Halloween bug

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4062

Guest
30/10/11 - Visitors, be aware of a bug in new Halloween quests, these quests can be finished 99x an thus its a bug which can lead to permanent ban. DO NOT finish them more than one time.

Να μια υπεύθυνη ενημέρωση από ένα μη επίσημο site (http://tw-db.info), την οποία θα έπρεπε να βάλει και η Innogames στο υπεύθυνο εργαλείο ενημέρωσης που έχει, το forum. Ας έβγαζε την ανακοίνωση να γνωρίζουν όλοι οι παίκτες την ύπαρξη του bug και από κει και ύστερα, όποιος την αγνοούσε, ας τιμωρείτο.
 

DeletedUser3505

Guest
Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ

Όταν ο πελάτης είναι τακτικός...τον εξυπηρετείς!!
Όταν ο πελάτης πληρώνει καλά...τον κερνάς και 4 ποτά!!
Τέτοιος πελάτης έχει πάντα δίκιο και κάνεις τα πάντα για να μη τον χάσεις..

ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣ...ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ
 

DeletedUser5114

Guest
Όταν ο πελάτης είναι τακτικός...τον εξυπηρετείς!!
Όταν ο πελάτης πληρώνει καλά...τον κερνάς και 4 ποτά!!
Τέτοιος πελάτης έχει πάντα δίκιο και κάνεις τα πάντα για να μη τον χάσεις..

ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣ...ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ

+10000000000000000000000000000000000000000
 

DeletedUser3763

Guest
εγω ακομη δεν καταλαβα αν τα μπαν ηρθαν με διαταγη της innogames η μπηκαν συμφωνα με τους ορους του ελληνικου server. ειτε με τον ενα τροπο ομως ειτε με τον αλλο, και για μενα ειναι αδικα.

η innogames επιβιωνει με τα δικα μας λεφτα που αγοραζουμε πριμιουμ. τιμουμε το παιχνιδι αυτο αφιερωνοντας παρα πολλες ωρες πανω του καθημερινα. και τωρα ζητανε απο εμας να τους φερουμε και νεους παιχτες - πελατες. με τι καρδια θα πω εγω σε φιλους μου "ελατε να παιξετε το παιχνιδι αλλα σε καθε λαθος της innogames θα φτετε εσεις??

για να ειμαι ειληκρινης δεν εχω δει εδω και σχεδον 4 χρονια που παιζω το παιχνιδι bug που να δινει χπ η λεφτα. μονο bug που μας κανουν τη ζωη πιο δυσκολη, οπως πχ το bug που δεν εμφανιζε παιχτες στα οχυρα και διπλο-τριπλοκαθομασταν και ειχαμε παρεξηγισεις. πως θελατε/νε τωρα να καταλαβουμε απο την αρχη οτι αυτο ηταν bug και οχι ενα "δωρακι" της innogames για εμας ολους τους πιστους της πελατες ???

τελιωνοντας, θα ηθελα να πω πως ελπιζω ολες οι ΓΝΩΜΕΣ που ακουγονται σε αυτο το θεμα να μην θεωριθουν σαν "ανταρσια" η κατι αλλο αρνητικο προς "καποιους", διοτι αν γινει αυτο κυνδινευουμε ολοι οσοι γραψαμε και εδω με μπαν
 

DeletedUser

Guest
Όταν ο πελάτης είναι τακτικός...τον εξυπηρετείς!!
Όταν ο πελάτης πληρώνει καλά...τον κερνάς και 4 ποτά!!
Τέτοιος πελάτης έχει πάντα δίκιο και κάνεις τα πάντα για να μη τον χάσεις..

ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣ...ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ

ooooooooollleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
και δικιο εχεις φιλε
 

DeletedUser3409

Guest
Δεν θα ήταν καλύτερα τα πράγματα αν είχαν γίνει έτσι:
innogames.jpg

Αγαπητοί παίκτες του "The west"
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την στήριξη, τόσων και τόσων χρόνων στην εταιρεία μας και στα Browser games αυτής!!! Επίσης θα θέλαμε να σας ζητήσουμε, μία μεγάλη συγνώμη για την ταλαιπωρία που υποστήκατε τις τελευταίες μέρες, εξαιτίας ενός λάθος των προγραμματιστών μας, το λεγόμενο "bug in the halloween questline".
Γνωρίζουμε πως δικαίως κάποιοι από εσάς έχετε αγανακτήσει. Και ότι κάποιοι από εσάς έχουν τιμωρηθεί, με μέρες ποινής, λόγω αυτού του λάθους!!!
Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη για την συνεχιζόμενη ταλαιπωρία σας, αλλά δυστυχώς, λόγω των κανόνων του παιχνιδιού που και εσείς εν γνώση αυτών, συμμετέχετε, οι τιμωρίες έπρεπε να δοθούν λόγω της πολιτικής της εταιρείας μας, που τιμωρεί την εκμετάλλευση των λαθών και των "Bug" του παιχνιδιού.
Η εταιρεία αναγνωρίζοντας το λάθος της δεν επέβαλε σε κανέναν παίκτη την κανονική ποινή που είναι η αποβολή από το παιχνίδι, αλλά επέβαλε μειωμένες ποινές ημερών ή και καθόλου με βάση μόνο και μόνο τους πόντους εμπειρίας που εξέλαβε ο κάθε παίκτης από την χρήση του λάθος μας, αυτό έγινε περισσότερο, για λόγους συμμόρφωσης των παικτών βάση των κανόνων και με σκοπό την αποτροπή στο μέλλον από χρήση παρομοίων λαθών που μπορεί να προκύψουν.
Για ακόμη μια φορά σας ζητάμε συγνώμη, για την ταλαιπωρία μας και σας ζητάμε να δικαιολογήσετε την αποφασή μας, γιατί την πήραμε για ένα καλύτερο και τίμιο παιχνίδι, παρόλο που μας λυπεί, επειδή η κυριότερη ευθύνη είναι δική μας.
Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας και σας υποσχόμαστε ότι πολύ σύντομα θα επανορθώσουμε για αυτήν σας την ταλαιπωρία. Συγνώμη!!!
--------------------------------------------------------------------------

Και άσχετο αλλά θα ήθελα από το επίσημο φόρουμ να ζητήσω συγνώμη από τους συμπαίκτες μου στους Σαλιάρηδες καθώς και κάποιους άλλους παίκτες και φίλους όπως η Renam, Georgio De palouk, Dolores Kunamoyta (δεν ξέρω και πως το γράφετε πλέον τόσες φορές που το αλλάξατε) και πάρα πολλούς άλλους που τους παρέσυρα να κάνουν τις επαναλαμβανόμενες αποστολές του Χάλλουην, για να πάρουν τον χρυσό γάιδαρο, τελικά όσοι από αυτούς το κάνανε μόνο γάιδαρο δεν πήραν!!

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω την παίκτρια Melenmaria που με το πόστ της με προστάτεψε από το να τιμωρηθώ και από τον Arizona (αν και πλέον είναι θέμα χρόνου να τον διαγράψω για 3η φορά).

Για τυχόν απορίες στον Κ1 θα λείψω αρκετές μέρες μιας και πήρα το πλήρες πρόγραμμα ποινής, αυτό με την δεκαήμερη φουλ εξτρα διαμονή
:p

Σημ.: Επίσης φίλε, Milo επειδή, ρώτησα σε φίλο δικηγόρο, οι παίκτες που πληρώνουμε (και ζημιωνόμαστε αυτή τη στιγμή οικονομικά, μιας και το πρίμιουμ το βάζουμε με αληθινά χρήματα) αν κινηθούμε νομικά με βάση τον νόμο δικαιωνόμαστε γιατί οι κανόνες μιας εταιρείας, δεν υπερισχύουν των νόμων μιας χώρας καθώς και των διεθνών νόμων, οπότε η τράπεζα θα είχε πρόβλημα όπως καταλαβαίνεις!!! καλό θα είναι και εμείς να κρατάμε την ψυχραιμία μας αλλά και εσείς το ίδιο, σας ευχαριστώ!!! και Ξαναζητώ συγνώμη από τους φίλους που παρέσυρα στην παρανομία... επειδή είμαι ο ηθικός αυτουργός νομίζω πρέπει να πάρω μεγαλύτερη ποινή:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θα συνεισφερω και εγω στα τραγουδια του ban...

Εγω μικρος ο noob-ας του the west
ξεχασμενος στην δυση τρελαμενος για τεστ
ξερω παντα το prem θα 'ναι 'κει μια ζωη
και ο stav δεν πλερω δεν παει το χρημα εκει

Μπαινω στον κοσμο (7) ορκισμενος να πω:
φτανει πια με το prem ειναι κατι τρελο
και η λυση που μας προτεινουν πολλοι
αποχη απ'το prem για να κανει τζιιιζ

Ο βασιλιας του the west...

Πωω εγραψα παλι :p
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα ήταν καλύτερα τα πράγματα αν είχαν γίνει έτσι:
innogames.jpg

Αγαπητοί παίκτες του "The west"
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την στήριξη, τόσων και τόσων χρόνων στην εταιρεία μας και στα Browser games αυτής!!! Επίσης θα θέλαμε να σας ζητήσουμε, μία μεγάλη συγνώμη για την ταλαιπωρία που υποστήκατε τις τελευταίες μέρες, εξαιτίας ενός λάθος των προγραμματιστών μας, το λεγόμενο "bug in the halloween questline".
Γνωρίζουμε πως δικαίως κάποιοι από εσάς έχετε αγανακτήσει. Και ότι κάποιοι από εσάς έχουν τιμωρηθεί, με μέρες ποινής, λόγω αυτού του λάθους!!!
Θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη για την συνεχιζόμενη ταλαιπωρία σας, αλλά δυστυχώς, λόγω των κανόνων του παιχνιδιού που και εσείς εν γνώση αυτών, συμμετέχετε, οι τιμωρίες έπρεπε να δοθούν λόγω της πολιτικής της εταιρείας μας, που τιμωρεί την εκμετάλλευση των λαθών και των "Bug" του παιχνιδιού.
Η εταιρεία αναγνωρίζοντας το λάθος της δεν επέβαλε σε κανέναν παίκτη την κανονική ποινή που είναι η αποβολή από το παιχνίδι, αλλά επέβαλε μειωμένες ποινές ημερών ή και καθόλου με βάση μόνο και μόνο τους πόντους εμπειρίας που εξέλαβε ο κάθε παίκτης από την χρήση του λάθος μας, αυτό έγινε περισσότερο, για λόγους συμμόρφωσης των παικτών βάση των κανόνων και με σκοπό την αποτροπή στο μέλλον από χρήση παρομοίων λαθών που μπορεί να προκύψουν.
Για ακόμη μια φορά σας ζητάμε συγνώμη, για την ταλαιπωρία μας και σας ζητάμε να δικαιολογήσετε την αποφασή μας, γιατί την πήραμε για ένα καλύτερο και τίμιο παιχνίδι, παρόλο που μας λυπεί, επειδή η κυριότερη ευθύνη είναι δική μας.
Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας και σας υποσχόμαστε ότι πολύ σύντομα θα επανορθώσουμε για αυτήν σας την ταλαιπωρία.

ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .
 

cord

Ex-The West Team
Επειδη λεγονται πολλα θα απαντησω μια φορα για τα πιο σημαντικα και οποιος θελει μπορει να καταλαβει.

1. Τα bug δεν ειναι ανακοινωσιμα και διορθωνονται στην επομενη εκδοση ή το συντομοτερο δυνατον. Για αυτο τον λογο και δεν υπηρξε σε κανενα forum αλλης χωρας καποια ανακοινωση. Για να γινει τετοια ανακοινωση πρεπει να εχουμε εντολη απο την εταιρεια και προφανως για να μην γινει ανακοινωση δεν ειχαμε την αδεια για κατι τετοιο.

2. Επειδη καποιοι τα εχουν βαλει με εμενα πανω στο θυμο τους χωρις να σκεφτονται καθαρα, τους ενημερωνω οτι: Aφου ως παιχτης διαπιστωσα οτι κατι δεν πηγαινε καλα με την αποστολη, σε ερωτημα αλλου παιχτη ειπα στο chat πως ειναι πιθανον να προκειται για προβλημα και αν ειναι οντως ετσι θα πρεπει να εχει (ο παιχτης που ρωτησε) υποψη του και τον σχετικο κανονισμο. Ενηργησα δηλαδη ως παιχτης μια και εκεινη τη στιγμη (λιγα λεπτα μετα τις 12) δεν ειχα ουτε εγω καμια ενημερωση οποτε δεν θα μπορουσα να πω με βεβαιοτητα εαν προκειται για bug, αυτο που ειπα ειναι πως αν πρoκειται για bug, θα πρεπει ο παιχτης να εχει στο μυαλο του τον σχετικο κανονισμο. Δεν εκανα καμια ανακοινωση, απλα ειπα αυτο που ηρθε στο μυαλο εκεινη τη στιγμη. Οι ανακονωσεις γινονται μονο μεσω του forum του παιχνιδιου.

3. Το αν καποιος δεν καταλαβε αν προκειται για προβλημα, το αφηνω στη κριση του καθενος, ειδικα αυτων που παιζουν το παιχνιδι χρονια και ξερουν οτι ουδεποτε συνεβη κατι παρομοιο, πραγμα που θα επρεπε τουλαχιστον να τους παραξενεψει και να στειλουν μια αιτηση υποστηριξης οπως αλλωστε εκαναν αρκετοι παιχτες οπου και ενημερωθηκαν αμεσα.

4. Ενδεχομενως οι ποινες να ηταν μεγαλυτερες απο οτι θα επρεπε αλλα αυτο δεν ηταν δικη μας αποφαση. Εμεις εχουμε μεταφερει ηδη και θα το ξανακανουμε απο Δευτερα, τη δυσαρεσκεια των παιχτων στην εταιρεια για αυτο. Απο εκει και περα αν υπαρξει κατι νεο θα προβουμε σε ανακοινωση. Καταλαβαινουμε τη δυσαρεσκεια αυτων των παιχτων (μια και εμεις παιζουμε στο παιχνιδι) που εν αγνοια τους εκμεταλευτηκαν το bug αλλα δυστυχως οι ποινες εφαρμοστηκαν με τον ιδιο τροπο για ολους (1 ημερα αποκλεισμος για καθε 1000xp), πραγμα που το εχουμε επισημανει στην εταιρεια ηδη. Αναλογη δυσαρεσκεια εκφραστηκε σε ολες τις χωρες οπου παιζεται το παιχνιδι. Επειδη δεν μου επιτρεπεται να παρω εκτενη θεση για το θεμα (αν αι ηδη ειπα οτι ενδεχωμενως οι ποινες να μην ηταν απαραιτητηες ή τετοιας εκτασης απο τη στιγμη που αφαιρεθηκε το xp), αυτο που κανω ειναι να ακουω και να καταγραφω ολα τα λογικα επιχειρηματα των παιχτων (τις αναφορες προς εμενα και την ομαδα διαχειρισης τις αγνοω γιατι δεν υπαρχει λογος για επιπλεον ενταση, πιστευω οτι με αυτα που γραφω εδω να γινουν κατανοητα καποια πραγματα) ωστε με ολες αυτες τις γνωμες να μπορεσω να διεκδικησω απο τη Δευτερα οτι καλυτερο μπορω απο την εταιρεια για τους παιχτες των Ελληνικων κοσμων.

5. Οπως και οι παιχτες ετσι και οι διαχειριστες παιζουν σε καποιους κοσμους και το οτι ελαβαν ποινη ειναι αποδειξη οτι οι κανονισμοι ειναι ιδιοι για ολους και εφαρμοζονται για ολους. Το οτι καποιοι ζητουν την απομακρυνση του/των διαχειριστων δεν ειναι προς συζητηση αφου ελαβαν ηδη τη ποινη που επρεπε. Οι διαχειριστες κρινονται συνολικα για τη δουλεια που προσφερουν και οχι απο ενα μεμονωμενο λαθος για το οποιο εχουν λαβει και ποινη ηδη.

6. Δεν απαγορεψαμε τον λογο σε κανεναν αρκει αυτο να γινεται με κοσμιο τροπο και συμφωνα με τους κανονισμους που διεπουν το forum. Προσπαθησαμε και μαζεψαμε οσα λογικα επιχειρηματα εχουν ειπωθει σε αυτο το θεμα και τα στειλαμε οπως προειπα στην εταιρεια ωστε να ειναι επ' ακριβως ενημερη για τη δυσαρεσκεια των παιχτων.

Τελος, θα πρεπει ολοι να γνωριζουν οτι αντιμετωπισαμε την κατασταση συμφωνα με τους κανονισμους της εταιρειας. Καναμε ολες τις προβλεπομενες ενεργειες και δεν θα απολογηθουμε σε κανεναν για αυτο. Εαν το προβλημα ειναι οτι δεν υπηρξε ενημερωση, αυτο εγινε επειδη δεν υπηρξε εντολη για να γινει κατι τετοιο.

Πιστευω οτι αυτα ειναι αρκετα. Δεν θα απαντησω σε καμια ερωτηση εδω. Εαν καποιος επιθυμει να ρωτησει οτιδηποτε για το θεμα αυτο μπορει να κανει αιτηση υποστηριξης.

Ευχαριστω για το χρονο σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Επειδη λεγονται πολλα θα απαντησω μια φορα για τα πιο σημαντικα και οποιος θελει μπορει να καταλαβει.


4. Ενδεχομενως οι ποινες να ηταν μεγαλυτερες απο οτι θα επρεπε αλλα αυτο δεν ηταν δικη μας αποφαση. Εμεις εχουμε μεταφερει ηδη και θα το ξανακανουμε απο Δευτερα, τη δυσαρεσκεια των παιχτων στην εταιρεια για αυτο. Απο εκει και περα αν υπαρξει κατι νεο θα προβουμε σε ανακοινωση. Καταλαβαινουμε τη δυσαρεσκεια αυτων των παιχτων (μια και εμεις παιζουμε στο παιχνιδι) που εν αγνοια τους εκμεταλευτηκαν το bug αλλα δυστυχως οι ποινες ηταν για ολους ιδιες, πραγμα που το εχουμε επισημανει στην εταιρεια ηδη. Αναλογη δυσαρεσκεια εκφραστηκε σε ολες τις χωρες οπου παιζεται το παιχνιδι. Επειδη δεν μου επιτρεπεται να παρω εκτενη θεση για το θεμα (αν αι ηδη ειπα οτι ενδεχωμενως οι ποινες να μην ηταν απαραιτητηες ή τετοιας εκτασης απο τη στιγμη που αφαιρεθηκε το xp), αυτο που κανω ειναι να ακουω και να καταγραφω ολα τα λογικα επιχειρηματα των παιχτων (τις αναφορες προς εμενα και την ομαδα διαχειρισης τις αγνοω γιατι δεν υπαρχει λογος για επιπλεον ενταση, πιστευω οτι με αυτα που γραφω εδω να γινουν κατανοητα καποια πραγματα) ωστε με ολες αυτες τις γνωμες να μπορεσω να διεκδικησω απο τη Δευτερα οτι καλυτερο μπορω απο την εταιρεια για τους παιχτες των Ελληνικων κοσμων.

5. Οπως και οι παιχτες ετσι και οι διαχειριστες παιζουν σε καποιους κοσμους και το οτι ελαβαν ποινη ειναι αποδειξη οτι οι κανονισμοι ειναι ιδιοι για ολους και εφαρμοζονται για ολους. Το οτι καποιοι ζητουν την απομακρυνση του/των διαχειριστων δεν ειναι προς συζητηση αφου ελαβαν ηδη τη ποινη που επρεπε. Οι διαχειριστες κρινονται συνολικα για τη δουλεια που προσφερουν και οχι απο ενα μεμονωμενο λαθος για το οποιο εχουν λαβει και ποινη ηδη.

παλικάρι μου η τιμωρίες δεν είναι ίδιες για όλους και με συγχωρείς εάν έχω καταλάβει κάτι άλλο

εγώ τιμωρήθηκα με 12 μέρες άλλος με 1 και άλλοι 2 μέρες όπως και διαχειριστής τιμωρήθηκε με 1 μέρα (εάν δεν κάνω λάθος)

δηλαδή όλοι σκοτώσαμε απλά κάποιοι σκοτώσανε λίγο και κάποιοι περισσότερο?

εγώ ξέρω πως είμαι από τους καλύτερους πελάτες όπως και πολλοί άλλοι και μας συμπεριφέρεται η εταιρία σαν σκουπίδια για δικά τους λάθη

εμενα με ρώτησε κανεις τα euro που έβαλα για σβώλους που με αυτά πληρώνονται οι εργαζόμενοι στην εταιρία αυτές εάν τα βρήκα στον δρόμο η τα στέρησα από κάτι άλλο?

12 μέρες οι σβώλοι μου θα παγώσουν η θα μετράνε κανονικά η μέρες του prem?

πάλι χαμένος

λυπάμαι αλλα εδώ η εταιρία για μένα εάν είχε καφετερια στο κέντρο τις αθηνας και συμπεριφερόταν με αυτό τον τρόπο στους πελάτες, σίγουρα μετά την δεύτερη εβδομάδα δεν θα πάταγε κανεις εκεί και θα αναγκαζόταν να το έκλεινε και να απολύε τους εργαζομενους σε αυτήν την καφετερια

εγώ είπα εξαρχής στα μηνύματα μου ότι δεν φταίνε οι διαχειριστές η έστω λίγο
 

cord

Ex-The West Team
Eπειδη πιθανον να παρερμηνευτηκε ή να μην ηταν κατανοητο αυτο που ηθελα να πω, το παραφρασα.
οι ποινες εφαρμοστηκαν με τον ιδιο τροπο για ολους (1 ημερα αποκλεισμος για καθε 1000xp)
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΔΙΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΩΡΙΕΣ

ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ BY THE BOOK

ΑΡΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΕ

ΟΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ

δεν σας έχει τύχη σε κάποια καφετερια να σας λέει ο σερβιτόρος...συγγνώμη αλλα τι να κάνω και εγώ...το αφεντικό έτσι το θέλει
 

DeletedUser

Guest
σαςφιλαωολους εχεις απολυτο δικιο ο coma γνωριζω οτι εχει σκιστει για το θεμα αυτο.
ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ

μαλλον δεν εχουμε καταλαβει ακομα ας το πω αλλη μια φορα με αλλα λογια.

1.Δεν εχουμε (εγω προσωπικα )προβλημα με την ομαδα διαχειρησης του παιχνιδιου. οσον αφορα την ενημερωση ,τωρα οσον αφορα γιαυτους που βγηκαν να δικηγορησουν υπερ της εταιριας θα ελεγα καλυτερα να μην το κανουν αλωστε δεν ειναι εμισθοι και δεν εχουν να χασουν κατι οπως επισης θα τους ελεγα και το ρητο ""να χαιρετας οταν εισαι καβαλα για να σε χαιρεταν κι οταν ξεπεζεξεις .

2.ενα bug που θα συμβει σε καποιον παικτη μεμονομενα π.χ μπορω να κανω μονομαχιες ακομα και σαν λυποθυμος,μου ανεβαινει γρηγορα η ζωη ,η η ενεργεια μου.
.εχω περισσοτερους ποντους ικανοτιτων απο αυτους που θα επρεπε

κτλ κτλ

ΑΥΤΟ ναι ειναι πραγματικο bug και αν δεν αναφερθει επιφερει τιμωρια γιατι υπερτερει εναντι των αλλων παικτων

ΟΤΑΝ ομως μπορουν ΟΛΟΙ να κανουν και να ενεργεισουν πανω σε ενα τετοιο bug ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟς ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ.


Μεχρι τωρα κατα καιρους πολλα προβληματα υπαρχουν και εχουμε μαθει να ζουμε-παιζουμε με αυτα προβληματα στο chat προβληματα με τις μαχες οχυρων ,προβληματα με τις εμφανισεις λεξεων στα ελληνικα και πολλα αλλα
ποτε ομως η εταιρια δεν μπηκε στον κοπο να πει μια λεξη.

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ομως για ενα καθαρα δικο της προβλημα στο οποιο ομως μπορουσαν να εχουν συμετοχη οι παικτες αυτη επεβαλε τιμωριες.

Εχοντας σαν γνωμονα οτι τον τελευταιο καιρο δεχομεστε μια απαξιωση ,εχοντας γνωμονα οτι ειμαστε μια φτωχη χωρα και στερουμαστε για οτι πληρωνουμε ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ οταν εχουμε ελατωμματικο προιον μια συνγνωμη.
Ολοι εχουμε ασχοληθει και με αλλα παιχνιδια και αλλες εταιριες ,σε καθε προβλημα που υπηρχε κατευθειαν εδιναν δωρα στις πελατες για την αναστατωση ,εδω τιποτα
ειμαστε φτωχη χωρα κ cord και στερουμαστε για να τους πληρωνουμε εχουμε δικαιωμα μιας συγνωμης.

Μην κολαμε στο αν το καταλαβαμε η οχι το σκεπτικο για τα bug το ειπα πιο πανω και νομιζω ετσι ειναι.

αντε βρε καλο halloween ...................... bug
και του χρονου !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
H ομαδα διαχειρισης που κανει οτι περνα απο το χερι της για εμας,
θα επρεπε εξ αρχης να ειναι με το μερος μας και οχι να υπερασπιζονται την εταιρεια...
Και ο σερβοτορος θα ελεγε "μαζι σας ειμαι αλλα το boss λεει αυτα δεν μπορω να κανω κατι", αντιθετως εγω δεν ενοιωσα καμια υποστηριξη εστω και off the records.
 

DeletedUser3436

Guest
αν παρω και μπαν απο την αποστολη ευχαριστιων στον beta με βλεπω να γυρναω του χρονου
 

dimitrisCh

Μέλος
Τώρα ξέρεις, πατάς 1 φορά. Για πολλές φορές χρειάζονται και πολλές γαλοπούλες, οπότε δεν συμφέρει:p.
 

DeletedUser

Guest
§5) Bugs

Ο κάθε παίκτης είναι υποχρεωμένος να αναφέρει bugs που έχει βρει στο κέντρο υποστήριξης. Η εκμετάλλευση προβλημάτων που τυχών έχεις βρει στο παιχνίδι οδηγεί σε μόνιμο αποκλεισμό.:hh Παραδείγματα:

* Αν δεις ότι ένας χαρακτήρας έχει περισσότερες ικανότητες από ότι συνήθως πρέπει να το αναφέρεις.
* Αν δεις ένα Error στο παιχνίδι πρέπει να το αναφέρεις.

αν τηρούσε η εταιρία και η "υπάλληλοι" της τους κανόνες που αυτοί έγραψαν(η οποίοι μπάζουν από παντού) τότε το 80% τουλάχιστον τον account θα πρέπε να χάνε φαΐ μόνιμο ban... (μετά ποιος θα τους πληρώνει όμως?)
εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι εφαρμόσουν τους κανονες όπως τους συμφέρει...
 

DeletedUser4399

Guest
H ομαδα διαχειρισης που κανει οτι περνα απο το χερι της για εμας,
θα επρεπε εξ αρχης να ειναι με το μερος μας και οχι να υπερασπιζονται την εταιρεια...
Και ο σερβοτορος θα ελεγε "μαζι σας ειμαι αλλα το boss λεει αυτα δεν μπορω να κανω κατι", αντιθετως εγω δεν ενοιωσα καμια υποστηριξη εστω και off the records.


Συμφωνώ απόλυτα!!!!
 

DeletedUser4995

Guest
Για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα εμπνεύστηκα ένα καινούργιο τραγουδάκι!
Ελπίζω να το δείτε όλοι με χιούμορ!

Αν admin γινόμουν για λίγο,
θα άλλαζα πολλά δεν στο κρύβω!
Ένα μόνο θα άφηνα ίδιο,
το ban σου αγάπη μου!
Από το Α ως το Ω,
θα σας μπάναρα όλους έναν έναν!
Άραγε ο Θεός τι να είχε δει;
Και δεν με έκανε και μενα admin!
:w
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή