Θα τους αφησετε να καταστρεψουν τον αριζονα?

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4456

Guest
Εμείς δεν αρνηθήκαμε ποτέ ότι έχουμε φιλικές σχέσεις με τις συμμαχίες που ανέφερες, άλλωστε έχουμε και οχυρά μαζί με αυτές τις συμμαχίες. Όπως άλλωστε έχετε κι εσείς με την OMG κοινό οχυρό. Διάβασε τις πιο πάνω δημοσιεύσεις το λέμε ξεκάθαρα.
Εσείς επιμένετε και αρνείστε ότι έχετε συμμαχία με OMG. Τα γεγονότα όμως και τα στατιστικά μάλλον σε διαψεύδουν.
Ο μόνος λόγος που ζητάτε μια συμφωνία είναι, για να πηγαίνετε μαζί στις μάχες με OMG, όπως κάνετε τους τελευταίους μήνες, κάνοντας κατάχρηση μιας συμφωνίας που δεν θα επιτρέπει πολλαπλές μάχες, με τρόπο που θα συμφέρει τις δύο συμμαχίες Ένωση - OMG. Όπως σήμερα που η OMG ακύρωσε την επίθεση της, για να έρθει στην επίθεση την δική σας στο οχυρό μας.
Εμείς ποτέ δεν πήγαμε σε επίθεση ή άμυνα της Ένωσης κατά OMG ή και σε οποιαδήποτε μάχη εκατέρωθεν των δύο συμμαχιών. Τηρούσαμε και τηρούμε αυτό που αναφέρεις ως ουδέτερες μάχες.

1. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΧΥΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ OMG ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΩ.
2. ΙΣΩΣ ΑΚΥΡΩΣΑΝ ΟΙ OMG ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑΝΕ ΔΙΠΛΗ ΜΑΧΗ.
3. Η ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΜΑΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΕΡΒΕΡ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ (ΑΠΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΜΑΣ) ΣΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ XP και παει ο καθενας οπου θελει.
4. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΣ ΑΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΝΩ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΟΙΝΑ ΟΧΥΡΑ.

Προς ΛΑΚΟΡΑΣ: συμφωνω με οσα λες, μου φαινονται λογικα, και δεν σχολιαζω για τις μαχες τα γνωστα που ρωτας γτ εχεις δικιο οτι καλο ειναι να τα λεμε στο skype αλλιως πεφτουνε και κλειδωματα.
Προσωπικα προτιμω τις οργανωμενες μαχες οπου γινονται ομορφα και ειναι μοιρασμενες σε δυναμη, αλλα οταν παραδεχεσαι οτι δεν εχετε οργανωση και κανει ο καθενας οτι θελει προκαλοντας την τυχη του, δεν καταλαβαινω σε τι αποσκοπει η συμμαχια σας και γιατι εχει τοσα παραπονα οταν δεν δεχεστε καν την ελλειψη πολλαπλων μαχων, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ηταν το αρχικο θεμα που ανοιξε το ποστ αυτο απο τον EVENDER... Δηλ. ζητατε κατι εδω και μετα για να το πετυχετε αρχιζετε να το διαπραγματευεστε με αλλα πραγματα που επισης ζητατε. Δεν ξερω αν αυτο ειναι τοσο ορθο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitrisCh

Μέλος
1) Οχυρό Με λες επιθεση. Προφανώς δεν γνωρίζετε ποια οχυρά έχετε.
2) Είναι πάγια τακτική, να ακυρώνετε εσείς όταν έχουν οι OMG μάχη με ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ, ή η Ένωση μάχη με ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ, να ακυρώνει η μία συμμαχία και να πηγαίνει συντεταγμένα σε ουδέτερη μάχη, κατά την δική σου άποψη. Δεν τρώμε κουτόχορτο.
3) Όταν ακυρώνει η μία συμμαχία εκ των δύο και πηγαίνει με την άλλη και αυτό πάντοτε σε μάχες κατά της ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ, αυτό, σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να εννοηθεί ουδέτερη μάχη.
4) Έχουμε φιλικές σχέσεις με πόλεις αυτών των συμμαχιών, λόγω κοινών και κάποιες πόλεις της συμμαχίας με πόλεις άλλων συμμαχιών. Δεν έχουμε συμμαχίες. Εσείς έχετε συμμαχία με OMG; Τα γεγονότα και τα στατιστικά εξακολουθούν να σας διαψεύδουν.
 

DeletedUser4456

Guest
Μπορει να λεμε εδω συνεχεια τα ιδια, και παντα χωρις αποδειξεις.
Δεν απολογουμαι για τις τακτικες που εχει η καθε συμμαχια. Ωστοσο σου θυμιζω πως κι εσυ εντιμα ειχες ακυρωσει μαχη που μας βαλατε για να παιξετε αμυνα και δεν βγηκε κανεις να πει κατι.
Αποψη σου ειναι χωρις αποδειξεις να λες οτι θες για τις μαχες μας οτι εχουμε συμμαχια. Δεν εχουμε ΑΚΟΜΑ αλλα μου την δινει η γκρινια.

Οσο για το ΕΝΑ οχυρο ειναι απο τα ΡΕΜΑΛΙΑ (δεν ειναι καν OMG) και δεν ειχα ιδεα οτι ειμασταν μαζι, θα φροντισω να φυγει απο εκει! και αυτο γιατι δεν γινεται δεκτο απο εμας γιατι για παραδειγμα αν μια πολη μας βαρεσει το οχυρο αυτο θα πρεπει να παρουμε θεση τελειως παρανοικη.

ΥΓ ΗΔΗ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3920

Guest
Εγω θα συμφωνησω με τον μοναδικο και ακρως περιγραφικο lakora :w

Περα απο την πλακα τωρα..Δεν ειναι κακο οτι υπαρχουν 3 συμμαχιες απλα θα πρεπει να διδαχτουμε να μην κανουμε παραλληλες σχεσεις αναλογα με το τι μας συμφερει την εκαστοτε στιγμη και παντοτε να παιζουμε μονο με γνωμονα την συμμαχια μας, καμια αλλη..Τα του οικου μας θα μπορουσε να πει κανεις..Αν μια μαχη δεν αφορα αμεσα την συμμαχια ,δεν θα παρει εμφανη και οργανωμενη σταση απεναναντι στην μαχη γιατι τοτε μπλεκεται στα ποδια και καταστρεφει την ιδια την μαχη.Τωρα το αν θα πανε καποια μελη αυτονομα αυτο ειναι αλλο θεμα.Μου ειναι αδιαφορο.Αυτο που εγω δεν θελω να βλεπω σαν παιχτης ειναι η απροκαληπτη ενισχυση καποιου στρατοπεδου προς το αλλο για την υποτιμηση του τριτου.Τα γεγονοτα ειναι ιδια το μονο που αλλαζει ειναι τα προσωπα και οι περιστασεις..Αυτο να θυμαστε..Η ιστορια παντοτε επαναλαμβανεται,ειτε μιλαμε για west ειτε για τον β' παγκοσμιο.Οποτε ας ορισουμε καποια πραγματα και ας οριοθετησουμε τις σχεσεις μας και ολα θα ρεουν ομαλα..

--- πλακιτσα---(μην το εκλαβετε ως κατι αλλο :w
Αγνωστε Χ δεν μιλας και στεναχοριεμαι..επεσε πολυ σιωπη..ξαφνικα εχασες τα επιχειρηματα σου εναντιον μου?? Και προσωνυμια αλλη φορα δεν θα επιτρεψω,..θα σε καταγγειλω στον ΟΗΕ(που ξερεις τι ειναι φανταζομαι..:p )

Εχεις δει την υπογραφη μου εε??Ειναι πολεμικη ιαχη(ελπιζω να μην σου βαζω δυσκολα),δεν θυμιζει κατι απο Αρχιμηδη φανταζομαι εε??

Επισης κατι εντελως ασχετο: Αφυΐας σημείον το ενδιατρίβειν τις περί το σώμα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
τελικα εμεις στην σπαμε πλακα ειμαστε οι συνωμοτες η να παω με τους αλλους?

λοιπον παιδια και απευθηνομαι σε ολους οσους βλεπουν το φορουμ...
η ενωση με την omg ειναι δυο αδελφικες συμμαχιες λειτουργουν
και οι δυο με τον ιδιο τροπο, εχουν 2-3 ατομα η καθε συμμαχια "αφεντικα"
και παιρνουν αποφασεις ευκολα και γρηγορα!
κατι που στην σπαμε πλακα δεν υπηρχε δεν υπαρχει και ελπιζω να μην γινει ποτε...

το οτι μας εχετε βαλει στην μεση και μας κοπανατε κανει μπαμ απο μακρυα
οσο και αν δεν θελετε να το παραδεχτειτε...
σε οποια συμμαχια και αν βαλουμε επιθεση βρισκουμε τους δυνατοτερους και απ τις δυο συμμαχιες απεναντι μας...
και επειδη ολος ο αριζονα εχει καταλαβει, οτι καβαλησατε το καλαμι και πατε με χιλια για "ηγετες" του σερβερ ερχονται με την σπαμε πλακα γιατι ειμαστε οι μονοι που μπορουμε να σας κοντραρουμε...και εχουμε και περισοτερη πλακα απο σας...
ειμαστε και ωραια παιδια...πως θα γινει?

ολα τ αλλα περι πρωινον μαχων...και βραδυνων μαχων ειναι να χαμε να λεγαμε...
ποτε δεν σας πηραμε οχυρο σε μαχη που γινοταν 3 το βραδυ γιατι ερχομασταν 7-10 ατομα με 300 ζωη...
και ολοι οφ λαιν να εισασταν οχυρο δεν επεφτε...
επειδη λοιπον ειδα και καταλαβα (και οχι μονο εγω) οτι εσας το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να ειστε "πρωτες μουρες" και "νικητες" και οι "καλυτεροτεροι"....
σας υποσχομαι ενα πραγμα....
και οχυρο στις 3 θα χασετε και στις 4 και στις 6:15 μπορει...
ο αριζονα κ1 δεν θα γινει συμφωνειες για μενα δεν υπαρχουν (και για τον λακορα απ οτι θυμαμαι το ιδιο ισχυει...)
αρα βαλτε ιππασια προμηθευτειτε και σβολους και ετοιμαστειτε να ζησετε τις ενδοξες μερες του θαναση βεγγου!!!

τα παραπανω αποτελουν προσωπικες αποψεις και ουδεμια σχεση εχουν με την συμμαχια σπαμε πλακα απ την οποια θα αποχωρησω!
φυσικα θα ειμαι παντα διπλα σ αυτους που αξιζουν να ειμαι!
οχι οτι με θελουν κι ολας... απλα για να τους σπαω τα νευρα...
καλη συνεχεια και καλη διασκεδαση! :wk
 

dimitrisCh

Μέλος
Ναι ακυρώσαμε μάχη που είχαμε βάλει σε σας, για να πάμε στις 8 επιθέσεις που μας είχε βάλει η OMG. Εγώ μιλάω με στοιχεία!
 

DeletedUser4456

Guest
τελικα εμεις στην σπαμε πλακα ειμαστε οι συνωμοτες η να παω με τους αλλους?

λοιπον παιδια και απευθηνομαι σε ολους οσους βλεπουν το φορουμ...
η ενωση με την omg ειναι δυο αδελφικες συμμαχιες λειτουργουν
και οι δυο με τον ιδιο τροπο, εχουν 2-3 ατομα η καθε συμμαχια "αφεντικα"
και παιρνουν αποφασεις ευκολα και γρηγορα!
κατι που στην σπαμε πλακα δεν υπηρχε δεν υπαρχει και ελπιζω να μην γινει ποτε...

το οτι μας εχετε βαλει στην μεση και μας κοπανατε κανει μπαμ απο μακρυα
οσο και αν δεν θελετε να το παραδεχτειτε...
σε οποια συμμαχια και αν βαλουμε επιθεση βρισκουμε τους δυνατοτερους και απ τις δυο συμμαχιες απεναντι μας...
και επειδη ολος ο αριζονα εχει καταλαβει, οτι καβαλησατε το καλαμι και πατε με χιλια για "ηγετες" του σερβερ ερχονται με την σπαμε πλακα γιατι ειμαστε οι μονοι που μπορουμε να σας κοντραρουμε...και εχουμε και περισοτερη πλακα απο σας...
ειμαστε και ωραια παιδια...πως θα γινει?

ολα τ αλλα περι πρωινον μαχων...και βραδυνων μαχων ειναι να χαμε να λεγαμε...
ποτε δεν σας πηραμε οχυρο σε μαχη που γινοταν 3 το βραδυ γιατι ερχομασταν 7-10 ατομα με 300 ζωη...
και ολοι οφ λαιν να εισασταν οχυρο δεν επεφτε...
επειδη λοιπον ειδα και καταλαβα (και οχι μονο εγω) οτι εσας το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να ειστε "πρωτες μουρες" και "νικητες" και οι "καλυτεροτεροι"....
σας υποσχομαι ενα πραγμα....
και οχυρο στις 3 θα χασετε και στις 4 και στις 6:15 μπορει...
ο αριζονα κ1 δεν θα γινει συμφωνειες για μενα δεν υπαρχουν (και για τον λακορα απ οτι θυμαμαι το ιδιο ισχυει...)
αρα βαλτε ιππασια προμηθευτειτε και σβολους και ετοιμαστειτε να ζησετε τις ενδοξες μερες του θαναση βεγγου!!!

τα παραπανω αποτελουν προσωπικες αποψεις και ουδεμια σχεση εχουν με την συμμαχια σπαμε πλακα απ την οποια θα αποχωρησω!
φυσικα θα ειμαι παντα διπλα σ αυτους που αξιζουν να ειμαι!
οχι οτι με θελουν κι ολας... απλα για να τους σπαω τα νευρα...
καλη συνεχεια και καλη διασκεδαση! :wk


- ΣΠΑΜΕ - 3Ε - μισοι Nrg - AD - paint it balck - ΠΑΡΕΑ-0300 θες κι αλλες?

- Εχει χαθει οχυρο πρωι και εχω στειλει τις μαχες στον dimitris ch εδω δεν βαζω ντονουμεντα απο μαχες και ονοματα να κρατησουμε ενα επιπεδο συνομιλιας.

- Δεν μας νοιαζει να ειμαστε πρωτες "μουρες" και ειναι ντροπη να το ακουω αυτο, εγω προσωπικα θελω δυνατες μαχες και αυτο δεν ειναι εφικτο τα ξημερωματα ουτε με πολλαπλες μαχες. Αυτο πολεμουσα ματαιως ως τωρα.

Αυτα απο μενα. Τα αλλα στο γηπεδο.
 

dimitrisCh

Μέλος
Φίλε μου Mr. NO MERCY, σε αυτές τις μάχες που χάσατε οχυρό, δεν εμπλεκόταν σε καμία μάχη η συμμαχία μας, αλλά είτε εμπλεκόταν ΤΑ ΡΕΜΑΛΙΑ είτε επρόκειτο για τις μεταξύ σας 'φιλικές' μάχες με την OMG.
Πως δικαιολογείται διαφορετικά να χάνετε οχυρό από την OMG και σε μισή ώρα να είστε μαζί με την OMG συντεταγμένα σε μάχη κατά τρίτης συμμαχίας; Περιμένω μια εξήγηση επ' αυτού.
 

DeletedUser4456

Guest
Ακριβως τετοια γεγονοτα αποδεικνυουν την ουδετεροτητα μας.

Και σου εστειλα αλλες μαχες με τιτλο τσαντες, εκει φαινονται σε ποια μαχη χασαμε οχυρο στις 3 το πρωι.
 

DeletedUser

Guest
λοιπον εχουμε και λεμε , εισαστε οι κακοι και ειμαστε οι καλοι , δε πρεπει να αφησουμε τους κακους να καταστρεψουν τον αριζονα , μπορουμε και εμεις και καλυτερα .

βρε λες ?
 

DeletedUser3473

Guest
- ΣΠΑΜΕ - 3Ε - μισοι Nrg - AD - paint it balck - ΠΑΡΕΑ-0300 θες κι αλλες?

- Εχει χαθει οχυρο πρωι και εχω στειλει τις μαχες στον dimitris ch εδω δεν βαζω ντονουμεντα απο μαχες και ονοματα να κρατησουμε ενα επιπεδο συνομιλιας.

- Δεν μας νοιαζει να ειμαστε πρωτες "μουρες" και ειναι ντροπη να το ακουω αυτο, εγω προσωπικα θελω δυνατες μαχες και αυτο δεν ειναι εφικτο τα ξημερωματα ουτε με πολλαπλες μαχες. Αυτο πολεμουσα ματαιως ως τωρα.

Αυτα απο μενα. Τα αλλα στο γηπεδο.

ειπαμε να μιλαμε σοβαρα ρε φιλε... ολες αυτες οι συμμαχιες που εβαλες δεν εχουν ουτε τον ογκο ουτε την ποιοτητα σε παικτες για κοντραρουν την ενωση
απο μονες τους αν εξαιρεσεις την σπαμε πλακα,
μη γραφεις κατι για να δημιουργησεις εντυπωσεις σ αυτους που δεν ξερουν...
 

DeletedUser3920

Guest
εγω απο εδω και στο εξης τασσομαι μονο υπερ της λακορικης προσεγγισως καμια αλλη γνωμη δεν ειναι αποδεκτη!! ΟΥΓΚ!
 

DeletedUser4456

Guest
oug, αν μετρησουμε ατομα, θα δεις πως εσεις εχετε 1500 ατομα και οι OMG κανα 1100ρι και εμεις με το ζορυ 500. Το θεμα ποιοτητας ειναι προβλημα της καθε συμμαχιας. Αν κανουμε επισημη συμμαχια με OMG θα το μαθετε. Ακομα δεν υπαρχει κατι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
Σας το ξεκαθαρίζω πως δεν έχουμε κάνει καμία συμμαχία με την OMG απλά είμαστε πιο γλυκούληδες στον Αριζόνα.
 

dimitrisCh

Μέλος
Ακριβως τετοια γεγονοτα αποδεικνυουν την ουδετεροτητα μας.

Και σου εστειλα αλλες μαχες με τιτλο τσαντες, εκει φαινονται σε ποια μαχη χασαμε οχυρο στις 3 το πρωι.
Εγώ πάλι γιατί αδυνατώ να το εκλάβω αυτό ως ουδετερότητα;
Και πως μπορεί να θεωρηθεί ουδετερότητα όταν το 40% σε μια μάχη δική σας ή των OMG, είναι από την άλλη συμμαχία;

Το οχυρό δεν τα χάσατε από την συμμαχία μας, αλλά από άλλη.
Μπορώ όμως να σου αναφέρω πολλά παραδείγματα, για οχυρά που χάσαμε όταν μια εκ των δύο Ένωση ή OMG είχε μάχη κατά της ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ και ακύρωνε για να πάνε συντεταγμένα οι δύο συμμαχίες στην δική μας μάχη. Ή όταν βάζαμε επίθεση και μας έβαζαν επίθεση. Ή και για ταυτόχρονες μάχες από OMG και Ένωση κατά της ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ, που δεν ακυρώθηκαν από πλευρά σας. Μην έχετε την απαίτηση λοιπόν να δεχθούμε αυτού του είδους συμφωνίες, όσο δεν ξεκαθαρίζετε οι δύο συμμαχίες το θέμα της ουδετερότητας.
 

DeletedUser4456

Guest
Δεν μπορω να κανω κατι για να εκλαβεις εσυ τα του καισαρος τω καισαρι. Εισαι ελευθερος να πιστευεις οτι θελεις, εχουμε ελευθερια αποψεων.
Απλα επειδη γυρευεις λαθος μαχες. εχω μια. Και να ξερεις μετα τις 12 τα μεσανυχντα ειναι πρωινες (πμ) και ο κοσμος κοιμαται γτ εχει δουλεια - σχολειο το πρωι.
Δεν μπορω να μην απαντησω αφου πρπ να καταλαβαβεις τα ευκολονοητα:
26 Ιαν, 11 1:18 πμ Poker Ditch 2 17 17 ΦαρμακαποΦηκη (Χαθηκε το οχυρο!)
βρες το. Ειναι οι πρωινες για τσαντες... οπως και αλλες 5 που σου εχω στειλει με 37 ατομα για τσαντα...
Αν δεν θελετε να δεχτειτε κατι δεν σας πιεζουμε.
 

DeletedUser

Guest
γιαυτο τωρα θα βαραμε 5 πρωινες για τσαντες , ετσι θα αποφυγουμε να μαζευομαστε πολλοι σε ενα και να δημιουργουνται παρεξηγησεις
 

DeletedUser3473

Guest
Δεν μπορω να κανω κατι για να εκλαβεις εσυ τα του καισαρος τω καισαρι. Εισαι ελευθερος να πιστευεις οτι θελεις, εχουμε ελευθερια αποψεων.
Απλα επειδη γυρευεις λαθος μαχες. εχω μια. Και να ξερεις μετα τις 12 τα μεσανυχντα ειναι πρωινες (πμ) και ο κοσμος κοιμαται γτ εχει δουλεια - σχολειο το πρωι.
Δεν μπορω να μην απαντησω αφου πρπ να καταλαβαβεις τα ευκολονοητα:
26 Ιαν, 11 1:18 πμ Poker Ditch 2 17 17 ΦαρμακαποΦηκη (Χαθηκε το οχυρο!)
βρες το. Ειναι οι πρωινες για τσαντες... οπως και αλλες 5 που σου εχω στειλει με 37 ατομα για τσαντα...
Αν δεν θελετε να δεχτειτε κατι δεν σας πιεζουμε.

μηπως ειναι ευκολο να μας πεις πως λεγετε σημερα το οχυρο για να το δουμε και μεις γιατι αν και δεν με λενε θωμα εξακολουθω να ειμαι απιστος...
υποψη η πολη μας τον ιανουαριο λεγοταν φαρμακαποθηκη...
 

dimitrisCh

Μέλος
Η μάχη που αναφέρεις ήταν προ 3/02/2011 της πρότασης Alamenta Slim και επρόκειτο για κανονική μάχη, και όχι για μάχη για τσάντες.
Και επειδή εμείς στην συμμαχία μας είμαστε κατά μεγάλο βαθμό ξενύχτηδες, το συνηθίζουμε να βάζουμε και κανονικές μετά τις 12. Άλλωστε κάναμε και ψηφοφορία στην συμμαχία και οι περισσότεροι θέλουν τις μάχες μεταξύ 00-01 πμ. Τώρα αν εσείς έχετε πολλούς παίκτες που πηγαίνουν σχολείο, και δεν μπορούν να είναι στις μάχες αυτήν την ώρα, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.
 

DeletedUser4456

Guest
Αποψε ειχε πολυ κοσμο το οχυρο αρα ηταν ωραια μαχη. (φουλ συμμετοχη και στις 2 πλευρες πολλοι ΟΝ, νορμαλ ωρα, παραυτα γκρινιαζετε)!

ΛΑΚΟΡΑΣ
Καλα κανετε να τα παιρνετε τα ξημερωματα (με λιγο xp) να τα παιρνουμε εμεις το βραδακι (με καλο xp).
Αλλα μην λετε εδω οτι εχετε και παραπονα για τις πολλαπλες μαχες, οπως το ποστ που ανοιξε ο EVENDER να μην γινονται διπλες και μετα μας απειλεις πως θα συνεχισεις να κανεις πολλαπλες. Και μπορουμε να το κανουμε ολοι αυτο εξαλλου. Αν σας αρεσει εγω τι αλλο να κανω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή