King Of The Hill

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τοτε ξαναπερναει το παγοττζιδικο και τρεχεις κι εσυ μαζι με τον αλλο πισω του

My hill again:p

μπες beta και δες μνμ
 

DeletedUser

Guest
και τοτε ερχομαι εγω και σε ξανασπαω στο ξυλο!
my hill
 

DeletedUser

Guest
ομως πετας το ξυλακι απο το παγωτο μπροστα σου το πατας ενω ειχε μεινει πολυ λιγο και γλυστρας κατω απο το λοφο My hill
 

DeletedUser

Guest
Wow

κι εμενα δεν μου αρεσουν τα παγωτα και τα γλυκα και γι
αυτο παω στον λοφο πεταω πανω σου ο καροτσακι με τα παγωτα(και τον παγωτατζη μαζι) ερχονται οι λιγουρηδες ,σε γλυφουν για το παγωτο,εσυ τρεχεις στο σπιτι σου και σε κυνηγανε οι αλλοι και
my hill!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
και αποτοτε δν ξαναφαγα παγοτο!!

ερχομαι πανω και σε στελνω να βρεις τον παγοτατζι σ!! αεροπορικος

my hill
 

DeletedUser3473

Guest
ερχομαι με μπουλτοζες και ισοπεδονω τον λοφο στη θεση του χτιζω ενα
εμπορικο κεντρο με πολυσινεμαδες, καταστηματα, καφετεριες, φαγαδικα,
fun park κλπ....γενικη εισοδος 10 ευρο ΞΥΛΩΘΕΙΤΕ! :p
 

DeletedUser

Guest
βρισκω αλλον λοφο και σε αφηνω να παιζεις μονος σ τα παιχνιδια στο αλλου!!! (σε λιγο θα χρεοκοπησεις)
 

DeletedUser

Guest
εγω παω στο εμπορικο και δινω 10$ και κερδιζω το συμβολαιο του λοφο οποτε My hill
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα το χωραφι σου εγινε οικποεδο μου και μαζι και ο λοφος... ισως σε αφηνω να μενεις στον λοφο αλλα ειναι δικαιωματικα....................!


My hill!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3920

Guest
Λοιπον ερχομαι με συμβολαιογραφο και δικαστικο κλητηρα και σε απειλω οτι θα βγαλω στην φορα κατι αισθησιακα βιντεο με εσενα πρωταγωνιστη.....Με την παρουσια του συμβολαιογραφου και του δικαστη,ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ και μου γραφεις τον λοφο.............Μπαινει η σφραγιδα και το πρωτοκολο .......Πλεον ειμαι ο νομιμος και μονιμος ιδιοκτητης (king σε νομικους ορους owner) του λοφου(hill)

KING OF THE HILL
:lf:lf:lf
 

DeletedUser

Guest
και μετα ερχομαι εγω και τον κλεβω(και βαζω και αντικλεπτικο συστημα):p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Επειδή είμαι και γ@@ώ τους διαρρήκτες έρχομαι και σπάω και το αντικλεπτικό σου σύστημα και σε σκοτώνω...

My hill!!!
 

DeletedUser

Guest
γκρρρρ!κι εγω επειδη νευριασω που μου κλεβεις το λοφο και δε μου φτιχνεις υπογραφη τον ξαναπαιρνω πισω :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
γκρρρρ!κι εγω επειδη νευριασω που μου κλεβεις το λοφο και δε μου φτιχνεις υπογραφη τον ξαναπαιρνω πισω :p:p:p

Είσαι ήδη νεκρός δεν χρειάζεσαι υπογραφή και φυσικά δεν μπορείς να πάρεις τον λόφο πίσω... :p

My hill!!!

ΥΓ.Θα την κάνω την υπογραφή όταν έχω αρκετό χρόνο....τώρα σε λίγο θα φύγω για τον αγιασμό στο σχολείο....
 

DeletedUser

Guest
υγ.θα την κάνω την υπογραφή όταν έχω αρκετό χρόνο....τώρα σε λίγο θα φύγω για τον αγιασμό στο σχολείο....

ωραια!αλλα επειδη τεμπελιαζεις και δε τη φτιαχνεις τωρα ερχεται το φαντασμα μου σε στηχιωνει και φευγεις(πλακα κανω οτι δεν τη φτιαχνεις οποτε θες φτιαξε την)
 

DeletedUser

Guest
Κάτι τέτοια μόνο αν τα θέλει ο Chuck Norris γίνονται...
Του λέω ότι προσπαθείς να του μοιάσεις και θυμώνει τόσο πολύ,που σου ρίχνει την Σούπερ Στριφογυριστή Κλωτσιά του.Περιττό να προσθέσω ότι πέρνω ότι απέμεινε από τον λόφο.

ΜΥ ΗΙLL!!!
 
Κορυφή