που ειναι οι αντμινς?!?!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
πριν 36 ωρες περιπου αγορασα σβολους. δεν τους πηρα, ετσι εστειλα αιτηση. ναι, εβαλα τη σωστη χωρα κτλ αλλα εχω στειλει 3 αιτησεις, για διαφορετικο θεμα η καθε μια και ακομα δεν εχει απαντηθει καμια!!!! ε μα αν ειναι δυνατον!!! που στο καλο ειναι οι αντμινς?!?!? γιατι ζητουν να γινουν αντμινς αν δεν μπορουν να κανουν τα καθηκοντα τους?! κραξτε με οσο θελετε ρε γ@μ..ο αλλα δε μπορω αλλο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εμενα παντως οταν στελνω αιτηση μεσα σε 1-2 μερες που απανταν...αστους και θα απαντησουν
 

DeletedUser

Guest
σνιφ σνιφ ειδα καπνο κ μπηκα αν εχει σχεση με πρεμιουμ χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι ευθυνη μονο του ντιμμε. οποτε θα σου απαντησει δευτερα εμενα καθε δευτερα μου απαντουσε! υπομονη
 

DeletedUser2414

Guest
***

:Dgia καντε λυγη γκρινια να σασ κοροιδευο και εγο τωρα! οποσ κανατε και εσυσ...ελπιαω φιλαρακι να τα χασετε τα φραΓΚΑ....ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧ
 

DeletedUser

Guest
:Dgia καντε λυγη γκρινια να σασ κοροιδευο και εγο τωρα! οποσ κανατε και εσυσ...ελπιαω φιλαρακι να τα χασετε τα φραΓΚΑ....ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧ

Αν καταλαβαινα τι ελεγες ισως να σε pwnαρα.... αλλα ετσι οπως βλεπω το ποστ σου...
 

DeletedUser

Guest
Αν καταλαβαινα τι ελεγες ισως να σε pwnαρα.... αλλα ετσι οπως βλεπω το ποστ σου...

μεγάλε γητευτή του forum, το παιδί σου λέει ότι τώρα το χαίρεται που έχεις πρόβλημα κ δε σου βρίσκουν λύση οι admins κ θα το χαρεί ακόμα πιο πολύ αν σου πουν απλά "the money is gone bygone"

θεία δίκη, το λένε στο χωριό μου.. κ δε σε χάλασε καθόλου.
κάτσε να 'pwn-άρεις' το mouse τώρα κ στέλνε αιτήσεις υποστήριξης!!!!!
 

DeletedUser

Guest
:Dgia καντε λυγη γκρινια να σασ κοροιδευο και εγο τωρα! οποσ κανατε και εσυσ...ελπιαω φιλαρακι να τα χασετε τα φραΓΚΑ....ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧ

Αν καταλαβαινα τι ελεγες ισως να σε pwnαρα.... αλλα ετσι οπως βλεπω το ποστ σου...

αφου λειπει ο ντακφοξ θα κανω μια προσπαθεια εγω αν κ δεν ειμαι ειδικος στις μεταφρασεις:

:) κλαψε κλαψε να γελαω εγω με τα μουτρα σου οπως εκανες εσυ με τα δικα μου. παρακαλω τον καλο θεουλη κ το αι βασιλη μερες που ειναι να χασεις το παραδακι..... να γινετε σαν τον buffalokill κ να κλαιγεστε ολη την ωρα κ εγω να γελαω κ να σας κανω αστειες γκριματζες... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Guest
ααααα
μα εγω δε παραπονιεμαι οτι εχασα λεφτα!
εγω παραπονιεμαι οτι οι αντμινς δεν μπαινουν στον υπολογιστη ενω πρεπει να ειναι ενεργοι!
δεν εχω προβλημα με τα 10 ευρω μου γιατι ξερω πως μολισ μπει τελικα ενας αντμιν θα τα παρω, αλλα δε θα με χαλαγε αν εμπαινε λιγο συντομα!

Τζουνιορ, μπαιγκόν? Τι ειναι αυτο? Το μπιγκόν γραφεται be gone παντως! :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2414

Guest
μωρε μια χαρα καταλαβενει τι λεω....οποσ καταλαβενε και τοσεσ μερεσ τα κατεβατα που εγραφα και απαντουσε σε ολα! σημερα αντιμετοπισε δυσκολια?:confused:
 

DeletedUser

Guest
μωρε μια χαρα καταλαβενει τι λεω....οποσ καταλαβενε και τοσεσ μερεσ τα κατεβατα που εγραφα και απαντουσε σε ολα! σημερα αντιμετοπισε δυσκολια?:confused:

για παραδειγμα τωρα εγραψες καλυτερα και σε καταλαβα.
ναι οντως, βιαζοσουν να απαντησεις απο την χαρα σου που την επαθα εγω?
 

DeletedUser

Guest
αν δεν ξερεις ελληνικα μπορεις να τα γραψεις στα αγγλικα και να τα περασεις απο ενα μεταφραστη...θα βγαζουν πιο πολυ νοημα απο τα δικα σου :rolleyes:
 

DeletedUser2414

Guest
:d:d:d:d:d:d:d:dμπα δεν υπαρχει λογοσ! βλεπω μια χαρα τα πατε....ιδι αρχεισατε να ταραζεστε....ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ.....ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

DeletedUser

Guest
γιατι να ταραχτουμε? επειδη μας δειχνεις το επιπεδο σου?
 

DeletedUser

Guest
Σαν τριχρονο κανει, κανει και ζζζζζζ σαν τη μελισσα. Μηπως μικρουλη μου θες να γινεις μελισσα οταν μεγαλωσεις??:eek::p

Υ/γ δε θυμαμαι να δουλεψα και να ελεγα "χαχαχα χασατε τους λογαριασμους σας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!". Θελει και γυλακια το μελισσακι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2414

Guest
το χαμενο επιπεδο που λετε μπορειτε να το βρειτε αν πατε και διαβασετε ολα αυτα που λεγατε 3 μερεσ τωρα! τωρα το ποιοσ ειναι τριχρονοσ και τετραχρονοσ σασ προκαλω...ασ το δουμε! απο εκει και επειτα! επελεξα να ακολουθεισω το αριστο αυτο επιπεδο ανοτεροτητοσ! που με δυδαξατε εσεισ τισ προηγουμενεσ μερεσ! σε οποιον δασκαλο καθισεισ τετοια γραμματα θα μαθεισ! ετσι δεν λενε? λοιπον κιριοι ασ θεριστε τουσ καρπουσασ τωρα! οσο για την μελισουλα???? μια χαρα εντομο δεν ειναι? το μελακι το γλυφετε απο το δαχτιλακι δεν το γλυφετε ε?
μην παραπονιοστε λοιπον για το επιπεδο που εσεισ οι μονιμοι σπαμερ και σπασαρ........ λανσαρετε! παω για καφεδακι τωρα....απαντειστε με την υσιχειασασ αφου δεν θα υπαρχει αντιλογοσ και τα ξαναλεμε αυριο......
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.... :cool:
 

DeletedUser

Guest
δυσκολευομε να καταλαβω τι λεει....ας μεταφρασει καποιος
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή