Ενστάσεις για τα αποτελέσματα

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μάλιστα. Ο ορισμος της ειρωνίας εχεις καταντησει Κ, knightmare. Τι αντιμετώπιση είναι αυτή απέναντι στους πελάτες σας που σας τα σκάνε για να παίρνετε τα μηνιάτικα;

Αν νομίζετε οτι απέναντι σας έχετε τίποτα 10χρονα είστε γελασμένοι.

Είστε ελεύθεροι οποιαδήποτε στιγμή να επικοινωνήσετε με την εταιρεία εάν θεωρείτε ότι χρήζετε διαφορετική αντιμετώπιση. Πάντως ο λόγος μου δεν ήταν ειρωνικός.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Από πότε έγινα ¨σου¨;

Το να είστε τραγικοί στη διαχείριση ενός παιχνιδιού είναι θέμα αυτών που σας πληρώνουν, έστω και με τα δικά μας χρήματα.

Το να είστε όμως στοιχειωδώς ευγενείς αποτελεί ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ σας.

Τα καμώματα σας στο παιχνίδι μπορούμε να τα δεχόμαστε και να χαμογελάμε, την ΑΥΘΑΔΕΙΑ , την ΑΓΕΝΕΙΑ και την ΕΙΡΩΝΙΑ όμως στους ομοίους σας και στο περιβάλλον σας.

Κακοί δεν είστε, κάτι άλλο μπορεί, αλλά βλέπετε κάποιοι διαθέτουν τη ευγένεια (άγνωστη λέξη; ) και δε σας χαρακτηρίζουν αναλόγως
Δεν αναφέρθηκα προσωπικά σε εσάς, η έκφραση αυτή αφορά τα μέλη της ομάδας διαχείρισης διότι το 90% των περιπτώσεων εμείς βγαίνουμε οι κακοί.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Περιεχόμενο εκτός θέματος
7n402n.jpg
 

Lucky Luciano

Νέο Μέλος
Καλησπέρα. Στους γύρους VII και VIII δεν είμαι στους νικητές και θεωρώ ότι απάντησα σωστά. Ίσως εκ παραδρομής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Μήν ασχολείστε παιδιά το όλο κόλπο στο ελληνικό είναι μόνη μας εναντίον τον προνομιούχων το παιχνίδι δυστυχώς είναι μονόπλευρο και ακόμα και αυτοί πού πρέπει να είναι ουδέτερη δεν είναι και δεν αναφέρομαι στο διαγωνισμό αυτό και είμαι σίγουρος ότι αυτό πιστεύει μια μεγάλη παρέα παιχτών στο παιχνίδι δυστυχώς με μια λέξη θα το πω κλίκα . + 1 όσοι το πιστεύετε αυτό.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μήν ασχολείστε παιδιά το όλο κόλπο στο ελληνικό είναι μόνη μας εναντίον τον προνομιούχων το παιχνίδι δυστυχώς είναι μονόπλευρο και ακόμα και αυτοί πού πρέπει να είναι ουδέτερη δεν είναι και δεν αναφέρομαι στο διαγωνισμό αυτό και είμαι σίγουρος ότι αυτό πιστεύει μια μεγάλη παρέα παιχτών στο παιχνίδι δυστυχώς με μια λέξη θα το πω κλίκα . + 1 όσοι το πιστεύετε αυτό.
Αναφέρεστε στους αποκλεισμούς των λογαριασμών που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό. Το παρόν νήμα είναι για ενστάσεις των συμμετεχόντων. Την επόμενη φορά να είστε πιο προσεκτικός διότι είστε εκτός θέματος.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Περιεχόμενο εκτός θέματος
Αναφέρεστε στους αποκλεισμούς των λογαριασμών που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό. Το παρόν νήμα είναι για ενστάσεις των συμμετεχόντων. Την επόμενη φορά να είστε πιο προσεκτικός διότι είστε εκτός θέματος.
Δεν νομίζω να αναφερθεικα σε αποκλεισμούς οπότε να είστε ποίο προσεκτικός πριν βγάλετε κάποια εκτός θέματος απάντηση
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δεν νομίζω να αναφερθεικα σε αποκλεισμούς οπότε να είστε ποίο προσεκτικός πριν βγάλετε κάποια εκτός θέματος απάντηση
Αρχικά
Μήν ασχολείστε παιδιά το όλο κόλπο στο ελληνικό είναι μόνη μας εναντίον τον προνομιούχων το παιχνίδι δυστυχώς είναι μονόπλευρο και ακόμα και αυτοί πού πρέπει να είναι ουδέτερη δεν είναι και δεν αναφέρομαι στο διαγωνισμό αυτό και είμαι σίγουρος ότι αυτό πιστεύει μια μεγάλη παρέα παιχτών στο παιχνίδι δυστυχώς με μια λέξη θα το πω κλίκα . + 1 όσοι το πιστεύετε αυτό.
Έπειτα, δεν βλέπω η απάντησή σας να περιέχει κάτι σχετικό με κάποια ένσταση για τον διαγωνισμό
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Περιεχόμενο εκτός θέματος, για ερωτήσεις στο κατάλληλο νήμα.
@knightmaregr όλο αυτό το ποστ - θέμα δεν είναι εκτός κανονισμών , νομίζω ότι όλο αυτό πρέπει να γίνει μέσω τού κέντρου υποστήριξης σωστά?
 

HorrheAssasino

Μέλος
Μήν ασχολείστε παιδιά το όλο κόλπο στο ελληνικό είναι μόνη μας εναντίον τον προνομιούχων το παιχνίδι δυστυχώς είναι μονόπλευρο και ακόμα και αυτοί πού πρέπει να είναι ουδέτερη δεν είναι και δεν αναφέρομαι στο διαγωνισμό αυτό και είμαι σίγουρος ότι αυτό πιστεύει μια μεγάλη παρέα παιχτών στο παιχνίδι δυστυχώς με μια λέξη θα το πω κλίκα . + 1 όσοι το πιστεύετε αυτό.


+1
 

ΕΡΩΤΑΣ

Μέλος
Η απάντησή σας είναι εκτός χρόνου.
Εσείς ήσασταν τελείως ΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΟΥ. ΟΠΟΤΕ θυμόσασταν εσείς ή η εταιρία αναρτούσατε... Δηλαδή τι περιμένετε ; Να μπαίνουμε κάθε 10 λεπτά να δούμε πότε ξυπνάτε και πότε κοιμόσαστε όρθιοι ; Αντε μην συνεχίσω... Το παιχνίδι το παίζουμε για να χαλαρώσουμε και να ευχαριστηθούμε... Και έχω επακριβώς γράψει στις "Ιδέες κλπ" ότι στο τέλος θα μαλώσουμε και επαληθεύομαι... Κρίμα... η γενικότερη αντίληψη προσέγγιση και συμπεριφορά σας είναι αντιεμπορική, κατακριτέα και φυσικά προέρχεται από τα νεόπλουτα γερμανάκια, στα οποία εσείς σκύβετε το κεφάλι...
 

ΕΡΩΤΑΣ

Μέλος
Πραγματικά δεν με πειράζει ο λόγος που έχασα το αντικείμενο (άμα αποφασίσετε μεταξύ σας πείτε μου) έχω χάσει και άλλο (γύρος 2) που πάλι δεν πρόλαβα να απαντήσω.Το θέμα είναι πως η εταιρία έχει θεσπίσει κάποιους κανόνες και εσείς επιλέγετε να κάνετε τα στραβά μάτια και να βοηθήσετε παίχτες επειδή πιστεύετε/θεωρείτε/μαντεύετε πείτε το όπως θέλετε ότι δεν ξέρουν καλά από τεχνολογία και πολύ καλά κάνετε.Δεν είναι κακό επαναλαμβάνω για ένα σετάκι επετειακό που δεν επειρεάζει ουσιαστικά το παιχνίδι απλά και η ύπαρξή του θα είναι συλλεκτική να παραβλέψετε έναν κανόνα ώστε όλοι οι παίχτες να είναι χαρούμενοι και να σας λένε ευχαριστούμε.Παρόλα αυτά τι αποφασίσατε να κάνετε;ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ κόψατε συμμετοχές από άτομα είτε για μια λέξη,είτε γιατί άργησαν να απαντήσουν,είτε γιατί απάντησαν Αγγλικά,είτε γιατί είχαν απαντήσεις παρόμοιες.Δεχθήκατε επίσης μια δικαιολογία του τύπου δεν ξέρω από τεχνολογία παράτα μας αμάσιτα (όλοι εδώ μέσα ξέρουν να κατεβάζουν επεκτάσεις/scripts για χρυσές δουλειές χωρίς να γνωρίζουν από τεχνολογία) αλλά δεν μπορείτε να παραβλέψετε τους υπόλοιπους λόγους.Πραγματικά δεν υπάρχει κάτι που μπορείτε να πείτε και να με πείσετε ότι στην όλη διαδικασία δεν υπάρχει κάποιου είδους δόλος χωρίς να ξέρω όμως το γιατί, όχι μόνο προς το πρόσωπό μου αλλά γενικότερα η όλη σας αντιμετώπιση προς μερικούς παίχτες είναι πολύ λάθος και είναι κρίμα.

Έτσι όπως αντιμετωπίζετε τον κόσμο σε κάθε ευκαιρία να δω πραγματικά σε άλλο event ποιος θα ασχοληθεί.
Ίσως η καλύτερη τοποθέτηση σύμφωνα με τις φράσεις "ένα σετάκι επετειακό που δεν επειρεάζει ουσιαστικά το παιχνίδι απλά και η ύπαρξή του θα είναι συλλεκτική να παραβλέψετε έναν κανόνα ώστε όλοι οι παίχτες να είναι χαρούμενοι και να σας λένε ευχαριστούμε."... Εντοπίζει ακριβώς το ζήτημα ενός δώρου που δεν θα αλλάξει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ στο παιχνίδι, ούτε πραγματικά κανείς κερδίζει κάποιο προνόμιο από αυτό πέρα από την συλλεκτικότητα του δώρου, και την καλή ανάμνηση της επετείου, Και για να το μεταφέρουμε στην πραγματική ζωή με τον κατάλληλο παραλληλισμό, για να γίνει πιο κατανοητό το φάουλ που έγινε από την εταιρία, είναι σαν να πηγαίνεις ένα δώρο στον υπερδεκαετή φίλο σου. και να του βάζεις όρους για να το πάρει, και αφού καταφέρει τους μισούς, να του λες ότι για τιμωρία του που δεν τα κατάφερε θα πάρει το μισό δώρο... Μια τέτοια φιλία που παίζει ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ με το ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ (όπως καταγράφεται στις 5 σελίδες της πληθώρας των αναρτήσεων εδώ), ένα από τα σημαντικότερα ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ που κανείς το θυμάται για ΠΑΝΤΑ, πόσο λέτε να κρατήσει ακόμα μετά το φάουλ αυτό ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

ka8enas

Νέο Μέλος
στον γυρο 11 εχω στειλει απαντηση ομως το ονομα μου δεν βρισκετε στα ονοματα των νικητων
εγινε καποιο λαθος ;;;
 
Καλησπέρα, είχα γράψει 1η σ αυτό το thread για τον 6ο γύρο ότι μάλλον εκ παραδρομής δεν με συμπεριλάβατε στον 6ο γύρο κ ο CoMa μαλιστα συμφώνησε...κ στη νέα λίστα που ανέβασε η @Belle Bernice πάλι δεν με συμπεριλαμβάνεται στον 6ο γύρο???
 

snag

Νέο Μέλος
Στο γύρο 2 εχω στείλει απάντηση αλλά το όνομά μου δεν είναι στους νικητές.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Καλησπέρα, είχα γράψει 1η σ αυτό το thread για τον 6ο γύρο ότι μάλλον εκ παραδρομής δεν με συμπεριλάβατε στον 6ο γύρο κ ο CoMa μαλιστα συμφώνησε...κ στη νέα λίστα που ανέβασε η @Belle Bernice πάλι δεν με συμπεριλαμβάνεται στον 6ο γύρο???
Ναι ναι κανονικά θα πάρετε ανταμοιβή, για κάποιο λόγο είχε διαγραφεί η απάντησή σας από το εξωτερικό αρχείο μας.

Στο γύρο 2 εχω στείλει απάντηση αλλά το όνομά μου δεν είναι στους νικητές.
Η απάντησή σας δεν περιείχε κάποιο Μπόνους, οπότε βρίσκεται στις λάθος απαντήσεις.
 
Κορυφή