και τις εξελιξεις του κ6 θα ηθελα να διατυπωσω την ταπεινη μου αποψη.

Ο κ6 ειναι ο μονος κοσμος που μετα απο τοσο καιρο ειναι ακομα χωρισμενος σε παραπανω απο δυο στρατοπεδα.
Αυτο του προσδιδει κατι το ξεχωριστο αφου δεν ειναι ενας μονοτονος κοσμος.

Για να επιτευχθει ομως αυτη η μοναδικοτητα επιβαλονται οι πολλαπλες μαχες.

Εδω ερχεται η ωρα που πρεπει να παρουμε την ''ζυγαρια'' και να ''ζυγισουμε'' τα αρνητικα και τα θετικα των πολλαπλων μαχων.

Ως κυριο αρνητικο των πολλαπλων μαχων προβαλεται η κουραση που επιφερει στους παικτες και κυριως στις ηγεσιες το συνεχομενο τρεξιμο απο το ενα οχυρο στο αλλο.
Βλεπουμε ομως οτι κατι τετοιο δεν γινεται στον αριζονα.
Το ενδιαφερον για τις μαχες δεν εχει χαθει απο καμια πλευρα.

Και αφου βλεπουμε οτι οι ηγεσιες και τα μελη των συμμαχιων δεν μπορουν να συννενοηθουν ακομα ας αφησουμε τον χρονο να δειξει για το πως θα συνεχισει ο κ6.

Κι ομως, με ολο τον σεβασμο, επειδη εγω ασχολουμαι με τις μαχες (ενω εσυ λες πως δεν ασχολεισαι) και εχω παιξει ηδη πανω απο 140 στον κ6, σε ενημερωνω εκ πειρας στον Αριζονα οτι τα ατομα και ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ και ξενερωνουν επειδη απλα δεν διαθετουν ολοι μειωσεις διαδρομες με gold, αν εννοεις αυτο.

Εχω προτεινει δικαια λυση, σαν μεση οδο, αν δεις πιο πισω, οπου επιτρεπει τις διπλες μαχες οπως εσυ λες, αλλα σε ενα βαθμο. Στον βαθμο δηλαδη που δεν επιτρεπουν μαχες μουφα διοτι απλα αυτες χαλανε το παιχνιδι και το xp, Σε οποιονδηποτε κοσμο ειναι ξενερωτικο να βλεπει κανεις 16-30 μαχες, οτι και να πουμε για τον Αριζονα που ειναι πριμιουμ...

Αν διαφωνεις, δεχομαι να το συζητησουμε.

merci ακοθ πεζο μονο αριζονα !!δες δικινι τιν μερα δυο μαχες εγιναν στιν μια βαρεσε βατοπαιδι δεν γεμισατε μαχι κενες 8εσις 8 μετα ειχατε αμινα σε ταφο καιι δεν το γεμισατε εμεισ το γεμισαμε!!δεν ιρ8αν δικι σου και μαχεςςς που εγιναν με διαφορα 1.30 ορας!!!μην βρισκεις δικαιλογιεσ δεν ιρ8ε κοσμος σου και πιγανε επι8εσι σε βατοπαιδι!! και καμια μαχιιιιιιι δεννν πουλαει πολιιι για να παει σε αλλι επι8εσι!1 αφτο το κανανε απο ομγγ και ιρ8ατε σε εμασ και δυο σιμαχιες αφροκρεμα και εγινε αφτοοοο ολοοο !!πιτε τι ειστεεεε και μιννν κριβεστεε!!! τορα δεν γεμιζει καμια πλευρα δεσ οσο παει και χαλαειι με δολοπλοκιες καπιονν να βγουν με ονοματα καιι αφιστε **** λεο εγοο!!!

Coyote Spring 31 Μάρ, 11 10:51 μμ Wolf Hole Arizona 42 42 EL VATOPEDI

EAST SIDE 1 Απρ, 11 12:41 πμ ARIZONA TERRITORY 42 50 BLACKWATER δεσ επι8εσι δικι σας και πες κατιι διαφορα και ασε διναμιιι δεν ισχι αμα δεν μαζευουν ατομα!! δεν ιρ8αν δικι σου και δεν γεμισε επι8εσιι αμα κανο λα8ος πες!!!

Καταρχην δεν εχουμε εχθρα σαν ηγετες απλα εγω μονος μου μαλλον προσπαθω να φτιαξω ενα παιχνιδι σωστο για ολους με συγκεκριμενες προτασεις αν δεις.

2ον. Δεν βγαζω ακρη ευκολα τι λες ετσι που γραφεις, να με συμπαθας... Απο αυτα που καταλαβαινω, παρολο που ΔΕΝ γεμισε η επιθεση μας στους OMG, εγω ημουν εκει ειχε ενα καλο αριθμο ατομων ωστε να μην θεωρηθει καθολου ακυρη ή μουφα! Εκτος αν εννοεις οτι εγω πηγα εκει για να πεθανω που δεν νομιζω να με εχεις για τετοιον παιχτη. 42 ατομα vs 42 ειναι ενας λογικος αριθμος μικρου οχυρου αν εχεις υποψη σου τι ισχυει για τις μαχες οχυρων και ειχαμε 84% πληροτητα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Κι ομως, με ολο τον σεβασμο, επειδη εγω ασχολουμαι με τις μαχες (ενω εσυ λες πως δεν ασχολεισαι) και εχω παιξει ηδη πανω απο 140 στον κ6, σε ενημερωνω εκ πειρας στον Αριζονα οτι τα ατομα και ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ και ξενερωνουν επειδη απλα δεν διαθετουν ολοι μειωσεις διαδρομες με gold, αν εννοεις αυτο.

Εχω προτεινει δικαια λυση, σαν μεση οδο, αν δεις πιο πισω, οπου επιτρεπει τις διπλες μαχες οπως εσυ λες, αλλα σε ενα βαθμο. Στον βαθμο δηλαδη που δεν επιτρεπουν μαχες μουφα διοτι απλα αυτες χαλανε το παιχνιδι και το xp, Σε οποιονδηποτε κοσμο ειναι ξενερωτικο να βλεπει κανεις 16-30 μαχες, οτι και να πουμε για τον Αριζονα που ειναι πριμιουμ...

Αν διαφωνεις, δεχομαι να το συζητησουμε.



Καταρχην δεν εχουμε εχθρα σαν ηγετες απλα εγω μονος μου μαλλον προσπαθω να φτιαξω ενα παιχνιδι σωστο για ολους με συγκεκριμενες προτασεις αν δεις.

2ον. Δεν βγαζω ακρη ευκολα τι λες ετσι που γραφεις, να με συμπαθας... Απο αυτα που καταλαβαινω, παρολο που ΔΕΝ γεμισε η επιθεση μας στους OMG, εγω ημουν εκει ειχε ενα καλο αριθμο ατομων ωστε να μην θεωρηθει καθολου ακυρη ή μουφα! Εκτος αν εννοεις οτι εγω πηγα εκει για να πεθανω που δεν νομιζω να με εχεις για τετοιον παιχτη.
λεφτα ειναι μερικι δεν χαλανε μερικι χαλανε οιπισ 8ελει το κανειι και διπλες μαχες ειμαι κατα απο τιν ιδια πολι να κτιπα μονο2 οχιρα ενο εχει αμινα!!αλλααα δεν μοθ απαντισεσ με τον ταφο τι εγινε!!!εγο πιστευο πος το πιραμε δικια ενο εσις πελατες οχι και δεν τι λενε σε προφιλ του οχυρου σπαμε νευρα 8ελουν να τα ακουσουν πολιι!!εγο πιστευο ποςς ακιρο8ικε μαχιιι! πιτετο!!! μπορι καπια πολι να ι8ελε να βαρεσι και δεν το εκανε τιν σιμαχια ομγ!!!να μεγαλοσι τιμι σε μαχες οχιρονν προτινο!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4456

Guest
Σου απαντησα πριν για το ΕΛΑΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ και τον ΙΝΔΟ μην λεμε τα ιδια. Δες την 1η μου απαντηση ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ με ολα τα τεκμηρια στις 13.01.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αχαχ επειδη ισως δεν γνωριζεις αρκετα πραγματα και εχεις μια προκαταληψη, ειχες ξανακανει ποστ εδω για παραπονα, ταχαμ οτι μας πειραξε που χασαμε τον ΙΝΔΟ σε πρωινη μαχη κλπ, ενω εμεις δωσαμε την ελαχιστη σημασια στο γεγονος και αντιθετως εγω προσωπικα συνεχαρη αρχηγο σας που καταφερε και μαζεψε τοσο καλους οχυρομαχους τετοια ωρα, παρολο που θα μπορουσαμε να βγουμε και να γκρινιαζουμε δημοσια οτι ειμασταν ολοι με μικρη ζωη απο την επιθεση μας προηγουμενως στους OMG (δες ημερομηνιες κ αναφορες γτ εχω μαθει να μιλαω με τεκμηρια

ιταν 12 νταν μαχιιι εχο ανα αναφορα και επι8εσι ιτανε αμινα εχει τιν προτεριοτιτα πιστευο!και λιγι ιρ8ανε απο επι8εσι αμινα δες τελαιφτες μαχες!!και δες ζοι που αρχισατε!!
 

cord

Ex-The West Team
cord θα ηθελα να σας πω οτι δεν μπορω να εκφραστω διοτι φοβαμαι οτι θα φαω μπαν οποτε δεν θα ηθελα να το συνεχισω και απλα θα διαβαζω τι λενε οι συμπολεμιστες.Μπορειτε να πειτε οτι δεν εχω και στοιχεια.

Μπορειτε να εκφραστειτε αλλα χωρις να προσβαλετε κανεναν και εφοσον δεν εχετε στοιχεια για αυτα που λετε καλο ειναι αλλη φορα να μην συκοφαντειτε κανεναν και ειδικοτερα την ομαδα διαχειρισης.
Μπορειτε να εκφρασετε τα οποια παραπονα εχετε ακομη και στα κεντρικα γραφεια της InnoGames, εδω ομως, δεν θα ξανακανετε ουτε εσεις ουτε κανεις αλλος τετοιου ειδους σχολια, διαφορετικα θα επιβληθουν οι προβλεπομενες ποινες.
Διαβαστε τους κανονισμους του forum.
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνοι, κατ εμε οσο ανηκει και μια πολη που αντιδρα ετσι σε μεγαλη συμμαχια, ή εστω εχει την φανερη υποστιρηξη της, το ιδιο κανει, δεν μπορουμε να μιλησουμε. Τι νοημα εχει να συμφωνησουμε ωραια και καλα και να ακουμε σαν δικαιολογια οτι ο Λακορας και η πολη του δεν πιανεται τι κανει. Και ενα ατομο να κανει του κεφαλιου του για χαβαλε δεν μπορει προφανως να υπαρξει καμια συμφωνια, ελπιζω να το δεχεσαι αυτο υπευθυνα. :)

παλι εμενα βαζετε σαν δικαιολογια οι ενωσιτες ? ποσες φορες πρεπει να το πω γιατι βαζω τις βραδυνες μαχες ? ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ , στα μπομπακια και στο παπας , αυτα τα οχυρα δε τα θελουμε , μας βολευει καλυτερα ετσι , τωρα αν πεσουν κανα βραδυ , ε τι να κανουμε συμβαινουν και ατυχιες , παλι θα τα παρετε και ευκολα κιολας , οτι οχυρο εχει παρει η συμμαχια μας το πηρε κατα τυχη επειδη ισως δε δωσατε εσεις σημασια στη μαχη , δεν εχουμε ουτε τον κοσμο , ουτε τους παιχτες , ουτε την οργανωση για να κανουμε κατι καλο και το ξερετε , μεγαλο οχυρο η σπαμε πλακα δε γεμιζει ουτε για ... πλακα , κι ας λετε εσεις οτι ειμαστε 1000 ατομα κτλ κτλ .
 

DeletedUser4456

Guest
να σας ενημερωσω μιας και το οχυρο ειναι διπλα απο το αεροδρομιο μας... οτι τα δρομολογια απο την ΦΑΠΑ Airlines εχουν ξεκινησει, τουλαχιστον 20 εχουν μεταφερθει απο το οχυρο στο σαλουν της πολης τους.. για κρατησεις θεσεων, ενημερωστε την ΑΝΑΡΧΗ ΠΟΛΗ. ολους θα σας ξυπηρετησουμε:dd

http://www.youtube.com/watch?v=tiVZmEGxUWI

Χαιρομαι για την αισθηση του χιουμορ σου σε σοβαρο θεμα, καλη προσγειωση στο αεροδρομιο σου ευχομαι...

παλι εμενα βαζετε σαν δικαιολογια οι ενωσιτες ? ποσες φορες πρεπει να το πω γιατι βαζω τις βραδυνες μαχες ? ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ , στα μπομπακια και στο παπας , αυτα τα οχυρα δε τα θελουμε , μας βολευει καλυτερα ετσι , τωρα αν πεσουν κανα βραδυ , ε τι να κανουμε συμβαινουν και ατυχιες , παλι θα τα παρετε και ευκολα κιολας , οτι οχυρο εχει παρει η συμμαχια μας το πηρε κατα τυχη επειδη ισως δε δωσατε εσεις σημασια στη μαχη , δεν εχουμε ουτε τον κοσμο , ουτε τους παιχτες , ουτε την οργανωση για να κανουμε κατι καλο και το ξερετε , μεγαλο οχυρο η σπαμε πλακα δε γεμιζει ουτε για ... πλακα , κι ας λετε εσεις οτι ειμαστε 1000 ατομα κτλ κτλ .

Νομιζα εχες πει θα διεκοπτες τις συνομιλιες... ωστοσο γεμιζετε ανετα μεγαλα οχυρα υπαρχουν αναφορες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δε συνομιλω απλα επισημαινω , αλλη μια φορα για να το εμπεδωσουμε ολοι κι ας φαω ποντακια για σπαμ

τις βαζω ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ
 

dimitrisCh

Μέλος
Για να συνεχίσουμε οποιεσδήποτε συνομιλίες, θα περιμένω μια απάντηση για το αν και για πιο λόγο ακυρώθηκε ή όχι η μάχη στο The Immortal Fort και για ποιο λόγο δεν πήγε κανένας από OMG επίθεση στο εν λόγω οχυρό, αλλά ήρθε σύσσωμη στο ΕΛΑΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ μαζί σας. Και δεν ήρθαν 5-6 επιλεκτικά, αλλά το 25% της επίθεσης.
Κι εσύ Mr No Mercy επιμένεις να μην παίρνεις σαφή θέση επί αυτού. Και το ότι δηλώνεις ότι η OMG αγανάκτησε με μας δεν το καταλαβαίνω, εκείνοι μας βάζουν μάχες και μάλιστα πολλαπλές, 4 και 4 και 8 μεταμεσονύκτιες, ενώ εμείς δεν τους έχουμε δηλώσει μάχη, και αγανάκτησαν με μας; Έλεος δηλαδή. Αυτά είναι αστεία επιχειρήματα.
Από την μια δεν τους δηλώνουμε επίθεση και από την άλλη αγανακτούν! Παιδαριώδες δικαιολογίες!
Είναι ολοκάθαρο ότι έχετε συμμαχία με την OMG και προσπαθείτε να το αμφισβητήσετε, αλλά σε καμία περίπτωση δεν γίνεστε πιστευτοί.
 

DeletedUser4999

Guest
Για να συνεχίσουμε οποιεσδήποτε συνομιλίες, θα περιμένω μια απάντηση για το αν και για πιο λόγο ακυρώθηκε ή όχι η μάχη στο The Immortal Fort και για ποιο λόγο δεν πήγε κανένας από OMG επίθεση στο εν λόγω οχυρό, αλλά ήρθε σύσσωμη στο ΕΛΑΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ μαζί σας. Και δεν ήρθαν 5-6 επιλεκτικά, αλλά το 25% της επίθεσης.
Κι εσύ Mr No Mercy επιμένεις να μην παίρνεις σαφή θέση επί αυτού. Και το ότι δηλώνεις ότι η OMG αγανάκτησε με μας δεν το καταλαβαίνω, εκείνοι μας βάζουν μάχες και μάλιστα πολλαπλές, 4 και 4 και 8 μεταμεσονύκτιες, ενώ εμείς δεν τους έχουμε δηλώσει μάχη, και αγανάκτησαν με μας; Έλεος δηλαδή. Αυτά είναι αστεία επιχειρήματα.
Από την μια δεν τους δηλώνουμε επίθεση και από την άλλη αγανακτούν! Παιδαριώδες δικαιολογίες!
Είναι ολοκάθαρο ότι έχετε συμμαχία με την OMG και προσπαθείτε να το αμφισβητήσετε, αλλά σε καμία περίπτωση δεν γίνεστε πιστευτοί.

εσείς το ίδιο δεν κάνετε με παρέα , ομάδα Ε άγρια δύση και wp ?
σύμμαχοι είστε? πρίν όμως το αμφισβητούσες!




Υ.Σ. δεν βλέπω κατάληξη στο θέμα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitrisCh

Μέλος
μια φορά μπήκε πολλαπλή επειδή αγανάκτησε εσείς πόσες
Την πρώτην φορά 4πλή, την δεύτερη φορά 4απλή και την τρίτη φορά 8απλή. Τις διπλές δεν τις αναφέρω γιατί είναι πάρα πολλές. Και για ποιο λόγο παρακαλώ αγανάκτησε; Μήπως επειδή δεν δηλώναμε μάχες στην συμμαχία σας και σκεφθήκατε εσείς να τις βάλετε όλες μαζί;

Για το The Immortal For έχετε κάτι να πείτε;
 

DeletedUser4999

Guest
Την πρώτην φορά 4πλή, την δεύτερη φορά 4απλή και την τρίτη φορά 8απλή. Τις διπλές δεν τις αναφέρω γιατί είναι πάρα πολλές. Και για ποιο λόγο παρακαλώ αγανάκτησε; Μήπως επειδή δεν δηλώναμε μάχες στην συμμαχία σας και σκεφθήκατε εσείς να τις βάλετε όλες μαζί;

Για το The Immortal For έχετε κάτι να πείτε;

εμείς σαν OMG είμαστε ουδέτεροι....την μάχη μας την ακύρωσε ο Μπάρκουλης από λάθος συνεννόηση γιατί η πόλη που βάρεσε δεν είχε δει ότι η ένωση είχε είδη κάνει ΕΠΙΘΕΣΗ... και για να μην θεωρηθεί διπλή μάχη το ακύρωσε ο Μπάρκουλης
 

DeletedUser4456

Guest
Δεν σε καταλαβαινω γιατι επιμενεις να ρωτας εμενα για θεματα των OMG?

Ασε που ειπαμε με τον Λακορας να μην συνεχισουμε τις συνομιλιες ειδικα υπο τετοιους τονους και ενω θες απο τους OMG απαντηση, των οποιων οι αντιπροσωποι ειδα ειναι και banned, βαζετε σε εμας τις πολλαπλες μαχες. Εχετε οντως ΠΛΑΚΑ dεν ΣΠΑΤΕ μονο! Ομως εγω υπηρξα σαφεστατος, ερχεται η ωρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitrisCh

Μέλος
Λοιπόν αυτού του είδους συμφωνία δεν πρόκειται να την δεχθούμε, ούτε κανένας θα την αποδεχόταν με δύο συμμαχίες να έρχονται ως ουδέτεροι εναντίον μιας συμμαχίας. Μόνον ένας τρελός θα αποδεχόταν αυτού του είδους συμφωνίες. Ούτε κι εσύ φυσικά αν ήσουν στην θέση μας, θα αποδεχόσουν μια συμφωνία αν είχες 1500 και δύο συμμαχίες εναντίον σου.
Αν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε, ευχαρίστως να κάνουμε συζήτηση και να βρούμε λύση για τις πολλαπλές.
Μέχρι τότε εμείς από πλευράς μας παραμένουμε στο μια μάχη την ημέρα για κάθε συμμαχία, εκτός και αν προκληθούμε.

Και επιμένω να σε ρωτώ εσένα για την μάχη στο The Immortal Fort γιατί εσύ έθεσες τους όρους τι εστί μούφα και παραπλανητική μάχη:
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΣΤΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΜΑΧΗ (οχι διπλη γτ εχουμε ατομα):
Ειναι η "μουφα" μαχη εκεινη που ως σκοπο εχει μονο την παραπλανηση και οπου δεν μπορει να κερδιθει xp λογο ελλειψης επαρκους συμμετοχης. Τετοιες μαχες θα απαγορευτουν δια ροπαλου απο ολες τις συμμαχιες και οι αδικαιολογητα υπαιτιοι θα τρωνε επιθεσεις απο ολες τις συμμαχιες μαζι αν ΔΕΝ ακυρωσουν την μαχη κατοπιν συζητησης.

Την καταδικάζεις ή όχι;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή