που ειναι οι αντμινς?!?!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
το χαμενο επιπεδο που λετε μπορειτε να το βρειτε αν πατε και διαβασετε ολα αυτα που λεγατε 3 μερεσ τωρα! τωρα το ποιοσ ειναι τριχρονοσ και τετραχρονοσ σασ προκαλω...ασ το δουμε! απο εκει και επειτα! επελεξα να ακολουθεισω το αριστο αυτο επιπεδο ανοτεροτητοσ! που με δυδαξατε εσεισ τισ προηγουμενεσ μερεσ! σε οποιον δασκαλο καθισεισ τετοια γραμματα θα μαθεισ! ετσι δεν λενε? λοιπον κιριοι ασ θεριστε τουσ καρπουσασ τωρα! οσο για την μελισουλα???? μια χαρα εντομο δεν ειναι? το μελακι το γλυφετε απο το δαχτιλακι δεν το γλυφετε ε?
μην παραπονιοστε λοιπον για το επιπεδο που εσεισ οι μονιμοι σπαμερ και σπασαρ........ λανσαρετε! παω για καφεδακι τωρα....απαντειστε με την υσιχειασασ αφου δεν θα υπαρχει αντιλογοσ και τα ξαναλεμε αυριο......
αντε γεια.... :cool:

τι ειναι οι σπασαρ και το λανσαρετε? επισης συνειδητοποιεις οτι το ς το τελικο ειναι πανω απο το σ το αλλο? γιατι δε το πατας εκεινο οταν πρεπει?
 

DeletedUser

Guest
'το χαμενο επιπεδο που λετε μπορειτε να το βρειτε αν πατε και διαβασετε ολα αυτα που λεγατε 3 μερες τωρα! τωρα το ποιος ειναι τριχρονο και τετραχρονο σας προκαλω...ας το δουμε! απο εκει και επειτα! επελεξα να ακολουθισω το αριστο αυτο επιπεδο ανωτεροτητως! που με διδαξατε εσεις τις προηγουμενες μερες! σε οποιον δασκαλο καθισεις τετοια γραμματα θα μαθεις! ετσι δεν λενε? λοιπον κυριοι ας θεριστε τους καρπους σας τωρα! οσο για την μελισουλα???? μια χαρα εντομο δεν ειναι? το μελακι το γλυφετε απο το δαχτυλακι δεν το γλυφετε ε?
μην παραπονιεστε λοιπον για το επιπεδο που εσεις οι μονιμοι σπαμερ και σπασαρ........ λανσαρετε! παω για καφεδακι τωρα....απαντηστε με την ησυχια αφου δεν θα υπαρχει αντιλογος και τα ξαναλεμε αυριο......
αντε γεια....
'

πωπωπω να μεταφραζει 15χρονο αυτα που λες...ντροπη
 

DeletedUser2414

Guest
με προλαβεσ στο τσακ! το ς ρο ξερω αλα προτειμω το σ αλοστε φανταζομαι τοσεσ μερεσ που απαντασ θα συνιθεισεσ! το λανσαρετε και το τι ειναι οι σπασαρ.....σ μπορει να σου απντισει κανασ μεγαλητεροσ αν ειναι μεσα γιατι εγω μπορει να μπαναριστω! αντε τωρα στον μπαμπασου να σου δωσει κανα δεκαευρο για καρτα αλα τι λεω???? σαββατο ειναι σημερα ε? μεχρι το αλο σαββατο ειναι πολεσ μερεσ...εκτοσ και αν σε βωηθεισουν οι αντμιν....καλη τιχη μικρεμου φιλε! α! βωηθεισε και τον αλο που σημερα δεν καταλαβενει τι λεω...εσυ φενεσε ποιο εξυπνοσ απο αυτον:cool:
 

DeletedUser2414

Guest
'το χαμενο επιπεδο που λετε μπορειτε να το βρειτε αν πατε και διαβασετε ολα αυτα που λεγατε 3 μερες τωρα! τωρα το ποιος ειναι τριχρονο και τετραχρονο σας προκαλω...ας το δουμε! απο εκει και επειτα! επελεξα να ακολουθισω το αριστο αυτο επιπεδο ανωτεροτητως! που με διδαξατε εσεις τις προηγουμενες μερες! σε οποιον δασκαλο καθισεις τετοια γραμματα θα μαθεις! ετσι δεν λενε? λοιπον κυριοι ας θεριστε τους καρπους σας τωρα! οσο για την μελισουλα???? μια χαρα εντομο δεν ειναι? το μελακι το γλυφετε απο το δαχτυλακι δεν το γλυφετε ε?
μην παραπονιεστε λοιπον για το επιπεδο που εσεις οι μονιμοι σπαμερ και σπασαρ........ λανσαρετε! παω για καφεδακι τωρα....απαντιστε με την ησυχια αφου δεν θα υπαρχει αντιλογος και τα ξαναλεμε αυριο......
αντε γεια....
'

πωπωπω να μεταφραζει 15χρονο αυτα που λες...ντροπη

+100 στον φιλο! ευγε αγοριμου θα πασ μπροστα...και εισε μονο 15 ε? αριστοσ!
 

DeletedUser

Guest
με προλαβεσ στο τσακ! το ς ρο ξερω αλα προτειμω το σ αλοστε φανταζομαι τοσεσ μερεσ που απαντασ θα συνιθεισεσ! το λανσαρετε και το τι ειναι οι σπασαρ.....σ μπορει να σου απντισει κανασ μεγαλητεροσ αν ειναι μεσα γιατι εγω μπορει να μπαναριστω! αντε τωρα στον μπαμπασου να σου δωσει κανα δεκαευρο για καρτα αλα τι λεω???? σαββατο ειναι σημερα ε? μεχρι το αλο σαββατο ειναι πολεσ μερεσ...εκτοσ και αν σε βωηθεισουν οι αντμιν....καλη τιχη μικρεμου φιλε! α! βωηθεισε και τον αλο που σημερα δεν καταλαβενει τι λεω...εσυ φενεσε ποιο εξυπνοσ απο αυτον:cool:

ειμαι πιο μικρος σου, αλλα εχω υψηλοτερο iq και ξερω ορθογραφια.
 

DeletedUser184

Guest
γιορτές ήταν..τώρα είναι σαββατοκυρίακο..πρέπει να καταλάβετε οτι οι αδμινς είναι και ανθρωποί..δεν γίνετε να είναι 24 ώρες το 24 ωρο μέσα...υπομονή και θα απαντήσουν..
 

DeletedUser

Guest
γιορτές ήταν..τώρα είναι σαββατοκυρίακο..πρέπει να καταλάβετε οτι οι αδμινς είναι και ανθρωποί..δεν γίνετε να είναι 24 ώρες το 24 ωρο μέσα...υπομονή και θα απαντήσουν..

τι εννοεις με αυτο?admins ειναι :D
Shooter,πες το θεια δικη για οτι ειπες τις τελευταιες μερες,και πριν 2λεπτα ;)
 

DeletedUser184

Guest
τι εννοεις με αυτο?admins ειναι :D
Shooter,πες το θεια δικη για οτι ειπες τις τελευταιες μερες,και πριν 2λεπτα ;)

Admins αλλα δεν σημαίνει οτι πρέπει να είναι 24 ώρες το 24 ωρό μέσα..Δεν είναι υποχρεωμένοι....
 

DeletedUser

Guest
με προλαβεσ στο τσακ! το ς ρο ξερω αλα προτειμω το σ αλοστε φανταζομαι τοσεσ μερεσ που απαντασ θα συνιθεισεσ! το λανσαρετε και το τι ειναι οι σπασαρ.....σ μπορει να σου απντισει κανασ μεγαλητεροσ αν ειναι μεσα γιατι εγω μπορει να μπαναριστω! αντε τωρα στον μπαμπασου να σου δωσει κανα δεκαευρο για καρτα αλα τι λεω???? σαββατο ειναι σημερα ε? μεχρι το αλο σαββατο ειναι πολεσ μερεσ...εκτοσ και αν σε βωηθεισουν οι αντμιν....καλη τιχη μικρεμου φιλε! α! βωηθεισε και τον αλο που σημερα δεν καταλαβενει τι λεω...εσυ φενεσε ποιο εξυπνοσ απο αυτον:cool:

αντε πηγαινε πιες κι' αλλον εναν καφε γιατι μας τραβας στο χαμηλο σου επιπεδο και θελουμε να κρατησουμε ανωτεροτητα ( αγνωστες λεξεις για σενα φυσικα )
 

DeletedUser2414

Guest
αντε πηγαινε πιες κι' αλλον εναν καφε γιατι μας τραβας στο χαμηλο σου επιπεδο και θελουμε να κρατησουμε ανωτεροτητα ( αγνωστες λεξεις για σενα φυσικα )

και γιατι τοτε λεβεμτακομου απαντασ? αφου δεν ειμαι του επιπεδουσου....γιατι απαντασ? κανε γαργαρα και κοιτα και μην πεφτεισ στο δικομου το επιπεδο.....οσο για τον τρελο....οντοσ πρεπει να εχεισ μεγαλητερο iq απο εμενα....το εχεισ αποδιξει αλοστε!:cool:
 

DeletedUser

Guest
και γιατι τοτε λεβεμτακομου απαντασ? αφου δεν ειμαι του επιπεδουσου....γιατι απαντασ? κανε γαργαρα και κοιτα και μην πεφτεισ στο δικομου το επιπεδο.....οσο για τον τρελο....οντοσ πρεπει να εχεισ μεγαλητερο iq απο εμενα....το εχεισ αποδιξει αλοστε!:cool:

τι αθλιο trolling..
αμα δεν εχεις τιποτα να πεις σε ενα θεμα εκτος απο το να χαζοχαιρεσαι μονος σου καλυτερα να μην απαντας καθολου, ολοι καταλαβαμε το ποσο καλα χειριζεσαι την ελληνικη
 

DeletedUser2414

Guest
χερομε οποσ κανατε και εσυσ 3 μερεσ τωρα! αν χαλιοστε μην απαντατε! δεν ειναι υποχρεοτικο! αλα μαλον γουσταρετε να μιλατε μαζιμου γιαυτο και μπενετε στον κοπο!:p
 

DeletedUser8

Guest
και γιατι τοτε λεβεμτακομου απαντασ? αφου δεν ειμαι του επιπεδουσου....γιατι απαντασ? κανε γαργαρα και κοιτα και μην πεφτεισ στο δικομου το επιπεδο.....οσο για τον τρελο....οντοσ πρεπει να εχεισ μεγαλητερο iq απο εμενα....το εχεισ αποδιξει αλοστε!:cool:

που ειναι η μπαλα..οεο:rolleyes:
 

DeletedUser315

Guest
μια παροιμία λεει
δουλειά δεν ειχε ο διάολος
και γα....ε τα παιδιά του
με το συμπάθιο
 

DeletedUser2414

Guest
παιδια να ξεκαθαρισω! δεν ειμαι ουτε τρελοσ ουτε χαζοσ....ανορθογραφοσ μπορει (για τουσ δικουσ μου λογουσ) αλα τιποτα απο τα αλα δυο! δεν εχω προβλημα με ολα τα παιδια προσ θεου! εχω ομωσ με τα τιπακια αυτα που οταν εμεισ βγεικαμε να πουμε στο φορουμ αυτο που παθαμε με τον τιπο που εκλεψε τουσ κοδικουσμασ ολοι αυτοι οι μαγκεσ βρεικαν την ευχερια και αρχεισαν να μασ δουλευουν αντι να κατσουν στην μπαντατουσ και να μην παρουν μεροσ αφου δεν εμπλεκονταν! τωρα κανω και εγω οτι εκαναν και αυτοι 3 μερεσ τοσο επιδεκσια! τουσ π.... τα θεματα! σορυ για τουσ υπολιπουσ που μπενουν σε αυτην την διαδικασια! αλα ειμαστε μαλον μεγαλη ομαδα εδο!
 

DeletedUser315

Guest
το αλλο που λεει
μη κάνεις αυτα π δεν θέλεις να σου κάνουν το ξερει?
 

DeletedUser

Guest
αμα ειναι τοσο μεγαλη αυτη η ομαδα των "αδικειμενων" που τους δουλευανε στο θεμα τους γιατι μονο εσυ trollareis?
 

DeletedUser2414

Guest
αν καποιοσ αξιζει ναι ...για μια και για δυο....μερικα παλικαρια ομωσ δεν αξιζουν ουτε μιση!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή