ποσο εχετε χτυπησει πιο πολυ

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
βασικα εγω εκανα 20 :d
μην βαζεις τετοιες μονομαχιες! οταν "μεγαλωσεις" λιγο, σε καμια δεκαρια λεβελ, τοτε βαζε εδω :)
 

DeletedUser

Guest
εισαι με premium απο 1 επιπεδο? Αμα ειναι ετσι τοτε η δεν κανεις τπτ χωρις premium η ξερεις πολυ καλα τα σημεια του jules η τελος εισαι ψευτης.
θελω να δω το screensaver. αμα ειναι αληθεια το βουλωνω και δεν ξαναγραφω ποστ εδω (στο θεμα μονομαχιων) μεχρι το επ.10 :eek:;):p
 

DeletedUser

Guest
Πρώτον γιατί να μην είναι με premium(δεν το απαγορεύει κανείς),δεύτερον γιατί να μην ήταν τυχερός και τρίτον που ξέρεις ότι δεν τον έκανε ποιο μετά και όχι στον 1 επίπεδο(εκτός αν κάνω λάθος).Εγώ στον αγγλικό για παράδειγμα τον έκανα στο 25 και τον λιποθύμησα τι πάει να πει αυτό?:eek::eek:

Άσε που δεν μετράει το Screensaver γιατί μπορεί να είναι ψεύτικο.
 

DeletedUser

Guest
εισαι με premium απο 1 επιπεδο? Αμα ειναι ετσι τοτε η δεν κανεις τπτ χωρις premium η ξερεις πολυ καλα τα σημεια του jules η τελος εισαι ψευτης.
θελω να δω το screensaver. αμα ειναι αληθεια το βουλωνω και δεν ξαναγραφω ποστ εδω (στο θεμα μονομαχιων) μεχρι το επ.10

Οχι, δεν ειχα ποτε μου πρεμιουμ στον κοσμο 2
Δεν τα ξερω/ ηξερα!
κι ομως, δεν ειναι ουτε αυτο!
α, και ειναι screenshot, βασικα ;)
σορρυ φιλε, εγω μονο κραταω αναφορες απο μονομαχιες με χτιστες και τιποτα αλλο για να ξερω ποιον να' χω στο ματι μου μπας και θελησουν να παρουν εκδηκιση στο μελλον :eek::D:p
 

DeletedUser

Guest
Ο καλύτερος αντίπαλος μονομαχίας Zekapacho (577 ζημιές)
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 118 ζημιά (Zekapacho)

Στο νεκροταφειο των killers
 

DeletedUser1596

Guest
egw exw kanei -1000000000000000000000 genikh zhmia, kai me ena xtyphma -66666
 

DeletedUser

Guest
egw exw kanei -1000000000000000000000 genikh zhmia, kai me ena xtyphma -66666

σωστα, αφου σε πηρε ο διαολος

μην σπαμμαρετε, πλς μην σπαμμαρετε!!! διατηρειτε την ταξη σας παρακαλω!!

(δεν ειχα καμια προθεση να κανω τον μοντ)

edit: Δεν ειναι ανάγκη να κυνηγάς απο πίσω το κάθε μέλος που σπαμαρει και να απαντάς σε αυτα που λέει.
Αστον να γράφει μην σε νιαζει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8

Guest
Ο καλύτερος μονομάχος της πόλης theontor (526 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 120 ζημιά (Anub1s)

και συνολικα 458
 

DeletedUser

Guest
νεο ρεκορ
62
339:cool::cool::cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία από τον χαρακτήρα σου 167 ζημιά (Anub1s)

ΣΥΝΟΛΙΚΑ 580-600
 

DeletedUser1024

Guest
μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία προς τον χαρακτήρα σου
243 ζημιά (strathgos)

ο καλύτερος αντίπαλος μονομαχίας strathgos (832 ζημιές)
 

DeletedUser

Guest
Μέγιστος αριθμός χτυπημάτων σε μια μονομαχία προς τον χαρακτήρα σου 184 ζημιά (Anub1s)

Ο καλύτερος αντίπαλος μονομαχίας Anub1s (625 ζημιές)

στρατηγέ το θέμα είναι και σε ποίους κανεις τέτοιες ζημιες και ποσο χρ παίρνεις αν βαράω και εγώ παίκτες που m δίνουν 5xp θα σκάω 1000dmg
 

DeletedUser

Guest
δικαιο εχεις!μου εκανε εμενα και μου πηρε 2xp!ελεος!
 

DeletedUser

Guest
1111111111111t.png
 

DeletedUser

Guest
έσβησες σε ποιον έκανες μονομαχία αλλα πάνω αριστερά η αναφορά λέει traouloS :D:D:D:D
 
Κορυφή