Δημοσκοπηση Μετακινησης Χαρακτηρων

Επιθυμειτε την μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς τον κοσμο 8?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    116
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

cord

Ex-The West Team
Αυτα τα θεματα δυστυχως ή ευτυχως χρειαζονται χρονο.
Οποτε θα ζητησουμε την υπομονη σας οσο το δυνατον γινεται.
 

DeletedUser6275

Guest
Αντι να διορθώσετε τις ατέλειες και τις δυσαρμονίες του παιχνιδιού και να προσπαθήσετε να το αναζωογονήσετε μεταφεροντας τους παικτες που επιθυμουν σε καποιον ενεργο κοσμο ασχολειστε με διεθνες τουρνουα ******* μπας και τσεπώσετε κανα σβωλο ακομα. Τι να σας πω! :w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7250

Guest
Ο πύρινος καταγγελτικός λόγος του Andrew του Stewart έβαλε τα πράγματα στη θέση τους. Με 5-6 μποτάκια ακόμα θα ξεκινήσει και επανάσταση.
 

dimitrisCh

Μέλος
Αντι να διορθώσετε τις ατέλειες και τις δυσαρμονίες του παιχνιδιού και να προσπαθήσετε να το αναζωογονήσετε μεταφεροντας τους παικτες που επιθυμουν σε καποιον ενεργο κοσμο ασχολειστε με διεθνες τουρνουα κι αλλες ανοησιες μπας και τσεπώσετε κανα σβωλο ακομα. Τι να σας πω! :w
Έχεις την δυνατότητα να συμμετάσχεις στον πιο ενεργό κόσμο του the-west, μαζί με άλλους 149 Έλληνες και 1350 άλλους ξένους παίκτες, για 3 ολόκληρους μήνες. Ίσως και να πρόκειται για τον πιο ενεργό κόσμο του παιχνιδιού. Και με γεμάτα τα chat. Μια πολύ καλή ευκαιρία γι όσους «γκρινιάζουν» για «άδειους» και «νεκρούς» κόζμους. :p

Όσο για τα σβόλια: Πολύ περισσότερα θα κερδίζει η Innogames με αυτόν τον κόζμο, παρά με τις μεταφορές ελαχίστων που διατίθενται να αγοράζουν σβόλια. :lf
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6275

Guest
δεν ξερω σε ποιον κοσμο αναφερεσαι, αν εννοεις αυτο τον προσκαιρο του τουρνουα οχυρων δεν ενδιαφερομαι (καθως ειναι κατι προσκαιρο αποσκοπωντας στο κερδος της εταιρειας και δεν τρελαινομαι για μαχες οχυρων).

Κατα τα αλλα ενας ακομη χρονος περναει, οι λοταριες αυξανονται (ειδικα αυτο το 2400 "ομολογα" ή σβολια στα σεντουκια τριετιας ηταν καταπληκτικο) μα για μετακινήσεις στον κ8 ουτε λογος. :w
 

DeletedUser5324

Guest
Μετά από καιρό

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά!!
Βλέπω ημερομηνία δημιουργίας του θέματος 2/9/2015 και ενώ το αποτέλεσμα ήταν 80% υπέρ της μεταφοράς δεν υπάρχει καμία εξέλιξη.
Μπορεί κάποιος από τη διαχείριση να μας ενημερώσει?Θα ανοίξουν οι μεταφορές επιτέλους??? :grr
 

DeletedUser6637

Guest
ασχολουντε με το τουρνουα με αλλους 1350 οπως λεει κ καποιος παραπαω

υπομονη να φανε τις φαπες τους κ θα γυρισουν παλι στην ψαροκωσταινα
 

DeletedUser6637

Guest
εγω θα το ελεγα ρεαλισμο

μονο φαπες τρωει η ελληνικη αποστολη

ενα μεγαλο μπραβο στους συντονιστες κ τους αρχηγους
 

kosrs

Νέο Μέλος
Εγω παλι λεω οτι ,μετα απο τοση αναμονη ,,δεν ενδιαφερονται να μετακινησουν τσαμπα το συζηταμε,,σιγα σιγα φθηνει το παιχνιδι,στο τελος τι θα μεινει για μετακινηση δλδ;
Βλεπω να γινεται αυτο που καποιο αλλο παιδι ειχε γραψει, να μπουμε μια μερα και να λεει ληξης!!
 

cord

Ex-The West Team
Μετα απο αρκετες συζητησεις, ειμαστε σε θεση να ενημερωσουμε πως οι μετακινησεις χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς 8 (Colorado) αλλά και προς 9 (Dallas) εχουν αρχικα εγκριθει!
Επισης, οι χαρακτηρες των κοσμων 2 εως 5 θα εχουν μια ακομη διαδρομη, αυτη προς κοσμο 9 (Dallas).
Για τις οριστικες ημερομηνιες εναρξης των μετακινησεων θα ενηρωσουμε εδω οταν θα τις εχουμε, πιστευουμε συντομα.
Τελος, με βαση τις μετακινησεις αυτες θα θελαμε τη γνωμη της κοινοτητας για το πως σκεφτεται την εναρξη ενος νεου κοσμου, ναι, οχι, γιατί....
 

DeletedUser6152

Guest
ΟΧΙ....γιατι δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να ανοιξει αλλος νεος κοσμος για τα επομενα 5 χρονια τουλαχιστον.
 

dimitrisCh

Μέλος
Αν δεν ανοίξει νέος κόσμος, του χρόνου που θα είστε 3 κι ο κούκος στον Κ8 και στον Κ9 σε ποιον κόσμο θα ζητήσετε να μετακινηθείτε; Κι αυτοί που είναι στον Κ11 σε ποιον κόσμο θα μετακινηθούν;Στον Κ1 δεν θα μπορείτε.
Θα πρέπει να ετοιμαστεί ένας νέος κόσμος για να σας υποδεχτεί :p
 

DeletedUser6734

Guest
Δεν χρειαζετε φιλοι μου,να ανοιξει καινουργιος κοσμος γιατι (βαση με τις μετακινησεις απο κ2,κ3,κ4,κ5 οι περισσοτεροι πηγαν κ1) απο( κ6,κ7 θα πανε κ9 για να πανε παιχτες απο κ11 θα πρεπει να εχει ανοιχτη και κ14 και κ15.το καλυτερο ειναι να μεινουν οι παιχτες σε καποιο κοσμο ας ειναι ο κ8 η ο κ9 ,μηπος και φτιαχτει καποιος απο αυτους(γνωμη μου φιλοι μου)!!!:nw:w:w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6637

Guest
δεν πρεπει να ανοιξει κανουριος κοσμος

ο κ1 σαν μη πρεμ
κ αλλοι 2 σαν φουλ πρεμ

κ οποτε ανοιγει καινουριος ο ενας απο τους 2 φουλ πρεμ να ανοιγει τις μεταφορες του για τον αλλον τον παλιο κ παει λεγοντας

για τα ελληνικα δεδομενα 3 κοσμοι ειναι υπεραρκετοι
 

DeletedUser7045

Guest
Ερώτηση
Θέλω να μεταφέρω ενα λογαρισμό απο τον κ7 πχ στον κ9 και εχω και στους 2 σερβερς λογαριασμο
α. Μπορω να μεταφερω τον στρατιωτη απο τον Κ7 και να καταργησω τον τυχα στον Κ9 και να κρατησω ολα τα αποθεματα και των 2 λογαρισμων ?
β. Αν θέλω να κρατήσω τον τυχα , λογικά καταργώ τον στρατιώτη στον κ7 . Μεταφέρονται όλα τα αποθέματα ?
γ. Τι προβλέπεται για τα ομόλογα ?

Πάντως αν υπάρχει προγραμμα να γίνει , θα πρέπει να γίνει σύντομα , όσο καθυστερεί τοσο θα πηγαίνουν πίσω οι κόσμοι υπο κατάργηση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή