Halloween bug

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5114

Guest
τα λόγια σου μου φέρνουν εικόνες από αγώνα τρίτης εθηνικής που στην εξέδρα κάθεται ένας τύπος με μια κοιλια ίσαμε τα πόδια του και το παίζει προπονητής-διαιτητής-και σας ξέρω όλους εσάς-και άλλους πολλούς

η νοοτροπία σου αυτή το να μας αποκαλείς έλληνες δίνοντας στην λέξη έλληνες την ιδιότητα τις λαμόγιας και ότι άλλο αναφέρεις εμενα προσωπικά με εξοργίζει

όταν εγώ αναφέρομαι σε αυτήν την λέξη έχω αλλα κατά νου μου

για μένα είσαι από αυτούς που περιμένει να μιλήσουν όλοι για να πεταχτή στο τέλος να πει μεγάλα πράγματα και ιδέες για να το παίξει κάποιος όταν είμαι σίγουρος πως δεν τηρείς τίποτε από όλα αυτά ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ το υπολοιπο 90% καταλαβε οτι ειναι bug και απλα προσπαθησε να το εκμεταλευει για προσωπικο του οφελος.

ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ GAME ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...

πολλά παιδιά όπως και εγώ νομίζαμε αλλα και όχι για bug

δεν είναι τυχαίο άμα διάβασες όλα τα ποσταρισματα θα είδες ονόματα που δεν μπορεί να είναι ούτε noubades ούτε χαζοί και ούτε έλληνες όπως εσύ θέλεις να είναι οι έλληνες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ και ξέρεις τι να κανεις άμα δεν σου αρέσει...μιαμ μιαμ πατάτες

Συμφωνω με τον στελιο πολλοι καθησαν και εκαναν πολλες φορες την αποστολη ειτε απο αγνοια ειτε θεωρησαν οτι δεν ηταν bug
πχ εγω ειχα τοσο διαβασμα που βαρεθηκα να κανω 10 κλικ αλλα οταν ειδα μεσα σε μικρο χρονο διαστημα οτι πολλοι απο ολους τους σερβερ ηταν αποκλεισμενοι καθησα και εψαξα να δω τι παιζει επειδη διαβασα ολα τα ποστ πιστευω οτι πρεπει να δωθει μια εξηγηση απο την εταιρια για την ανευθυνοτητα που εδειξε προς ολους τους πελατες της .Επισης αν θεωρηθει σωστο να αφαιρεθουν τα πραγματα που μπορει να πηρε καποιος απο τις αποστολες αλλα πρωτα ομως να δωθουν εξηγησεις για το φιασκο της εταιριας
 

DeletedUser3409

Guest
Επειδή είπαμε όλοι μας πολλά (και όπως λέει και ο πάνσοφος λαός "τα λίγα λόγια ζάχαρη και τα καθόλου μέλι" {αν και δεν την τηρώ αυτή την παροιμία}) την δική μου άποψη την οποία εξέφρασα 2-3 φορές... δεν είναι να μην τιμωρηθούμε καλά κάναν και μας τιμωρήσαν είμασταν λαμόγια, δεν βαρεθήκαμε... να πατάμε, δεν μας πόνεσαν τα δαχτυλάκια... είμαστε noob και πολλά άλλα!!! (αν και ισχύει και το "Τι μικρός διάολος, τι μεγάλος διάολος. Κι οι δυο διαόλοι είναι.") Καλά κάναν και μας τιμωρήσανε, αλλά μια συγνώμη δεν ηταν κακό να ζητηθεί γιατί τότε πάμε στην άλλη παροιμία που λέει "Τα καλά του Γιάννη θέλουν, μα τον Γιάννη δεν τον θέλουν."
Πάνω από όλα είναι ο σεβασμός... επίσης το μαζί τα φάγαμε δεν με εξέφραζε ποτέ σαν άποψη, οπότε εφόσον κάνεις λάθος ζήτα συγνώμη τιμώρησε αυτούς που είναι να τιμωρήσεις αλλά μην κάνεις τον Αλέκο γιατί το "Τα στραβά μας παραθύρια τα χρυσά φλουριά τα 'σιάζουν." δεν ισχύει πλέον!

Όσο για αυτό που ανέφερε ο Coma επειδή ήμουνα ένας από αυτούς που ενοχλήθηκε... και το εξέφρασε, ζητώ συγνώμη, αλλά νόμιζα πως την ανακοίνωση στο τσατ την έκανε με την ιδιότητα του στο παιχνίδι, σαν Coma, και όχι σαν παίκτης που απλώς εξέφρασε την αποψή του στους συμπαίκτες του χωρίς να γνωρίζει και αυτός τι γίνεται!!! Και είναι η αλήθεια ότι ζορίστηκα, όντας τιμωρημένος και μου φάνηκε αδιανόητο να έγινε κάτι τέτοιο για να προστατευτούν κάποιοι. Οπότε αφού δεν ήταν έτσι ζητώ και πάλι συγνώμη από τον Cord για την παρεξήγηση.

Επίσης η μεγαλύτερη παρεξήγηση, για όλους έγινε γιατί η αποστολή μετρούσε ως επαναλαμβανόμενη και στις επαναλαμβανόμενες δεν μπορείς να ξέρεις πόσες φορές επαναλαμβανόμενες είναι, αλλά τελικά αποδείχτηκε πως "Το βούρκο σαν πετροβολάς, πηδάει και σε λερώνει."
Επίσης θα διαφωνήσω με τους συμπαίκτες στο παιχνίδι που λένε να τιμωρηθούν οι διαχειριστές που κάνανε το ίδιο λάθος με εμάς... γιατί αλλιώς δεν είμαστε τίποτα άλλο από λαμόγια... που γνωρίζαμε ότι κάναμε την λαμογιά... οπότε αφού την κάνανε και αυτοί, ας την φάνε περισσότερο στην μάπα για να χαρούμε και εμείς!!! Άλλωστε "Τα παθήματα των πρώτων, γεφύρι των δεύτερων."

Όσο για την Ιννο ισχύει "Το μεγάλο το καράβι θέλει και βαθιά νερά", απαράδεκτη συμπεριφορά (και επαναλαμβάνω, όχι επειδή μας τιμώρησε αλλά για την μια συγνώμη που δεν είπε) και να γνωρίζουν πως με τέτοιες συμπεριφορές οδηγούν στο να έχουμε μια εικόνα για την εταιρεία του τύπου
"Τ' αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκατά λιβάνι. Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι."

Συγνώμη αν σας κούρασα για ακόμη μια φορά και συγνώμη που δεν έγραψα μια ιστοριούλα για παράδειγμα... και χρησιμοποίησα αυτά που λέγανε οι παπούδες μας, δεν θα ξαναεπαναληφθεί μιας και δεν πρόκειται να ξαναγράψω σε αυτό το θέμα όσο και αν με τρώει το χέρι μου!!!
 

DeletedUser

Guest
Να μιλήσω και εγώ ως παρατηρητής της φάσης και θέλω στο παρακάτω να ξεχάσετε το τι στον κόρακα γραφει κάτω από το όνομα μου...

Μου αρέσουν πολύ τα φοβερα παραδείγματα με τους κιμάδες τα μπιφτέκια και τα αυτοκίνητα αλλα είναι εντελώς άστοχα και στο μονο που χρησιμεύουν είναι να μου ανοίγουν την όρεξη.

Γιατί το λέω αυτό? Γιατί αγαπημένε μου χρηστη δεν σου είπε κανένας πως όταν μπαίνεις στο εστιατόριο θα αποδέχεσαι ένα καρο πράγματα. Γιατί λατρεμένε μου χρηστη είναι άλλο πράγμα το να χαλάει η ριμάδα η εικόνα στο παιχνίδι και να μην βλέπεις το ξενοδοχείο της πόλης σου (σφάλμα είναι και αυτό) και άλλο όταν έχεις ένα σφάλμα που επηρεάζει την ομαλή ροή του παιχνιδιού η ακόμα και την κατάταξη με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

Αλλα επειδή σας αρέσουν τα παραδείγματα θα σας δώσω και εγώ ένα παράδειγμα.

Ξέρουμε καλά πως απαγορεύεται να μπούμε οι πολίτες μέσα σε ένα στρατόπεδο. Αν λοιπόν στο στρατόπεδο του Χαϊδαρίου που είναι και διπλα μου, βρω μια μέρα τον φράχτη χαλασμένο και η διέλευση μου μέσα από αυτό θα διευκολύνει την διαδρομή μου (ας πούμε θέλω να πάω στην άλλη άκρη και μέσα από το στρατόπεδο γλυτώνω 1 ώρα περπάτημα που θα έπρεπε να κάνω αν πήγαινα γύρο γύρο από αυτό), τι θα πρέπει να κάνω? Να μπω μέσα στο στρατόπεδο?
Προσοχή! Θα είναι σφάλμα των υπευθυνων του στρατοπέδου το ότι ο φράχτης είναι χαλασμένος, όχι δικό μου! Εγώ απλά θα βρω μια είσοδο για να μπω και να περάσω μέσα από αυτό μιας και με διευκολύνει πολύ στην πορεία μου.

Όταν λοιπόν με πιάσουν μέσα στο στρατόπεδο και φάω την προβλεπομενη ποινή, εγώ θα πρέπει να αρχίσω να φωνάζω, να ουρλιάζω και να μιλάω για αδικία! Δικό τους το λάθος, αυτοί φταίνε!

Βεβαια η αλήθεια είναι πως εκτος από την ανάκριση που θα φάω, θα φάω και κάποιο διάστημα φυλάκισης.

Το δικό μου παράδειγμα λοιπόν ανταποκρίνεται στο πως έχει η κατάσταση σας. Ήταν ένα σφάλμα που επηρέαζε άμεσα το παιχνίδι. Υπάρχει ορος που αποδεχτήκαμε όλοι μας και λέει πως τα σφάλματα θα πρέπει να ανακοινώνονται στην εταιρία. Μας απαγορεύει να κάνουμε και χρήση τους για προσωπικό μας όφελος!

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος από εσάς που να έχει παίξει ποτε του άλλο παιχνίδι άλλης εταιρίας... Είναι ΠΑΓΙΑ τακτική να αποκλείονται όσοι κάνουν χρήση bug και δεν αφορά καμια εταιρία αν πληρώνεις η όχι. Δεν τους νοιάζει ποιος είσαι και τι ρολο βαράς. Τους νοιάζει να τηρείς τους κανόνες τους και εκεί μπαίνει τελεία, δεν το συζητάνε, δεν το διαπραγματεύονται! Οι κανόνες έχουν προβλέψει και τα δικά τους λάθη να τα "φορτώνουν" σε εσένα αν πας να επωφεληθείς από αυτά. Όταν πάτησες το αποδέχομαι τους ορους, δεν το είδες? Και αν δεν το είδες σου φταίει η εταιρία? Αφού εκείνοι το προέβλεψαν αυτό ΠΡΙΝ μπεις και σε έχουν ενημερώσει τι πρέπει να κανεις αν το συναντήσεις. Το ότι δεν το έκανες τους δίνει ΚΑΘΕ δικαίωμα να σε αποκλείσουν.

Το ότι οι ποινές μπορεί να ήταν αυστηρές δεν το αποκλείω προσωπικά και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη καθώς δεν έχω παίξει αρκετά west για να δω ποσο πονάει η μια μέρα ban και ποσο οι 10. Αυτό που μπορώ να σας πω είναι πως όσο και να βρίσετε φωνάξετε ουρλιάξετε εδώ δεν θα έχει κανένα αποτέλεσμα. Οι ποινές σας μπορείτε να δείτε πως δεν είναι στα ελληνικά, είναι στα αγγλικά. Ο έλληνας συνάδελφος μου εδώ το μονο που μπορεί να κάνει είναι να μεταβιβάσει τον θυμο σας στους υπευθυνους του και μέχρι εκεί. Τα περί παραιτήσεως του τα βρίσκω γελοία και θα θεωρήσω ως προσβολή του χαρακτήρα μου το να μπω έστω και στην διαδικασία να τα σχολιάσω αν πρέπει η όχι και γιατί να το κάνει η γιατί να μην το κάνει.

Και τώρα ξέρω, μπορείτε να βγείτε οι 5-6 να με κράξετε πως εξυπηρετώ τους προδότες γερμανούς, να με βρίσετε να να να να... 3 χρονια στο κουρμπέτι τα έχω δει και τα έχω φάει με το κιλό όλα αυτά. Απλά μια συμβουλή: Το κάνετε με λάθος τρόπο και το μονο που πετυχαίνετε είναι αποκλεισμοί και από το forum αλλα και να χαθεί το οποιο δίκιο μπορεί να έχετε.

Καλή σας συνεχεια.
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε σεις ολοι ανεργοι εισαστε ? ελιες δεν εχετε να μαζεψετε τωρα πριν πιασουν τα κρυα ? Να στρωσετε τα χαλια ? Να βγειτε μια βολτιτσα ετσι με τα ποδια να σας δει λιγο ο ηλιος μηπως ? Σας χαζεψε το ιντερνετ ? εχετε δει τοσες μερες με τι ασχολειστε ? Καλη η πλακα καλη και η τσαντιλα αλλα ημαρτον ποια χαλαρωστε ενα παιχνιδι ειναι , δε σας πηραν το φαι απ το πιατο

ΥΓ Παω στοιχημα οτι καποιοι απο εσας βλεπατε εφιαλτες με cowboys και φλογερες ινδιανες που δε προλαβαινατε να τις πιασετε και σας την επεφταν οι κακοι admin
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
Να μιλήσω και εγώ ως παρατηρητής της φάσης και θέλω στο παρακάτω να ξεχάσετε το τι στον κόρακα γραφει κάτω από το όνομα μου...

Μου αρέσουν πολύ τα φοβερα παραδείγματα με τους κιμάδες τα μπιφτέκια και τα αυτοκίνητα αλλα είναι εντελώς άστοχα και στο μονο που χρησιμεύουν είναι να μου ανοίγουν την όρεξη.

Γιατί το λέω αυτό? Γιατί αγαπημένε μου χρηστη δεν σου είπε κανένας πως όταν μπαίνεις στο εστιατόριο θα αποδέχεσαι ένα καρο πράγματα. Γιατί λατρεμένε μου χρηστη είναι άλλο πράγμα το να χαλάει η ριμάδα η εικόνα στο παιχνίδι και να μην βλέπεις το ξενοδοχείο της πόλης σου (σφάλμα είναι και αυτό) και άλλο όταν έχεις ένα σφάλμα που επηρεάζει την ομαλή ροή του παιχνιδιού η ακόμα και την κατάταξη με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

Αλλα επειδή σας αρέσουν τα παραδείγματα θα σας δώσω και εγώ ένα παράδειγμα.

Ξέρουμε καλά πως απαγορεύεται να μπούμε οι πολίτες μέσα σε ένα στρατόπεδο. Αν λοιπόν στο στρατόπεδο του Χαϊδαρίου που είναι και διπλα μου, βρω μια μέρα τον φράχτη χαλασμένο και η διέλευση μου μέσα από αυτό θα διευκολύνει την διαδρομή μου (ας πούμε θέλω να πάω στην άλλη άκρη και μέσα από το στρατόπεδο γλυτώνω 1 ώρα περπάτημα που θα έπρεπε να κάνω αν πήγαινα γύρο γύρο από αυτό), τι θα πρέπει να κάνω? Να μπω μέσα στο στρατόπεδο?
Προσοχή! Θα είναι σφάλμα των υπευθυνων του στρατοπέδου το ότι ο φράχτης είναι χαλασμένος, όχι δικό μου! Εγώ απλά θα βρω μια είσοδο για να μπω και να περάσω μέσα από αυτό μιας και με διευκολύνει πολύ στην πορεία μου.

Όταν λοιπόν με πιάσουν μέσα στο στρατόπεδο και φάω την προβλεπομενη ποινή, εγώ θα πρέπει να αρχίσω να φωνάζω, να ουρλιάζω και να μιλάω για αδικία! Δικό τους το λάθος, αυτοί φταίνε!
αν και μαλλον θα φαω ποινη για λογοκρισια μοντ θα το πω.
το παραδειγμα σου ειναι μπουρδα.διοτι εσυ μιλας για μια παρακαμψη η οποια απαγορευεται αλλα εσυ την χρησιμοποιεις.οι αποστολες ειναι μεσα στην ροη του παιχνιδιου και προβλεποταν οτι θα τις κανουμε.δηλαδη ειναι σαν να λεμε οτι το στρατοπεδο ειναι γυρω απο το σπιτι σου και εσυ περασες τον φραχτη και αυτοι σου εδωσαν ποινη φυλακισης επειδη εκανες αυτο που ηταν προβλεπομενο.
 

DeletedUser

Guest
κατι διαφορετικο

χτες υποτιθεται οτι εληγε η αποστολη του Halloween αλλα κανοντας σημερα εξερευνηση βρηκα το σκιτσο του φαντομα (κρυσταλλινη σφαιρα, καρδια κογιοτ τα ειχα βρει απο τις προηγουμενες ημερες)

τωρα ειμαι σε διλημα να ολοκληρωσω την αποστολη η οχι ??
δεδομενου οτι εχω δρεπανι του χαρου
 

DeletedUser

Guest
αν και μαλλον θα φαω ποινη για λογοκρισια μοντ θα το πω.
το παραδειγμα σου ειναι μπουρδα.διοτι εσυ μιλας για μια παρακαμψη η οποια απαγορευεται αλλα εσυ την χρησιμοποιεις.οι αποστολες ειναι μεσα στην ροη του παιχνιδιου και προβλεποταν οτι θα τις κανουμε.δηλαδη ειναι σαν να λεμε οτι το στρατοπεδο ειναι γυρω απο το σπιτι σου και εσυ περασες τον φραχτη και αυτοι σου εδωσαν ποινη φυλακισης επειδη εκανες αυτο που ηταν προβλεπομενο.

Μα φιλε μου είδα δρόμο και πέρασα! Δεν με σταμάτησε κανένας και είναι συνταγματικό μου δικαίωμα να μπορώ να περπατάω στους δρόμους! Είχε χαλάσει ο φράκτης και δεν είδα εμπόδιο. Που να φανταστώ πως απαγορεύεται? Εγώ δεν ήθελα να δώσω μυστικά του στρατοπέδου στους εχθρούς της χώρας, απλά να περάσω μέσα από δρόμο που έχει το στρατόπεδο με άσφαλτο και πεζοδρόμιο. Δεν ξεχώρισα μέσα στο σκοτάδι αν ήμουν μέσα η έξω από αυτό :/ Ριμάδα μυωπία τι μου έκανες!!! Και αυτοί οι άκαρδοι με τα όπλα δεν με ακούνε, δεν δέχονται τίποτα, έφταιξα και θα πληρώσω λένε! Βοηθήστε με!!!! :sad:sad:sad
 

DeletedUser5114

Guest
Να μιλήσω και εγώ ως παρατηρητής της φάσης και θέλω στο παρακάτω να ξεχάσετε το τι στον κόρακα γραφει κάτω από το όνομα μου...

Μου αρέσουν πολύ τα φοβερα παραδείγματα με τους κιμάδες τα μπιφτέκια και τα αυτοκίνητα αλλα είναι εντελώς άστοχα και στο μονο που χρησιμεύουν είναι να μου ανοίγουν την όρεξη.

Γιατί το λέω αυτό? Γιατί αγαπημένε μου χρηστη δεν σου είπε κανένας πως όταν μπαίνεις στο εστιατόριο θα αποδέχεσαι ένα καρο πράγματα. Γιατί λατρεμένε μου χρηστη είναι άλλο πράγμα το να χαλάει η ριμάδα η εικόνα στο παιχνίδι και να μην βλέπεις το ξενοδοχείο της πόλης σου (σφάλμα είναι και αυτό) και άλλο όταν έχεις ένα σφάλμα που επηρεάζει την ομαλή ροή του παιχνιδιού η ακόμα και την κατάταξη με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

Αλλα επειδή σας αρέσουν τα παραδείγματα θα σας δώσω και εγώ ένα παράδειγμα.

Ξέρουμε καλά πως απαγορεύεται να μπούμε οι πολίτες μέσα σε ένα στρατόπεδο. Αν λοιπόν στο στρατόπεδο του Χαϊδαρίου που είναι και διπλα μου, βρω μια μέρα τον φράχτη χαλασμένο και η διέλευση μου μέσα από αυτό θα διευκολύνει την διαδρομή μου (ας πούμε θέλω να πάω στην άλλη άκρη και μέσα από το στρατόπεδο γλυτώνω 1 ώρα περπάτημα που θα έπρεπε να κάνω αν πήγαινα γύρο γύρο από αυτό), τι θα πρέπει να κάνω? Να μπω μέσα στο στρατόπεδο?
Προσοχή! Θα είναι σφάλμα των υπευθυνων του στρατοπέδου το ότι ο φράχτης είναι χαλασμένος, όχι δικό μου! Εγώ απλά θα βρω μια είσοδο για να μπω και να περάσω μέσα από αυτό μιας και με διευκολύνει πολύ στην πορεία μου.

Όταν λοιπόν με πιάσουν μέσα στο στρατόπεδο και φάω την προβλεπομενη ποινή, εγώ θα πρέπει να αρχίσω να φωνάζω, να ουρλιάζω και να μιλάω για αδικία! Δικό τους το λάθος, αυτοί φταίνε!

Βεβαια η αλήθεια είναι πως εκτος από την ανάκριση που θα φάω, θα φάω και κάποιο διάστημα φυλάκισης.

Το δικό μου παράδειγμα λοιπόν ανταποκρίνεται στο πως έχει η κατάσταση σας. Ήταν ένα σφάλμα που επηρέαζε άμεσα το παιχνίδι. Υπάρχει ορος που αποδεχτήκαμε όλοι μας και λέει πως τα σφάλματα θα πρέπει να ανακοινώνονται στην εταιρία. Μας απαγορεύει να κάνουμε και χρήση τους για προσωπικό μας όφελος!

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος από εσάς που να έχει παίξει ποτε του άλλο παιχνίδι άλλης εταιρίας... Είναι ΠΑΓΙΑ τακτική να αποκλείονται όσοι κάνουν χρήση bug και δεν αφορά καμια εταιρία αν πληρώνεις η όχι. Δεν τους νοιάζει ποιος είσαι και τι ρολο βαράς. Τους νοιάζει να τηρείς τους κανόνες τους και εκεί μπαίνει τελεία, δεν το συζητάνε, δεν το διαπραγματεύονται! Οι κανόνες έχουν προβλέψει και τα δικά τους λάθη να τα "φορτώνουν" σε εσένα αν πας να επωφεληθείς από αυτά. Όταν πάτησες το αποδέχομαι τους ορους, δεν το είδες? Και αν δεν το είδες σου φταίει η εταιρία? Αφού εκείνοι το προέβλεψαν αυτό ΠΡΙΝ μπεις και σε έχουν ενημερώσει τι πρέπει να κανεις αν το συναντήσεις. Το ότι δεν το έκανες τους δίνει ΚΑΘΕ δικαίωμα να σε αποκλείσουν.

Το ότι οι ποινές μπορεί να ήταν αυστηρές δεν το αποκλείω προσωπικά και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη καθώς δεν έχω παίξει αρκετά west για να δω ποσο πονάει η μια μέρα ban και ποσο οι 10. Αυτό που μπορώ να σας πω είναι πως όσο και να βρίσετε φωνάξετε ουρλιάξετε εδώ δεν θα έχει κανένα αποτέλεσμα. Οι ποινές σας μπορείτε να δείτε πως δεν είναι στα ελληνικά, είναι στα αγγλικά. Ο έλληνας συνάδελφος μου εδώ το μονο που μπορεί να κάνει είναι να μεταβιβάσει τον θυμο σας στους υπευθυνους του και μέχρι εκεί. Τα περί παραιτήσεως του τα βρίσκω γελοία και θα θεωρήσω ως προσβολή του χαρακτήρα μου το να μπω έστω και στην διαδικασία να τα σχολιάσω αν πρέπει η όχι και γιατί να το κάνει η γιατί να μην το κάνει.

Και τώρα ξέρω, μπορείτε να βγείτε οι 5-6 να με κράξετε πως εξυπηρετώ τους προδότες γερμανούς, να με βρίσετε να να να να... 3 χρονια στο κουρμπέτι τα έχω δει και τα έχω φάει με το κιλό όλα αυτά. Απλά μια συμβουλή: Το κάνετε με λάθος τρόπο και το μονο που πετυχαίνετε είναι αποκλεισμοί και από το forum αλλα και να χαθεί το οποιο δίκιο μπορεί να έχετε.

Καλή σας συνεχεια.

Ωραια αλλα με την ηδη υπαρχουσα κατασταση όταν υπαρχουν τα επιτευγματα που ζητανε 1000 επαναληψιμες αποστολες και ενώ πας να τις κανεις την αποστολη και βλεπεις ότι ξαναγινεται(εκει φταει η εταιρια που δεν προειδοποησε τους παιχτες οτι ειναι bug και να μην την κανουν πανω μια φορα ) και σκεφτεσαι αυτή θα είναι αποστολη (από απλη λογικη) και την κανεις πχ 1000 φορες .Εσυ τι θα εκανες αν ησουν στην θεση αυτή ?
 

dimitrisCh

Μέλος
@Mad18

Αγαπητέ μου φίλε, το θέμα δεν είναι αν έγινε ή όχι κατάχρηση του bug, ή αν δόθηκαν ποινές αυστηρές ή όχι, αν φταίνε ή όχι οι διαχειριστές. Νομίζω αυτό λύθηκε, δόθηκαν οι εξηγήσεις από τους διαχειριστές, (ίσως με κάποια καθυστέρηση κατά την ταπεινή μου γνώμη δόθηκαν οι εξηγήσεις), ότι μπορούσαν αυτό έκαναν και ότι τους επιτρεπόταν. Και εδώ στο φόρουμ υπήρξε αρκετή ανοχή από τους υπευθύνους, ώστε να υπάρξει εκτόνωση από τους παίκτες, που βγήκαν και τα "έχωναν" στους διαχειριστές.

Το θέμα είναι, ότι από πλευράς της Innogames, δεν βγήκε κανείς να ζητήσει μια συγνώμη για την ταλαιπωρία των παικτών, εξαιτίας δικής της υπαιτιότητας και απανωτών λαθών των προγραμματιστών της. (Και νομίζω ότι γνωρίζεις κι εσύ όπως κι εγώ, για πιο λόγο δεν ζήτησε συγνώμη η εταιρία):wk
Γι αυτό είναι όλοι αγανακτισμένοι, όχι μόνο στην Ελλάδα, αλλά και στους υπόλοιπους ξένους κόσμους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4995

Guest
Μην δίνουμε φανταστικά παραδείγματα, ας δώσουμε πραγματικά!
Όταν έβγαλα το δίπλωμα οδήγησης, όλο χαρά πήγα να αγοράσω καινούργιο αμάξι από μεγάλη και γνωστή αυτοκινητοβιομηχανία!
Μετά από μερικούς μήνες βγήκε στη δημοσιότητα ότι τα αμάξια του συγκεκριμένου μοντέλου της εταιρείας, του συγκεκριμένου έτους κυκλοφορίας είχαν πρόβλημα με το σύστημα πέδησης, με συνέπεια να μην πιάνει καλά το φρένο!
Το συγκεκριμένο σκάνδαλο αποκαλύφθηκε ύστερα από μήνυση που έγινε προς την εταιρία και ύστερα από δικαστικές διαμάχες, από αγοραστή άλλης χώρας, ο οποίος και αποζημιώθηκε δικαστικώς, κερδίζοντας την υπόθεση!
Εκείνη την ώρα σκέφτηκα την τύχη μου μέσα! Ένα αμάξι είπα να αγοράσω κι εγώ και βγήκε ελαττωματικό!
Ποια ήταν η στάση της εταιρίας? Με κάλεσε να πάω το αυτοκίνητο για service δωρεάν, σε συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα σε ένα από τα συνεργεία της και όταν το παρέλαβα, βρήκα στη θέση του συνοδηγού ένα κουτί σοκολατάκια, επώνυμου ζαχαροπλαστείου με ένα σημείωμα, "Μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία" με την υπογραφή της εταιρίας!
Αυτή η κίνηση ήταν λάθος???



υ.γ. είναι πραγματικό γεγονός, δεν θέλω να αναφέρω το όνομα της εταιρίας για λόγους διαφήμισης, έγινε το 2009!
 

DeletedUser

Guest
Να μιλήσω και εγώ ως παρατηρητής της φάσης και θέλω στο παρακάτω να ξεχάσετε το τι στον κόρακα γραφει κάτω από το όνομα μου...

Μου αρέσουν πολύ τα φοβερα παραδείγματα με τους κιμάδες τα μπιφτέκια και τα αυτοκίνητα αλλα είναι εντελώς άστοχα και στο μονο που χρησιμεύουν είναι να μου ανοίγουν την όρεξη.

να ξεχάσω τι γραφή το όνομα σου από κάτω...
ok σε ευχαρηστω πολύ γι`αυτο για να μπορέσω να μιλήσω ανοιχτά όμορφα και χωρίς να έχω πρόβλημα που θα πω την γνώμη μου

εσύ το βλέπεις σαν φάση? έτσι πρέπει να φαίνεται από εκεί πάνω που είσαι μάλλον eee?

εάν θες να δεις πως είναι προσγειώσου λίγο στο επίπεδο του παίχτη που σας πληρώνει na deis kai na katalabeis pos fenonte.

τα άστοχα παραδείγματα των παιδιών?
τουλάχιστον σου ανοίγουν την όρεξη...πατάτες?

καλά λες να ξεχάσουμε αυτό που λέει το όνομα σου παο κάτω διότι ο τρόπος που αρχίζεις να μιλάς σε όλα τα παιδιά που χρονια στηρίζουν την εταιρία και χωρίς αυτά τα παιδιά δεν θα έγραφε τώρα αυτό που γραφή δεν αρμόζει σε έναν με αυτά τα αξιώματα...


Γιατί το λέω αυτό? Γιατί αγαπημένε μου χρηστη δεν σου είπε κανένας πως όταν μπαίνεις στο εστιατόριο θα αποδέχεσαι ένα καρο πράγματα. Γιατί λατρεμένε μου χρηστη είναι άλλο πράγμα το να χαλάει η ριμάδα η εικόνα στο παιχνίδι και να μην βλέπεις το ξενοδοχείο της πόλης σου (σφάλμα είναι και αυτό) και άλλο όταν έχεις ένα σφάλμα που επηρεάζει την ομαλή ροή του παιχνιδιού η ακόμα και την κατάταξη με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

αγαπητέ μου όταν πάμε σε ένα εστιατόριο ΝΑΙ αποδέχομαι πολλά πράγματα (δουλεύω 20 χρονια στην εστίαση σε hotel άρα ξέρω) όπως να είμαστε σεμνοί να μην φωνάζουμε να μην έχουμε ζώα μαζί μας να μην καπνίζουμε και γενικά να συμπεριφερόμαστε κοσμια...ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ για να μπορώ να απολαμβάνω το εστιατόριο και το καλο του φαγητό

όμως το εστιατόριο απέναντι σε έναν τέτοιο πελάτη πρέπει να τηρεί και αυτό ορισμένους κανόνες όπως : το φαγητό να είναι πάντα άψογο και ποτε χωρίς αλάτι η σάλτσα η να μην είναι καλά ψημένο
ακόμα οι σερβιτόροι ο σεφ και ο μετρ πρέπει να είναι πάντα στην πένα και να εξυπηρτούν τους πελάτες τους

το κατάλαβες k.mad18?

όσο για τα οφέλη από τα χρ από το λάθος τον προγραμματιστών τις εταιρίας τα περισσότερα τα πήραν παιδιά με 120 level...τα χριαζοντουσταν more τα παιδιά ναι ναι

Το δικό μου παράδειγμα λοιπόν ανταποκρίνεται στο πως έχει η κατάσταση σας. Ήταν ένα σφάλμα που επηρέαζε άμεσα το παιχνίδι. Υπάρχει ορος που αποδεχτήκαμε όλοι μας και λέει πως τα σφάλματα θα πρέπει να ανακοινώνονται στην εταιρία. Μας απαγορεύει να κάνουμε και χρήση τους για προσωπικό μας όφελος!

μάλλον εγώ λέω να ξανακοιτάξουν οι αρμόδιοι τους κανόνες του παιχνιδιού διότι μερικοί κανόνες είναι εντελώς λάθος

τι θέλω να πω

είναι ορος και κανόνας του παιχνιδιού να έχει ο πελάτης από 8 χρόνον έως 88 τις απαιτούμενες γνώσεις ώστε να καταλαβαίνει που έχουν κάνει λάθος οι προγραμματιστές τις εταιρίας και θα πρέπει να τους ενημέρωση για αυτά τα λάθη διότι οι ίδιοι δεν τα έχουν εντόπιση και δεν έχουν ενημέρωση τους πελάτες τους? και όταν το ανακαλύψουν και οι ίδιοι τότε να τιμωρήσουν τους πελάτες τους που δεν είχαν τις απαιτούμενες γνώσεις να κάνουν όλα τα παραπάνω?

τι λες τώρα!!!! όχι έλεος αλλα καρα έλεος!!!

τις προ άλλες μια μεγαλη εταιρία ( το έδειξε και η τηλεόραση κάνα μηνα πριν περίπου) ανακοίνωσε να μην καταναλώνουν οι πελάτες τους μια παρτίδα από κάτι κονσέρβες αν θυμάμαι και αποζημίωσε όσους το έκαναν πριν την ανακοίνωση τους

έτσι είναι η μεγάλες εταιρίες
η innogames τις ήταν τόσο δύσκολο να προστατέψει τους πελάτες τις από την σούπερ γκάφα τον προγραμματιστών τις?

όσο για το παράδειγμα σου ήταν για κλάματα



Και τώρα ξέρω, μπορείτε να βγείτε οι 5-6 να με κράξετε πως εξυπηρετώ τους προδότες γερμανούς, να με βρίσετε να να να να... 3 χρονια στο κουρμπέτι τα έχω δει και τα έχω φάει με το κιλό όλα αυτά. Απλά μια συμβουλή: Το κάνετε με λάθος τρόπο και το μονο που πετυχαίνετε είναι αποκλεισμοί και από το forum αλλα και να χαθεί το οποιο δίκιο μπορεί να έχετε.

Καλή σας συνεχεια.

3 χρονια στο κουρμπέτι ????? τι λέξη είναι αυτή? που μιλάμε σε κάνα τεκέ?
εκεί εάν έλεγες κάτι τέτοιο θα σου λέγανε τα αλάνια "ωπα μεγάλε αραξε τα κυβικά σου διότι το έχεις λάθος πάρει...πάρτο αλλιώς..."

κουρμπέτι? και η αγγελο πατιμεντο φλόκο τ`αργελε?


αυτά μας εξοργίζουν εμάς τους παίχτες ο τρόπος που μας φέρεστε και το πως μας μεταχειρίζεστε εκεί τρελαινόμαστε και όχι σε 10 μέρες τιμωρίας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitrisCh

Μέλος
@Mad18

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις από The West, και τι ακριβώς ήταν το bug:

Παίζω σε 12 κόσμους, ελληνικούς και ξένους. Μόνο σε ένα ελληνικό κόσμο τιμωρήθηκα, ενώ πατούσα εν γνώσει μου ότι επρόκειτο για πρόβλημα, περισσότερο από περιέργεια, να δω που θα σταματήσει, και απόλυτα πεπεισμένος ότι όλα τα οφέλη θα αφαιρεθούν.

Στους υπόλοιπους 11 κόσμους, πάτησα μια φορά, καβάλησα το άλογό μου και πήγα στην άλλη μεριά του χάρτη, πολύωρο ταξίδι αν έχεις υπόψη σου, ολοκλήρωσα εκεί την αποστολή μια φορά όπως είχα δικαίωμα, ταξίδεψα στην συνέχεια στον επόμενο δότη στην γρια, αποστολή δεν βρήκα, έψαχνα για δύο ημέρες το σκίτσο του φαντομά και δεν το έβρισκα, σε ένα κόσμο χρησιμοποίησα και σβόλους για όλα αυτά.

Και τώρα το ρεζουμέ: Ωραία στον ένα κόσμο τιμωρήθηκα με 24ωρη, σύμφωνα με τους κανονισμούς.
Στους υπόλοιπους 11 κόσμους, που δεν παρανόμησα αλλά ταλαιπωρήθηκα και ξόδεψα σβόλους, και πιστεύω το ίδιο χιλιάδες άλλοι παίκτες, δεν δικαιούμαι μια συγνώμη από την εταιρία;

Επί αυτού έχεις κάτι να πεις;
 

DeletedUser3473

Guest
τα λόγια σου μου φέρνουν εικόνες από αγώνα τρίτης εθηνικής που στην εξέδρα κάθεται ένας τύπος με μια κοιλια ίσαμε τα πόδια του και το παίζει προπονητής-διαιτητής-και σας ξέρω όλους εσάς-και άλλους πολλούς

η νοοτροπία σου αυτή το να μας αποκαλείς έλληνες δίνοντας στην λέξη έλληνες την ιδιότητα τις λαμόγιας και ότι άλλο αναφέρεις εμενα προσωπικά με εξοργίζει

όταν εγώ αναφέρομαι σε αυτήν την λέξη έχω αλλα κατά νου μου

για μένα είσαι από αυτούς που περιμένει να μιλήσουν όλοι για να πεταχτή στο τέλος να πει μεγάλα πράγματα και ιδέες για να το παίξει κάποιος όταν είμαι σίγουρος πως δεν τηρείς τίποτε από όλα αυτά ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ το υπολοιπο 90% καταλαβε οτι ειναι bug και απλα προσπαθησε να το εκμεταλευει για προσωπικο του οφελος.

ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ GAME ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...

πολλά παιδιά όπως και εγώ νομίζαμε αλλα και όχι για bug

δεν είναι τυχαίο άμα διάβασες όλα τα ποσταρισματα θα είδες ονόματα που δεν μπορεί να είναι ούτε noubades ούτε χαζοί και ούτε έλληνες όπως εσύ θέλεις να είναι οι έλληνες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ και ξέρεις τι να κανεις άμα δεν σου αρέσει...μιαμ μιαμ πατάτες

φιλε στελιο, δεν εχω σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεση ουτε μαζι σου ουτε με κανεναν αλλο παικτη,
ειπα την αποψη μου οπως και συ και ολοι, αν δεν σ αρεσε...φαε μονο τις πατατες.. :D

τωρα σχετικα με το αν εξοργιζεσε επειδη αποκαλω τους ελληνες λαμογια...
καλα κανεις και εξοργιζεσε και γω εξοργιζομαι που ειμαστε λαμογια
αλλα ειμαστε... αντι να εξοργιζεσε μονο...κανε κατι να το αλλαξεις...
τα νουμερα που εβαλα ηταν ενδεικτικα... μπορει να μην ηταν το 90% που το καταλαβε και συνεχισε να παταει και να ηταν το 65%...αλλαζει τιποτα?

τωρα αν καθομαι και σχολιαζω απ την κερκιδα οπως λες...το κανω γιατι το ιδιο κανουν ολοι εδω μεσα (κοιλια δεν εχω) ειμαι στιλακι :p

δεν εγραψα την αποψη μου για να σας πουλησω μουρη ουτε να γλειψω την εταιρια και τους αντμιν με τους οποιους εχω παιξει και γω μπινελικια
ειδικα με τον κυριο μαντ18 (ακομα δεν μεγαλωσες εσυ ρε? 18 εισαι? :w )
απλα μιλαω αντικειμενικα και υπαρχουν κι αλλοι που συμφωνουν μαζι μου,
ασχετα αν δεν το γραφουν,
επιμενω οτι οι περισοτεροι (παντα υπαρχουν εξαιρεσεις) κρυβεστε πισω απ το δαχτυλο σας, το ιδιο δαχτυλο που εκανε 500 κλικ....
και το λεω φιλικα...δεν κανω επιθεση σε κανεναν, απλα αυτη ειναι η αποψη μου...
συγνωμη αν πειραζει καποιους...
και ξαναλεω ηταν λαθος να πεσουν μπαν...το παρακανε η εταιρια,
αλλα, αλλο το οτι ηταν πολυ αυστηροι και αλλο το καποιοι μεσα και γω εκμεταλευτικαμε ενα bug για προσωπικο μας οφελος,
ηταν οφθαλμοφανες ρε παιδια πως να το κανουμε...
αν θελανε να βοηθησουν τα επιτευγματα με τις επαναληψημες ειχαν τοσους τροπους να το κανουν...
τεσπα δεν θα συνεχισω να επεμβαινω στο θεμα μια και εγω δεν εχω φαει μπαν,
εκτος κι αν βγει κανεις και με πει ανθελληνα επειδη ειπα αυτο που ο κοσμος το χει τουμπανο... και μεις κρυφο καμαρι...
 

melenmaria

Μέλος
@Mad18
Αν μαζι με σενα που θελησες να κοψεις δρομο απο το στρατοπεδο σ΄ακολουθουσαν
και 10 πιτσιρικια που σε ειδαν τι φταινε?
Εστω και ένας απο τους χιλιαδες παιχτες παγκοσμιως που τιμωρηθηκαν
το εκανε εν αγνοια του τοτε η εταιρεια δε θα επρεπε να δωσει ποινες.
Ας αφαιρουσε οτι πηρε ο καθενας και ας διορθωνε το λαθος της αποστολης και τελος.
Μας αρεσουν τα παραδειγματα αλλα τα θελουμε λιγο πιο παραστατικα και με κανενα
μεζε μεσα... Τα στρατοπεδα δεν τα παμε ιδαιτερα.

Και επειδη ανεφερες περι παραιτησεως ελπιζω να ειναι βλακειες.
Ο Γιωργος ειναι καλος σε αυτο που κανει και αν καποιες φορες γινονται λαθη
στο χερι του ειναι να τα διορθωσει. Εμενα προσωπικα (πλην των λαθων της εταιρειας)
με πειραξε που δεν βρηκε τροπο να μας προφυλαξει
αλλα αυτό δεν αναιρει ολη την προηγουμενη δουλεια που εχει γινει στο παιχνιδι.

---------------------------------------------------------------------

υγ Ουγκ ελα για φαι... Κερναω... :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4995

Guest
Παρόλο που προσπάθησα να δω την όλη διάσταση του θέματος με χιούμορ, γιατί καθ' αυτό τον τρόπο προσπαθώ να αντιμετωπίζω την κάθε δυσκολία ή το ότι κακό μου συμβαίνει στη ζωή μου, δυστυχώς το θέμα αυτό δεν είναι αστείο.

Νομίζω ότι κανείς δεν διαμαρτυρήθηκε που η εταιρία πολύ σωστά αφαίρεσε όλα τα χπ και τα επιτεύγματα που κακώς αποκτήθηκαν από τους παίκτες, όπως φυσικά και ήταν και το δίκαιο να συμβεί! Απλά όλοι αισθανθήκαμε αδικημένοι που για ένα λάθος που ευθύνονται άλλοι μας επιβλήθηκαν ποινές, όσον αφορά τις μέρες αποκλεισμού από το παιχνίδι. Αν προσωπικά είχα διπλό χαρακτήρα ή έκανα στημένες μονομαχίες ή παραβίαζα οποιοδήποτε άλλο κανόνα του παιχνιδιού και μου επέβαλλαν μέρες αποκλεισμού, δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να κάνω αίτηση υποστήριξης, ούτε να σκέφτομαι "καλούς λόγους" για να αρθεί η ποινή, καθώς έχω μάθει στη ζωή μου να αποδέχομαι αδιαμαρτύρητα τις συνέπειες των πράξεών μου.

Αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση τη στιγμή που το σφάλμα έγινε εσκεμμένα ή όχι, αυτό δεν μπορώ να το κρίνω εγώ, από τόσους παίκτες μάλλον κάπου υπήρξε πρόβλημα από την εταιρία! Ακόμα και τη στιγμή που μιλάμε δεν έχει βγει καμιά επίσημη ενημέρωση που να αφορά αυτή την αποστολή τελικά! Όταν άρθηκε το μπαν μου έκανα από περιέργεια ένα δύωρο σπάσιμο πέτρας και βρήκα την κρυστάλλινη σφαίρα, διευκρινίζω ότι έχω το δρεπάνι του χάρου και δεν ήξερα αν έπρεπε να συνεχίσω την αποστολή ή απειλούμαι πάλι με αποκλεισμό.

Επίσης άδικο θεωρώ ότι εγώ έλαβα μια μέρα ποινής, ενώ κάποιοι άλλοι 6,7,10 απλά ήταν θέμα τύχης! Ναι λοιπόν βαρέθηκα να πάω στην πόλη φάντασμα και έκανα μόνο τα 99 κλικ από την αποστολή του μπάρμαν το παραδέχομαι! Για το λόγο αυτό βρίσκομαι εκτός πόλης και δεν ασχολούμαι ενεργά με το παιχνίδι ως ένδειξη συμπαράστασης προς τους υπόλοιπους συμπαίκτες μου, μέχρι να αρθεί η ποινή τους και να λάβουμε όλοι μαζί αποφάσεις για το πώς θα ενεργήσουμε από εδώ και στο εξής!

Εν συνεχεία τι ζητάμε βρε παιδιά όλοι αυτή τη στιγμή?? Ένα συγνώμη από την εταιρία με επίσημη ανακοίνωσή της, σαν αυτές που βγαίνουν και λένε πες και σε ένα φίλο να παίξει! Μια ανθρώπινη συγγνώμη για όλη την ταλαιπωρία και τον εκνευρισμό που μας δημιούργησαν!

Κι αντί αυτού κάποιοι από τους αντιμ αντί να μην μιλάνε καθόλου, αφού υποστηρίζουν ότι είναι με το μέρος μας, απλά πράττουν βάση συγκεκριμένων οδηγιών και δεν μπορούν να επέμβουν σε αποφάσεις της εταιρίας, εντείνουν ακόμα περισσότερο την κατάσταση κάνοντας αναφορά στη νοημοσύνη μας και στους άστοχους τρόπους που διαμαρτυρόμαστε!

Συγγνώμη αλλά η κάθε μορφή διαμαρτυρίας πρέπει να ακούγεται και να εκδηλώνεται!! Εγώ προσωπικά με όλα "τα τραγουδάκια" γέλασα απίστευτα και διακωμώδησα λίγο την κατάσταση επειδή είδα να δημιουργείται ένταση στο φόρουμ από πολλούς παίκτες!

Το τι έγινε και δεν έγινε δεν έχει πλέον σημασία όπως φαίνεται, ούτε πρόκειται να αρθούν οι εναπομείναντες ποινές! Απλώς επειδή απ' ότι διαπιστώνω δεν είμαι η μόνη που εκνευρίστηκα από την όλη κατάσταση και δεν έχω πλέον την ίδια όρεξη για να ασχοληθώ με το παιχνίδι, εύχομαι να δοθεί μια συγγνώμη από την εταιρία και να ξεχαστεί σύντομα το θέμα, αλλιώς θα στεναχωρηθώ πολύ να βλέπω έναν έναν τους παίκτες να αποχωρούν και να χαλάει η ευχάριστη παρέα που είχαμε δημιουργήσει εντός και εκτός συμμαχιών!

Μία λέξη μπορεί να αλλάξει πολλά! Ο λόγος έχει δύναμη αρκεί να χρησιμοποιείται σωστά! Μια εταιρία όπως η inno θα έπρεπε να φροντίσει περισσότερο τις πολιτικές που ακολουθεί ως εταιρία ως προς τους πελάτες της!

ΤΕΛΟΣ
 

DeletedUser

Guest
φιλε στελιο, δεν εχω σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεση ουτε μαζι σου ουτε με κανεναν αλλο παικτη,
ειπα την αποψη μου οπως και συ και ολοι, αν δεν σ αρεσε...φαε μονο τις πατατες.. :D

sorry παλικάρι μου...όλα όσα είπα δεν σου ΑΞIΖΟΥΝ...τα είπα εν βρασμό διότι αυτό με τους έλληνες ήταν το κερασάκι στην τούρτα...sorry και πάλι...

παρεπιπτόντως...ΚΑΛΈΣ ΟΙ ΠΑΤAΤΕΣ επιτέλους τις έφαγα και εγώ
:w


Μία λέξη μπορεί να αλλάξει πολλά! Ο λόγος έχει δύναμη αρκεί να χρησιμοποιείται σωστά! Μια εταιρία όπως η inno θα έπρεπε να φροντίσει περισσότερο τις πολιτικές που ακολουθεί ως εταιρία ως προς τους πελάτες της!

ΤΕΛΟΣ

ΑΥΤΌ είναι το ρεζουμέ όλης τις υπόθεσης
μπράβο κούκλα μου έγραψες!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΙΑ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ mad 18
http://www.youtube.com/watch?v=mop6wndp59k&feature=results_video&playnext=1&list=PL7637B0E61697FDB6

και επειδη μαλλον ειναι μικρος και δεν εχει παει στρατο να του πω οτι εσυ που περασες απο την τρυπα θα ελενχθεις ,αλλα το ιδιο θα γινει και με τα οργανα ασφαλειας του στρατοπεδου που δεν φροντισαν να ανακαλειψουν και να κλεισουν την τρυπα .

ειπαμε δεν μπορειται να πατε κοντρα στους εργοδοτες σας για τα λαθη που κανουν αλλα κρατηστε μια σταση ουδετερη .

Δεν εχουμε τιποτα με τον coma του west ισα ισα που κανει πολυ παραπανω απο οσο πρεπει ,δεν ειναι ο πωλητης το προβλημα μας ο κατασκευαστης ειναι.

Επισης να πω οτι το προιον ειναι καλο γιαυτο και το προτιμαμε απλα να γινει πιο προσεγμενο ,σε ενα τσουρεκι δεν πρεπει να ειναι καλη μονο η ζημη αλλα και η γεμιση .:D
 

DeletedUser2962

Guest
επειδη κι εγω τυχαινει να ειμαι ιδιοκτητης cafe και γενικα να κανω αυτο το επαγγελμα εδω και 30 χροννια σχεδον..θα δωσω ενα πολυ πιο ευκολοκατανοητο παραδειγμα που δεν ειναι της φαντασιας μου κι εχει τυχει πολλες φορες..
ερχεται μια παρεα στο μαγαζι,παραγγελνει καφεδες π.χ..
ας πουμε 5 καφεδες..η σερβιτορα ομως μπερδευεται κι αντι να κρατησει 10 ευρω κραταει 8..
φευγουν οι πελατες..τι κρατησες Μαρια?8 ευρω..
γιατι ρε συ 8?10 επρεπε να κρατησεις..συγνωμη μπος,θα τους φωναξω πισω να μου δωσουν τ αλλα 2..
ε οχι βεβαια..γιατι ο πελατης μπορει να στραβωσει και με το δικιο του..
καλυτερα να χασεις 2 ευρω παρα 5 πελατες...

κατα τ αλλα..νομιζω καλη ηταν η αποτοξινωση και τωρα πια βλεπω με διαφορετικο ματι το παιχνιδι..ερχομουν το πρωι ν ανοιξω το μαγαζι και αφου εκανα τις δουλειες μου στα γρηγορα ανοιγα κατευθειαν τους κοσμους μου να δω τι γινεται...απο την ημερα του μπαν και μετα ερχομαι κανονικα στο μαγαζι μου,κανω τις δουλειες μου,και φτιαχνω ενα καφε και βγαινω εξω ν αγναντεψω την θαλασσα και τον ηλιο..που εδω και 3 χροννια τα ειχα σε δευτερη μοιρα..
ευχαριστω πολυ την inno για το καλο που μου κανε..θα το εφαρμωσω απο δω και περα καθημερινα..

πρωτα η ζωη,και μετα το west..
γιατι χανουμε πολυ καλυτερα πραγματα..πραγματα που καποιοι (μονο εγω ισως,δεν ξερω) τα ειχαμε ξεχασει..:gl
 

DeletedUser4356

Guest
Απλα και περιεκτικα ο προλαλησαντας τα ειπε κατανοητα και ομορφα...

Χιλια μπραβο απο μενα και ετσι πιστευω οτι πρεπει να σκεφτομαστε ολοι μας...

Δεν θα επηρεασουν τα παιχνιδια εμας αλλα εμεις την ζωη μας με το ευ ζην....

Τοσες ομορφιες και χαρες περιεχει η ζωη μας εστω και με αυτες τις δυσκολιες των τελευταιων καιρων...αλλα δεν παευι να ειναι η ΖΩΗ μας.....οχι η INNO ουτε κανεις!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή