Tribal Wars vs The West

  • Δημιουργός θέματος AU1979
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποιο απο τα δυο?

  • The West

    Ψήφοι: 246 80,9%
  • Tribal War

    Ψήφοι: 58 19,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    304

DeletedUser

Guest
the west φυσικά. τα ξενύχτια που έκανα δε μπορώ να τα ξεχάσω. όπως και πολλές απολαύσεις από την ζωή μου. το μετανιώνω που το είχα ξεκινήσει.

δε θα ξεχάσω τα λόγια του φίλου μου. "δεν είναι τίποτα. 10 λεπτά την μέρα θα ασχολείσαι!" ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!!!

παράτησα την σχολή και έμεινα πίσω έναν χρόνο. η κοπέλα μου κόντεψε να με χωρίσει. δεν μιλούσα με τους φίλους μου παρά μόνο για το παιχνίδι. άσπρισαν τα μαλλιά μου από το άγχος.
 

DeletedUser

Guest
the west φυσικά. τα ξενύχτια που έκανα δε μπορώ να τα ξεχάσω. όπως και πολλές απολαύσεις από την ζωή μου. το μετανιώνω που το είχα ξεκινήσει.

δε θα ξεχάσω τα λόγια του φίλου μου. "δεν είναι τίποτα. 10 λεπτά την μέρα θα ασχολείσαι!" βρε ουστ!!!!!

παράτησα την σχολή και έμεινα πίσω έναν χρόνο. η κοπέλα μου κόντεψε να με χωρίσει. δεν μιλούσα με τους φίλους μου παρά μόνο για το παιχνίδι. άσπρισαν τα μαλλιά μου από το άγχος.



και εμενα ακριβώς το ίδιο!! χαχαχα! ειδικά τα λόγια του φίλου μας είναι ίδια!
 

DeletedUser

Guest
To the west, επειδή δεν υπάρχει αγωνία για το αν έχασα κάποιο χωριό ή για τις επιθέσεις που έρχονται κ.τ.λ.
 

DeletedUser

Guest
the west φυσικά. τα ξενύχτια που έκανα δε μπορώ να τα ξεχάσω. όπως και πολλές απολαύσεις από την ζωή μου. το μετανιώνω που το είχα ξεκινήσει.

δε θα ξεχάσω τα λόγια του φίλου μου. "δεν είναι τίποτα. 10 λεπτά την μέρα θα ασχολείσαι!" ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!!!

παράτησα την σχολή και έμεινα πίσω έναν χρόνο. η κοπέλα μου κόντεψε να με χωρίσει. δεν μιλούσα με τους φίλους μου παρά μόνο για το παιχνίδι. άσπρισαν τα μαλλιά μου από το άγχος.

συμφωνω κι εγω τα ιδια εχω παθει. αφου οταν λεω τωρα στην κοπελλα μου οτι δεν μπορω να βγουμε μου λεει παλι με αυτο το west? κολλημα μεγαλο
 

DeletedUser

Guest
εγω ειχα ψηφισει tribal αλλα θελω να αναθεωρησω...!!!

WEST!!!
 

DeletedUser

Guest
THE WEST χωρις δευτερη σκεψη.στο tribal wars μου εκαναν συνεχεια επιθεση.και μου εσπασαν τα νευρα.και το παρατησα.
 

DeletedUser

Guest
ευτυχως τολη που εισαι μακρυα μου στο west γιατι θα σου εκανα επιθεσεις κ θα σου εσπαγα τα νευρα...


:p
 

DeletedUser

Guest
φυλετικες μαχες και χαζομαρες!

ΟΙ TRIBAL WARS ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ!ΕΙΜΟΥΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ 3 ΧΩΡΙΑ ΜΑΞΑΡΙΣΜΕΝΑ!:mad::mad::mad:


THE-WEST ΟΛΕ!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ BROSER GAME!!!
 

DeletedUser2546

Guest
για να παιξεις tw οπως ειπαν στην αρχη πρεπει να χασεις ολη την πρωσοπικη σου ζωη!πρωσωπικα το ξεκινησα αλλα το παρατησα γιατι δεν αντεχα!
The west=the best!;)
 

DeletedUser

Guest
the-west ολεεεεεεεεεεεεε!!!

ΤΟ TRIBAL WARS ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ.ΤΟ WEST ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟ.


TRIBAL WARS=ΒΛΑΚΕΙΑ:mad:
THE WEST=SUPER!!!!!!!!!ΟΛΕ!!!!!!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Εγώ μόλις άφησα τις φυλετικές με 30 χωριά (μόλις 4 βάρβαρα), 240κ πόντους και 130 στην κατάταξη. Στα μεγέθη αυτά μπορείς και να ασχοληθείς λιγότερο, για να φτάσεις όμως εκεί έχεις καεί τόσο που δεν μπορείς να το χαλαρώσεις λίγο. Πράγματι όμως στις φυλετικές γνωρίζεις καλύτερα τους συμπαίκτες, ενώ εδώ θέλει παραπάνω προσπάθεια (που για να είμαι ειλικρινής μέχρι σήμερα δεν έκανα, αφού το βάρος είχε πέσει στις φυλετικές). Τελικά οι φυλετικές είναι επικίνδυνες για εθισμό και δεν πρέπει κανείς να παίζει για παραπάνω από ένα δύο μήνες (σπάνιο). Μετά από 4-5 νύχτες με ξυπνητήρια ανά δύο ώρες για πάρω χωριά (αίσχος στην ηλικία μου, ήντα-5), το west μου φαίνεται παράδεισος!
 

DeletedUser

Guest
The west is the best not like the rest!!!

δε θα ξεχάσω τα λόγια του φίλου μου. "δεν είναι τίποτα. 10 λεπτά την μέρα θα ασχολείσαι!" βρε ουστ!!!!!

βρε και εγω αυτα ελεγα σε ενα φιλο μου,(τωρα δεν παιζω tw) ομως αυτος τωρα συνεχος το παιζη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser959

Guest
the west βεβαια παιζω και φυλετικες αλλα οχι τοσο πολυ εγω παντος ψυφιζω The West
 

DeletedUser

Guest
οι tribal wars ειναι βλακεια!ειμουνα σχολειο και με πηραν 3 χωρια μαξαρισμενα!:mad::mad::mad:


the-west ολε!ειναι το καλυτερο broser game!!!

ασχετο, ομως δεν πρεπει να μαξαρεις τα χωρια σου στις φμ γιατι υπαρχουνε αχρηστα χτηρια και καλυτερα να κανεις στρατο;)
 
Κορυφή