Ενστάσεις για τα αποτελέσματα

Arthur Morgan

Μέλος
Καλησπέρα. Στον Γύρο 8 δε βλεπω το ονομα μου στα ανανεωμενα αποτελεσματα, ενω στα παλια του knightmaregr ηταν κανονικα.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Καλησπέρα. Στον Γύρο 8 δε βλεπω το ονομα μου στα ανανεωμενα αποτελεσματα, ενω στα παλια του knightmaregr ηταν κανονικα.
Όλες οι απαντήσεις που περιείχαν σύνδεσμο(link) έχουν περαστεί ως λανθασμένες.
 

Arthur Morgan

Μέλος
Όλες οι απαντήσεις που περιείχαν σύνδεσμο(link) έχουν περαστεί ως λανθασμένες.
Ναι ομως ο knightmare πηρε την απαντηση μου ως σωστη. Εσεις για ποιο λογο ειστε τοσο αυστηρη και το αλλαζετε; Απαντησα σε ολες τις ερωτησεις σωστα και η μονη που εκανα ''λαθος'' ηταν αυτη γιατι δεν ηξερα πώς στο καλο επρεπε να ανεβασουμε εικονα που να φαινεται στο φορουμ χωρις να ανοιξεις 3η σελιδα. Πραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο που ειστε τοσο αυστηρη με αυτο ενας γιορτινος διαγωνισμος ηταν.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Ναι ομως ο knightmare πηρε την απαντηση μου ως σωστη. Εσεις για ποιο λογο ειστε τοσο αυστηρη και το αλλαζετε; Απαντησα σε ολες τις ερωτησεις σωστα και η μονη που εκανα ''λαθος'' ηταν αυτη γιατι δεν ηξερα πώς στο καλο επρεπε να ανεβασουμε εικονα που να φαινεται στο φορουμ χωρις να ανοιξεις 3η σελιδα. Πραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο που ειστε τοσο αυστηρη με αυτο ενας γιορτινος διαγωνισμος ηταν.
Γι΄αυτο το λογο Αρθουρ

"Μετά τις ενστάσεις κάποιων παικτών ότι δεν θα έπρεπε να λάβουμε υπόψη τους συνδέσμους που να παραπέμπουν σε τρίτες σελίδες και επειδή δε θέλουμε να αδικούμε κανέναν, αποφασίστηκε να αποκλείσουμε και τις συμμετοχές αυτές.
Έτσι μόνο όσοι επισύναψαν αρχεία με το σωστό αποτέλεσμα λαμβάνονται ως έγκυροι.
"
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ναι ομως ο knightmare πηρε την απαντηση μου ως σωστη. Εσεις για ποιο λογο ειστε τοσο αυστηρη και το αλλαζετε; Απαντησα σε ολες τις ερωτησεις σωστα και η μονη που εκανα ''λαθος'' ηταν αυτη γιατι δεν ηξερα πώς στο καλο επρεπε να ανεβασουμε εικονα που να φαινεται στο φορουμ χωρις να ανοιξεις 3η σελιδα. Πραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο που ειστε τοσο αυστηρη με αυτο ενας γιορτινος διαγωνισμος ηταν.
Παρακαλούμε διαβάστε την ανακοίνωση
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Γύρος II - Κολιέ 15ων γενεθλίων
δεν με βλέπω στη λίστα .
Δεν είχατε προσθέσει "λεπτομέρειες προετοιμασίας (συνταγή)" οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.
Καλύτερα να περιμένουμε και τις οδηγίες του CoMa σε αυτό όμως.
 

remington-13-

Μέλος
στον γυρο 2 εχω κανει σωστη απαντηση και δεν ειμαι στους νικητες εχω ακυρωσει διαφορετικο λογαριασμο που επαιξα καταλαθως της πρωτες γυρες εχετε νικητη εκεινον και οχι εμενα....
 

kontria

Μέλος
Πάμε πάλι να γίνουμε κακοί:
Κανονισμοί forum:
1. Μόνο Ελληνικά
Όπως και με τα υπόλοιπα στοιχεία του παιχνιδιού, σε αυτό το forum γράφουμε μόνον Ελληνικά. Παρακαλούμε να περιορίσετε την χρήση κάποιας ξένης γλώσσας μόνο σε σύντομα quotes ή φράσεις (συνήθεις ξένες φράσεις και στην καθομιλουμένη) και μόνο όταν αυτό είναι απαραίτητο.

Αλλά ο κύριος λόγος αποκλεισμού του παίκτη @kontria ήταν ότι απάντησε μετά από κάποιες ώρες.

Όταν αναγράφουμε 10 λέξεις και γράφει κάποιος 11 τότε και αυτός που έγραψε 50 είναι στην ίδια κατηγορία.
ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΧΩΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΜΟ ΜΟΥ
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
στον γυρο 2 εχω κανει σωστη απαντηση και δεν ειμαι στους νικητες εχω ακυρωσει διαφορετικο λογαριασμο που επαιξα καταλαθως της πρωτες γυρες εχετε νικητη εκεινον και οχι εμενα....
Ο ένας λογαριασμός έχει αφαιρεθεί, όπως πολύ σωστά μας αναφέρατε. Όσο για την απάντησή σας, δεν περιείχε κάποιο Μπόνους πριν την λήξη του επιτρεπτού χρόνου επεξεργασίας, οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.

Έχω χάσει το μενταγιόν λόγο του edit?
Η απάντησή σας δεν περιείχε κάποιο Μπόνους πριν την λήξη του επιτρεπτού χρόνου επεξεργασίας, οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.
 

remington-13-

Μέλος
Ο ένας λογαριασμός έχει αφαιρεθεί, όπως πολύ σωστά μας αναφέρατε. Όσο για την απάντησή σας, δεν περιείχε κάποιο Μπόνους πριν την λήξη του επιτρεπτού χρόνου επεξεργασίας, οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.


Η απάντησή σας δεν περιείχε κάποιο Μπόνους πριν την λήξη του επιτρεπτού χρόνου επεξεργασίας, οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.
Το έκανα edit αμέσως....εετηλα υποστήριξη και μου είπαν ότι είναι οκ.....μην μου το αλλάζετε τωρα
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Το ότι ήμαστε η μόνη κοινότητα που ακόμα δεν έχουμε πάρει τα δώρα και το οτι ήμαστε μάλλον η πιο μικρή κοινότητα, αυτό πάει να πει οτι υπάρχουν μεγάλα θέματα στην διαχείριση. Ένας τέτοιος διαγωνισμός θα έπρεπε να έχει τελειώσει την ημέρα που τελείωσε και εδω ακόμα κάνουμε ενστάσεις στο αν ήταν σωστή η απάντηση η όχι. Έλεος ρε παιδιά νηπιαγωγείο είμαστε?
 

kontria

Μέλος
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ
Αναφερόμαστε στις παρακάτω δημοσιεύσεις

https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Ενστάσεις-για-τα-αποτελέσματα.9932/#post-138719

https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Ενστάσεις-για-τα-αποτελέσματα.9932/page-2#post-138742
 

kontria

Μέλος
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ
 
Κορυφή