σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4049

Guest
dn katalaveno

paidia dn me valete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8a i8ela na mpo!!!:mad: :mad:
 

DeletedUser

Guest
και εγώ νόμιζα οτι θα παίξω με εργάτη αλλά δεν πειράζει,καλός είναι και ο στρατιώτης.
 

DeletedUser

Guest
a )den eimai 86 lvl me valatew la6thos!!!~!eprepe na eimai stin katiroria os 55 lvl ekei p exete valei to stixo 2 fores....diorthoste to paidia!
 

DeletedUser

Guest
δεν παι με το λνλ αλλα με το επιπεδο μονομαχιας(μην γραφεις greeklish)
 

DeletedUser3331

Guest
σε περίπτωση που ανέβω 36 επίπεδο τι γίνεται?
 

DeletedUser

Guest
γιατί δεν με βάλατε;έκανα και έγκαιρη αίτηση.γιατί;;;;;
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα σε όλους. μπορούμε να χτυπήσουμε τον αντίπαλο (στο ζευγάρι μας) όποτε θέλουμε??? και αν αυτός φοράει ρούχα για να κάνει κάποια αποστολή??
 

DeletedUser

Guest
σε περίπτωση που ανέβω 36 επίπεδο τι γίνεται?

δήλωσες και εσύ? αν είσαι και εκεί στρατιώτης και παίξεις με εργάτης 10 λέβελ πιο κάτω θα χάσεις. go back to Nooboslavia! (μ'αρέσει αυτή η φράση, ty Casa/Skoyter)

Τέσπα για να μην λέει η τζο πως σπαμμάρω, αν και δεν είδα τα ζευγάρια ήταν πολύ καλά :eek::p
 

DeletedUser

Guest
να ροτησω

να ροτησω ποιος αρχιζει την επιθεση αυτος με τα μπλε γραμματα ή αυτος με τα κοκκινα γραμματα?
 

DeletedUser

Guest
λογικά αυτός που αναφέρεται πρώτος ;)

Έι τζο ο CrazyShooter στην κατηγορία 56-65 δεν είναι μονομάχος αλλά εργάτης, το τσέκαρα ινγκέιμ μόλις τώρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Re paidia tis monomaxies paw egw stn antipalo kai tis kanw i ginontai automata ??
 

DeletedUser

Guest
paidia dn me valete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8a i8ela na mpo!!!:mad: :mad:

οι συμμετοχές έκλεισαν εχτές αγαπητέ φίλε και εσύ γράφτηκες σημερα στο φόρουμ...μήνυμα ingame δεν έλαβα ποτε...άρα δεν μπορούσα να σε βάλω...
a )den eimai 86 lvl me valatew la6thos!!!~!eprepe na eimai stin katiroria os 55 lvl ekei p exete valei to stixo 2 fores....diorthoste to paidia!

Εχουμε πει πολλές φορές ότι τα ζευγάρια φτιάχνονται με βάση το επίπεδο μονομαχίας.

σε περίπτωση που ανέβω 36 επίπεδο τι γίνεται?
τιποτα δεν γίνετε...οι κατηγορίες φτιάχτηκαν με βάση το επίπεδο όταν γραφτήκατε. δεν θα γίνουν στην δεύτερη φάση άλλες κατηγορίες.
γιατί δεν με βάλατε;έκανα και έγκαιρη αίτηση.γιατί;;;;;
6η κατηγορία είσαι δευτερο ζευγάρι...λιγο προσοχή ρε παιδιά!!!![
καλημέρα σε όλους. μπορούμε να χτυπήσουμε τον αντίπαλο (στο ζευγάρι μας) όποτε θέλουμε??? και αν αυτός φοράει ρούχα για να κάνει κάποια αποστολή??
το fair play θελει να γίνουν οι μονομαχίες έπειτα απο συννενόηση. Αλλά πρόκειτε για διαγωνισμό μονομαχίας οπότε ας πάρει καθένας τα μέτρα του
να ροτησω ποιος αρχιζει την επιθεση αυτος με τα μπλε γραμματα ή αυτος με τα κοκκινα γραμματα?

Δεν έχει σημασία...το έκανα έτσι μόνο και μόνο για αισθητικούς λόγους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δήλωσες και εσύ? αν είσαι και εκεί στρατιώτης και παίξεις με εργάτης 10 λέβελ πιο κάτω θα χάσεις. go back to Nooboslavia! (μ'αρέσει αυτή η φράση, ty Casa/Skoyter)

Τέσπα για να μην λέει η τζο πως σπαμμάρω, αν και δεν είδα τα ζευγάρια ήταν πολύ καλά :eek::p
Εγώ ευήβρα την φράση μην ευχαριστείς τον κάσα!!!
λογικά αυτός που αναφέρεται πρώτος ;)

Έι τζο ο CrazyShooter στην κατηγορία 56-65 δεν είναι μονομάχος αλλά εργάτης, το τσέκαρα ινγκέιμ μόλις τώρα
Της το είπα κι εγώ αλλά σε έγραψε εσένα απ'ο,τι φαίενται!!! Τώρα να δούμε τι θα γίνει όταν δει το μήνυμά μου!

Όσο για τον αντίπαλό μου... με ευκολάκι με βάλατε ρε παιδιά δεν τον λυπάστε? 25 λέβελ πιο κάτω μου έλεος:p
 

DeletedUser

Guest
της το είπα κι εγώ αλλά σε έγραψε εσένα απ'ο,τι φαίενται!!! τώρα να δούμε τι θα γίνει όταν δει το μήνυμά μου!

υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα απο την κατηγορία του χαρακτήρα σου...συγνώμη κιολας...αλλά 2 πμ και ένα ποστ φτάνουν...δεν χρειάζετε να το κάνουμε και θέμα...σου απάντησα μόλις μπορούσα ότι θα αλλαχθεί...
 

DeletedUser

Guest
αρα

αρα τοτε θα μιλησω με τον αντιπαλο μου ωστε να παω εγω πρωτος αφου δεν εχει σημασια.
 

DeletedUser

Guest
δεν βρισκω την πολη του

μονοπου δεν βρισκω την πολη του μπορει να μου πει καποιος που ειναι?hd-amparia.οποιος ξερει να μου πει που ειναι.
 
Κορυφή