Θα τους αφησετε να καταστρεψουν τον αριζονα?

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδια σημερα το πρωϊ που μπηκα στον αριζονα ειδα οτι σημερα υπαρχουν 16 μαχες σημερα με την πρωτη να αρχιζει στης 10:16 το βραδυ και την τελευταια να αρχιζει στης 4:46...

Εγω και πολλοι αλλοι γνωστοι μου μπηκαμε στον αριζονα με σκοπο να μπουμε σε εναν κοσμο στον οποιο θα γινονται ωραιες μαχες οπως γινονται και στον κ1 δεν περιμεναμε να γινει η κατασταση οπως στον κ2 οπου καθε μερα εχουμε μαχη σε 3-4 οχυρα και τρεχουμε απο οχυρο σε οχυρο για να δουμε μια απλη επιθεση αντιπερισπασμου...Να ξαναθαρισω οτι μιλαω εκ μερος της συμμαχιας ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ και οτι δεν εχουμε προβλημα με το να γινονται 2 μαχες την μερα οπως πχ μια σε μεγαλο οχυρο και μια σε μικρο η 2 μαχες σε μικρα η 2 μαχες σε μεσσαια...Αλλα ρε παιδια δεν γινεται να εχουμε 3πλες μαχες μεσα σε μια μερα...Οι μαχες οχυρων πρεπει να γινονται να περναμε καλα και σαν bonous να περνουμε xp...

Νομιζω οτι μιλαω εκ μερος των περισσοτερων που παιζουν στον αριζονα οταν λεω οτι αυτη η κατασταση δεν ειναι κατι το οποιο μας ευχαριστει...Προσπαθησα να συνενοηθω με τους αλλους αρχηγους των συμμαχιων αλλα δεν βρηκα την ανταποκριση που περιναμε για αυτο αποφασισα να το βαλω εδω στο φορουμ μπας και εχουμε περισσοτεροι συμμετοχη και ισως να καταληξουμε σε μια συμφωνια σχετικα με τις μαχες οχυρων...

Θα ηθελα να ακουστουν ολες οι γνωμες ολων οσων παιζουν στον αριζονα για αυτο το θεμα!
 

DeletedUser4999

Guest
εσείς ώς σπάμε πλάκα λέτε ότι δεν κανετε διπλές?
είστε τα αθώα παιδιά?
 

melenmaria

Μέλος
εγω συμφωνω. και οταν βαζεται και τοσες προτιμηστε και τη δυτικη ακτη να μην τρεχω...
 

DeletedUser

Guest
τα τσιρακια σας

ρε σεις Σπαμιτες αμα εχετε μαζεψει ολο τον αριζονα στην ιδια ομαδα λογικο ειναι να γινοντε απο 100 μαχες την μερα...1 μαχη η καθε ΣΥΜΑΧΙΑ ΣΑΣ να κανει αυτο ητανε τελος...
παντως και γω μαζι σου ειμαι φιλε...διαφωνω με το να γινοντε 16 μαχες την μερα και ποσο ακομα 3και 4και 5ωρα το πρωι...ειμαστε σοβαροι..?τελοςπαντων ελπιζω να βρουμε μια λυση σε αυτο το θεμα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3788

Guest
Όταν εγώ σας έλεγα πριν 2 μήνες να κάτσουμε και να λείξουμε το θέμα των διπλών μαχών με είχατε ''γραμμάνενο'', ούτε καν μου απαντούσατε και όσοι μπένατε στο κόπο μόνο που δεν με βρίζατε.
Τώρα όμως που οι διπλές σας μάχες γυρίσαν μπουμερανγκ πάνω σας θέλετε να σταματήσουν ξαφνικά.
Επειδή τόσο καιρό τις κάνατε εσείς τώρα μια άλλη συμμαχία τις κάνει σε εσάς..
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΙΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΩΤΟΣ?........Η ΚΟΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΥΓΟ Η ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΗΝ ΚΟΤΑ?........ελεος αλλα οταν υπήρχε στο φόρουμ σχετικό θέμα εσείς απλά κατηγορούσατε και οι μέν τους δε και άκρη δεν βρίσκαμε......

Δεν υπάρχει θέμα να βρούμε ποιος έκανε την αρχή αλλά το είχα πεί οτι σε λίγο ο Αριζονα θα μουχλιάσει κανείς δεν θα ασχολείτε με μάχες οχυρών πάρτε τα λοιπόν , θα έχετε να τα βλέπετε να αραχνιάζουν και κανείς δεν θα ασχολείτε μαζί τους.......

αντε και καλά κρασιά....αφού δεν μπορείτε να τα πάρετε στα ίσια πάρτε τα με πολλαπλές και ταυτόχρονεσ μάχες.....είστε απλά απαράδεκτοι αλλά σιγά μην το παραδεχτείτε....και ξέρω τι θα μου πέιτε οτι εμείς κάναμε πρώτοι την αρχή κλπ κλπ....αλλά οτι είχα να σας πώ το είπα.........κρίμα γιατί ξεκίνησε καλά ο κόσμος αυτός αλλά τον καταντήσατε ....%^%$#$@%......
 

DeletedUser4428

Guest
ΔΙΠΛΕ ΜΑΧΕΣ

Αγαπητε μου φιλε evender θα μιλησω σαν συμμαχια omg kai gnr .Καποτε φιλε μου επειδη μας βαζατε η σπαμε πλακα και οι φιλικεσ σας πολεισ τριπλες μαχεσ να φτιαξω ενα φορουμ με ολεσ τισ υδριτικεσ σασ πολεισ μηπωσ και μπορεσουμε να λυσουμε το θεμα αυτο μιλωντασ μαζι σας.εχω κρατησεισ αυτο το φορουμ και τισ κουβεντεσ σας και το μονο που κανατε ηταν να μας κοροιδευετε!ΤΩΡΑ που δεν ξερω για πιο λογο μασ κατηγορειτε αδικα που μεχρι τωρα κραταγαμε τισ αμυνεσ μας και βαζαμε μια επιθεση.Εχθεσ αραγε ποιοσ να ξεκινησε τισ διπλεσ?η wodckok ηταν στην συμαχια τησ σπαμε πλακα και τωρα ειναι στο παρεα που εννοειτε οτι δεν εισασταν μαζι.καποια πραγματα ειναι φανερα οσο και να θελουμε να τα κρυψουμε.Καποτε ειχε γυρισει ο αλαμεντα και απο βατοπεδι παιδια και ειπαμε να κανουμε κατι γι αυτο και η σπαμε πλακα ειπε μα εμεισ βγαζουμε τισ αμυνεσ μας και μασ κοροιδευατε.Θα ηθελα να υπαρχει μια κοσμια αντιμετωπιση προσ την Omg kai gnr.εχθεσ λοιπον ενα δικο μας ατομο ε πια αγαναχτησε και το θεωρω φυσιολογικο.Το να σπασετε τα νευρα των αλλων για να παιξετε εσεισ το παιχνιδι σας νομιζω το καταφερατε.ΑΝ θελετε μπορω να βαλω εδω αποψεισ και κουβεντεσ τησ σπαμε πλακασ για τισ διπλεσ μαχεσ.
φιλικα Καλη
 

DeletedUser4509

Guest
Εγω ανηκα στην Poker Ditch και στην... μεγαλη συμμαχια της "Ενωσης".

Στο εσωτερικο μας forum ειχαμε προβληματιστει αρκετα με αυτο το φαινομενο.Σε ενα forum που κυκλοφορει σε ολων τον Arizona ως "Κ6 spam" πολλοι ειχαν αναφερθει σε αυτο.Αλλα και εδω.

Οπως τοτε ετσι και τωρα προτινω για πρωτη φαση να βγουνε στην φορα οι αναφορες επιθεσης ετσι οστε να δουμε ποιος ξεθαψε το τσεκουρι.Πρεπει ολοι να μιλισουν με ολους και να φανει ποιος μας χαλαει τη μανεστρα.Γιατι και στον Κ5 υπηρχαν δημαρχοι της SA που κανανε οτι νανε, οσπου τελικα φανηκαν ολοι...

Το οτι οι "Ενωση" εχει μαζεψει τους παντες γυρο της ειναι ενα προβλημα, και ηταν και ο λογος που εφυγα απο εκει.Οταν λεμε ισοροπιες δεν ενοουμε ο μισος κοσμος εδω και ο αλλος μισος εκει και ας ειναι και σε 5 κομματικια... Ειναι σαν αυτο που λεμε για πλακα "οι Ολυμπιακοι και οι αντι-Ολυμπιακοι" (plz μην πιαστιτε απο αυτο το τελευταιο, δειτε την ουσια)

Επιδει ισως μερικοι με γνωριζουν να γυρισουν να πουν οτι εγω δεν ασχολουμε με μαχες οχυρων τι με νοιαζει.Να πω οτι ως ενεργος δημαρχος μιας μεγαλης πολης επρεπε να προσεχω τα μελοι της πολης μου να ειναι σε μαχες.

Δυστιχως τα οχυρα και το μιρασμα τους μπορει να χαλασει εναν server, γι'αυτο πρεπει να το προσεξουμε.
 

DeletedUser

Guest
Εμενα προσωπικα δεν με νοιαζουν και 120 μαχες την μερα να γινονται:pΕγω ειμαι φουλ εμποριο τωρα πια και παιοζω καθαρα για τον εαυτο μου.
 

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα

Καλησπερα Παιδες
Λοιπον οπως προειπε και το Tigraki1, αλλα και ο nontas1 εχω να πω το εξης, δεν θα μεινω στο οτι μας κοροιδευανε απο την ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ για τισ διπλες μαχες που μας βαζανε αλλα σαν τελικο συμπερασμα απο την συζητηση που βαλαμε ηταν αυτο που εγραψε ο υπευθηνος τοτε τις ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ

*******, επίπεδο 73 από ΦαρμακαποΦηκη (34) Παράθεση Επεξεργασία Διαγραφή
μεγαλη αποτυχια το θεμα σας , ηθελα να ξερα πως σας περασε απο το μυαλο μια τετοια ιδεα


Μετα απο αυτο τι να πω... η απαντηση δικη σας. Αλλα οπως λεει και ο Alamenta slim τωρα που τα λουζεστε εσεις, τρεχετεεεεε... αλλα δεν πειραζει...ροδα ηταν και γυρισε και ακομα γυρναει.

Και να τελειωσω λιγο για να μην γινω κουραστικος, εχω να σας πω το εξης...
Η IRON MAIDEN kai SPENTZAS city ειναι σε συμμαχια με το Foufouni kai thn Blackwater κατι το οποιο μοθ ειχε παραδεχτει ο BALTHIER και οτι αυτος τους ελεγε το τι να κανουν... οποτε καταλαβατε γιατι αντιδρανε απο την ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ.
Οποτε Eveder μαζεψε τους δικους σου και μην πηγαινεις με το μερος αυτων που βαζουν τις διπλες διατι φανερωνεσε... Απλα τα πραγματα...


edit: by Serra
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
Να ρωτησω και εγω κατι μιας και αναφερθηκε το ονομα... O BALTHIER γιατι την πρειγουμενη φορα που ειχε γινει κατι αναλογο στον Arizona, μας εκανε τον ανηξερω στο Κ6 spamm και μετα βγηκε εκτως πολης και μπηκε σε διακοπες μεχρι να περασει η μπορα.Κατι ειχε γραψει και στο προφιλ του αλλα δεν μπορω να θημηθω... Οποια πολι εχει αυτο το tread στο forum της ασ ριξει μια ματια...

Το 50% παντος ειναι μαχες που γινοντε στα δυτικα και αν δεν κανω λαθος ειναι στην κυριαρχια των OMG (αν κανω λαθος διορθοστεμε)

Και λεω παλι να βγουνε αναφορες με ωρα και ονομα.Καποιοι τις κανανε τις επιθεσης.
 

DeletedUser5243

Guest
εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι χωρίστηκε η ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ και έγινε παρέα
ακριβώς για να τούς στέλνουν να δηλώνουν τις μάχες και μετά να μας λέει ο EVENTER ότι εμείς δεν έχουμε σχέση αφού αυτή είναι άλλη συμμαχία βέβαια... νομίζει ο κύριος EVENTER ότι έχει να κάνει με παιδάκια αλλά κάνει λάθος

Και σας παραθέτω λοιπόν μια συνομιλία τους για να καταλάβουν όλοι αν όντως όλο αυτό που γίνετε με τις μάχες είναι προσχεδιασμένο ι όχι



18:15 GOLDEN EYES 65 ********: afto to oxiro mexri xthes itan axtisto

18:16 GOLDEN EYES 65 ********: den to pistevo pos mexri stigmis to exoyn ftiaksi toso poli

18:16 GOLDEN EYES 38 ********: nai fovithikan min to xasoun

18:16 GOLDEN EYES 38 ********: alla shmera tha pesei

18:16 GOLDEN EYES 65 ********: nai exo milisei me tin spame plaka einai mazi mas

18:16 GOLDEN EYES 69 ********: γεια χαρα

18:17 GOLDEN EYES 38 ********: geia sou jose marti

18:17 GOLDEN EYES 65********: oti elega kai se kapia filarakia apo tin parea...i omg apo simera tha ksekinisi na metra mion oxira

18:17 GOLDEN EYES 38 J********: nai prepei na tous kopsoume ligo ton aera

18:17 GOLDEN EYES 38 ********: eidika se auton ton saki pou mou tin dinei

18:18 GOLDEN EYES 38 ********: shmera tha ton pame gia upno

18:18 GOLDEN EYES 65 ********: file o sakis -dias-barkoulis-tigraki

18:18 GOLDEN EYES 38 ********: kai oi upoloipoi apo tin parea tou pou prokaloun me ta sxolia tous

18:18 GOLDEN EYES 65 ********: tha pathoyn nsok apo edo kai pera

18:19 GOLDEN EYES 38 ********: makari


ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....

Από μεριά μου θέλω να ζητήσω συγνώμη από τα παιδιά που όντως χαίρονται το παιχνίδι για τις 6 μάχες που δήλωσα αλλά δεν άντεξα άλλο με τις κοροϊδίες..και με τα σχέδια τους και εγώ χθες μέχρι στις 2:30 να έχω προσωπικά σαν πόλη 3 άμυνες σε ένα μεγάλο οχυρό σε ένα μεσαίο και σε ένα μικρο και τα 2 τελευταία από τον ίδιο παίχτη....ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ....


edit:by Serra
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
po po........ti diabazoume gia ton john texas kai koutselio.......orea.......kalo na ta mathenoume.......oloi stin sentra loipon na doume poios exei dikio kai poios adiko........etsi ksebrakoma kanonikotato..........giati h katastasi exei ftasei sto aproxorito kai arketoi krybontai eno exoun peksei rolo.....

Bravo paidia ......etsi........doste ta ola na doume poioi pezoun ta paixnidakia tous edo ston arizona giati exoume psilobarethei na blepoume katebata apo maxes oxyron........kairos o kathe enas na analabei tis eythines tou
 

DeletedUser4999

Guest
Να ρωτησω και εγω κατι μιας και αναφερθηκε το ονομα... O BALTHIER γιατι την πρειγουμενη φορα που ειχε γινει κατι αναλογο στον Arizona, μας εκανε τον ανηξερω στο Κ6 spamm και μετα βγηκε εκτως πολης και μπηκε σε διακοπες μεχρι να περασει η μπορα.Κατι ειχε γραψει και στο προφιλ του αλλα δεν μπορω να θημηθω... Οποια πολι εχει αυτο το tread στο forum της ασ ριξει μια ματια...

Το 50% παντος ειναι μαχες που γινοντε στα δυτικα και αν δεν κανω λαθος ειναι στην κυριαρχια των OMG (αν κανω λαθος διορθοστεμε)

Και λεω παλι να βγουνε αναφορες με ωρα και ονομα.Καποιοι τις κανανε τις επιθεσης.

σωστός οι συμμαχίες παρέα Ε , η σπάμε πλάκα , μια άλλη συμμαχία η παρέα που ανήκει η ιρον μαιδεν(αυτή που έκαναν πρώτα της μαχες) η αδ και πιό παλιά η νργ βαράνε 20 μάχες εμείς ανταποδίδουμαι
 

DeletedUser2677

Guest
λεφτά υπάρχουν....... όπως και άτομα να τις καλύψουμε όλες το πρόβλημα σου που είναι...?


ελεος ρε φιλαρακι,ξεκολλα επιτελους με αυτο το υφακι..
καθεσαι κ ποσταρεις ολοκληρα κατεβατα,και?
δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται..
εχεις βαλει απο ακρη σε ακρη ρουφιανους κ νομιζεις οτι τα ξερεις ολα..
στην συνομιλια που ποσταρες μπορει να λενε αυτα που λενε,αλλα κανενας απο την σπαμε πλακα δεν ηρθε σε αυτη την μαχη..
ξεκαθαρισε λιγο μεσα στο μυαλο σου τι παιζει κ μετα μιλα..
βλεπεις παντου φαντασματα μου φαινεται..
επειδη σου χτυπαει οχυρο η iron maiden η οποιαδηποτε αλλη πολη,νομιζεις οτι εχει σχεση με αυτο η ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ..
λες κ δεν μπορουμε μονοι μας να χτυπησουμε ολο τον χαρτη αμα θελουμε..
κοιτα σημερα τις μαχες κ μετα μιλα..
πρωτα χτυπησε ο ουγκ οχυρο,κ μετα χτυπησαν ολοι οι ασχετοι.
τι μας ανακατευεις σε ολα?
πες μου μια διπλη που εβαλε η σπαμε πλακα..
κ κατσε κ μετρα ποσες βαλαν ολοι οι αλλοι..
αντε πια με τον καθε ακυρο εδω μεσα!


edit by joahna
Σε παρακαλω να προσέχεις τον τόνο που εκφράζεσαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

*Daredevil Begins*

Νέο Μέλος
Ρε παιδια ελεος ας κατσουμε να βρουμε μια λυση γιατι θα νεκρωσει ο κοσμος πριν την ωρα...ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΙΑ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ!!!!
 

DeletedUser

Guest
Παρακαλω να ηρεμησουν τα πνευματα κ απο τις δυο πλευρες για να παραμεινει το θεμα ανοιχτο.
 

DeletedUser4428

Guest
συμμαχιεσ

η παλια συμμαχια σπαμε πλακα ειχε μεσα το φουφουνι, την wodcok, psycho που τωρα ειναι scholl of fort noobs),φαρμακαποθηκη, blackwater, θεραπευτηριο τρινιτη .πολη φαντασμα,επικυρυγμενοι. death note ,απαραδεχτοι.
και μπηκαν τωρα τα μαζαφλαρια και βγηκε η wodkok.
η woodkok πηγε στη συμαχια με τουσ ιρον μεντεν που και καλα δεν ειχαν σχεσεισ ...ετσι ελεγαν.η γουντκοκ ηταν σπαμε πλακα..
ο βαλθιερ απο φουφουνι εγραφε στο προφιλ του οτι ειναι ο συντονιστησ τησ ιρον μεντε και οτι τουσ πει κανουν. ο μπαλθιερ ειναι φουφουνι και ειναι σπαμε πλακα.
οποτε να φανταστω οτι ι ιρον μεντε και η σπενζτασ δεν εχει καμια σχεσει με σπαμε πλακα?

οποτε η ιριον και η σπετζασ και η νργ παλια δεν ηταν με σπαμε πλακα?
οποιοσ εχει λιγο κοιταξει τι γινετε καταλαβαινει...

εκτοσ και αν στην σπαμε πλακα δεν γνωριζουν τι κανουν μεταξυ τουσ...
 

DeletedUser

Guest
Εγώ είμαι ήρεμος πάντως , τα ονόματα όμως γιατί έγιναν αστεράκια και σβήστηκαν?...... ντρέπονται να φανούν?... η είναι ψέματα οτι είχαν αυτήν την συνομιλία...... πφφφφφ..... κρίμα λογοκρισία στο έπακρο...... οπότε το "όλα στο φώς" μόλις μετατράπηκε σε "όλα υπογείως".......

κρίμα και εμείς οι υπόλοιποι δεν θα μάθουμε ποτέ τι έγινε........ τσάμπα και τα ποπ κόρν......


edit by Serra
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή