Συζήτηση για το 1ο τουρνουά μονομαχιών Κόσμου Buffalo

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Τουρνουά

Η μονομαχία είναι μέσα στο παιχνίδι. Όμως όταν γίνεται τουρνουά αυτό συμβαίνει για να αναδειχθούν οι ικανότεροι ή τυχερότεροι σε κάποιες κατηγορίες. Αυτός ακριβώς ο σκοπός του τουρνουά είναι που ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΕΙΤΑΙ από ΑΝΕΝΤΙΜΟΥΣ παίκτες σαν αυτούς ακριβώς της πόλης GUNS AND SWORDS. Παίκτες που αν έπαιζαν έντιμα στο τουρνουά ίσως και να κέρδιζαν το σεβασμό των αντιπάλων τους. Με τον τρόπο όμως αυτό το μόνο που κερδίζουν είναι η χλεύη. :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Φιλε Titan....

Η μονομαχία είναι μέσα στο παιχνίδι. Όμως όταν γίνεται τουρνουά αυτό συμβαίνει για να αναδειχθούν οι ικανότεροι ή τυχερότεροι σε κάποιες κατηγορίες. Αυτός ακριβώς ο σκοπός του τουρνουά είναι που ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΕΙΤΑΙ από ΑΝΕΝΤΙΜΟΥΣ παίκτες σαν αυτούς ακριβώς της πόλης GUNS AND SWORDS. Παίκτες που αν έπαιζαν έντιμα στο τουρνουά ίσως και να κέρδιζαν το σεβασμό των αντιπάλων τους. Με τον τρόπο όμως αυτό το μόνο που κερδίζουν είναι η χλεύη. :mad::mad:

Φιλε Titan,

Στο εξηγησαν συμπολιτες μου και σε προηγουμενα post αλλα δεν ηθελες να καταλαβεις! Συγνωμη που θα το πω ετσι, αλλα εισαι "προκατελημενος" να δεχτεις αυτα που σου λεμε!

Προσπαθησαμε να σου πουμε επανηλειμενες φορες οτι αυτοι οι δυο παιχτες δεν ηταν συννενοημενοι! Απλα οπως εχουμε πει πολλες φορες σε μηνυματα για παραπονα κλπ "οτιδηποτε κινηται σε αποσταση 30 λεπτων μονομαχειται! Ηρθες εσυ στην πολη μας? H μονομαχια ειναι φυσικο αντιποινο για την πολη μας! Κυνηγαμε οτιδηποτε βρουμε μεσα σε αυτην την ακτινα 30 λεπτων! Για αυτο αλλωστε ειμαστε και πρωτοι στην καταταξη! :D :D


Καλη συνεχεια!
 

DeletedUser6386

Guest
Η μονομαχία είναι μέσα στο παιχνίδι. Όμως όταν γίνεται τουρνουά αυτό συμβαίνει για να αναδειχθούν οι ικανότεροι ή τυχερότεροι σε κάποιες κατηγορίες. Αυτός ακριβώς ο σκοπός του τουρνουά είναι που ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΕΙΤΑΙ από ΑΝΕΝΤΙΜΟΥΣ παίκτες σαν αυτούς ακριβώς της πόλης GUNS AND SWORDS. Παίκτες που αν έπαιζαν έντιμα στο τουρνουά ίσως και να κέρδιζαν το σεβασμό των αντιπάλων τους. Με τον τρόπο όμως αυτό το μόνο που κερδίζουν είναι η χλεύη. :mad::mad:
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΛΑΧΑΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.
ΑΜΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΠΑΙΞΕ ΠΟΚΕΡ ΣΤΟ FB.
ΚΙ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.
 

DeletedUser

Guest
Αποτελέσματα μονομαχίας τουρνουά

Αντίπαλοι: the black ghost VS TITANgr
Η Α΄μάχη (επιτιθέμενος ο ΤΙΤΑΝ
[Μονομαχία: TITANgr εναντίον the black ghost]
Σε αυτή τη μάχη κέρδισε ο black ghost χωρίς όμως να με λιποθυμήσει

Κατόπιν και αφού με λιποθύμησε κάποιος από την πόλη του αρκετά μεγαλύτερος σε επίπεδο από μένα έγινε κατωρθωτή
η Β΄μάχη
[Μονομαχία: the black ghost εναντίον TITANgr]
Επιτιθέμενος ο the black ghost
Κέρδισα με ΛΙΠΟΘΥΜΙΑ του αντιπάλου.

Μάλλον είχα δίκιο για το ανέντιμο της τακτικής των κατοίκων της πόλης GUNS AND SWORDS.
 

DeletedUser6290

Guest
Γιάννη το να κάνεις 50-60 πόντους ρισκιλ κάθε φορα που κάνεις μονομαχία δεν το θεωρώ πρόκληση και δε σκοπεύω να ακολουθήσω.

Προσωπικά σε θεωρώ πολύ πιο απειλητικό στα οχυρά και ειληκρινά, αν είχα το τημ σου δεν θα ασχολιομουν καθόλου με τις μονομαχίες (που είναι ένα απλό +-=)


Φιλικά και με ιδιαίτερα καλή διάθεση,

Φώτης


εσυ φιλε προκαλεσες με αυτα που ειπες στον παναθα,και μην νομιζεις πως πινω και καφε με τον σαμανο,υπαρχουν στα λβλ μου αρκετα ρουχα για να προσαρμοζω τους ποντους μου!!τωρα οσο αφορα για που με θεωρεις ποιο απειλητικο ειναι δικο σου θεμα και δεν με αφορα μονομαχος γυρισα για χαβαλε και προεκειψε και το τουρνουα και ειπα να μεινω λιγο ακομα οχυρομαχος ειμαι κανονικα και με παρα πολυ καλο τημ,εδω θα συμφωνησω!!
 

DeletedUser

Guest
Αντίπαλοι: the black ghost VS TITANgr
Η Α΄μάχη (επιτιθέμενος ο ΤΙΤΑΝ
[Μονομαχία: TITANgr εναντίον the black ghost]
Σε αυτή τη μάχη κέρδισε ο black ghost χωρίς όμως να με λιποθυμήσει

Κατόπιν και αφού με λιποθύμησε κάποιος από την πόλη του αρκετά μεγαλύτερος σε επίπεδο από μένα έγινε κατωρθωτή
η Β΄μάχη
[Μονομαχία: the black ghost εναντίον TITANgr]
Επιτιθέμενος ο the black ghost
Κέρδισα με ΛΙΠΟΘΥΜΙΑ του αντιπάλου.

Μάλλον είχα δίκιο για το ανέντιμο της τακτικής των κατοίκων της πόλης GUNS AND SWORDS.


Aρκετα ειπαμε με λογια,απο εδω και περα μονο με πραξεις θα μιλαμε,η πολη σου ειναι στοχος.
 

DeletedUser482

Guest
Παρακαλούμε διατηρείστε κόσμιους και χαμηλούς τόνους στις αναρτήσεις σας.
Στη αντίθετη περίπτωση θα επιβληθούν οι προβλεπόμενες ποινές από τους κανόνες του φόρουμ.
Οι αντιπαραθέσεις μπορούν να γράφονται με τρόπο κόσμιο, χωρίς προσωπικές προσβολές και χαρακτηρισμούς.
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια τα νεα ζευγαρια πως θα βγουν αφου η joahna δεν εχει δει ακομα τα μνματα μας?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα

λόγω κάποιων τεχνικών προβλημάτων δεν είχα internet εως σήμερα. Δεν έχω δει ακόμα καμία αναφορά σας ούτε έχω διαβάσει μηνύματα που μου έχετε στείλει.

Θα προσπαθήσω να τα δω όλα σήμερα διαφορετικά έως αύριο θα είναι όλα απαντημένα.
 

DeletedUser4678

Guest
Ποτε θα γινουν οι κληρωσεις για τον δευτερο γυρο;
 

DeletedUser

Guest
θελω να κανω μια ερωτηση εγω αρκετα συμαντικη.
ετυχε και ο διαγωνισμος ειναι μεγαλη βδομαδα. πολλοιαπο μας θα εχουμε υποχρεωσεις καποιες μερες. εγω ας πουμε προσωπικα δε θα ειμαι εδω για να μπορεσω να κανω οποιαδηποτε μονομαχια απο παρασκευη ως δευτερα. θα υπαρξει καποια προσωρινη αναβολη του διαγωνισμου για τις γιορτινες μερες?
η οσοι δεν μπορεσουν να μονομαχισουν θα αποκλειστουν?
 

DeletedUser

Guest
Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα του πρωτου γυρου;Ειναι ηδη Τεταρτη...:hh:sad:eek:m
 

DeletedUser6273

Guest
Μήπως πρέπει να πάρει μια μικρή αναβολή το τουρνουά;;;Απ'την μία είναι Μεγάλη Εβδομάδα και πολλοί έχουν υποχρεώσεις απ'την άλλη είναι και η αποστολή του πάσχα , πόσα να προλάβουμε να κάνουμε;
 

DeletedUser

Guest
2 Απορίες

Αν στην αρχή του τουρνουά ένας είναι στο όριο μιας κατηγορίας και με την μονομαχία ανεβή επίπεδο ή ανεβή επίπεδο μονομαχίας συνεχείζει να είναι στην ίδια κατηγορία ή πάει στην επόμενη ;;

Αν ένας έχει 2 μονομαχίες και έχει κανονίσει να κάνει την πρώτη Μονομαχία την τελευταία μέρα προθεσμίας και αυτός που θα νικήσει μήνει με λίγη ζωή τότε η δεύτερη μονομαχία τι θα γίνει ;; δίνετε παράταση λότο το ότι είχε 2 μονομαχίες ;;

Δεν θα ήταν καλύτερο αυτοί που έχουν 2 μονομαχίες να έχουν και 1 μέρα παραπάνω ;;;
Οταν κάποιος είναι στο όριο μεταξύ δυο κατηγοριών, μόλις τελειώσει ο τρεχων γυρος θα ανέβει κατηγορία. Εαν δεν θέλει να συμμετάσχει στην καινουρια τότε θα παραιτηθεί.

Αν ο αντιπαλος στο τουρνουα ειναι λιποθυμος και δν μπορουμε να κανουμε μονομαχια τοτε τι γινεται??
Οι ημέρες είναι υπολογισμένες ώστε να καλύπτουν πιθανές λιποθυμίες και των 2 αντιπάλων.
καλά βρε τι ανακοίνωση είναι αυτή η σημερινή??? εδώ έχουμε στείλει μήνυμα σε τζοανα και ακόμα δεν πήρα απάντηση πάμε ήδη στα επόμενα ζευγάρια???

στην περίπτωση μου ο αντίπαλος μου ήταν λιπόθυμος και μόλις ξύπνησε τον λιποθύμησαν ξανά οπότε τι γίνετε?? αν διαβάζει κάποιος από τους υπεύθυνους σας παρακαλώ να μου απαντήσει
Δεν γίνετε συνέχεια κάποιος να είναι λιποθυμος 6 ημέρες. Σε μια τετοια ακραία περίπτωση ο αντίπαλος κρίνετε μη διαθέσιμος και αποκλείεται απο το τουρνουά.

αμα χασω στον πρωτο γυρο θα αποκλειστω???η παω με αλλους χαμενους???

Αν χάσεις απο τον πρώτο γύρο, τότε δεν μπορείς να συμμετάσχεις σε επόμενο.

Ποτε θα γινουν οι κληρωσεις για τον δευτερο γυρο;

Λιγο υπομονή σας παρακαλώ. Οπως είπα και εχθές είχα κάποιο πρόβλημα με το ιντερνετ.

θελω να κανω μια ερωτηση εγω αρκετα συμαντικη.
ετυχε και ο διαγωνισμος ειναι μεγαλη βδομαδα. πολλοιαπο μας θα εχουμε υποχρεωσεις καποιες μερες. εγω ας πουμε προσωπικα δε θα ειμαι εδω για να μπορεσω να κανω οποιαδηποτε μονομαχια απο παρασκευη ως δευτερα. θα υπαρξει καποια προσωρινη αναβολη του διαγωνισμου για τις γιορτινες μερες?
η οσοι δεν μπορεσουν να μονομαχισουν θα αποκλειστουν?

Το θεμα αυτό μας προβληματίζει όλους και θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση σε λίγο.

 

DeletedUser

Guest
Λόγω των άγιων ημερών του Πάσχα και ύστερα απο παράκληση αρκετών παιχτών θα κάνουμε μια μικρή παύση του τουρνουά μονομαχίας και θα συνεχίσουμε την δεύτερη φάση την Τρίτη μετά το Πάσχα.
Για να μην μπερδευτούν ορισμένοι παίχτες τα ζευγάρια της δεύτερης φάσης θα ανακοινωθούν την Τρίτη.

Καλές γιορτές σε όλους και καλή Ανάσταση!
 

DeletedUser6245

Guest
Επίσης αλλά τα αποτελέσματα από την πρώτη φάση του δαιγωνισμού θα τα μάθουμε ;;
 

DeletedUser

Guest
Αποτελέσματα μονομαχιών τουρνουά

Καλησπέρα στην παρέα.
Ναι θα ήθελα να μάθω και εγώ τα αποτελέσματα ΟΛΩΝ των μονομαχιών του τουρνουά
Χρόνια Πολλά και καλή Ανάσταση σε όλους.
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα,

Συγγνωμη αλλα ειδα τωρα τι μου απαντησατε στο ερωτημα που σας εκανα που ηταν οτι υπαρχει ενας παιχτης που ειναι 83 lvl και τωρα ειναι 84 αλλα μολις βγηκαν οι κληρωσεις ηταν 83 και η κατηγορια ειναι 66-80.Τι μου απαντατε?

Για αυτό το λόγο βγάλαμε πρώτα τις κατηγορίες και έπειτα απο μια ημέρα τα ζευγάρια. Για να σημειωθούν οι οποιεσδήποτε αλλαγές. Την στιγμή που δεν δηλώθηκε η αλλαγή ούτε επισημάνθηκε απο άλλον παίχτη δεν άλλαξε κατηγορία. Τώρα θα πρέπει να περιμένετε τον επόμενο γύρο διότι τα ζευγάρια έχουν ήδη κληρωθεί και δεν γίνετε αυτό να αλλάξει.


Τι εννοειται οτι ΔΕΝ μπορει να αλλαξει τοτε και εγω στο επομενο τουρνουα θα δηλωθω οτι ειμαι λιγοτερο επιπεδο ωστε να τους φαω ολους.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ απο το τουρνουα ή να αλλαξει κατηγορια και να πεξει με τον νικητη απο την επομενη κατηγορια!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΣΒΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ,αν μπορω αλλα να παιζουμε δικαια!:hh
 
Κορυφή