Ενστάσεις για τα αποτελέσματα

Chief *Kounelos*

Μέλος
αρχείο λήψης (1).png

Έχω 10 λογαριασμούς με 10 διαφορετικά ονόματα και 10 διαφορετικούς κόσμους. Αχ γιατί δεν με αφήνει η Ιννο να λάβω μέρος και με τούς 10 λογαριασμούς σε ενα διαγωνισμό? Αφού όλοι οι λογαριασμοί είναι ανεξάρτητοι :D Κλαίω

@knightmaregr Γύρος 8 έχω σωστή απάντηση αλλά δεν φαίνεται το όνομα μου.
 

selakano

Μέλος
το προβλημμα πιο ειναι; οτι ειναι η ιδια φωτογραφια; Οκ παραδεχομαι οτι ηθελε βοηθεια και του εδωσα την απαντηση την σωστη. οπως και ολοι εκαναν. μεχρι και bold και τα κενα ειναι ιδια σε ολες τις απαντησεις. αυτους γιατι δε τους εκοψες; που να δεις τι εγινε στον γριφο με το παζλ στο 9... που ολοι εγραφαν
A-2
B-3
C-1

τα πηρες λαθος αυτα; θα τα επαιρνες λαθος αν στα ανεβαζαν σε φωτογραφια; θα εβλεπες το μεγεθος της φωτογραφιας; ειναι ή δεν ειναι σωστες οι απαντησεις περα απο καθε αμφισβητηση;,

και για να το ληξουμε.... εγω το συγκεκριμμενο αντικειμενο δε το θελω πλεον. χαρισμα σου. μη σε ξοδεψουμε... δωστα σε αυτους που θες οι οποιοι εκαναν τρανταχτα λαθη (καποια τα πηρες σωστα και καλα εκανες).
Σου απεδειξα, σε ολη τη κουβεντα οτι και εσεις απο μερους σας ειχατε σφαλματα στη μεταφραση και στις απαντησεις που θελετε για σωστες.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ - EVENT - ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ. ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΟΜΩς ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕς ΜΕΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΤΕ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ.

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ ΒΡΕ.
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
Που κολλάει αυτό , δεν αναφέρεται η ημερομηνία η η μέρα η ώρα σαν χρονολογία το πότε ξεκίνησα, το αποτέλεσμά των δημιουργών είναι η χρονολογία.
Ενοω οτι για αυτο δε στο μετρησε λογικα
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
@knightmaregr Γύρος 8 έχω σωστή απάντηση αλλά δεν φαίνεται το όνομα μου.
Η εικόνα που μας στείλατε, τουλάχιστον για εμάς, δεν έβγαζε κάποιο νόημα στην ερώτηση "πόσο καιρό παίζετε The West;"
Που κολλάει αυτό , δεν αναφέρεται η ημερομηνία η η μέρα η ώρα σαν χρονολογία το πότε ξεκίνησα, το αποτέλεσμά των δημιουργών είναι η χρονολογία.
Έγραφα το από πάνω, και οκ μπορώ να καταλάβω την ιδέα, αλλά πραγματικά τώρα, ποιος άλλος θα το καταλάβαινε αυτό; :p
Ας περιμένουμε τον CoMa τότε για αυτήν την ερώτηση ;)
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Η εικόνα που μας στείλατε, τουλάχιστον για εμάς, δεν έβγαζε κάποιο νόημα στην ερώτηση "πόσο καιρό παίζετε The West;"

Έγραφα το από πάνω, και οκ μπορώ να καταλάβω την ιδέα, αλλά πραγματικά τώρα, ποιος άλλος θα το καταλάβαινε αυτό; :p
Ας περιμένουμε τον CoMa τότε για αυτήν την ερώτηση ;)
Πείτε μας με μια φωτογραφία πόσο καιρό παίζετε The West.
Μπορεί να είναι η εικόνα ενός συγκεκριμένου γεγονότος στον κόσμο ή στο The West, αλλά η εικόνα δεν πρέπει να περιέχει ημερομηνία/έτος.

Τόσο πολύ σας δυσκόλεψα? :D
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
@MrBean Η απάντησή σας στον Γύρο IV ήταν λίγο παραπάνω από 3 ώρες εκτός χρόνου. Δεν είχε πολύ μεγάλη σχέση η επεξεργασία της απάντησης, αν και την σημειώσαμε ως μία από τις πρώτες φορές που κάποιος έκανε σωστή επεξεργασία :) Πιθανόν θα έκανε καταλάθος ορθογραφικό λάθος ο CoMa πιο πριν που σας ενημέρωσε ότι ήταν εντός χρόνου.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Πείτε μας με μια φωτογραφία πόσο καιρό παίζετε The West.
Μπορεί να είναι η εικόνα ενός συγκεκριμένου γεγονότος στον κόσμο ή στο The West, αλλά η εικόνα δεν πρέπει να περιέχει ημερομηνία/έτος.

Τόσο πολύ σας δυσκόλεψα? :D
Εε ναι είναι σαν εγώ να στέλνω μια φωτογραφία από το Grand Canyon στην Αμερική, για την ερώτηση πόσο κάνει 2+2, και περιμένω να σκεφτεί κάποιος ότι οι 4 πυλώνες βράχων στην φωτογραφία είναι η σωστή απάντηση.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Εε ναι είναι σαν εγώ να στέλνω μια φωτογραφία από το Grand Canyon στην Αμερική, για την ερώτηση πόσο κάνει 2+2, και περιμένω να σκεφτεί κάποιος ότι οι 4 πυλώνες βράχων στην φωτογραφία είναι η σωστή απάντηση.

Καλά νταξει το παρακάνεις, δεν ήταν και τόσο δύσκολο να το καταβάλει κάποιος, αφού λέει ξεκάθαρα, ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΌΣ στο κόσμο η στο The West , το γεγονός είναι οτι έκανα δημιουργία 7 επεξεργασμένα δέρματα, αφού δεν γίνεται να είχα αρχίσει τι παιχνίδι σήμερα η ώρα 8 τότε η απάντηση θα ήταν το 7 , λογικό μου φαίνεται. Είμαι ο μόνος που το σκέφτεται έτσι? Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση δυσκολία...
 

sot k

Νέο Μέλος
Καλησπέρα
Θα ξαναδώσω το Σεπτέβριο
Με έκοψε ο τρίτος επιτηρητής, μάλλον με τσίμπησε με σκονάκι
Τελευταιο μαθημα για πτυχιο σε περνανε ολοι οι καθηγητες εκτος απο τον coma :D.
Διαγωνισμός για γεννέθλια είναι ρε παιδιά. Η προσπάθια μετράει
 

mogur1

Νέο Μέλος
Αλήθεια τώρα;
1
2
Καλημέρα σας

Να δηλώσω αρχικά ότι δεν επιθυμώ να λάβω κανένα από τα ¨δώρα¨ του West.

ΑΡΝΟΥΜΑΙ κατηγορηματικά ότι αντέγραψα από κάποιον ή έδωσα τις απαντήσεις σε κάποιον άλλον. Και αναμένω αποδείξεις και όχι ενδείξεις, ελπίζοντας ότι δε χρειάζεται να αναφέρω τη διαφορά των δυο εννοιών.

Εσείς μπορείτε να αρνηθείτε, έστω και με μικρά γράμματα, ότι δεν είστε άξιοι να κάνετε ένα διαγωνισμό με σκοπό να δώσετε επετειακά δώρα; Επιτρέψτε μου να έχω σοβαρές ενδείξεις για το αντίθετο.

Πριν απαντήσετε να σας θυμίσω ενδεικτικά το γύρο V στον οποίο υπήρχε η ερώτηση ¨Ποιο επάγγελμα μπορεί να δημιουργήσει μια Γυαλιστική πέτρα ; (μην το αρνηθείτε, υπάρχουν στοιχειά).

Και ωωω του θαύματος, τελειώνοντας ο διαγωνισμός, και στην έκδηλη προσπάθεια σας να ¨δώσετε¨ δώρα στους συμμετέχοντες ανακαλύπτετε ανυπόστατες δήθεν αποδείξεις ώστε να φανείτε για μια ακόμα φορά αναξιόπιστοι. Ομολογουμένως μια ακόμη επιτυχία στο βιογραφικό σας.

Τελειώνοντας να σας υπενθυμίσω ότι τα δώρα είναι εσωτερική ανάγκη, ένδειξη ενδιαφέροντος. Μας ανεβάζουν ψυχολογικά, μας κάνουν να νιώθουμε αγαπητοί, περήφανοι, αποδεκτοί, ότι ο άλλος μας σκέφτεται και ότι είμαστε σημαντικοί για αυτόν. ΑΚΡΙΒΟ Ή ΦΘΗΝΟ; Δεν έχει καμία σημασία. (αλήθεια πόσο σημαντικοί είμαστε για σας; Και δεν αναφέρομαι στους ημέτερους, αλλά στους υπόλοιπους). Και μην πιαστείτε από τους..ημέτερους. γιατί απλά έχω τις ίδιες ¨αποδείξεις¨ που έχετε εσείς για την κατ εσάς παρανομία που έχω κάνει. Και θα βρεθώ στη δυσάρεστη θέση να σας απαντήσω και εγώ ¨Αλήθεια τώρα;¨. Και ελπίζω τότε να μη λάβετε την απάντηση μου ειρωνική, όπως το ίδιο κάνω και γω με την αντίστοιχη δική σας. Ή μήπως είναι;



Υ.Γ Καληνύχτα Κεμάλ αυτό το παιχνίδι δε θα αλλάξει ποτέ
Καληνύχτα
 

MrBean

Μέλος
@MrBean Η απάντησή σας στον Γύρο IV ήταν λίγο παραπάνω από 3 ώρες εκτός χρόνου. Δεν είχε πολύ μεγάλη σχέση η επεξεργασία της απάντησης, αν και την σημειώσαμε ως μία από τις πρώτες φορές που κάποιος έκανε σωστή επεξεργασία :) Πιθανόν θα έκανε καταλάθος ορθογραφικό λάθος ο CoMa πιο πριν που σας ενημέρωσε ότι ήταν εντός χρόνου.

Πραγματικά δεν με πειράζει ο λόγος που έχασα το αντικείμενο (άμα αποφασίσετε μεταξύ σας πείτε μου) έχω χάσει και άλλο (γύρος 2) που πάλι δεν πρόλαβα να απαντήσω.Το θέμα είναι πως η εταιρία έχει θεσπίσει κάποιους κανόνες και εσείς επιλέγετε να κάνετε τα στραβά μάτια και να βοηθήσετε παίχτες επειδή πιστεύετε/θεωρείτε/μαντεύετε πείτε το όπως θέλετε ότι δεν ξέρουν καλά από τεχνολογία και πολύ καλά κάνετε.Δεν είναι κακό επαναλαμβάνω για ένα σετάκι επετειακό που δεν επειρεάζει ουσιαστικά το παιχνίδι απλά και η ύπαρξή του θα είναι συλλεκτική να παραβλέψετε έναν κανόνα ώστε όλοι οι παίχτες να είναι χαρούμενοι και να σας λένε ευχαριστούμε.Παρόλα αυτά τι αποφασίσατε να κάνετε;ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ κόψατε συμμετοχές από άτομα είτε για μια λέξη,είτε γιατί άργησαν να απαντήσουν,είτε γιατί απάντησαν Αγγλικά,είτε γιατί είχαν απαντήσεις παρόμοιες.Δεχθήκατε επίσης μια δικαιολογία του τύπου δεν ξέρω από τεχνολογία παράτα μας αμάσιτα (όλοι εδώ μέσα ξέρουν να κατεβάζουν επεκτάσεις/scripts για χρυσές δουλειές χωρίς να γνωρίζουν από τεχνολογία) αλλά δεν μπορείτε να παραβλέψετε τους υπόλοιπους λόγους.Πραγματικά δεν υπάρχει κάτι που μπορείτε να πείτε και να με πείσετε ότι στην όλη διαδικασία δεν υπάρχει κάποιου είδους δόλος χωρίς να ξέρω όμως το γιατί, όχι μόνο προς το πρόσωπό μου αλλά γενικότερα η όλη σας αντιμετώπιση προς μερικούς παίχτες είναι πολύ λάθος και είναι κρίμα.

Έτσι όπως αντιμετωπίζετε τον κόσμο σε κάθε ευκαιρία να δω πραγματικά σε άλλο event ποιος θα ασχοληθεί.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλημέρα σας

Να δηλώσω αρχικά ότι δεν επιθυμώ να λάβω κανένα από τα ¨δώρα¨ του West.

ΑΡΝΟΥΜΑΙ κατηγορηματικά ότι αντέγραψα από κάποιον ή έδωσα τις απαντήσεις σε κάποιον άλλον. Και αναμένω αποδείξεις και όχι ενδείξεις, ελπίζοντας ότι δε χρειάζεται να αναφέρω τη διαφορά των δυο εννοιών.

Εσείς μπορείτε να αρνηθείτε, έστω και με μικρά γράμματα, ότι δεν είστε άξιοι να κάνετε ένα διαγωνισμό με σκοπό να δώσετε επετειακά δώρα; Επιτρέψτε μου να έχω σοβαρές ενδείξεις για το αντίθετο.

Πριν απαντήσετε να σας θυμίσω ενδεικτικά το γύρο V στον οποίο υπήρχε η ερώτηση ¨Ποιο επάγγελμα μπορεί να δημιουργήσει μια Γυαλιστική πέτρα ; (μην το αρνηθείτε, υπάρχουν στοιχειά).

Και ωωω του θαύματος, τελειώνοντας ο διαγωνισμός, και στην έκδηλη προσπάθεια σας να ¨δώσετε¨ δώρα στους συμμετέχοντες ανακαλύπτετε ανυπόστατες δήθεν αποδείξεις ώστε να φανείτε για μια ακόμα φορά αναξιόπιστοι. Ομολογουμένως μια ακόμη επιτυχία στο βιογραφικό σας.

Τελειώνοντας να σας υπενθυμίσω ότι τα δώρα είναι εσωτερική ανάγκη, ένδειξη ενδιαφέροντος. Μας ανεβάζουν ψυχολογικά, μας κάνουν να νιώθουμε αγαπητοί, περήφανοι, αποδεκτοί, ότι ο άλλος μας σκέφτεται και ότι είμαστε σημαντικοί για αυτόν. ΑΚΡΙΒΟ Ή ΦΘΗΝΟ; Δεν έχει καμία σημασία. (αλήθεια πόσο σημαντικοί είμαστε για σας; Και δεν αναφέρομαι στους ημέτερους, αλλά στους υπόλοιπους). Και μην πιαστείτε από τους..ημέτερους. γιατί απλά έχω τις ίδιες ¨αποδείξεις¨ που έχετε εσείς για την κατ εσάς παρανομία που έχω κάνει. Και θα βρεθώ στη δυσάρεστη θέση να σας απαντήσω και εγώ ¨Αλήθεια τώρα;¨. Και ελπίζω τότε να μη λάβετε την απάντηση μου ειρωνική, όπως το ίδιο κάνω και γω με την αντίστοιχη δική σας. Ή μήπως είναι;



Υ.Γ Καληνύχτα Κεμάλ αυτό το παιχνίδι δε θα αλλάξει ποτέ
Καληνύχτα
Θα γίνουμε πάλι οι κακοί της υπόθεσης, αλλά τι να κάνουμε μάλλον κακοί είμαστε βουνό μου.
Για κάθε παιχνίδι γίνεται δεκτή μόνο μία συμμετοχή. Εάν δημιουργηθούν περισσότερες καταχωρήσεις, λαμβάνεται υπόψη μόνο η πρώτη.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πραγματικά δεν με πειράζει ο λόγος που έχασα το αντικείμενο (άμα αποφασίσετε μεταξύ σας πείτε μου) έχω χάσει και άλλο (γύρος 2) που πάλι δεν πρόλαβα να απαντήσω.Το θέμα είναι πως η εταιρία έχει θεσπίσει κάποιους κανόνες και εσείς επιλέγετε να κάνετε τα στραβά μάτια και να βοηθήσετε παίχτες επειδή πιστεύετε/θεωρείτε/μαντεύετε πείτε το όπως θέλετε ότι δεν ξέρουν καλά από τεχνολογία και πολύ καλά κάνετε.Δεν είναι κακό επαναλαμβάνω για ένα σετάκι επετειακό που δεν επειρεάζει ουσιαστικά το παιχνίδι απλά και η ύπαρξή του θα είναι συλλεκτική να παραβλέψετε έναν κανόνα ώστε όλοι οι παίχτες να είναι χαρούμενοι και να σας λένε ευχαριστούμε.Παρόλα αυτά τι αποφασίσατε να κάνετε;ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ κόψατε συμμετοχές από άτομα είτε για μια λέξη,είτε γιατί άργησαν να απαντήσουν,είτε γιατί απάντησαν Αγγλικά,είτε γιατί είχαν απαντήσεις παρόμοιες.Δεχθήκατε επίσης μια δικαιολογία του τύπου δεν ξέρω από τεχνολογία παράτα μας αμάσιτα (όλοι εδώ μέσα ξέρουν να κατεβάζουν επεκτάσεις/scripts για χρυσές δουλειές χωρίς να γνωρίζουν από τεχνολογία) αλλά δεν μπορείτε να παραβλέψετε τους υπόλοιπους λόγους.Πραγματικά δεν υπάρχει κάτι που μπορείτε να πείτε και να με πείσετε ότι στην όλη διαδικασία δεν υπάρχει κάποιου είδους δόλος χωρίς να ξέρω όμως το γιατί, όχι μόνο προς το πρόσωπό μου αλλά γενικότερα η όλη σας αντιμετώπιση προς μερικούς παίχτες είναι πολύ λάθος και είναι κρίμα.

Έτσι όπως αντιμετωπίζετε τον κόσμο σε κάθε ευκαιρία να δω πραγματικά σε άλλο event ποιος θα ασχοληθεί.
Πάμε πάλι να γίνουμε κακοί:
Κανονισμοί forum:
1. Μόνο Ελληνικά
Όπως και με τα υπόλοιπα στοιχεία του παιχνιδιού, σε αυτό το forum γράφουμε μόνον Ελληνικά. Παρακαλούμε να περιορίσετε την χρήση κάποιας ξένης γλώσσας μόνο σε σύντομα quotes ή φράσεις (συνήθεις ξένες φράσεις και στην καθομιλουμένη) και μόνο όταν αυτό είναι απαραίτητο.

Αλλά ο κύριος λόγος αποκλεισμού του παίκτη @kontria ήταν ότι απάντησε μετά από κάποιες ώρες.

Όταν αναγράφουμε 10 λέξεις και γράφει κάποιος 11 τότε και αυτός που έγραψε 50 είναι στην ίδια κατηγορία.
 

selakano

Μέλος
Μάλιστα. Ο ορισμος της ειρωνίας εχεις καταντησει Κ, knightmare. Τι αντιμετώπιση είναι αυτή απέναντι στους πελάτες σας που σας τα σκάνε για να παίρνετε τα μηνιάτικα;
Θα γίνουμε πάλι οι κακοί της υπόθεσης, αλλά τι να κάνουμε μάλλον κακοί είμαστε βουνό μου.
Αν νομίζετε οτι απέναντι σας έχετε τίποτα 10χρονα είστε γελασμένοι.
 

mogur1

Νέο Μέλος
Θα γίνουμε πάλι οι κακοί της υπόθεσης, αλλά τι να κάνουμε μάλλον κακοί είμαστε βουνό μου.
Από πότε έγινα ¨σου¨;

Το να είστε τραγικοί στη διαχείριση ενός παιχνιδιού είναι θέμα αυτών που σας πληρώνουν, έστω και με τα δικά μας χρήματα.

Το να είστε όμως στοιχειωδώς ευγενείς αποτελεί ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ σας.

Τα καμώματα σας στο παιχνίδι μπορούμε να τα δεχόμαστε και να χαμογελάμε, την ΑΥΘΑΔΕΙΑ , την ΑΓΕΝΕΙΑ και την ΕΙΡΩΝΙΑ όμως στους ομοίους σας και στο περιβάλλον σας.

Κακοί δεν είστε, κάτι άλλο μπορεί, αλλά βλέπετε κάποιοι διαθέτουν τη ευγένεια (άγνωστη λέξη; ) και δε σας χαρακτηρίζουν αναλόγως
 
Κορυφή