που ειναι οι αντμινς?!?!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2414

Guest
kala to dikosoy μεγεθοσ φενετε! δεν χριαζοντε διευκρινισεισ! παρολα αυτα ομωσ σου απαντησα...αν δεν το βρεισκεισ πεσμου να το ξαναποσταρω...πεσμου ομωσ μην περημενω αδικα....:cool:
 

DeletedUser2414

Guest
εσυ αδερφε τωρα που βρεικεσ καποιον που εχει χειροτερη ορθωγραφια απο την δικησου θα πρεπει επιτελουσ να ενιωσεσ ανθρωποσ! ε? ολοκληρωθεικεσ μετα αποο αυτο! χαιρομε λοιπον για εσενα και για το καλο που σου προσεφερα! ελπιζω να κανω και σε αλουσ ενα τοσο μεγαλο καλο οποσ και σε εσενα! αποτι βλεπω το χρειαζοντε αρκετοι... αλοστε αγιεσ μερεσ ειναι! ειναι πολοι αυτοι που νιωθουν αυτην την αναγγη που ειχεσ και εσυ!
για καποιουσ αλουσ μαλαπερδεσ (πυστευω οτι αυτη η λεξη δεν εχει ban) αλοστε διαβασα πολυ χειροτερεσ. αφου θα ξαναπω οτι δεν εδωσα κωδικο! δεν θα μπω στον κοπο να εξιγισω τι θελω να γινει με εμασ! οι λισεισ εχουν γραφει σε αλο ποστ μπορουν να πανε να διαβασουν. αλα μην με χαλατε! εχουμε αλο θεμα εδω και κουβεντιαζουμε! μην το πατε αλου....κατι αλο?

ειπα να σε βγαλω απο τον κοπο και στο ξαναποσταρω....
 

DeletedUser

Guest
2 post με διαφορα 2 λεπτων....μιας και για να κανεις επεξεργασια ειναι μεγαλη διαδικασια...κριμα ειναι να γινεις senior και να μπαναριστεις....


κοινος, σκασε και κολυμπα
 

DeletedUser

Guest
αφιερωμένο στον doukas με πολλη αγαπη:



SHUT UP!!!!!!!
 

DeletedUser2677

Guest
ηρεμια παιδια..
μην ταραζεστε..
ανεβαινει η πιεση..
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβενω φιλεμου το σκεπτικοσου......και γιατι δεν παυεισ εσυ να ασχολεισε? γιατι απαντασ? σε πιεσε κανενασ? ακομα να υπενθυμισω οτι δεν παραπονιεμε για εμενα! αυτο εχει σταματισει απο προχτεσ! σχολιαζω τα μηνηματα και συμετεχω στισ σιζιτησεισ μελων του φορουμ! τι το περιεργο η παρανομο εχει? αντιθετοσ βλεπω οτι πολοι κοπτεστε με αυτο οποσ και με το αν εγεινα meber h senior meber αφου εχω παρει και πμ για αυτον τον λογο! καντε ενα θεματακι και ζιτειστε να βαλουν 2-3 βαθμουσ ακομα να παρετε ωστε να νιωθετε αξεπεραστει αν αυτο ειναι το προβλημασασ! πολοι διαβαζουν αυτο το θεμα....οποιοσ κουραζετε η χαλιετε η οτι ολο δεν συμετεχει οποσ το ιδιο κανω και εγω σε αλα θεματα! σε προτρεπω λοιπον φιλεμου να κανεισ και εσυ το ιδιο για να μην χαλαει και η ζαχαρενιασου!:cool:

για να μην καταλαβεις το σκεπτικο του.... τι να πω?

ρε... εσυ την επαθες επειδη εκανες μια βλακεια ενω εχουμε πει 1000 φορες να μην κανουμε κατι παρομοιο. εγω αγορασα πρεμιουμ οπως οι μισοι παιχτες του παιχνιδιου και δεν ελαβα σβολους. ειδες πουθενα στην παραπανω προταση να κανω κατι που μας ειπαν οι αντμινς να μην κανουμε 1000 φορες?
 

DeletedUser

Guest
ειναι πολυ απλο...σταματηστε να ασχολειτε μαζι του και θα σταματησει να μας τα πριζει...απλα μην δινετε σημασια...σαν να μην υπαρχει :eek:
 

DeletedUser2414

Guest
ειναι πολυ απλο...σταματηστε να ασχολειτε μαζι του και θα σταματησει να μας τα πριζει...απλα μην δινετε σημασια...σαν να μην υπαρχει :eek:[/QU

στον shooter δεν απαντω στην προηγουμενη ερωτισητου! το εκανα σε πολεσ πρωηγουμενεσ! ασ γυρισει να διαβασει.

τωρα για εσενα φιλεμου οσωσ αφορα εμενα ειμαι νεοσ στο φορουμ οποτε πυστευω οτι δυκαιολογουμε στο να μην ξερω τουσ κανονεσ! εσυ που εισε παλιοσ και εκφραζεσε απρεποσ προσ τουσ συνομιλητεσλου? δεν υπαρχει μπαν για εσενα? τι θα πει σκασε και κολυμπα? η μηποσ εχεισ ξεμινει σε καμια παραλια με το μαγιοσου? να περασω αν ειναι να σε καμαροσω και να σου ριξω και ενα πανερι λουλουδια οπσο σου γουσταρει αμα λαχει αν ουμε.....τσσσ!
προσπαθω να μιλισω στην γλωσασου για να καταλαβαινομαστε!
ακομα να ζυτισω ταπινα συγνωμη που ελυψα για λυγο αλα εχουμε και πραγματικγη ζωη εκτοσ απο το παιχνιδι! επεστρεψα και να ενημεροσω για καησασ τυχη αν δεν μπαναριστω δυσκολα θα εγκαταλιψω! αν και δεν βρισκω ποιοσ ο λογοσ που θα μπαναριστω αφου εγω προσπαθω να ειμαι αρκετα ευπρεπεισ σε σχεση τουλαχειστον με εσασ!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η doukas έγραψε:
οπσο σου γουσταρει αμα λαχει αν ουμε.

μου εξηγας ολη αυτη τη προταση?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
στον shooter δεν απαντω στην προηγουμενη ερωτισητου! το εκανα σε πολεσ πρωηγουμενεσ! ασ γυρισει να διαβασει.

τωρα για εσενα φιλεμου οσωσ αφορα εμενα ειμαι νεοσ στο φορουμ οποτε πυστευω οτι δυκαιολογουμε στο να μην ξερω τουσ κανονεσ! εσυ που εισε παλιοσ και εκφραζεσε απρεποσ προσ τουσ συνομιλητεσλου? δεν υπαρχει μπαν για εσενα? τι θα πει σκασε και κολυμπα? η μηποσ εχεισ ξεμινει σε καμια παραλια με το μαγιοσου? να περασω αν ειναι να σε καμαροσω και να σου ριξω και ενα πανερι λουλουδια οπσο σου γουσταρει αμα λαχει αν ουμε.....τσσσ!
προσπαθω να μιλισω στην γλωσασου για να καταλαβαινομαστε!
ακομα να ζυτισω ταπινα συγνωμη που ελυψα για λυγο αλα εχουμε και πραγματικγη ζωη εκτοσ απο το παιχνιδι! επεστρεψα και να ενημεροσω για καησασ τυχη αν δεν μπαναριστω δυσκολα θα εγκαταλιψω! αν και δεν βρισκω ποιοσ ο λογοσ που θα μπαναριστω αφου εγω προσπαθω να ειμαι αρκετα ευπρεπεισ σε σχεση τουλαχειστον με εσασ!:cool:

πρεπει να εισαι ο πρωτος αποδεκτης του www.youfail.org
στη γλωσσα του και μας απεδειξες οτι δεν μπορεις να μιλησεις :D
Ευπρεπης απο οτι φαινεται δεν μπορεις να εισαι,μπαν επρεπε να φας απο χτες γιατι αυτο που κανεις,λεγεται flooding αν δεν κανω λαθος.
Τους κανονες συνηθως τους διαβαζουμε :p
Ειλικρινα τωρα,ποσων ετων εισαι?γιατι το 'λυγο' γραφεται με ι και το ξερει και η 8χρονη αδερφη μου.Ασε το φορουμ ησυχο!
το υπογραμισμενο σχολιο ηταν η πιο βλακωδης προσπαθεια χιουμορ που εχω δει... :confused:
Μπορει καποιος να του χωσει ενα infraction εστω?Ο τυπος δεν καταλαβαινει
Καθε φορα που μπαινω στο φορουμ βλεπω ενα ανουσιο ποστ...
Η ευπρεπια εχει διαφορετικη σημασια στο δικο μου λεξικο...
Happy Trolling!περνα και απο τα Forum της Blizzard,εχει πολλους του ειδους σου,και στην κυριολεξια..Trolls failure!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχα εγω πιστευω οτι ο σερρα το αναλυσε καλυτερα το θεμα

Douka αμα θες κανε ενα thread "μετραω ως το 10.000 επειδη δεν εχω τι να κανω ολη μερα" και παρε ετσι το post count σου, αν οχι, happy trolling.
 

DeletedUser2414

Guest
εγω συνεχιζω παντοσ να βλεπω τιπακια σαν εσασ που κοπτοντε με οσα γραφω...και που ζειτουν απεγνωσμενα να φαω μπαν! αυτη ειναι αμυνα? η αντεπιθεση? και αν εγω ειμαι για μπαν.....μηποσ απαγορευετε να σχολιαζετε την ορθογραφια παικτων? ενα μπαν για εσενα? ο αλοσ που εβριζε η μαλον οι αλοι? 5 για αυτουσ καπιοι αλοι που ελεγαν διαφορα για το ατομομου? αλα 5 σε αυτουσ! ασεμασ ρε φιλε με τα μπαν σου! στο ειπαμε και πριν αν χαλιεσε μην συμετεχεισ! μπορει να σασ γινει η χαρη και να το φαω...αν υπαρχει αξιοκρατια ομωσ τουλαχειστων εδω περημενω να φανε και 10 ακομα που εχουν συμετοχη σε αυτο το ποστ! ακομα και στα μηνηματα του προφιλ μου με βριζετε και μου μιλασ για μπαν? φιλε σουτερ δεν το εγραψα για εσενα οποτε και δεν χριαζετε να σου το εξιγισω...ειναι σε αλη γλωσσα την μιλαει ο φιλοσ που του απαντησα. ακομα εμαθα οτι εσυ χριαζεσε ψυχολογο! οποτε δεν απαντω (δεν τροω μπαν για αυτο!!! το εχει γραψει στο προφιλμου ο φιλοσ του!!! δεν ειναι δικεσμου λεξεισ!0):eek:
 

DeletedUser

Guest
εγω συνεχιζω παντοσ να βλεπω τιπακια σαν εσασ που κοπτοντε με οσα γραφω...και που ζειτουν απεγνωσμενα να φαω μπαν! αυτη ειναι αμυνα? η αντεπιθεση? και αν εγω ειμαι για μπαν.....μηποσ απαγορευετε να σχολιαζετε την ορθογραφια παικτων? ενα μπαν για εσενα? ο αλοσ που εβριζε η μαλον οι αλοι? 5 για αυτουσ καπιοι αλοι που ελεγαν διαφορα για το ατομομου? αλα 5 σε αυτουσ! ασεμασ ρε φιλε με τα μπαν σου! στο ειπαμε και πριν αν χαλιεσε μην συμετεχεισ! μπορει να σασ γινει η χαρη και να το φαω...αν υπαρχει αξιοκρατια ομωσ τουλαχειστων εδω περημενω να φανε και 10 ακομα που εχουν συμετοχη σε αυτο το ποστ! ακομα και στα μηνηματα του προφιλ μου με βριζετε και μου μιλασ για μπαν? φιλε σουτερ δεν το εγραψα για εσενα οποτε και δεν χριαζετε να σου το εξιγισω...ειναι σε αλη γλωσσα την μιλαει ο φιλοσ που του απαντησα. ακομα εμαθα οτι εσυ χριαζεσε ψυχολογο! οποτε δεν απαντω (δεν τροω μπαν για αυτο!!! το εχει γραψει στο προφιλμου ο φιλοσ του!!! δεν ειναι δικεσμου λεξεισ!0):eek:

ναι ρε το χα γραψει :)
δεν σηκωνεις και πλακα,τι να πω :d
ποτε δεν ειπα οτι χρειαζεται ψυχολογο,αγαπητε μου 'ψυχ@***'
 

DeletedUser

Guest
....και κλειδώνει...




threadclosedbf1.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή