που ειναι οι αντμινς?!?!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2414

Guest
αμα ειναι τοσο μεγαλη αυτη η ομαδα των "αδικειμενων" που τους δουλευανε στο θεμα τους γιατι μονο εσυ trollareis?

επιδι μαλον σου διαφευγει φιλεμου το θεμα με τουσ αδικειμενουσ σταματεισε απο εχτεσ! επιδει εσισ το πηδ....! μεσα σε αυτην την ομαδα ειμουν και εγω...αλα τωρα δεν trollaro στο δικομου θεμα ! αλα στο δικοσασ! κανο οτι κανατε και εσυσ! και μαλον θα το συνεχεισω γιατι τσιμπατε ασχημα και πολυ γουσταρω!
οποσ λεει και ο ανοδινοσ μην κανεισ αυτα που δεν θεσ να σου κανουν! απετειτε ομοσ να κανεισ αυτα που σου εκαναν!:eek:
 

DeletedUser

Guest
εγο το ειξερα αλα εδω το ξεχασα!:mad:
Και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ κάνεις αδελφέ !
Υπάρχει κάποιος που του αρέσει να χαριεντίζεται και να δείχνει ανωτερότητα απέναντι σε γλοιώδικα σκουλήκια ???
Μόνο τα γλυφτρόνια το κάνουν.

Keep pushing them !
:cool:
 

DeletedUser2414

Guest
και πολυ καλα κάνεις αδελφέ !
υπάρχει κάποιος που του αρέσει να χαριεντίζεται και να δείχνει ανωτερότητα απέναντι σε γλοιώδικα σκουλήκια ???
μόνο τα γλυφτρόνια το κάνουν.

Keep pushing them !
:cool:

+1000! ................
 

DeletedUser2414

Guest
πρεπει να φυγω τωρα παιδεσ! το ξερω οτι σε καποιουσ θα λυψω πολι..... τι να γινει? θα ειμαι ομωσ εδω και παλυ αυριο ανανεομενοσ για να συνεχεισουμε την ομωρφη κουβενταμασ!

καλυ νηχτα στουσ φιλουσ!!!

καλυ νηχτα και στουσ αλουσ που δεν με θεορουν φιλο!!!

εγω δεν εχω εχθρουσ μονο φιλουσ!:cool:
 

DeletedUser

Guest
κανο οτι κανατε και εσυσ!

κι ομως δε κανεις.
εδω προσπαθεις να κανεις δε ξερω τι.
εγω δε γελαγα με κανεναν παντως.
ετσι κι αλλιως δεν με πιανεις οσες φορες και να σου το πω.
χεστ**α για τα λεφτα! η ερωτηση μου ειναι: αφου δεν μπορουν να μπαινουν οι αντμινς οταν πρεπει, γιατι γινονται αντμινς? φυσικα απαντηθηκαν οι αιτησεις μου και πηρα τις απαντησεις στις ερωτησεις μου αλλα αυτο εγινε αφου διαμαρτυρηθηκα!
 

DeletedUser

Guest
εγινε οταν μπηκε ο ντιμε...Τον ειδα και στο φορουμ χθες οτι μπηκε καποια στιγμη!!!Αν ηταν ο ιδιος ντιμε...:confused:
 

DeletedUser

Guest
:Dgia καντε λυγη γκρινια να σασ κοροιδευο και εγο τωρα! οποσ κανατε και εσυσ...ελπιαω φιλαρακι να τα χασετε τα φραΓΚΑ....ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧ

αντε ρεεε.....εσυ ειθελες να γινει κατι που δεν μπορουσε να γινει.και επιδει εισαι ****** πηγες και εβαλες τον κωδικο του west σε αλλη ιστοσελιδα.και ακομα δεν μας ειπες τις θελεις να κανουν.απαντισε μου ,αν μπορεις , και πες μου τι θελεις να κανουν(αν ξερεις τις θελεις)
ο shooter πηρε primium και χαθικαν τα λεφτα του αρα με το δικιο του παραπονιετε και αν παει και στους γερμανους παλυ δικαιο θα εχει.
και στο ξαναλεω:αν βρεις τι θελεις να κανουν οι admins πες μου σε προσωπικο μήνυμα.
και κατι αλλο (θα φαω Infracion) μου λενε εμενα για τη ορθογραφια μου και ενω αλλοι (δεν λεω ονοματα ) γραφουν το εγω με ο και τα ρηματα τα τελιονους σε ο.εγω το λεω επιδει ξερω οτι σιγουρα ξερεις πως γραφοντε και απλα το αγνοεις.κατα τον πλατονα:πλήρεις άγνοια.
 

DeletedUser

Guest
εχει κι ενα δικαιο. δεν φταιω εγω που δεν πηρα σβολους. δεν μας προειδοποιουν για τετοια πραγματα. ενω γι'αυτο που επαθες φταις μονο εσυ και κανεις αλλος. εσυ επελεξες να δωσεις τον κωδικο σου ενω εχουμε πει 100 φορες να μην γραφετε πουθενα κωδικους!
 

DeletedUser

Guest
εχει κι ενα δικαιο. δεν φταιω εγω που δεν πηρα σβολους. δεν μας προειδοποιουν για τετοια πραγματα. ενω γι'αυτο που επαθες φταις μονο εσυ και κανεις αλλος. εσυ επελεξες να δωσεις τον κωδικο σου ενω εχουμε πει 100 φορες να μην γραφετε πουθενα κωδικους!

+1...Έλα μικρέ δεν χρειάζεται να μας σπας τα νεύρα επειδή εσύ έκανες αυτό το τραγικό λάθος...ΟΚ,σου μπήκε στο λογαριασμό,στα έκανε λίμπα σταμάτα όμως :mad:
 

DeletedUser

Guest
πφφφφφφφφφ ορεξη που την εχετε λες κ ενδιαφερετε κανεις αν κλεψανε τον κωδικο σας η χασατε τα λεφτα σας. οι βλακειες πληρωνονται σιγα μην καθοταν ο ντιμμε να στειλει κ προσωπικο μνμ στον καθενα απο εμας να μπει σε βετα η αλφα η γαμα(τα) κοσμο..... κ σιγα μην ειναι κ 24/7 πανω απο ενα πσ για να απανταει στην αιτηση του καθενος! γτ ρε ειστε παλιονθρωποι κ ελεεινοι? ανθρωπος δεν ειναι κ εκεινος? να μην βγει να πιει ενα καφεδακι? να μην παει σε κανενα μπαρακι να πιει το ποτακι του? να μην γκομενισει λιγο να δει ασπρη μερα? να μην κοιμηθει λιγο παραπανω? επειδη ειναι μερικοι καμενοι πρεπει να ειναι ολοι? αι σιχτιρ πια ημαρτον (που λεει κ ο γεωργιου) βαλτε κ ενα λουκετακι κ τελος!
 

DeletedUser

Guest
:Dgia καντε λυγη γκρινια να σασ κοροιδευο και εγο τωρα! οποσ κανατε και εσυσ...ελπιαω φιλαρακι να τα χασετε τα φραΓΚΑ....ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ...ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧ

Μπραβο σου φιλε εχεις υψηλο επιπεδο, και παλι μπραβο! Οσο για το θεμα σου, που εγω τουλαχιστον δεν εχω καταλαβει ακομα τι ακριβως θες να γινει, δε φταιει κανενας αλλος εκτος απο σενα ειτε εδωσες κωδικο ειτε οχι.... Ας μην εμπαινες σε αλλη ιστοσελιδα, κοινη λογικη ειναι!
Οσο για τον Σουτερ, μην εχεις ρε κι εσυ απαιτηση να ειναι 24 ωρες το 24ωρο πανω απο ενα pc.... Ανθρωποι ειναι! :cool:
υγ προς DOUKAS: Εχε χαρη που απαγορευεται να σχολιαζουμε την ορθογραφια, αλλα, σοβαρα τωρα, κανε μια προσπαθεια να γραφεις καλυτερα.
 

DeletedUser2414

Guest
αντε ρεεε.....εσυ ειθελες να γινει κατι που δεν μπορουσε να γινει.και επιδει εισαι ****** πηγες και εβαλες τον κωδικο του west σε αλλη ιστοσελιδα.και ακομα δεν μας ειπες τις θελεις να κανουν.απαντισε μου ,αν μπορεις , και πες μου τι θελεις να κανουν(αν ξερεις τις θελεις)
ο shooter πηρε primium και χαθικαν τα λεφτα του αρα με το δικιο του παραπονιετε και αν παει και στους γερμανους παλυ δικαιο θα εχει.
και στο ξαναλεω:αν βρεις τι θελεις να κανουν οι admins πες μου σε προσωπικο μήνυμα.
και κατι αλλο (θα φαω Infracion) μου λενε εμενα για τη ορθογραφια μου και ενω αλλοι (δεν λεω ονοματα ) γραφουν το εγω με ο και τα ρηματα τα τελιονους σε ο.εγω το λεω επιδει ξερω οτι σιγουρα ξερεις πως γραφοντε και απλα το αγνοεις.κατα τον πλατονα:πλήρεις άγνοια.

εσυ αδερφε τωρα που βρεικεσ καποιον που εχει χειροτερη ορθωγραφια απο την δικησου θα πρεπει επιτελουσ να ενιωσεσ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ε? ολοκληρωθεικεσ μετα αποο αυτο! χαιρομε λοιπον για εσενα και για το καλο που σου προσεφερα! ελπιζω να κανω και σε αλουσ ενα τοσο μεγαλο καλο οποσ και σε εσενα! αποτι βλεπω το χρειαζοντε αρκετοι... αλοστε αγιεσ μερεσ ειναι! ειναι πολοι αυτοι που νιωθουν αυτην την αναγγη που ειχεσ και εσυ!
για καποιουσ αλουσ μαλαπερδεσ (πυστευω οτι αυτη η λεξη δεν εχει ban) αλοστε διαβασα πολυ χειροτερεσ. αφου θα ξαναπω οτι δεν εδωσα κωδικο! δεν θα μπω στον κοπο να εξιγισω τι θελω να γινει με εμασ! οι λισεισ εχουν γραφει σε αλο ποστ μπορουν να πανε να διαβασουν. αλα μην με χαλατε! εχουμε αλο θεμα εδω και κουβεντιαζουμε! μην το πατε αλου....κατι αλο?
 

DeletedUser

Guest
douka,
πας για senior member με τοσα ποστ που εχεις κανει,good job!
σου προτεινω να παρατησεις το φορουμ γιατι τα εχεις πρηξει σε ολους
Ας φαω Infraction ρε παιδια,αυτη τη φορα δεν θα ειναι για spam
Δικη σου βλακεια,δεν την πληρωνουμε εμεις
ο αλεξ δεν εκανε καποια βλακεια ομως.Εκανε αυτο που κανουν ολοι οσοι παιρνουν πρεμιουμ και συναντησε ενα προβλημα
εσυ ομως,με δικη σου πρωτοβουλια και αγνοωντας οσα εχουν γινει sticky στο φορουμ,εβαλες τον κωδικο σου στην λαθος ιστοσελιδα,και μετα ηρθες εδω να παραπονεθεις και να μας πρηξεις,λεγοντας ψεματα οτι δεν εβαλες κωδικο,μπας και παρεις πισω το λογαριασμο σου οπως ηταν,κατι που δεν γινεται.
Για αυτο σε παρακαλω πολυ,ή αλλαξε παιχνιδι ή εστω ασε μας στην ησυχια μας ρε ανθρωπε!κατι αλλο δεν εχεις να κανεις?
 

DeletedUser2414

Guest
douka,
πας για senior member με τοσα ποστ που εχεις κανει,good job!
σου προτεινω να παρατησεις το φορουμ γιατι τα εχεις πρηξει σε ολους
Ας φαω Infraction ρε παιδια,αυτη τη φορα δεν θα ειναι για spam
Δικη σου βλακεια,δεν την πληρωνουμε εμεις
ο αλεξ δεν εκανε καποια βλακεια ομως.Εκανε αυτο που κανουν ολοι οσοι παιρνουν πρεμιουμ και συναντησε ενα προβλημα
εσυ ομως,με δικη σου πρωτοβουλια και αγνοωντας οσα εχουν γινει sticky στο φορουμ,εβαλες τον κωδικο σου στην λαθος ιστοσελιδα,και μετα ηρθες εδω να παραπονεθεις και να μας πρηξεις,λεγοντας ψεματα οτι δεν εβαλες κωδικο,μπας και παρεις πισω το λογαριασμο σου οπως ηταν,κατι που δεν γινεται.
Για αυτο σε παρακαλω πολυ,ή αλλαξε παιχνιδι ή εστω ασε μας στην ησυχια μας ρε ανθρωπε!κατι αλλο δεν εχεις να κανεις?

δεν καταλαβενω φιλεμου το σκεπτικοσου......και γιατι δεν παυεισ εσυ να ασχολεισε? γιατι απαντασ? σε πιεσε κανενασ? ακομα να υπενθυμισω οτι δεν παραπονιεμε για εμενα! αυτο εχει σταματισει απο προχτεσ! σχολιαζω τα μηνηματα και συμετεχω στισ σιζιτησεισ μελων του φορουμ! τι το περιεργο η παρανομο εχει? αντιθετοσ βλεπω οτι πολοι κοπτεστε με αυτο οποσ και με το αν εγεινα meber h senior meber αφου εχω παρει και πμ για αυτον τον λογο! καντε ενα θεματακι και ζιτειστε να βαλουν 2-3 βαθμουσ ακομα να παρετε ωστε να νιωθετε αξεπεραστει αν αυτο ειναι το προβλημασασ! πολοι διαβαζουν αυτο το θεμα....οποιοσ κουραζετε η χαλιετε η οτι ολο δεν συμετεχει οποσ το ιδιο κανω και εγω σε αλα θεματα! σε προτρεπω λοιπον φιλεμου να κανεισ και εσυ το ιδιο για να μην χαλαει και η ζαχαρενιασου!:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβενω φιλεμου το σκεπτικοσου......και γιατι δεν παυεισ εσυ να ασχολεισε? γιατι απαντασ? σε πιεσε κανενασ?

Είναι πολύ απλό DOUKAS. Πάνω στην ανοχή των διαχειριστών του forum και των υπόλοιπων χρηστών, μια "ιντερνετική σπαμοχαζοπαρεούλα" καμμένων, ένιωσε οτι κυριαρχεί στο forum του παιχνιδιού, σπαμάροντας όπου και όποτε γουστάρει, κάνοντας χαρέκακα δεικτικά σχόλια ΠΟΛΥ ΚΑΚΗΣ ποιότητας χιούμορ στα ποσταρίσματα άλλων παικτών, και δημιουργώντας την αίσθηση οτι "ηγεμονεύουν".
Ανόητοι νεροπιστολάδες και ανώριμοι ιντερνετικοί νάρκισοι, το forum δεν είναι ιδιοκτησία σας, αλλα ανήκει σε ΟΛΟΥΣ τους παίκτες.
Άμα δεν σας αρέσει αυτό που διαβάζετε, εκτός απο το να σνομπάρετε και να κάνετε χαιρέκακα σχόλια σχεδόν παντού και πάντα, υπάρχει και η επιλογή να ΜΗΝ γράψετε.
Όπως ανεχόμαστε όλοι οι υπόλοιποι να διαβάζουμε τις ανοησίες σας χωρίς να ποστάρουμε συστηματικά απο κάτω, έτσι κι εσείς μπορείτε να πράξετε ανάλογα.
 

DeletedUser

Guest
ο λογαριασμος μου του west ειναι παρατημενος εδω και καιρο,αλλα οχι διεγραμενος
μπηκα στο site και δεν εβαλα κωδικο,μετα απο ωρα εκανα login στην κανονικη σελιδα και δεν ειδα ουτε αποτυχεμενες συνδεσεις ουτε τιποτα,καμια αλλαγη
αυτο σημαινει οτι εδωσαν κωδικο,αντιθετα με αυτα που ελεγαν ξανα και ξανα
Μια φορα ειπα να ειμαι σοβαρος,και μου τι λετε και απο πανω!
και αυτο που μου την εδωσε ηταν τα σχολια για τον Shooter,που δεν εκανε καμια βλακεια(σε αυτο το θεμα)
 

DeletedUser2414

Guest
den einai dikomoy post ayto......
?????????????????????????????
ti telei na pei edo o pihths????:confused:
 

DeletedUser

Guest
πφφφφφφφφφ ορεξη που την εχετε λες κ ενδιαφερετε κανεις αν κλεψανε τον κωδικο σας η χασατε τα λεφτα σας. οι βλακειες πληρωνονται σιγα μην καθοταν ο ντιμμε να στειλει κ προσωπικο μνμ στον καθενα απο εμας να μπει σε βετα η αλφα η γαμα(τα) κοσμο..... κ σιγα μην ειναι κ 24/7 πανω απο ενα πσ για να απανταει στην αιτηση του καθενος! γτ ρε ειστε παλιονθρωποι κ ελεεινοι? ανθρωπος δεν ειναι κ εκεινος? να μην βγει να πιει ενα καφεδακι? να μην παει σε κανενα μπαρακι να πιει το ποτακι του? να μην γκομενισει λιγο να δει ασπρη μερα? να μην κοιμηθει λιγο παραπανω? επειδη ειναι μερικοι καμενοι πρεπει να ειναι ολοι? αι σιχτιρ πια ημαρτον (που λεει κ ο γεωργιου) βαλτε κ ενα λουκετακι κ τελος!

εσύ ρε γλοιώδες διαχειριστικό τσιράκι γιατί πετάγεσαι και λερώνεις με σαλιγκαρένια γλίτσα τις οθόνες μας??? γεμίσαμε προσκυνημένους που προσπαθούν να προσκελκύσουν προσοχή με όσο το δυνατόν μεγαλύτερο σκύψιμο. Τουλάχιστον από το τόσο σκύψιμο και γλείψιμο φρόντισε να βγάζεις και κανά χαρτζιλίκι... :)

καλό μήνα! :d
 

DeletedUser

Guest
χερομε οποσ κανατε και εσυσ 3 μερεσ τωρα! αν χαλιοστε μην απαντατε! δεν ειναι υποχρεοτικο! αλα μαλον γουσταρετε να μιλατε μαζιμου γιαυτο και μπενετε στον κοπο!:p

εμεις δεν χαρικαμε.σου ειπαμε οτι δεν εχουν ευθινη oi admins.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή