σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Στο τετράγωνο "Skeletons Land" αριστερά, στο μεσαίο οχυρό.
 

DeletedUser

Guest
εγω γιατι δεν μπηκα?
εσυ δεν εισαι γιατι δεν γράφτηκες...

oυτε εγω ειμαι στο τουρνουα αδερφε...:(

εσυ είσαι..κοιτα λιγο καλυτερα πριν ποσταρεις...


τουλαχιστον θα μπορούσατε να ψάξετε όλες τις κατηγορίες πριν ποστάρετε...υπάρχουν αρκετά πράγματα που πρέπει να γίνουν...όχι όμως και να ψάχνουμε εμείς να σας πουμε την κατηγορία σας και το αντίπαλο σας...μήπως θελετε να κάνουμε και τις μονομαχίες για εσάς??/
 

DeletedUser

Guest
paidia ayto ta zeygaria k i katigoria mou einai adikoi k tha pw giati o paixtis johnyps ti douleia exeis stin katigoria pou einai 80 epipedo k egw 59 epidei exei xamilo epipedo monomaxias tha paiksei me 20 kanonika lvl poio katw einai adiko gia epipeda san emena na einai stin katigoria mas
 

DeletedUser

Guest
7η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 86-99

Petrozza (μονομάχος) vs Tsaras (μονομάχος)

O Petrozza βρισκεται σε κατασταση διακοπων Τι κανω?
 

DeletedUser

Guest
λογικά θα νικήσεις αν δεν σου κάνει την μονομαχία εντός των ημερών αυτών θα νικήσεις ;)
 

DeletedUser

Guest
λογικά θα νικήσεις αν δεν σου κάνει την μονομαχία εντός των ημερών αυτών θα νικήσεις ;)

του εχω στειλει μνμ ευχομαι να το διαβασει εγκαιρως
θα ηταν ωραια να μονομαχουσαμε φαινετε ενδιαφερον
 

DeletedUser

Guest
ομως σου εστειλα μνμ στον κοσμο 4 ..και τωρτα ελειψα μια εβδομαδα κι αρχισε το τουρνουα χωρις εμενα αδικια...
 

DeletedUser

Guest
εχεις δικιο...χιλια συγνωμη....
ειμαι μεσα...;)
καλες μαχες λοιπον...!!!
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα σε όλους. μπορούμε να χτυπήσουμε τον αντίπαλο (στο ζευγάρι μας) όποτε θέλουμε??? και αν αυτός φοράει ρούχα για να κάνει κάποια αποστολή??
όχι φίλε μου δεν μπορούμε να τον χυπήσουμε όποτε θέλουμε!έχουμε καιρό μέχρι 21/07/10
 

DeletedUser

Guest
παιδια εχω στειλει μνμ στον αντιπαλο μου για να συνεννοηθουμε για την μονομαχια αν δεν μου απαντησει μεχρι την τελευταια μερα της προθεσμιας τι γινετε..?
 

DeletedUser

Guest
ααχχχ

το τουρνουα ειχε μεγαλα επιπεδα...:( 27 και τετοια.:mad: εγω ειπα αστο μην ρεζιλευτω.:eek: Καντε ενα στον κοσμο 1................. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
αντε καλες μαχες και καλη επιτυχια σε ολους !
 

DeletedUser

Guest
εγω εφτασα στην πολη του αντιπαλου μου τωρα να του επιτεθω;
 

DeletedUser

Guest
χωρις να εχουμε συννενοηθει η ανταλαξει μηνυματα ο εταιρος μου αντιπαλος ηρθε κ με χτυπησε με ρουχα δουλειας (οι αντιμ μπορουν να το δουν αυτο?)

θα θελα να γινει επαναληψη γιατι ειναι αδικο
 
Κορυφή