Pistevo POS AFTO TO 8EMA AFORA OLOUS(IDIOS TOUS KIPRIOUS)Pistevete pos i kipros ine e

  • Δημιουργός θέματος andrikkos9
  • Ημερομηνία έναρξης

πιστεύετε πως η Κυπρος είναι Ελληνική


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    34
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εγω δεν ειμαι συνηθησμενος να μιλαω ετσι σε γυναικες αλλα με εχεις φτασει στα ορια μου!!!!

πετας τωρα την μαλακια σου κ με ξενερωνεις επειδη δλδ ειναι γυναικα πρεπει να μιλαμε διαφορετικα??????? οπως κ να μιλησεις στον αλλον ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας οι διαφωνιες ειναι διαφωνιες ουτε εκεινη 8α αλλαξει γνωμη ουτε εσυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να γραφουμε ελευθερα αλλα να μην λεμε και οτι να'ναι
 

DeletedUser

Guest
το ηξερα οτι θα γινει αυτο δεν τρεχει γιαυτο και δεν εγραφα γενικα τοσο καιρο. ειπα πως την βιωσα την κατασταση εγω και ξελαφρωσα ..:)
δεν θα κανω καποιο αλλο comment πανω στο θεμα..

καλο gaming σε ολους...
 

DeletedUser

Guest
γενικα στην πραγματικη ζωη...εδω συμφωνω μαζι σου η διαφωνια ειναι διαφωνια
 

DeletedUser

Guest
σταματαω και εγω γιατι αρκετα εκνευριστηκα...
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε τι ζορι τραβατε; εσεις δεν ειπατε να γραψουμε ελευθερα τη γνωμη μας;

Πέστα ρε blondy!!Δηλαδή μας λέτε ότι πρέπει να υπάρχει ελευθερία της έκφραση υπο όρους???Δεν είμαστε καλα!!!!Επίσης πάω συχνά στη Λέσβο και ποτέ δεν μου έχουν φερθεί άσχημα.Συμφωνώ ότι μπορεί η Μεριλού να έπεσε σε περίπτωση γιατί τυχαίνει να υπάρχουν και Κύπριοι κομπλεξικοί!!Τσαν κανείς δεν έβρισε την Ελλάδα (παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε τουλαχιστον:rolleyes:) γιατί τελικά το μόνο που μας έχει μήνει είναι η ιστορία μας και εμείς οι ίδιοι είμαστε υπέτιοι για την σκατά χώρα μας.Όσο για την κακομοίρα την δημοσκόπηση είπα την αποψη μου και σε όποιον αρέσει.Και Τασίνο άντε διάβασε κάνα Βολτέρο και μετά μίλα για ελυθερία της έκφρασης.

ΥΣ όποιος είπε τους Μακεδόνες Ναζί θέλω να κάνουμε μια προσωπική κουβεντούλα γιατι τα έχω πα΄ρει στο κρανίο.
 

DeletedUser

Guest
πέστα ρε blondy!!δηλαδή μας λέτε ότι πρέπει να υπάρχει ελευθερία της έκφραση υπο όρους???δεν είμαστε καλα!!!!επίσης πάω συχνά στη λέσβο και ποτέ δεν μου έχουν φερθεί άσχημα.συμφωνώ ότι μπορεί η μεριλού να έπεσε σε περίπτωση γιατί τυχαίνει να υπάρχουν και κύπριοι κομπλεξικοί!!τσαν κανείς δεν έβρισε την ελλάδα (παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε τουλαχιστον:rolleyes:) γιατί τελικά το μόνο που μας έχει μήνει είναι η ιστορία μας και εμείς οι ίδιοι είμαστε υπέτιοι για την σκατά χώρα μας.όσο για την κακομοίρα την δημοσκόπηση είπα την αποψη μου και σε όποιον αρέσει.και τασίνο άντε διάβασε κάνα βολτέρο και μετά μίλα για ελυθερία της έκφρασης.

υσ όποιος είπε τους μακεδόνες ναζί θέλω να κάνουμε μια προσωπική κουβεντούλα γιατι τα έχω πα΄ρει στο κρανίο.

αν θέλεις αυτή την κουβεντούλα, πρέπει να μιλήσεις με τους σκοπιανούς, οι οποίοι αποκάλεσαν τον σαμαρά τον υπουργό έλληνα ναζί...

καλά δεν είπατε ότι δεν πρέπει να είμαστε περήφανοι για τη χώρα μς;
 

DeletedUser8

Guest
αν θέλεις αυτή την κουβεντούλα, πρέπει να μιλήσεις με τους σκοπιανούς, οι οποίοι αποκάλεσαν τον σαμαρά τον υπουργό έλληνα ναζί...

καλά δεν είπατε ότι δεν πρέπει να είμαστε περήφανοι για τη χώρα μς;


ego prosopika (an 8es briseme)
den eime perifanos gia tin simerini morfi tis xoras mou....
 

DeletedUser

Guest
Aυτό ακριβώς εννοεί ο φίλος ο χιώτης με το σπαμ...:(:(:(:(
 

DeletedUser280

Guest
ελα μωρε, πλακιτσα για να αποφορτισω λιγο το κλιμα
 

DeletedUser

Guest
αχαχαχαχα.α ρε blondy!νερό στο κρασί είσαι.χαχαχα σε καλό σου.Τσαν το οτι το είπαν αυτοί δεν σημαίνει πως είναι έτσι.Γιατί εδώ ειπώθηκε σαν γεγονός.και Μακακα για μένα η Κύπρος είναι πάνω από όλα Κρυπριακή και μετά μπορεί να είναι κα ελληνική,ή...

ΤΕΛΟΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
σε παρακαλω GeneralMenios μπορεις να κανεις επεξεργασια και να σβησεις ''Αγγλική ή Τουρκική'' γιατι δεν μου αρεσει να το βλεπω εκει:):p;)
 

DeletedUser

Guest
Η κύπρος είναι σαν το κοκτέιλ που πίνεις σε ένα μπαρ. ποτέ δεν ξέρεις άπό τι μπορεί να αποτελείται!



Υ.Γ: Είμαι εγώ ο μακάκα ο άνθρωπος που υποσχέθηκε στον/στην serra πως θα είμαι σοβαρός έστω και για 2 μέρες και κάνω πράξη ό,τι λέω.(κατά 70%)
 

DeletedUser

Guest
Η Κύπρος είναι Ελληνική!:cool:
Τέλος κι από μένα για εδώ...:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
δεν θα κατσω να συζητώ τωρα για αυτο το θέμα!
η άποψη μου είναι ξεκάθαρη και οτι και να πουν μερικοί δεν αλλαζει!είμαι κυπριος και υποστηρίζω οτι η κύπρος είναι ελληνικότατη απο την κορφή μεχρι τα νυχια!
και δεν είναι ελληνική μονο αμα την συμφέρει! είναι ελληνικη και στα καλα και στα κακά οπως έχει αποδειχθεί πολλες φορες!

ellas%20cyprus3.jpg
 

DeletedUser

Guest
δεν θα κατσω να συζητώ τωρα για αυτο το θέμα!
δεν εχεις συζητήσει για κάτι άλλο
η άποψη μου είναι ξεκάθαρη και οτι και να πουν μερικοί δεν αλλαζει!είμαι κυπριος και υποστηρίζω οτι η κύπρος είναι ελληνικότατη απο την κορφή μεχρι τα νυχια!
τα νύχια με μανικιούρ ή χωρίς;και δεν είναι ελληνική μονο αμα την συμφέρει! είναι ελληνικη και στα καλα και στα κακά οπως έχει αποδειχθεί πολλες φορες!
πες και κάτι πιο ουσιαστικό!
 

DeletedUser

Guest
πες και κάτι πιο ουσιαστικό!

1ον είπα οτι δεν θα κατσω να συζητήσω. δεν είπα οτι δεν θα συνεχισω την συζητηση! πρωτα απολα μαθε να διαβαζεις και να καταλαμβενεις τι λες.
2ον αν θες να μαθεις κατι πιο ουσιαστικο ψαξε εφημεριδες και διαδυκτιο. αφου ειπα οτι δεν θα πω τπτ αλλο τοτε δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου εξηγω!
 

DeletedUser

Guest
1ον είπα οτι δεν θα κατσω να συζητήσω. δεν είπα οτι δεν θα συνεχισω την συζητηση! πρωτα απολα μαθε να διαβαζεις και να καταλαμβενεις τι λες.
2ον αν θες να μαθεις κατι πιο ουσιαστικο ψαξε εφημεριδες και διαδυκτιο. αφου ειπα οτι δεν θα πω τπτ αλλο τοτε δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου εξηγω!

αχ ρε φιλε που ησουν πριν οταν ειχαμε διαφωνιες αααχχχχχχχχχχχχχχχ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή