Ενστάσεις για τα αποτελέσματα

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Το έκανα edit αμέσως....εετηλα υποστήριξη και μου είπαν ότι είναι οκ.....μην μου το αλλάζετε τωρα
Όσες απαντήσεις δεν περιείχαν ακριβώς ότι ζητούσαν οι γύροι του διαγωνισμού, μέσα στο χρονικό όριο επεξεργασίας, έχουν περαστεί στις λανθασμένες. Εφόσον η απάντησή σας, για την προσθήκη του Μπόνους, ήταν εκτός χρονικού ορίου επεξεργασίας, έχει περαστεί στις λανθασμένες απαντήσεις.
 

remington-13-

Μέλος
Όσες απαντήσεις δεν περιείχαν ακριβώς ότι ζητούσαν οι γύροι του διαγωνισμού, μέσα στο χρονικό όριο επεξεργασίας, έχουν περαστεί στις λανθασμένες. Εφόσον η απάντησή σας, για την προσθήκη του Μπόνους, ήταν εκτός χρονικού ορίου επεξεργασίας, έχει περαστεί στις λανθασμένες απαντήσεις.
Και ξανά λέω μου ότι έκανα εντιτ αμέσως μετά και μου ΕΙΠΑΤΕ σαν διαχείριση ότι μετρήθηκε σαν σωστό...λέμε και ξελεμε δλδ...... Τι να κάνω τώρα εγώ να μαλώνω μαζί σας δημόσια ή να στείλω κατευθείαν μήνυμα στην απάντηση του διαχειριστή που μου είπε ότι μετράει η απάντησή μου????
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
στους γυρους I,II,VI δεν ειμαι στην λιστα. νομιζω απαντησα σωστα.
Η πρώτη σας απάντηση στον Γύρο I, περιείχε σύνδεσμο(link) οπότε βρίσκεται στις λανθασμένες απαντήσεις. Η δεύτερη σας απάντηση στον Γύρο I, ήταν εκτός χρονικού ορίου επεξεργασίας, οπότε παραμένει στις λανθασμένες απαντήσεις.

Στον Γύρο II η απάντησή σας, δεν περιέχει κάποιο Μπόνους, οπότε βρίσκεται στις λανθασμένες απαντήσεις.

Στον Γύρο VI η απάντησή σας, έχει πάρει μέρος σε πολλαπλές αντιγραφές παικτών, οπότε βρίσκεται στις λανθασμένες απαντήσεις.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Και ξανά λέω μου ότι έκανα εντιτ αμέσως μετά και μου ΕΙΠΑΤΕ σαν διαχείριση ότι μετρήθηκε σαν σωστό...λέμε και ξελεμε δλδ...... Τι να κάνω τώρα εγώ να μαλώνω μαζί σας δημόσια ή να στείλω κατευθείαν μήνυμα στην απάντηση του διαχειριστή που μου είπε ότι μετράει η απάντησή μου????
Φυσικά, εάν δεν σας ικανοποίησε η απάντηση που πήρατε, μην διστάσετε να απευθυνθείτε στην αίτηση που μας αναφέρετε.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Καλά παιδιά εγώ αρνούμαι να δεχτώ τα δώρα που δήθεν κέρδισα. Θα ήθελα ότι δώρο έχω κερδίσει να πάει σε παίκτες που δεν κέρδισαν η άδικα έχασαν την απάντηση τους επειδή η ιννο δεν ξέρει να ανοίγει τρίτες σελίδες και δεν τους αρέσει να έχει συνδέσμους στο φόρουμ.

Πραγματικά κουρασατε , έχω στείλει εδώ και σχεδόν μια βδομάδα για τα δώρα και ακόμα περιμένω για να οριστικοποιηθούν τα αποτελέσματα για όλους? Τι σημαίνει αυτό? Δηλαδή θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι να δείτε όλες τις απαντήσεις μια μια ασχέτως αν έχετε ήδη παίκτες που έχετε δει?

Δεν τα θέλω πραγματικά έτσι και αλλιώς είναι το πιο γελειο δώρο γενεθλίων. Δώστε τα δικά μου σε παίκτες που τα χρειάζονται.


Πρέπει να κάτσετε η ΟΔ και να δείτε λίγο τι παίζει μαζί σας , δεν έχετε ομαδικότητα, είστε μακράν η πιο καθυστερημένη κοινότητα του παιχνιδιού, σε άλλες κοινότητες θα ανακοινωθούν χαρακτηριστικά και άλλα και εδώ θα ανακοινωθούν 3-4 μέρες μετά η 1 μέρα πρίν την ανανέωση μερικές φορές και την ίδια μέρα ανανέωσης.


Έχετε μεγάλο θέμα και πολλά προβλήματα σαν ΟΔ που ΔΕΝ ΈΠΡΕΠΕ , κοιτάξτε να δείτε να βγάλετε μια άκρη μεταξύ σας και να λύσετε μεταξύ σας τα προβλήματα σας επειδή φαίνεται το ποσό εκ λάμπουν αυτά, να βάλετε και/η άλλους που να έχουν χρόνο και να ενδιαφέρονται να κάνουν την δουλειά τους.


7nme1x.jpg
 

remington-13-

Μέλος
Φυσικά, εάν δεν σας ικανοποίησε η απάντηση που πήρατε, μην διστάσετε να απευθυνθείτε στην αίτηση που μας αναφέρετε.
Να ρωτήσω τον nightmare άμα πάρει πίσω το ότι μου είπε ότι είναι σωστό?? Όχι δεν θα παρακαλάω για τα αυτονόητα εσύ belle star ανερεις τον nightmare και μου ακυρώνεις την απάντηση...καλή συνέχεια και μάλλον έχετε αποδεχτεί την καραμέλα της κακής διαχείρισης και απλά το παίζεται ότι όλα καλά..... Δεν φταίει ο κόσμος που σας το λέει φταίτε εσείς που δεν κάνετε κάτι για αυτό.....
 

kontria

Μέλος
Ο/Η knightmaregr έγραψε:


Πάμε πάλι να γίνουμε κακοί:
Κανονισμοί forum:
1. Μόνο Ελληνικά
Όπως και με τα υπόλοιπα στοιχεία του παιχνιδιού, σε αυτό το forum γράφουμε μόνον Ελληνικά. Παρακαλούμε να περιορίσετε την χρήση κάποιας ξένης γλώσσας μόνο σε σύντομα quotes ή φράσεις (συνήθεις ξένες φράσεις και στην καθομιλουμένη) και μόνο όταν αυτό είναι απαραίτητο.

Αλλά ο κύριος λόγος αποκλεισμού του παίκτη @kontria ήταν ότι απάντησε μετά από κάποιες ώρες.
Όταν αναγράφουμε 10 λέξεις και γράφει κάποιος 11 τότε και αυτός που έγραψε 50 είναι στην ίδια κατηγορία.
 

CR-M

Μέλος
ειλικρινα θα ηθελα πολλυ να ξερω ποιοι υπεβαλαν ενσταση ωστε να μην παρω ολοκληρωμενο το σετ(προσωπικα δεν προκειται να το ψαξω ουτε καν θα διαβασω το φορουμ σχετικα με αυτο)...ευγε τους και να ξερουν οτι για τα 62 χρονια μου ειναι πολλυ δυσκολο να αντιληφθω γιατι ειναι παρανομο να απαντησω με printscreen..ουτε καν το αντιληφθηκα τι σημαινει το 3ο παραθυρο...τελος παντων ας χαιρονται την δικαιοσυνη τους και τον χαρακτηρα τους.
 

sniperjohn2

Μέλος
ειλικρινα θα ηθελα πολλυ να ξερω ποιοι υπεβαλαν ενσταση ωστε να μην παρω ολοκληρωμενο το σετ(προσωπικα δεν προκειται να το ψαξω ουτε καν θα διαβασω το φορουμ σχετικα με αυτο)...ευγε τους και να ξερουν οτι για τα 62 χρονια μου ειναι πολλυ δυσκολο να αντιληφθω γιατι ειναι παρανομο να απαντησω με printscreen..ουτε καν το αντιληφθηκα τι σημαινει το 3ο παραθυρο...τελος παντων ας χαιρονται την δικαιοσυνη τους και τον χαρακτηρα τους.
CR-M εγω γιαυτον τον λογο αρνηθηκα το σετ . Μια ετσι μια αλλιως γκρινια και φαγωμαρα τοσα χρονια εχω βαρεθει. Αυτοι που αναφεραν το ονομα μου και παρεξηγηθηκαν επειδη στην αρχη μου μετρησαν σαν σωστη την απαντηση με screen ξυδακι . Οσο για την διαχειρηση που πηγε να το παιζει μια ετσι μια αλλιως και σε αυτους ξυδακι. Η κακια θα σας μεινει απο τους παιχτες και στη διαχειρηση η σολομώντεια λυση δεν ειναι παντα τροπος να λυνετε προβληματα . Οπως ειχα πει αυτο μπορουσε να λυθει εσωτερικα . Αλλα ευκαιρια βρηκαν μερικοι ( κλικες και μποτακια ) να κανουν τζερτζελε . Καλοφορετο λαμογια και χρονια πολλα INNO.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hombre

Μέλος
Σε αυτό το φιάσκο, που εμφανίσατε και το ονομάσατε ανακοίνωση αποτελεσμάτων μετά το τέλος του διαγωνισμού, βάλτε σε όσους έλαβαν μέρος
όλο το σετ, φιλικά σας το λέω, πουθενά και σε κανένα σέρβερ δεν έγινε αυτό το χάλι που παρουσιάσατε εδώ, οι δικές μου απαντήσεις ήταν οι ίδιες στο net και στο beta και μαντέψτε, δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Σε αυτό το φιάσκο, που εμφανίσατε και το ονομάσατε ανακοίνωση αποτελεσμάτων μετά το τέλος του διαγωνισμού, βάλτε σε όσους έλαβαν μέρος
όλο το σετ, φιλικά σας το λέω, πουθενά και σε κανένα σέρβερ δεν έγινε αυτό το χάλι που παρουσιάσατε εδώ, οι δικές μου απαντήσεις ήταν οι ίδιες στο net και στο beta και μαντέψτε, δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.
Κάτι παραπάνω ξέρουν εδώ στον GR :D
 

Hombre

Μέλος
Σε αυτό το φιάσκο, που εμφανίσατε και το ονομάσατε ανακοίνωση αποτελεσμάτων μετά το τέλος του διαγωνισμού, βάλτε σε όσους έλαβαν μέρος
όλο το σετ, φιλικά σας το λέω, πουθενά και σε κανένα σέρβερ δεν έγινε αυτό το χάλι που παρουσιάσατε εδώ, οι δικές μου απαντήσεις ήταν οι ίδιες στο net και στο beta και μαντέψτε, δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.

ακόμα περιμένουν οι παίκτες το ολοκληρωμένο σετ για τις σωστές απαντήσεις που έδωσαν και εγώ για το δικό μου,
δεν είναι δυνατόν, σε net και beta, να θεωρούν σωστή την απαντησή μου και εδώ να είναι λάθος.
κάποιο λάθος έχετε κάνει, στον τρόπο σκέψης σας και το πως βλέπετε το παιχνίδι, και τους πελάτες.
με το να εξαντλείται, όλη την αυστηρότητα σας, σε έναν επετειακό διαγωνισμό, αυτό που καταφέρνετε να κάνετε,
είναι να σπρώχνετε στην πόρτα της εξόδου, ακόμα και αυτό τον παίκτη, που είναι στη σκέψη του να αποχωρήσει από το παιχνίδι.
 

Arthur Morgan

Μέλος
δεν είναι δυνατόν, σε net και beta, να θεωρούν σωστή την απαντησή μου και εδώ να είναι λάθος.
Αυτο πραγματικα τα λεει ολα. Ηταν λαθος να υποκειψετε σε πιεσεις συγκεκριμενων παικτων για να χασουν αλλοι τα δωρα και επρεπε να ειχε μετρησει ο πρωτος υπολογισμος των αποτελεσματων. Ετσι θα ειχαμε λαβει ολοι το σετ χωρις ελλειψεις και τουλαχιστον μια εβδομαδα νωριτερα.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Απλά να επισημάνω κάτι, επειδή σε αρκετές δημοσιεύσεις γράφτηκε σε καμία κοινότητα δεν έγινε αυτό, οι άλλες κοινότητες είναι έτσι ή είναι αλλιώς. Για το τι γίνεται στις άλλες κοινότητες, αφήστε να έχουμε μια καλύτερη άποψη και γενικότερα συνολική εικόνα ή τι κάνει η κάθε κοινότητα πρώτον γιατί είμαστε όλοι υπόλογοι στους εκάστοτε υπευθύνους μας και έπειτα όλοι οι coma μεταξύ μας μιλάμε καθημερινά για τα πάντα, είτε αυτό είναι πρόβλημα είτε ερώτηση είτε για το πως χειρίστηκε η μία κοινότητα και πως η άλλη είτε... είτε... είτε. Επίσης, καμία κοινότητα έδωσε σε όλους τους παίκτες όλο το σετ, όπως επίσης αναφέρθηκαν σε αιτήσεις στο κέντρο υποστήριξης. Ναι είμαστε λίγοι παίκτες αλλά δε γίνεται να κάνουμε παντού και πάντα του κεφαλιού μας.
Επίσης υπόψιν, τα αντικείμενα είναι ανταμοιβή ενός διαγωνισμού, δεν αναφέραμε κάπου ότι ήταν δώρα. Όπως υπάρχουν ανταμοιβές για νικητές και ηττημένους σε μάχες οχυρών όπως και σε πολλές άλλες πτυχές του παιχνιδιού. Λάθος μας μεγάλο που λάβαμε υπόψη τις εικόνες μέσω συνδέσμων, κι άλλες κοινότητες το έλαβαν όπως εμείς υπόψη αλλά κάποιοι παραπονέθηκαν καλώς ή κακώς και η οδηγία που βγήκε γι αυτές τις κοινότητες όπως και η δική μας ήταν να τις ακολουθήσουμε κατά γράμμα για να μην υπάρχουν αυτές οι αδικίες. Το εάν έπρεπε να το δώσει ως δώρο σε όλους τους παίκτες, μαζί σας, αλλά έτσι αποφασίστηκε για όλες τις κοινότητες κι έτσι έπρεπε να πράξουμε.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Απλά να επισημάνω κάτι, επειδή σε αρκετές δημοσιεύσεις γράφτηκε σε καμία κοινότητα δεν έγινε αυτό, οι άλλες κοινότητες είναι έτσι ή είναι αλλιώς. Για το τι γίνεται στις άλλες κοινότητες, αφήστε να έχουμε μια καλύτερη άποψη και γενικότερα συνολική εικόνα ή τι κάνει η κάθε κοινότητα πρώτον γιατί είμαστε όλοι υπόλογοι στους εκάστοτε υπευθύνους μας και έπειτα όλοι οι coma μεταξύ μας μιλάμε καθημερινά για τα πάντα, είτε αυτό είναι πρόβλημα είτε ερώτηση είτε για το πως χειρίστηκε η μία κοινότητα και πως η άλλη είτε... είτε... είτε. Επίσης, καμία κοινότητα έδωσε σε όλους τους παίκτες όλο το σετ, όπως επίσης αναφέρθηκαν σε αιτήσεις στο κέντρο υποστήριξης. Ναι είμαστε λίγοι παίκτες αλλά δε γίνεται να κάνουμε παντού και πάντα του κεφαλιού μας.
Επίσης υπόψιν, τα αντικείμενα είναι ανταμοιβή ενός διαγωνισμού, δεν αναφέραμε κάπου ότι ήταν δώρα. Όπως υπάρχουν ανταμοιβές για νικητές και ηττημένους σε μάχες οχυρών όπως και σε πολλές άλλες πτυχές του παιχνιδιού. Λάθος μας μεγάλο που λάβαμε υπόψη τις εικόνες μέσω συνδέσμων, κι άλλες κοινότητες το έλαβαν όπως εμείς υπόψη αλλά κάποιοι παραπονέθηκαν καλώς ή κακώς και η οδηγία που βγήκε γι αυτές τις κοινότητες όπως και η δική μας ήταν να τις ακολουθήσουμε κατά γράμμα για να μην υπάρχουν αυτές οι αδικίες. Το εάν έπρεπε να το δώσει ως δώρο σε όλους τους παίκτες, μαζί σας, αλλά έτσι αποφασίστηκε για όλες τις κοινότητες κι έτσι έπρεπε να πράξουμε.
Δεν πειραζει διευθηντα , τα δικα μου που ειπα οτι δεν θελω και δεν μου τα δωσατε ( δεν εχω παραπονο αφου ο ιδιος το ειπα ) , δωστε τα σε αλλους , καντε μια κληρωση οποιοι δεν πηραν το Χ κομματι και το ειχα κερδισει εγω να κληρωθουν και να το παρει αυτος που θα κερδισει.

Αν θελεις ομως @knightmaregr σου τα δινω δωρο εσενα.

Χωρις κακιες , μονο αγαπη. Καλο καλοκαιρι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Βάση κανονισμών δεν επιτρέπεται ο διαμοιρασμός των αντικειμένων σε άλλους παίκτες, οπότε τα αντικείμενα μπορείτε είτε να τα διεκδικήσετε είτε να μείνουν ως έχουν.
 

MrBean

Μέλος
Απλά να επισημάνω κάτι, επειδή σε αρκετές δημοσιεύσεις γράφτηκε σε καμία κοινότητα δεν έγινε αυτό, οι άλλες κοινότητες είναι έτσι ή είναι αλλιώς. Για το τι γίνεται στις άλλες κοινότητες, αφήστε να έχουμε μια καλύτερη άποψη και γενικότερα συνολική εικόνα ή τι κάνει η κάθε κοινότητα πρώτον γιατί είμαστε όλοι υπόλογοι στους εκάστοτε υπευθύνους μας και έπειτα όλοι οι coma μεταξύ μας μιλάμε καθημερινά για τα πάντα, είτε αυτό είναι πρόβλημα είτε ερώτηση είτε για το πως χειρίστηκε η μία κοινότητα και πως η άλλη είτε... είτε... είτε. Επίσης, καμία κοινότητα έδωσε σε όλους τους παίκτες όλο το σετ, όπως επίσης αναφέρθηκαν σε αιτήσεις στο κέντρο υποστήριξης. Ναι είμαστε λίγοι παίκτες αλλά δε γίνεται να κάνουμε παντού και πάντα του κεφαλιού μας.
Επίσης υπόψιν, τα αντικείμενα είναι ανταμοιβή ενός διαγωνισμού, δεν αναφέραμε κάπου ότι ήταν δώρα. Όπως υπάρχουν ανταμοιβές για νικητές και ηττημένους σε μάχες οχυρών όπως και σε πολλές άλλες πτυχές του παιχνιδιού. Λάθος μας μεγάλο που λάβαμε υπόψη τις εικόνες μέσω συνδέσμων, κι άλλες κοινότητες το έλαβαν όπως εμείς υπόψη αλλά κάποιοι παραπονέθηκαν καλώς ή κακώς και η οδηγία που βγήκε γι αυτές τις κοινότητες όπως και η δική μας ήταν να τις ακολουθήσουμε κατά γράμμα για να μην υπάρχουν αυτές οι αδικίες. Το εάν έπρεπε να το δώσει ως δώρο σε όλους τους παίκτες, μαζί σας, αλλά έτσι αποφασίστηκε για όλες τις κοινότητες κι έτσι έπρεπε να πράξουμε.

Τα πιστεύεις αυτά που λες ή απλά τα λες για να τα πεις;
 
Κορυφή