Tribal Wars vs The West

  • Δημιουργός θέματος AU1979
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποιο απο τα δυο?

  • The West

    Ψήφοι: 246 80,9%
  • Tribal War

    Ψήφοι: 58 19,1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    304

DeletedUser

Guest
koitaxte san paixnidi to tw einai pio magkiko pio oloklirwmeno pio apaititiko...
apo tin alli ginetai toso kourastiko me apanwtes maxes sxedia kai allilografies pou otan xemeprdepseis apo kei edw sou fainetai oti brikes ton paradeiso...
exei toso iremia, de se peirazei kaneis an de thes.... alla sigoura san paixnidi ayto edw einai pio prwtogwno kai isws pio eykola na to baretheis apo to tw.
akoma kai to forum pou exei stin poli ( de deixnei kan ti graftike teleytaio ) de se prodiathetei na kaneis kai to xabale sou me tous sympaiktes sou...
einai pio kleistofobiko san paixnidi kai pio aplo. alla apo tin alli kai ligotero prixiko!
 

DeletedUser

Guest
Επρεπε να υπάρχει και η επιλογή εξίσου...
Εγώ δεν ψηφίζω κάποιο από τα δύο!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Έπαιζα πέρυσι TW και μου βγήκαν τα μάτια από το πολύ ξενύχτι.
Ο μόνος κερδισμένος ήταν ο φαρμακοποιός της γειτονιάς που μου πούλησε ο,τι αγχολυτικό είχε :p
Τώρα απλά χαλαρώνω εδώ :)
 

DeletedUser

Guest
οι φυλετικες ειναι σαν το travian,ikariam kai ogame.πρεπει να παιζεις συνεχεια για να επιβιωνεις και παντα υπαρχει ενασ μα^%*& που παντα διαλυει χωρις ελεος οσα παλεψες για να αποκτησεις,εδωσες λεφτα,ατελειωτες ωρες αυπνιας και ισως τη κοπελα-φιλος σου.οποτε ζητω το west και ο αυτοματισμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
αντε γεια που λεει και ο τσουκαλας ρε,αν σου φανε τα χωρια στο tribal θα δεις πως θα σου αρεσει
 

DeletedUser

Guest
αν και όταν τουλάχιστον θα είχε ενδιαφέρον :d άλλωστε για αυτό τα έχεις, για να έχεις περιθώριο να τα χάσεις...
 

DeletedUser280

Guest
ρε σεις ειστε σοβαροι; για να πεις οτι θα ασχοληθεις λιγο σοβαρα με το tw πρεπει να ξεχασεις οτι υπαρχει εξω κοσμος. το παιχνιδι πραγματικα σε ξεζουμιζει, δεν σου αφηνει χρονο ουτε για να μαμησεις.

καμια σχεση με τον παραδεισο που ειμαστε τωρα. και μην ξεχνατε οτι το γουεστ σηκωνει αναβαθμισεις. δεν το εχουμε δει ακομα τελειοποιημενο
 

DeletedUser

Guest
ρε σεις ειστε σοβαροι; για να πεις οτι θα ασχοληθεις λιγο σοβαρα με το tw πρεπει να ξεχασεις οτι υπαρχει εξω κοσμος. το παιχνιδι πραγματικα σε ξεζουμιζει, δεν σου αφηνει χρονο ουτε για να μαμησεις.

καμια σχεση με τον παραδεισο που ειμαστε τωρα. και μην ξεχνατε οτι το γουεστ σηκωνει αναβαθμισεις. δεν το εχουμε δει ακομα τελειοποιημενο

To ΤW δεν ευνοεί την αύξηση του πληθυσμού :p
 

DeletedUser

Guest
στο west δεν μπορουν να σε διαλυσουν και να αρχισεις ξανα απο την αρχη οπως τες φυλετικες το πολυ πολυ να σε λυποθιμησουν 2-3 φορες και να χασεις τα λεφτα σου
 

DeletedUser

Guest
Στο the-west δεν υπάρχει νικητής ενώ στις φυλετικές το σχέδιο είναι η κατάκτηση του κόσμου. Οσο ζεις έιναι καλό. Αλλά όταν έχασα και τα 20 χωριά μου στον κόσμο 1 καθώς μου έκανε επιθέσεις η πρώτη σε κατηγορία φυλή, μου την εσπασε πολύ. Τώρα στον κόσμο 4 να δω τι θα κάνω. Βέβαια εκεί έχει ενδιαφέρον γιατί για μια στιγμή ήμουν πρώτος στην κατάταξη. Δε βαριέσαι όμως, φτιάχνω στρατό! Η δύση όμως είναι πρωτόγνωρη και για αυτό τη διάλεξα. Εχει πολύ πολύ δρόμο μπροστά ακόμα!
 

DeletedUser

Guest
The west

είναι ένα παιχνίδι χώρισ άγχοσ.χαλαρώνεισ κ περνάει η ώρα σου ευχάριστα
 

DeletedUser

Guest
για εμενα ειναι διαφορετικα παιχνιδια. Ειναι σαν να συκγρινεις τον μεσσαιωνα με την αγρια δυση ή σαν να συγκρινεις το Rome Total War με το Call of Duty. Δν μπορεις να το κανεις βασιζομενος στα χαρακτιριστικα τους γτ ειναι δυο τελειως διαφορετικα παιχνιδια
 

DeletedUser

Guest
to west nomizw oti exei telos,sta 99 lvl,oxi opws to metin2
kai etsi exei ena skopo,to tw einai stratigikhs(to west oxi kai poly)
kai einai gia tetoious paiktes
tp,tha dialega west:)
 

DeletedUser

Guest
etsi gt anevaineis lvl kai ekei(den to 3erw,m to exoun pei)
apeira mexri na varetheis(to olokaytoma)
 
Κορυφή