Pistevo POS AFTO TO 8EMA AFORA OLOUS(IDIOS TOUS KIPRIOUS)Pistevete pos i kipros ine e

  • Δημιουργός θέματος andrikkos9
  • Ημερομηνία έναρξης

πιστεύετε πως η Κυπρος είναι Ελληνική


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    34
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εγώ μια χαρά καταλαβαίνω τι λέω και τι κάνω.
η μια σου πρόταση ομως αναιρεί την άλλη. το δεν θα κάτσω να συζητήσω και το θα συνεχίσω τη συζήτηση δεν σου φαίνονται εντελώς αντιθετες;
μάλλον κάποιος άλλος δεν ξέρει πώς να μιλήσει.
ακόμα, ξέρω τι λένε οι εφημερίδες πράγματα ελεγχόμενα από ιδιώτες που με τη σειρά τους δίνουν λόγο στο κρατος για το τι θα γράψουν και τι θα πουν.
 

DeletedUser

Guest
1ον είπα οτι δεν θα κατσω να συζητήσω. δεν είπα οτι δεν θα συνεχισω την συζητηση! πρωτα απολα μαθε να διαβαζεις και να καταλαμβενεις τι λες.
2ον αν θες να μαθεις κατι πιο ουσιαστικο ψαξε εφημεριδες και διαδυκτιο. αφου ειπα οτι δεν θα πω τπτ αλλο τοτε δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου εξηγω!

που σημαινει οτ μιλησα μονο μια φορα για να πω αυτο που πιστευω εγω! οχι να σχολιασω ή να συνεχισω την συζητηση που προηγηθηκε μεταξυ σας! μαθετε νεα ελληνικα!

με το τελευτεο που ειπες επιβεβεωνεις αυτο που ειπα...οτι δηλαδη δεν ξερεις να διαβαζεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μια χαρά ελληνικά ξέρουμε! σκέψου και μόνος σου τι κάνεις λάθος και άσε τις απόψεις σου στην άκρη! μάθε να ακούς και όχι να βρίζεις. ακόμα εγώ έχω ψάξει, ρωτήσει και πάρει έγκυρες πληροφορίες από ανθρώπους εμπιστοσύνης. μάλλον εσύ δεν ξέρεις να διαβάζεις και άσε τα πολλά πολλά γιατί έχεις χεσμένη τη φωλιά σου να μιλήσω και στη γλώσσα σου. τα ελληνικά είναι ξεκάθαρα και όποιος σαν εσένα αμφισβητεί τους άλλους με ανούσια σχόλια και μηδαμινής αξίας παρατηρήσεις δεν ξέρει να συμπεριφέρεται. αυτό θα πω μόνο για το θέμα και δεν θα συνεχίσω, επειδή κάποιοι την έχουν δει ωραία να χαλάνε τα θέματα.
 

DeletedUser

Guest
μια χαρά ελληνικά ξέρουμε! σκέψου και μόνος σου τι κάνεις λάθος και άσε τις απόψεις σου στην άκρη! μάθε να ακούς και όχι να βρίζεις.(δεν εβρυσα ακομα! Σε λιγο θα αρχισω) ακόμα εγώ έχω ψάξει, ρωτήσει και πάρει έγκυρες πληροφορίες από ανθρώπους εμπιστοσύνης. μάλλον εσύ δεν ξέρεις να διαβάζεις και άσε τα πολλά πολλά γιατί έχεις χεσμένη τη φωλιά σου να μιλήσω και στη γλώσσα σου. τα ελληνικά είναι ξεκάθαρα και όποιος σαν εσένα αμφισβητεί τους άλλους με ανούσια σχόλια και μηδαμινής αξίας παρατηρήσεις δεν ξέρει να συμπεριφέρεται.(εγώ αμφισβήτω? Εγω ειπα απλα την γνωμη μου! Μαθε να διαβαζεις!) αυτό θα πω μόνο για το θέμα και δεν θα συνεχίσω, επειδή κάποιοι την έχουν δει ωραία να χαλάνε τα θέματα.(εσυ χαλας τα θεματα που δεν αφηνεις τους αλλους να πουνε την γνωμη τους!)

αμα δεν ξερεις τι θα πεις αρχιζεις τες προσβολές! Γιαυτο και εγω δεν πολυμιλαω στα φορουμ!
Επειδη υπάρχουν ατομα που νομιζουν οτι είναι μεγάλοι και τρανοι και οταν τα βρουν σκουρα αρχιζουν και λενε ασυναρτησιες σαν εσενα!

Στα προηγουμενα μου ποστ δεν εβρυσα οπως ειπες

Οποιος παει να πει κατι στο φορουμ καποιος ηλιθιος σαν εσενα μπενει και κανει τον μαγκα!
Δεν μας παρατατε λες 'γω? Και μετα φταινε οι admins kai oi mods που τρωτε ban! Δες πρωτα την δικη σου συμπεριφορα και μετα των αλλων!
Τελος νομιζω το θεμα να κλειδοθει επειδη μερικοι το παραξυλωσαν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ακριβώς! εχεις αυτογνωσία. ολο και κάποιος βλάκας θα μπει και θα πει ασυνρτησίες για μένα όπως έγραψες. ακόμα τους λέω δεν με παρατάτε; οπως έγραψες. μιλάτε παιδιά για την κύπρο και λοιπά γιατί ο τύπος αυτός το παίζει μάγκας και επειδή δεν ξέρει να γράφει και να διαβαζει θέλει να μας ρίξει και εμάς! ακόμα και να κλειδώσει το θέμα! να σαι καλά με έκανες και γέλασα.

πάλι στο θέμα μας: η κύπρος είναι....
 

DeletedUser

Guest
ειδες χαλας το θεμα! επειδη δεν αφηνεις τον αλλο να πει την αποψη του! αλλα τι να περιμενει καπιος απο εναν ***** σαν εσενα που πιανετε με λεπτομεριεσ!
και το για που ειπα ηταν λαθοις και εκανα επεξεργασια και το διορθωσα!


οποτε σκασε και μην κανεις τον σπουδαιο!
 

DeletedUser

Guest
δυστυχώς φίλε μου εγώ αφήνω τους άλλους να μιλήσουν και να πουν τη γνώμη τους. δεν θέλω να χαλάσω το θέμα αλλά εσύ θελεις να συνεχίσεις τον καυγά. επειδή τα ελληνικά σου είναι ελληνικά μόνο μετά από επεξεργασία και με την πρωτη δίνεις εντελώς διαφορετικό νόημα από αυτό που θες να αποδώσεις κατηγορείς τους άλλους. απαξιώ να συνεχίσω την κουβεντούλα μαζί σου και πρόσεχε: μια συμβουλή: τώρα που άρχισαν τα μπαν μην διανοηθεις να βρίσεις!

λοιπόν όπως λέγαμε για να μην χαλάσουμε το θέμα, η κύπρος...
 

DeletedUser

Guest
Εσέμα που σε ξέρω κάπως Macaca σου ζητώ να σταματήσεις.Αρκετά τράβηξε το θέμα.Δεν έχει νόημα.
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς! εχεις αυτογνωσία. ολο και κάποιος βλάκας θα μπει και θα πει ασυνρτησίες για μένα όπως έγραψες. ακόμα τους λέω δεν με παρατάτε; οπως έγραψες. μιλάτε παιδιά για την κύπρο και λοιπά γιατί ο τύπος αυτός το παίζει μάγκας και επειδή δεν ξέρει να γράφει και να διαβαζει θέλει να μας ρίξει και εμάς! ακόμα και να κλειδώσει το θέμα! να σαι καλά με έκανες και γέλασα.

πάλι στο θέμα μας: η κύπρος είναι....

ρε μακακα πας καλα??????? εχει την ιδια αποψη μαζι σου κ του κανεις κ καυγα? τι παιρνεις? για συνελθε λιγο μαλλον κ οι δυο τοση ωρα τρωγοσαστε για μαλακιες κ δεν βλεπετε το βασικο δλδ οτι συμφωνειται στο βασικο 8εμα ελεος δλδ!!!
 

DeletedUser

Guest
δυστυχώς φίλε μου εγώ αφήνω τους άλλους να μιλήσουν και να πουν τη γνώμη τους. δεν θέλω να χαλάσω το θέμα αλλά εσύ θελεις να συνεχίσεις τον καυγά. επειδή τα ελληνικά σου είναι ελληνικά μόνο μετά από επεξεργασία και με την πρωτη δίνεις εντελώς διαφορετικό νόημα από αυτό που θες να αποδώσεις κατηγορείς τους άλλους. απαξιώ να συνεχίσω την κουβεντούλα μαζί σου και πρόσεχε: μια συμβουλή: τώρα που άρχισαν τα μπαν μην διανοηθεις να βρίσεις!

λοιπόν όπως λέγαμε για να μην χαλάσουμε το θέμα, η κύπρος...

αν απαξιουσες δεν θα την αρχιζες και θα αφηνες το πρωτο μου ποστ ασχολιαστο! ή απλα να διαφωνουσες με την αποψη μου! και οχι να πιανεσε με το παραμικρο και μετα να εχεις παραπονα!
αν καποιος εχει δικαιομα να απαξια αυτος ειμαι εγω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή