σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
έκανα δύο μονομαχίες με τον αντίπαλό μου!και στις δύο με νίκησε αυτός!τώρα που κάναμε τις δύο μονομαχίες μετά τι κάνουμε?
 

DeletedUser1712

Guest
χωρις να εχουμε συννενοηθει η ανταλαξει μηνυματα ο εταιρος μου αντιπαλος ηρθε κ με χτυπησε με ρουχα δουλειας (οι αντιμ μπορουν να το δουν αυτο?)

θα θελα να γινει επαναληψη γιατι ειναι αδικο

από την στιγμή που είμαστε σε ένα τουρνουά πρέπει να είμαστε σε ετοιμότητα συνεχεια!
δεν λέει κανένας πως πρέπει να γίνει πρώτα η συνεννόηση και μετά να η μονομαχία.

τώρα είναι η δικη σου η σειρά μπορείς να τον πιάσεις εσύ στον ύπνο αφού φέρθηκε ύπουλα

ti 56 lvl re pedia 46 eimai ti einai ayto pou me valatai???
xarat
Επίπεδο 45
Επίπεδο μονομαχίας 57

με βάση το επίπεδο μονομαχίας είναι και όχι το επίπεδο χαρακτήρα
με την ίδια λογική εγώ έχω σπάσει το όριο του 99 επιπεδου :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια απο το πρωι εγω του εχω στειλει μνμ για να συνενοηθουμε κ ακομα δεν εχει διαβασει το μνμ (λογικα γτ δεν εχει μπει ακομα) αν μεχρι το τελος της προθεσμιας δεν δει το μνμ κ δεν γίνει η μονομαχια τι γίνεται..?
 

DeletedUser

Guest
χωρις να εχουμε συννενοηθει η ανταλαξει μηνυματα ο εταιρος μου αντιπαλος ηρθε κ με χτυπησε με ρουχα δουλειας (οι αντιμ μπορουν να το δουν αυτο?)

θα θελα να γινει επαναληψη γιατι ειναι αδικο

δεν υπάρχει επαναληψη..ειστε σε τουρνουα και οφείλετε να είστε προετοιμασμένοι..

έκανα δύο μονομαχίες με τον αντίπαλό μου!και στις δύο με νίκησε αυτός!τώρα που κάναμε τις δύο μονομαχίες μετά τι κάνουμε?

αφου νικησε και στις δυο περναει εκεινος στην επόμενη φάση.

παιδια απο το πρωι εγω του εχω στειλει μνμ για να συνενοηθουμε κ ακομα δεν εχει διαβασει το μνμ (λογικα γτ δεν εχει μπει ακομα) αν μεχρι το τελος της προθεσμιας δεν δει το μνμ κ δεν γίνει η μονομαχια τι γίνεται..?

αν δεν εχει απαντησει τοτε θα του κανεις εσυ μια και ακομα και αν χασεις περνας στην επόμενη φαση
 

DeletedUser

Guest
κατι σημαντικο

να ροτησω στην πρωτη μονομαχια εχασα για μικρη διαφορα τωρα τι πρεπει να κανω για να περασω?
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη αν αυτος στις 2 μονομαχιες εχει συνολο 170 και εγο εχω συνολο 213 περναω τοτε???
 

DeletedUser

Guest
οχι λαθος

οχι λαθος αν εχω εγω 170 συνολικη ζημια και αυτος 213 συνολικη ζημια περναω τοτε ετσι???
 

DeletedUser

Guest
O αντίπαλός μου είναι σε κατάσταση διακοπών.αν αυτό συνεχίσει μέχρι το τέλος της προθεσμίας τι γίνεται;
 

DeletedUser

Guest
kai mena to idio dolores. prwta esteile stis 4 enan gia na dei pou varaw enw ekana kynigi lykwn. meta apo 2 wres irthe kai aytos kai me lypothymise enw imoun me misi zwi... tromeros paiktis...

episis zatara sou esteila minima ingame alla den mou apantises opou sou esteila kai tis anafores apo tis maxes.
 

DeletedUser

Guest
O αντίπαλός μου είναι σε κατάσταση διακοπών.αν αυτό συνεχίσει μέχρι το τέλος της προθεσμίας τι γίνεται;

Τότε θα περάσεις εσύ στην επόμενη φάση

kai mena to idio dolores. prwta esteile stis 4 enan gia na dei pou varaw enw ekana kynigi lykwn. meta apo 2 wres irthe kai aytos kai me lypothymise enw imoun me misi zwi... tromeros paiktis...

episis zatara sou esteila minima ingame alla den mou apantises opou sou esteila kai tis anafores apo tis maxes.

1ο. μην γράφεις greeklish
2ον. εισαι σε περιοδο τουρνουα μονομαχιων οφείλεις να είσαι προετοιμασμένος
3ον. Εγώ ποτέ δεν είπα ότι θα απαντάω στα μηνυματα στο παιχνίδι...Αν είναι δυνατον να απανταω σε 200 άτομα..οτι θέλετε εδώ στο φόρουμ...

Καλημερες
 

DeletedUser3473

Guest
ρε παιδια...μερικοι πρεπει να σοβαρευτουν λιγο...
ηρθε χτες ο αντιπαλος μου στην μονομαχια molias
με βρηκε με ρουχα τσαρλατανου και κοπανησε...
οκ δεν ειναι του Fair play...δικαιωμα του...
ο καθενας κρινετε απ τις πραξεις του!!
ασχετα αν προλαβα και αλλαξα ρουχα 2 λεπτα πριν την μονομαχια
**** :cool:
παω σημερα να τον μονομαχισω και τον βρισκω εκτος πολης...
σ αυτην την περιπτωση τι γινετε? δεν εχω το δικαιωμα να τον μονομαχισω
οποτε θελω εγω? θα πρεπει να περιμενω να μπει στην πολη του???


edit by joahna
σε παρακαλω να εκφράζεσαι καλυτερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το γεγονος και μονο πως το πραγμα που αναφερεσαι ειναι τα greekenglish δειχνει ποσο ανοργανοτο ειναι ακομη το τουρνουα μονομαχιας στο κ4. εμενα μου κληρωθηκε ενας αντιπαλος και θα διαγωνιστουμε εμεις οι 2 μεταξυ μας για το ποιος ειναι ο καλυτερος. αυτος α) εστειλε το φιλαρακι του να δει που στοχευω και β) ηρθε σε προαποφασισμενη μονομαχια χωρις ενημερωση οταν ημουν με μιση ζωη και με ρουχα εργασιας για να με κτυπησει και να αποκτησει πλεονεκτημα στις μεταξυ μας μονομαχιες.

πoιο το νοημα να κανουμε ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΩΝ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΣ? επισης πoιο το νοημα να εχουμε ενα συντονιστη ο οποιος δεν απανταει στα μηνυματα ingame και δε μπορει να παρακολουθησει τις εξελιξεις ή να απονημει δικαιοσυνη σε τυχον παρατυπιες?

αυτα απο μενα και ευχομαι να βρουν το δικιο τους ολοι οσοι εχουν τα ιδια ή παραπλησια προβληματα μ' εμενα (οργανωσης και ενημερωσης).

φιλικα

Λαζαρος ή Τexas Joe
 

DeletedUser

Guest
προς **ougk**

ρε φιλε εσυ να σοβαρευτεις λιγο, συμμετεχεις σε ενα τουρνουα χωρις να ξερεις τους κανονες. σε βαρεσα την πρωτη μερα του τουρνουα (θα επρεπε να εισουν προετειμασμενος) και επιδη βγηκα απο την πολη μου να κανω κατι ψονια βγενεις να κανεις τον εξυπνο... θα εχεις 3 ολοκληρες μερες να με βαρεσεις (γιατι χτες δεν ηρθες?).

σταματα την κλαψα και παιξε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3920

Guest
Οι 2 μονομαχιες με τον χρηστη ionikos1 (αμυνα και επιθεση απο μερους μου:vaggos17)πραγματοποιηθηκαν χτες και οι αναφορες εχουν σταλει στον χρηστη ζatara...Τις εστειλα στον σωστο χρηστη ετσι?απλως ρωταω γιατι δεν εχει αναγνωσθει ακομα το τηλεγραφημα...
 

DeletedUser

Guest
οκ δε το συχεχιζω αλλο

ηθικον διδαγμα : μη περνεις σα δεδομενο ο αντιπαλος σου εχει το ιδιο ηθικο υποβαθρο με σενα
 

DeletedUser735

Guest
προς **ougk**

ρε φιλε εσυ να σοβαρευτεις λιγο, συμμετεχεις σε ενα τουρνουα χωρις να ξερεις τους κανονες. σε βαρεσα την πρωτη μερα του τουρνουα (θα επρεπε να εισουν προετειμασμενος) και επιδη βγηκα απο την πολη μου να κανω κατι ψονια βγενεις να κανεις τον εξυπνο... θα εχεις 3 ολοκληρες μερες να με βαρεσεις (γιατι χτες δεν ηρθες?).

σταματα την κλαψα και παιξε


Μεσω του τουρνουα προσπαθουμε να δουμε ποιος ειναι ο καλητερος μονομαχος και οχι ο πιο πονηρος ο οποιος θα χτυπησει τον αντιπαλο του οταν εκεινος φοραει ρουχα μονομαχιας.

συμφωνω μαζι σου dolores
 

DeletedUser3473

Guest
προς **ougk**

ρε φιλε εσυ να σοβαρευτεις λιγο, συμμετεχεις σε ενα τουρνουα χωρις να ξερεις τους κανονες. σε βαρεσα την πρωτη μερα του τουρνουα (θα επρεπε να εισουν προετειμασμενος) και επιδη βγηκα απο την πολη μου να κανω κατι ψονια βγενεις να κανεις τον εξυπνο... θα εχεις 3 ολοκληρες μερες να με βαρεσεις (γιατι χτες δεν ηρθες?).

σταματα την κλαψα και παιξε

ποια κλαψα ρε καραγκιοζη?
να εβγαινες για τα ψωνια πριν με μονομαχισεις,
χτες στα μνμ που ανταλαξαμε σου ειπα οτι θα ερθω σημερα,
πας να βγεις κι απο πανω ταγαρι...
αν δεν αποκλειστει αυτος απ τον διαγωνισμο
παραιτουμε εγω!
τετοιους παικτες θελετε να εχετε??
να τους χαιρεστε...

edit: για να σταματισω την κλαψα και να παιξω πρεπει να εισαι μεσα στην πολη σου κοτοπουλο...
 
Κορυφή